Festival hanby po roce opět v Praze: Revoluce pomalá, ale důkladná. Cílem je úplné zničení přirozeného s... (PROTIPROUD)

Reakce na články z médií (tisk, rozhlas, televize, internet, ...) a diskuze o nich.
Uživatelský avatar
Cykle02
Mediální analytik
Líbí se mi: Chlapci i dívky
ve věku od: 2
ve věku do: 12
Výkřik do tmy: Nevěřím těm co nevěří na Ježíška.
Příspěvky: 3597
Dal: 390 poděkování
Dostal: 1565 poděkování

Festival hanby po roce opět v Praze: Revoluce pomalá, ale důkladná. Cílem je úplné zničení přirozeného s... (PROTIPROUD)

Nový příspěvek od Cykle02 »


(Dezinformační web)

Matej Gavlák poukazuje na revoluční kořeny a (anti)náboženský charakter LGBTQ+ aktivismu, který se příští týden opět ve vší ohavnosti rozprostře po našem hlavním městě

Je to už pár let dozadu, co se mi do rukou dostala jedna stará kniha. Nesla jednoduchý název Ruská revoluce a byla od slovenského historika první poloviny 20. století, Vojtěcha Hataly. Jelikož byla vydána ještě v roce 1936, samotná neslavná bezbožná revoluce ruských bolševiků pod vedením V. I. Lenina byla stále poměrně čerstvá záležitost. Autor tuto událost tedy neopisoval ani tak z historického hlediska, jako spíše z hlediska své současnosti. Komunismus přitom vnímal nejen jako politickou záležitost, ale doslova ho nazval novým náboženstvím své doby.

Hatala ve své knize mimo jiné uvádí:

"Proces upevnění bolševismu je procesem rozvoje nového mýtického náboženství ... Marxova nauka zde je starým zákonem, 'leninismus' a 'stalinismus' novým, a 'trockizmus' je jeho herezí ... Věřící 'bolševického náboženství' žijí v naději vybudování 'božího hradu na zemi'. Bolševici zavrhli náboženství, ale zvyk věřit zachovali."

Ještě dále slovenský historik dodává: "Sovětské Rusko je tedy zvláštní druh extrémní diktatury, který chce zničit zbytky staré společnosti a vybudovat společnost novou."

Takže ve 20. a 30. letech 20. století jsme zde měli nový zvláštní druh ideologie, která se snažila všemi prostředky "zničit zbytky staré společnosti a vybudovat společnost novou". Podobná slova se objevila i na katolickém portálu First Things ohledně dnešní sexuální (a homosexuální) revoluce: "Sexuální revoluce podrývá, rozkládá a evidentně nahrazuje křesťanskou kulturu, aby nakonec způsobila radikální transformaci (tzn. Změnu) Západní civilizace."

Silná víra

Všechny dosavadní revoluce (humanisticko-ateistická vzešlá z Francie a z ní vycházející bolševicko-ateistická, fašisticko-ateistická či sexuálně-ateistická) představily jakýsi nový druh náboženství, nebo lépe řečeno anti-náboženství, které mělo zničit starou křesťanskou společnost a nahradit ji novou, zpohanštelou. "Učit se, učit se, učit se," je známé Leninovo heslo. Toto heslo však ve skutečnosti nereprezentuje tradiční vzdělávání a osobní rozvoj, ale "učit se žít v nové komunistické beztřídní společnosti" - jinými slovy: zanechat svůj starý způsob života a novou vírou přijmout nový.

Právě tak i LGBT ideologie od nás vyžaduje, abychom věřili v jakési mýtické "právo na manželství" lidí žijících v homosexuálních vztazích. Stejně tak mají "právo" na adopci dětí, jakož i "právo" všude prezentovat svůj sexuální životní styl, který nazývají "láskou". Člověk musí mít opravdu silnou víru, aby dokázal dát na jednu úroveň upřímnou lásku křesťanských novomanželů a "lásku" dvou mužů, či dvou žen. Tato ideologie je stejně jako komunismus druhem antináboženství, které všude zákeřně potlačuje křesťanského ducha společnosti, přidělujíc křesťanům nálepku těch, kteří "nenávidí", či dokonce "utlačují".

LGBT ideologie se postupně přelévá do protipřirozené ideologie "transgender", kde transgenderové "ženy" (ve skutečnosti muži) požadují mýtické "právo" soutěžit s biologickými ženami a zničit i jejich intimitu - například navštěvovat třeba sprchy či WC určené pro ženy. Podle nejnovějších Bidenových zákonů už nemusí muž ani podstoupit změnu pohlaví, stačí, když o sobě začne tvrdit, že je žena (protože si usmyslel, že má "ženskou rodovou identitu", jak to revolucionáři "odborně" nazvali). Je třeba mít opravdu silnou "víru", aby "věřící" dokázal dát na stejnou úroveň transgender ženu a skutečnou biologickou ženu.

Prorok

Ono mýtické "právo" pokračuje i dál. V roce 2019 vyšel ve slovenském deníku SME komentář Jakuba Fila,. Tvrdí, že i pedofilové (!) "Mají právo na život bez předsudků". Za 5 až 7 let v to možná budeme muset věřit všichni. Učit se, učit se, učit se. Celkem zajímavá je jinak diskuse pod inkriminovaným článkem. Jeden z příspěvků (s druhým největším počtem "lajků") je i tento:

"Měl jsem pár let dozadu diskusi s někým, kdo byl dost silně proti LGBT. Jeden z jeho argumentů byl, že když začneme akceptovat LGBT jako normu, tak další krok bude, že začnou tlačit na akceptaci pedofilie a zneužívání dětí. Tehdy jsem ho vysmál, co to mele za nesmysly. Dnes se asi budu muset omluvit."

Tak jako předešlé antináboženství, i to současné duhové má svého proroka. Byl jím jistý Harry Hay (1914 - 2002) z Kalifornie. Kromě toho, že byl homosexuál, byl i "socialista, spisovatel, spiritista a aktivista", jak uvádí portál biography.com. Hay byl "schodu okolností" i členem Komunistické strany USA.

Všechna antináboženství mají také tu vlastnost, že mají počátky v organizacích, které byly utajované, nebo alespoň skrývané, neboť společnost před rozvratem by je stíhala jako krajně nebezpečné.

Harry Hay v roce 1950 založil jednu takovou tajnou organizaci, která se "stala počátkem amerického hnutí za práva gayů a pomohla ovlivnit a protlačit představu, že gayové jsou utlačovanou kulturní menšinou, jejíž sjednocení by vytvořilo větší povědomí a porozumění." Hay také napsal jakýsi manifest s názvem The Call (Volání) - ve kterém představuje homosexuály jako "utiskovanou menšinu" a požadoval pro ně "zrovnoprávnění".

V pozadí Hayovy činnosti byla spiritistická víra New Age, které se věnoval. Ta je, stejně jako homosexuální životní styl, popřením křesťanského světonázoru.

LGBT ideologie je tedy uměle vytvořen konstrukt a ne nějaké mýtické "právo", jak se nám snaží mnozí namluvit. Je to ideologie násilím protlačovaná "seshora" revolučními elitami - stejně jako byl i komunismus. Je to ideologie, která ničí vše křesťanské, stejně jako komunismus.

Pokud chtějí dnes věřící na některých místech v Číně, aby jim nezbourali kostel, musí do něj umístit podobiznu čínského prezidenta Si Ťin-pchinga. Pokud chtějí dnes věřící na některých místech v USA, aby jim nezavřeli provozovnu (případně nezavřeli i je), nesmějí odepřít homosexuálním "manželům" žádnou svou službu (například upečení svatebního dortu).

Anti-náboženství komunisty a okultisty Harryho Haye dobude příští týden opět Prahu. Je jen na nás, zda dovolíme, aby jeho temné plody a nové (nejen pedofilní) výhonky, zaplevelily brzy celou naši zemi.
...a o jakých tématech se po dnešním Googlení začne na ČEPEKu mluvit?
Uživatelský avatar
Dreamer
Člen skupiny ČEPEK
Bydliště: Všude možně
Líbí se mi: Dívky
ve věku od: 2
ve věku do: 12
Výkřik do tmy: Nemiluju holčičky, protože jsem pedofil. Jsem pedofil, protože miluju holčičky.
Příspěvky: 1105
Dal: 1423 poděkování
Dostal: 588 poděkování

Re: Festival hanby po roce opět v Praze: Revoluce pomalá, ale důkladná. Cílem je úplné zničení přirozeného s... (PROTIPR

Nový příspěvek od Dreamer »

5 až 7 let říká?
Tak super, to je tak o dvě generace méně, než byly moje neoptimističtější odhady.
Uživatelský avatar
Fx100d
Administrátor
Bydliště: ČR
Líbí se mi: Dívky
ve věku od: 3
ve věku do: 10
Kontakt: [email protected]
Výkřik do tmy: yeelow (10.05.2010 22:04): njn, ty jsi ten dentální úchyl :D
Příspěvky: 957
Dal: 321 poděkování
Dostal: 568 poděkování

Re: Festival hanby po roce opět v Praze: Revoluce pomalá, ale důkladná. Cílem je úplné zničení přirozeného s... (PROTIPR

Nový příspěvek od Fx100d »

Dreamer píše: středa 28. 7. 2021, 10:05:48 5 až 7 let říká?
Tak super, to je tak o dvě generace méně, než byly moje neoptimističtější odhady.
No jistě. Světu už přeci dlouho tajně vládnou satanisté a pedofilové. Koukni na dění v poslední době. Pochody hrdosti sice fungují, ale moc pomalu. Tak vymysleli coronu, která ve skutečnosti neexistuje. Je to jen záminka, aby mohli všechny naočkovat. Ve vakcíně jsou čipy. Ve chvíli, kdy začali vyrábět vakcíny, na trhu se projevil nedostatek čipů, protože je do té vakcíny potřebují. Až budou všichni naočkovaní, protože to bude za chvíli povinné, aktivují čipy pomocí 5G sítě a v ten moment všichni, kdo nejsou LGBT+, nebo pedofilové, se LGBT+ nebo pedofily stanou a heterosexualita na dospělé úplně vymizí. :D
Pedofilie mi něco vzala, ale mnohem více dala. To, co mi vzala, bez toho se obejdu. To, co mi dala, už bych nikdy nechtěl ztratit.