Nepřehlédněte dotazník k výzkumu studentek Univerzity Jana Ámose Komenského.

Děda znásilňoval vnučku, bylo jí 13. Trpěla dlouhé roky, z její výpovědi mrazí (ČtiDoma.cz)

Reakce na články z médií (tisk, rozhlas, televize, internet, ...) a diskuze o nich.
Cykle02
Člen skupiny ČEPEK
Líbí se mi: Chlapci i dívky
ve věku od: 2
ve věku do: 12
Výkřik do tmy: Nevěřím těm co nevěří na Ježíška.
Dal: 383 poděkování
Dostal: 1232 poděkování

Děda znásilňoval vnučku, bylo jí 13. Trpěla dlouhé roky, z její výpovědi mrazí (ČtiDoma.cz)

Nový příspěvek od Cykle02 »

Zvrácený pedofil opakovaně znásilňoval nezletilou dívku ve své dodávce ve městě Tyldesley ve Velkém Manchesteru. „Nestyď se za to, neboj se,“ říkal jí pokaždé. Poprvé ji políbil v jejích jedenácti, ve dvanácti přešel na líbání na ústa a "seznámi" ji s dodávkou,“ uvádí list Manchester Evening News.

Bála se, dělalo se jí špatně

Healey nařídil dívce, aby si sedla na skřňku v zadní části dodávky. Pak jí poprosil, aby se svlékla. „Byla vyděšená a cítila to jako povinnost,“ uvedla u soudu v Manchesteru žalobkyně Charlotte Johnsonová. „Když se dotkl její hrudi, byla potichu, bála se a udělalo se jí špatně. Poté ji znásilnil a tvrdil jí, že se jí to líbilo.“

Dívka se mu odvážila vzepřit až ve čtvrtnácti. Když ji chtěl opět znásilnit, dokázala se ubránit. Muž přesto pokračoval v obtěžování. „Miluji každý kousek z tebe, nikdy ti neublížím. Nenecháš mě ani políbit tě na tvář?“ měl jí podle obžaloby šeptat.

Vězení, léčba a registr delikventů

Healey byl usvědčen ze sexuálního napadení a znásilnění a dostal trest čtrnáct let odnětí svobody. Než bude moci požádat o podmíněné propuštění, musí ve vězení pobýt minimálně devět let a čtyři měsíce. Na neurčito bude zapsán do registru sexuálních delikventů a byla mu nařízena sexuální léčba.

„Během soudu jsme zjistili, co jste doopravdy zač. Byl jste panovačný, nutil jste oběť k otřesným činům. Přesně jste věděl, co jste v dané chvíli dělal a uvědomoval jste si důsledky svých činů,“ prohlásila mimo jiné v rozsudku soudkyně Rachel Smithová.

E-mail panu Havránkovi:

Připomínka k článku "Děda znásilňoval vnučku, bylo jí 13."

Dobrý den, vzhledem k tomu, že se událost stala evidentně v zahraničí, vyhledal jsem si články (jelikož jste neuvedl zdroj) o tomto případu, a jak jsem očekával, v původních zdrojích dotyčný Gary Healey není označen za pedofila, natož lékařsky diagnostikován jako někdo s pedofilní preferencí. Pokud vám není známo, že člověk, který sexuálně zneužije dítě, nemusí být nutně pedofil, nezbývá mi než vám doporučit příručku pro novináře, jak o těchto případech řádně informovat https://pedofilie-info.cz/prirucka-pro-media-jak-psat-o-pedofilii-a-vyuzivat-odbornou-terminologii/ .

Cykle02, člen ČEPEK
...a o jakých tématech se po dnešním Googlení začne na ČEPEKu mluvit?