Kauza: Dítě / Kauza: Dieťa / What Makes a Family (2001, film)

FILMY A POŘADY slouží ke sdílení recenzí na filmy a pořady a k následné diskuzi k nim. Je-li v rámci recenze či diskuze užito odkazů na volně dostupné fotografické či video záznamy z filmu/pořadu, tyto odkazované audiovizuální záznamy mohou obsahovat jedině osoby starší 18 let (tedy narozené do roku 2006 včetně).
Pravidla fóra
  1. Je povoleno vkládání odkazů na fotografie či videa osob, které jsou veřejně známé či na veřejnosti se prezentující a které jsou v současnosti starší 18 let, viz Pravidla webu.
  2. Je zakázáno vkládání odkazů na fotografie či videa osob, které jsou v současnosti mladší 18 let (narozené od r. 2006 do současnosti). Do názvu vlákna je nutné uvést rok vydání filmu.
  3. Fotografie a videa je možné vkládat jen formou odkazů (za využití URL, IMG nebo VIDEO tagu), při užití IMG tagu je nutné dodat přímý odkaz a zdroj.
  4. Při porušení těchto pravidel dojde k upravení či odstranění vlákna, případně k penalizaci uživatele. V případě nejasností, jaké odkazy můžete v této sekci sdílet, kontaktujte Macka, moderátora AV sekce. Stížnosti na obsah sekce řeší administrátorský tým odpovědný za chod fóra, viz rubriku Kontakt.
Uživatelský avatar
Gabriel Svoboda
Na trestné lavici
Líbí se mi: Dívky
ve věku od: 4
ve věku do: 12
Kontakt: [email protected]
Výkřik do tmy: https://www.youtube.com/watch?v=y19uKiha-fw
Příspěvky: 7971
Dal: 1170 poděkování
Dostal: 1 poděkování

Kauza: Dítě / Kauza: Dieťa / What Makes a Family (2001, film)

Nový příspěvek od Gabriel Svoboda »

Kauza: Dítě / Kauza: Dieťa / What Makes a Family

Janine Nielssenová (BROOKE SHIELDSOVÁ) a jej dlhoročná partnerka Sandy Cataldiová (CHERRY JONESOVÁ) túžia mať dieťa, aby ich rodina hoci s dvoma matkami bola rodinou skutočnou. Sandy sa chce dať umelo oplodniť a byť tak biologickou matkou. Z dieťaťa sa však dlho spolu netešia, Sandy čoskoro po narodení dieťatka totiž zomiera, čo zavlečie Janine do skutočného pekla zákonov a súdov. Evelyn a Frank Cataldiovci (ANNE MEARAVOÁ, AL WAXMAN), rodičia mŕtvej Sandy, sa totiž rozhodnú získať dieťa do svojho opatrovníctva a z hľadiska práva majú pravdu sú jeho jedinými skutočnými biologickými príbuznými. Proti právu však stojí bezmedzná láska Janine k priateľkinmu dieťaťu, ktoré považuje za svoje. Kto pomôže Janine v jej takmer stratenom boji proti chladným paragrafom?

ČSFD

Obrázek

8letá Jordy Benattar tam má střední roli, spíš je to film k zamyšlení.
► Ukázat spoiler
 ! Zpráva od: Tým ČEPEK
Upozornění: Tento uživatel je na trestné lavici, jelikož se jeho chování neslučovalo se základními principy Československé pedofilní komunity. V zájmu zachování kontinuity diskuzí příspěvky zablokovaných uživatelů nemažeme.