NÚDZ vyzývá k účasti na výzkumu

Žena měla zneužívat malého chlapce k perverzním hrátkám, žalobce chce pro ni 6 let (Novinky.cz)

Reakce na články z médií (tisk, rozhlas, televize, internet, ...) a diskuze o nich.
Cykle02
Člen skupiny ČEPEK
Líbí se mi: Chlapci i dívky
ve věku od: 2
ve věku do: 12
Výkřik do tmy: Nevěřím těm co nevěří na Ježíška.
Dal: 383 poděkování
Dostal: 1221 poděkování

Žena měla zneužívat malého chlapce k perverzním hrátkám, žalobce chce pro ni 6 let (Novinky.cz)

Nový příspěvek od Cykle02 »

Šest let do věznice s ostrahou navrhuje státní zástupce jako trest pro zdravotní sestru z Plzeňska (37), která podle obžaloby zneužívala osmiletého syna svého partnera k perverzním hrátkám. Jako obviněná ze zločinu týrání a znásilnění ve čtvrtek stanula před Krajským soudem v Plzni.

„Od roku 2017 do loňského června zavírala nezletilého do kumbálu a nechala ho tam, až se počůral a pokakal. Pak ho nechala výkaly a moč rukama po sobě uklidit. Jindy mu zase přelepovala oči a pusu, přivazovala ho lepící páskou k posteli nebo ho zabalila do černého gumového pytle, do pusy mu dala erotický roubík a na hlavu nasadila plynovou masku,“ citoval z obžaloby státní zástupce Martin Rykl.

Chlapec věrně a autenticky popisuje situace, jejichž významu nemůže rozumět.
znalci v posudku

Podle něj si třeba také žena chlapce přikládala k obnaženému prsu a osahávala ho na přirození a došlo i na bolestivé praktiky, při nichž měl hoch zavázané oči.

Hoch policistům vypověděl, že před ním žena chodila nahá nebo v gumových šatech. Potvrdil také, že když byl svázaný, sahala mu mezi nohy.

„Věrně a autenticky popisuje situace, jejichž významu nemůže rozumět a které se týkají především technik obvyklých u vyznavačů perverzního sexu,“ uvedli znalci do posudku.

„Nic z obžaloby není pravda. Hráli jsme si jen na schovávanou. Žádné příkoří jsem mu nedělala," prohlásila obžalovaná a dál odmítla vypovídat.

Z její strany nešlo o afekt nebo zkratkovité jednání
psychiatři

Podle nich se popsané zacházení podepsalo na chlapcově psychice. „Jde především o emoční následky, které jsou typické pro týrání. Hoch trpí úzkostmi s trvalým napětím a značnou ostražitostí. V sexuálním kontextu to nechápe dodnes,“ dodali odborníci.

Obviněná žena podle zjištění Práva odmítla v přípravném řízení vypovídat. V jejím mobilním telefonu a tabletu kriminalisté nalezli fotky, které ji usvědčují.
„Na jednom snímku je sama s obnaženým prsem, u kterého drží přitisklého chlapce. Na jiné fotce je zase hoch po krk zabalený v černém pytli s páskou přes oči a v ústech s kuličkou spojenou provázkem s dalšími kuličkami,“ stojí v obžalobě.

Jak vyplývá ze spisu, znalci žádnou výraznou sexuální nebo duševní poruchu u obviněné neodhalili, což ale podle jejich závěru nevylučuje, že se mohla trestného činu dopustit. „Z její strany nešlo o afekt nebo zkratkovité jednání, ale mělo to pravděpodobně souvislost s jejím atypickým sexuálním chováním,“ shodli se psychiatři.

Chlapec prostřednictvím svého zmocněnce požaduje nemajetkovou újmu 450 tisíc, matka poškozeného 150 tisíc.
...a o jakých tématech se po dnešním Googlení začne na ČEPEKu mluvit?
podivin
Člen skupiny ČEPEK
Líbí se mi: Dívky a ženy
ve věku do: 40
Výkřik do tmy: Srdce plné lásky přetéká v slzách očima *** Když někoho miluješ, znamená pro tebe víc než ty sám a chceš pro něj jen to nejlepší, ikdyby to tobě mělo působit bolest *** Ikdyž jsou to "jen" děti, mají mou úctu a chovám se k nim slušně *** Moc, peníze ani sex nemůžou nahradit dětskou radost, smích a lásku. *** Čiň, co chceš, pokud nikomu neškodíš *** Každý čin se ti třikrát vrátí
Dal: 788 poděkování
Dostal: 410 poděkování

Re: Žena měla zneužívat malého chlapce k perverzním hrátkám, žalobce chce pro ni 6 let (Novinky.cz)

Nový příspěvek od podivin »

Cykle02 píše: čtvrtek 8. 7. 2021, 9:49:38„Nic z obžaloby není pravda. Hráli jsme si jen na schovávanou. Žádné příkoří jsem mu nedělala," prohlásila obžalovaná a dál odmítla vypovídat.
....
V jejím mobilním telefonu a tabletu kriminalisté nalezli fotky, které ji usvědčují. „Na jednom snímku je sama s obnaženým prsem, u kterého drží přitisklého chlapce. Na jiné fotce je zase hoch po krk zabalený v černém pytli s páskou přes oči a v ústech s kuličkou spojenou provázkem s dalšími kuličkami,“ stojí v obžalobě.
Takže se kromě zneužívání dopustila ještě křivé výpovědi? Tak bych ještě 2 roky přihodil.
Now I know that I am a dreamer, Believing in a world that isn't there
You are my little something, It's like you came from nothing, And now you're everything to me
Život nemá tlačítko Restart - promrhané roky nelze vrátit a prožít znovu
Cykle02
Člen skupiny ČEPEK

Re: Žena měla zneužívat malého chlapce k perverzním hrátkám, žalobce chce pro ni 6 let (Novinky.cz)

Zdravotní sestra pravidelně nutila teprve čtyřletého chlapce k extrémním a perverzním sexuálním praktikám

U Krajského soudu v Plzni dnes ráno začalo hlavní líčení děsivého případu, ve kterém měla žena sexuálně zneužívat teprve čtyřletého chlapce. Obžaloba viní nyní sedmadvacetiletou zdravotní sestru Markétu V. z Nýřan, že od roku 2017 týrala nyní osmiletého syna svého přítele a nutila ho k perverzním sexuálním praktikám.

Na děsivý případ upozornila prababička

Chlapec po rozvodu rodičů navštěvoval otce jednou za dva týdny a ačkoli měl k otci kladný vztah, po nějaké době se k němu podle příbuzných začal bát chodit. Vše vyvrcholilo v červnu loňského roku, kdy se tehdy sedmiletý chlapeček svěřil na návštěvě své prababičce, že s ním tatínkova přítelkyně dělá věci, kterým nerozumí a které mu ubližují. Chlapec se prababičce například svěřil, že ho Markéta bije pěstmi do bříška dokud se nepozvrací, že ho zavřela do kumbálu, kde ho držela, dokud se nepokálel a nepomočil, a pak ho to nutila uklidit holýma rukama a otcovým tričkem, i že ho několikrát škrtila.
Tím ale hrůzy popsané malým chlapečkem zdaleka nekončily. Chlapec totiž prababičce také popsal, že ho Markéta přivazovala k posteli, přelepovala mu oči a pusu lepící páskou, osahávala ho na přirození, zasouvala mu předměty do konečníku a nutila ho k různým sexuálním praktikám.

Vyděšená prababička pochopitelně kontaktovala chlapcovu matku a poté celou věc ženy společně oznámily na policii. Policisté ve společné domácnosti chlapcova otce a Markéty V. provedli domovní prohlídku, při které zajistili nejen množství erotických předmětů, ale hlavně v telefonu Markéty V. i fotografie, které jí mají z popsaného jednání usvědčovat.
Kriminalisté vše pečlivě prošetřili a na základě zjištěných skutečností byla Markéta V. obviněna z týrání svěřené osoby a znásilnění. Obviněné ženy, tedy své současné přítelkyně, se překvapivě zastal chlapcův otec a tvrdil, že si chlapec vše vymyslel. To však vyloučili znalci, podle kterých chlapec za dohledu dětské psycholožky policistům vše věrně popsal a situace, kterým vzhledem ke svému věku nemůže rozumět, se skutečně týkají technik obvyklých u vyznavačů perverzního sexu. Tomuto odpovídá výpověď chlapce i v detailech, kdy například popsal, že před ním žena chodila nahá nebo v latexových fialových šatech.

Dnes u soudu

Dnes u soudu státní zástupce přečetl obžalobu, ve které mimo jiné uvedl: "Nezletilého zavírala do kumbálu a nechala ho tam, až se počůral a pokakal, pak ho nechala výkaly a moč rukama po sobě uklidit. Jindy mu zase přelepovala oči a pusu, přivazovala ho lepící páskou k posteli nebo ho zabalila do černého gumového pytle, do pusy mu dala erotický roubík a na hlavu nasadila plynovou masku," popsal jednání Markéty V. žalobce a navrhl pro ní šestiletý trest ve věznici se zvýšenou ostrahou.

Výpověď prababičky

U soudu dnes také vypovídala právě prababička malého chlapce, která na celý případ upozornila. Ta mimo jiné popsala, že chlapec naprosto nechápal, co s ním Markéta V. dělá a proč. "Vyprávěl mi, jak ho vezla někam autem, zastavila a omotala mu krk provázkem. Pak mu řekla, ať si přeleze dopředu a vleze si pod palubku, a když nechápal, co po něm chce, nacpala ho mezi své nohy a přikázala mu, aby ji lízal. On netušil, co má dělat, tak ho tím provázkem škrtila," popsala vyděšená prababička a pokračovala: "Popsal mi také, že ho přivázala k posteli, zalepila mu pusu i oči a pak mu strkala něco do zadečku. Prý to strašlivě bolelo, ale nemohl dělat nic jiného, než plakat a tlačit, až se pokakal. Jindy mu prý zase u krku držela ostrý nůž."

Markéta V. vinu opět popřela, ale vše svědčí proti ní

Markéta V., která v přípravném řízení odmítla vypovídat, veškerou vinu stále popírá. „Do kumbálu jsem ho nezavírala. Když jsme si hráli na schovávanou, schoval se tam a někdy se tam počůral a pokakal," tvrdila dnes u soudu, ale na další otázky opět odmítala odpovědět. Z praktik patřících spíše do světa vyznavačů BDSM, než do dětského života, ji však usvědčují například fotografie, nalezené v jejím mobilu a tabletu. "Na jednom snímku je žena s obnaženým prsem, u kterého drží přitisknutého chlapce, na jiné fotce je zase hoch po krk zabalený v černém pytli s páskou přes oči a v ústech s kuličkou spojenou provázkem s dalšími kuličkami,“ popsal žalobce. K fotografii, kde je vidět chlapec u prsu, Markéta V. uvedla, že je na ní její syn, když ho ještě kojila. K ostatním fotografiím se opět odmítla vyjádřit.

Odborní znalci i psychologové

Podle znalkyně je intelektová výkonnost poškozeného chlapce v průměru a velmi věrohodně popisuje detaily sexuálních praktik, i když je ve svém kontextu nechápe, a proto znalkyně vyloučila případnou domýšlivost či smyšlenost výpovědi poškozeného.
Advokáti sice požadovali, aby byl chlapec znovu vyslechnut ve speciální místnosti, to ale psycholožka nedoporučila: "Jde hlavně o emoční následky, hoch trpí úzkostmi s trvalým napětím a značnou ostražitostí. Nemá sklony k tomu, že by vzpomínky zkresloval. V sexuálním kontextu to nechápe dodnes."

U obviněné Markéty V. znalci žádnou výraznou sexuální nebo duševní poruchu neodhalili, což ale podle jejich závěru nevylučuje, že se mohla trestného činu dopustit. "Z její strany nešlo o afekt nebo zkratkovité jednání, ale mělo to pravděpodobně souvislost s jejím atypickým sexuálním chováním," shodli se psychiatři.

Soud je odročen

Soud byl dnes po několikahodinovém jednání odročen a pokračovat bude v září.
pbd
Administrátor
Líbí se mi: Dívky
ve věku od: 0
ve věku do: 10
Kontakt: [email protected]
Dal: 230 poděkování
Dostal: 283 poděkování

Nový příspěvek od pbd »

U obviněné Markéty V. znalci žádnou výraznou sexuální nebo duševní poruchu neodhalili (...). "Z její strany nešlo o afekt nebo zkratkovité jednání, ale mělo to pravděpodobně souvislost s jejím atypickým sexuálním chováním," shodli se psychiatři.
Rozumíte tomu? Mě to nějaký smysl dává jen pokud si za "atypické sexuální chování" dosadím "byla příznivcem BDSM". Pak říkají, že netrpí žádnou sexuální ani duševní poruchou a to, že chlapečka týrala a zneužívala má pravděpodobně souvislost s tím, že byla příznivcem BDSM. Chápu to správně nebo to má znamenat něco jiného?
Cykle02
Člen skupiny ČEPEK

Je to hloupost, všechno zosnovala moje babička. Těmito slovy se ve čtvrtek u Krajského soudu v Plzni zastal Jakub Š. své bývalé družky, která měla podle obžaloby zneužívat jeho osmiletého syna k sadomasochistickým hrátkám. Jako obviněné ze zločinu týrání a znásilnění hrozí zdravotní sestře Markétě V. (28) až deset let vězení.

„Nevěřím těm věcem, co jsou uvedeny v trestním stíhání. K tomu, co kluk říká, ho navádí jeho prababička. Máme s ní nějaké majetkové spory,“ prohlásil otec dítěte, který se letos v lednu s obžalovanou rozešel a společně mají také syna.

Podle spisu měla obžalovaná žena zavírat nezletilého chlapce do kumbálu, kde se počůral a pokakal. Pak ho nechala výkaly a moč rukama po sobě uklidit.

Jindy mu zase přelepovala oči a pusu, přivazovala ho lepicí páskou k posteli nebo ho zabalila do černého gumového pytle, do pusy mu dala erotický roubík a na hlavu nasadila plynovou masku.

V mobilním telefonu Markéty V. našli kriminalisté snímky, které na její zvrácené praktiky ukazují.

Na jednom je například vyfocený poškozený hoch, jak je po krk zabalený v černém pytli s páskou přes oči a v ústech s kuličkou spojenou provázkem s dalšími kuličkami.

Otec chlapce u soudu ve čtvrtek potvrdil, že na fotkách je skutečně jeho syn. „Za jakých okolností a proč vznikly, ale netuším,“ dodal.

Obžalovaná žena tvrdila, že nešlo o žádné zneužívání, ale o trest za to, když schválně pomočil zeď nebo načůral do trouby.

„Chtěla jsem ho zklidnit. Než abych ho mlátila, tak jsem zvolila tuhle formu trestu. Teď už vím, že byla špatná. Fotky jsem si pořizovala proto, abych mu to mohla ukázat, co ho čeká, když zase něco provede,“ prohlásila Markéta V.

Hoch policistům vypověděl, že před ním obžalovaná žena chodila nahá nebo v gumových šatech. Později také uvedl, že mu nechávala pít moč a jíst vlastní zvratky. Potvrdil také, že když byl svázaný, sahala mu mezi nohy.

„Věrně a autenticky popisuje situace, jejichž významu nemůže rozumět a které se týkají především technik obvyklých u vyznavačů perverzního sexu,“ stojí ve znaleckém posudku.

U obžalované ženy znalci nezjistili žádnou výraznou sexuální nebo duševní poruchu, což ale podle jejich závěru nevylučuje, že se mohla trestného činu dopustit.

„Z její strany nešlo o afekt nebo zkratkovité jednání, ale mělo to pravděpodobně souvislost s jejím atypickým sexuálním chováním,“ shodli se psychiatři.

Biologická matka poškozeného chlapce, která v případu vystupuje jako svědkyně, před soudem řekla, že když se o tom dozvěděla, byl to pro ni naprostý šok.

„Syn se svěřil nejdřív prababičce s tím, že mu obžalovaná dala nůž na krk, že když o tom někomu řekne, zabije ho. Bylo mi divné, že když se po víkendu vracel od exmanžela, byl hodně nervózní a říkal, že už tam příště nechce,“ sdělila matka dítěte soudu.

„Řešila jsem to dokonce s psychology, kteří doporučili, aby se mu tam otec více věnoval. Vůbec mě nenapadlo, že by mu obžalovaná něco takového mohla provádět, když je sama matkou,“ podotkla chlapcova matka.

Potvrdila, že v současné době je její syn relativně v pohodě. „Snažím se, aby na to nemyslel a věnoval se škole. Jeho chování se teď úplně změnilo, není nervózní, poslouchá a je spokojený,“ uzavřela matka poškozeného.
podivin
Člen skupiny ČEPEK
Líbí se mi: Dívky a ženy
ve věku do: 40
Výkřik do tmy: Srdce plné lásky přetéká v slzách očima *** Když někoho miluješ, znamená pro tebe víc než ty sám a chceš pro něj jen to nejlepší, ikdyby to tobě mělo působit bolest *** Ikdyž jsou to "jen" děti, mají mou úctu a chovám se k nim slušně *** Moc, peníze ani sex nemůžou nahradit dětskou radost, smích a lásku. *** Čiň, co chceš, pokud nikomu neškodíš *** Každý čin se ti třikrát vrátí
Dal: 788 poděkování
Dostal: 410 poděkování

Nový příspěvek od podivin »

Cykle02 píše: čtvrtek 9. 9. 2021, 17:37:33„Nevěřím těm věcem, co jsou uvedeny v trestním stíhání. K tomu, co kluk říká, ho navádí jeho prababička. Máme s ní nějaké majetkové spory,“ prohlásil otec dítěte, který se letos v lednu s obžalovanou rozešel a společně mají také syna.
....
Obžalovaná žena tvrdila, že nešlo o žádné zneužívání, ale o trest za to, když schválně pomočil zeď nebo načůral do trouby.
No, nechtěl bych být soudce a zjišťovat, kdo lže. Takže podle otce kluka navádí prababička, aby to říkal, ale ta obžalovaná sama potvrzuje, že to udělala???

Ale jinak trestat dítě strčením do pytle a roubíkem do pusy? A ještě si to fotit? A to proto, aby mu to mohla ukazovat jako výstrahu?
Now I know that I am a dreamer, Believing in a world that isn't there
You are my little something, It's like you came from nothing, And now you're everything to me
Život nemá tlačítko Restart - promrhané roky nelze vrátit a prožít znovu
Cykle02
Člen skupiny ČEPEK

„Když jsem se to dozvěděla, psychicky jsem to nezvládla. Byla jsem několik měsíců v pracovní neschopnosti a brala léky na uklidnění,“ řekla u Krajského soudu v Plzni žena. Její malý syn se měl stát sexuální hračkou Markéty V. (27), družky svého otce, k němuž jezdil na víkendy.

Mladá žena, která podle svého vyjádření pracuje ve zdravotnickém zařízení, podle obžaloby chlapce narozeného v létě 2013 zavírala od roku 2017 do června 2020 do kumbálu, kde ho nechala tak dlouho, až se pokálel, pak vše musel holýma rukama uklidit. Lepící páskou mu zalepovala oči a pusu, přivazovala mu ruce a nohy k posteli, balila ho do černého gumového pytle, dávala mu do pusy tzv. Venušiny kuličky apod.

„Obžalovaná měla nezletilého rovněž násilím donutit k pohlavnímu styku a čin spáchat způsobem srovnatelným se souloží tak, že jej měla osahávat na přirození, do análního otvoru zasouvat neznámý předmět apod,“ popsala Deníku mluvčí KS Jana Durná.

Obžalovaná u soudu nevypovídala. Jen se stručně vyjádřila k obžalobě, přičemž vše odmítla. „Co se týče kumbálu, tak jsme si jen hráli na schovávanou,“ řekla Markéta V. U druhého líčení ale už připustila, že snímky, kde je dítě zabaleno v černém pytli, má v ústech Venušiny kuličky a podobně, pořídila ona, a že je na nich právě syn jejího partnera.

„Než abych ho bila, chtěla jsem ho zklidnit. Měla to být forma trestu, dnes už vím, že špatná,“ řekla. Fotky prý pořídila, kdyby chlapec opět zlobil.

Vše odhalila prababička chlapečka Hana P. „Volala mi vyděšená, že se jí malý svěřil, že mu Markéta dávala nůž na krk, zavírala ho do kumbálu a vyhrožovala mu. Byla jsem v šoku,“ uvedla u soudu matka dítěte a dodala, že poté, co chlapce opatrně vyzpovídala, vše oznámila policii. Uvedla také, že syn nechtěl na soudem stanovené víkendy k otci jezdit. „Zvracel, chtěl být doma s mámou,“ líčila. Uvedla také, že nedávno se jí a jejímu novému příteli syn svěřil, že mu Markéta dávala pít moč a že musel sníst svoje zvratky.

Zmanipulované dítě?

Otec dítěte soudu řekl, že s Markétou, s níž má dalšího syna, se rozešel letos v lednu, nicméně nevěří tomu, že by chlapci ubližovala způsobem uvedeným v obžalobě, například že by ho znásilňovala. „Je to celé manipulace ze strany mojí babičky a chlapcovy prababičky Hany P.,“ prohlásil otec dítěte, podle něhož seniorka chlapce navedla. U soudu přiznal, že se s Markétou V. oddávali doma při sexu i SM praktikám, například ho svazovala.

Podle soudního znalce, známého sexuologa Petra Weisse, nebyla u obžalované zjištěna žádná duševní porucha, žádná sexuální deviace, žádná závislost na psychoaktivních látkách. Nebylo také zjištěno nic, co by vedlo ke snížení jejích ovládacích či rozpoznávacích schopností.

Líčení bude pokračovat v říjnu, mj. výslechem znalkyně. Obhájci obžalované požadují vypracování znaleckého posudku ohledně věrohodnosti Hany P. a chtějí také vyslechnout dítě, jemuž bylo nedávno teprve osm let.

Markétě V. hrozí až dvanáct let kriminálu. Státní zástupce v obžalobě navrhl v případě uznání viny obžalované uložit trest odnětí svobody v trvání 6 let se zařazením do věznice s ostrahou.
Rudy
Registrovaný uživatel
Varování: 3
Líbí se mi: Dívky
ve věku od: 9
ve věku do: 25
Dal: 106 poděkování
Dostal: 68 poděkování

Nový příspěvek od Rudy »

Tak to je komplikovaný případ...
Cykle02
Člen skupiny ČEPEK

Krajský soud v Plzni poslal za mříže Markétu V. (27) z Plzeňska, která si podle obžaloby udělala sexuální hračku z malého syna svého partnera. Dítě měla sado-masochisticky znásilňovat a týrat.

Pracovnice ve zdravotnictví podle obžaloby chlapce narozeného v létě 2013 zavírala od roku 2017 do června 2020 opakovaně do kumbálu, kde ho nechala tak dlouho, až se pokálel a pomočil, pak vše musel uklidit. Dále mu lepící páskou zalepila oči a pusu, přivázala ho k posteli, balila ho do černého gumového pytle, dávala mu do pusy tzv. Venušiny kuličky, na hlavu plynovou masku, měla ho i škrtit či polévat studenou vodou. Také jej podle státního zástupce Martina Rykla měla osahávat na přirození a do análního otvoru mu zasouvat neznámý předmět.

Prababička dítěte soudu řekla, že chlapec, který po rozvodu rodičů žije s matkou, se jí svěřoval, že je k němu otcova přítelkyně Markéta zlá. Uvedl například, že ho Markéta přivazovala k posteli, zalepovala mu pusu leukoplastí, svazovala ho, dávala mu škrabošku na oči, strkala mu něco do zadečku. Někdy ho to bolelo tak, že nemohl ani plakat. „Řekla jsem mu, že to mu nemůže dělat a že to musíme někomu říct,“ uvedla seniorka s tím, že pak spolu s matkou hocha vše oznámily policii.

„Když jsem se to dozvěděla, psychicky jsem to nezvládla. Byla jsem několik měsíců v pracovní neschopnosti a brala léky na uklidnění,“ popsala matka chlapce. Otec dítěte soudu řekl, že nevěří, že by Markéta, s níž má dalšího syna, chlapci ubližovala způsobem uvedeným v obžalobě. „Je to celé manipulace ze strany mojí babičky a chlapcovy prababičky Hany P.,“ prohlásil. Přiznal, že s Markétou provozoval BDSM praktiky.

Obžalovaná u soudu nevypovídala. Jen se stručně vyjádřila k obžalobě, přičemž při prvním líčení vše odmítla. U druhého ale už připustila, že snímky, kde je dítě zabaleno v černém pytli, má v ústech Venušiny kuličky a podobně, pořídila ona, a že je na nich právě syn jejího partnera. „Než abych ho bila, chtěla jsem ho zklidnit. Měla to být forma trestu, dnes už vím, že špatná,“ řekla. Fotky prý pořídila, kdyby chlapec opět zlobil.

Podle známého sexuologa Petra Weisse nebyla u obžalované zjištěna žádná duševní porucha ani žádná sexuální deviace. „I z toho důvodu není navrhováno žádné ochranné opatření typu ochranné léčby sexuologické či psychiatrické,“ uvedl Weiss. Chování ženy bylo podle něj ovlivněno snahou vyhovět atypickým sexuálním potřebám partnera.

Soudní znalkyně Karolína Malá, která posuzovala poškozeného chlapce, uvedla, že je věrohodný. Nemohl být podle ní naveden žádnou osobou, neboť by si vzhledem k věku nebyl schopen tyto věci zapamatovat a takto obšírně je reprodukovat. Naopak další znalkyně Martina Rezková, která zpracovávala posudek na zadání obhajoby, uvedla, že je možné, že chlapec lhal. Přiznala ale, že ho nevyšetřila osobně, že jen viděla spis a DVD z výslechu, což je hodně nestandardní.

Státní zástupce navrhl v případě uznání viny obžalované, jíž hrozilo pět až dvanáct let vězení, uložit trest odnětí svobody v trvání okolo 6 let se zařazením do věznice s ostrahou. Naopak obhajoba ve velmi obsáhlé závěrečné řeči žádala zproštění obžaloby. Sama Markéta V. na závěr jen zopakovala, že neudělala nic z toho, co je jí kladeno za vinu.

Senát v čele s Tomášem Mahrem Markétu V. poslal na za týrání svěřené osoby a znásilnění na pět let do věznice s ostrahou. „Zásadním důkazem byla výpověď poškozeného, kterou soud považuje za věrohodnou,“ uvedl při zdůvodnění Mahr. Obžalovaná se na místě odvolala, případ tak bude řešit Vrchní soud v Praze.
Cykle02
Člen skupiny ČEPEK

Na pět let do vězení půjde Markéta V. (28) z Plzeňska za to, že zneužívala k perverzním sexuálním hrátkám osmiletého syna jejího bývalého přítele. V úterý ji tam poslal Krajský soud v Plzni, který se podle státního zástupce Martina Rykla ztotožnil s obžalobou. „Uznal ji vinou z týrání a znásilnění,“ uvedl Rykl s tím, že rozsudek není pravomocný. Žena navíc musí dítěti zaplatit 100 tisíc korun za způsobenou psychickou újmu.

Podle spisu měla obžalovaná žena zavírat nezletilého chlapce do kumbálu, kde se počůral a pokakal. Pak ho nechala výkaly a moč rukama po sobě uklidit.

Jindy mu zase přelepovala oči a pusu, přivazovala ho lepicí páskou k posteli nebo ho zabalila do černého gumového pytle, do pusy mu dala erotický roubík a na hlavu nasadila plynovou masku.

V mobilním telefonu Markéty V. našli kriminalisté snímky, které na její zvrácené praktiky ukazují.

Na jednom je například vyfocený poškozený hoch, jak je po krk zabalený v černém pytli s páskou přes oči a v ústech s kuličkou spojenou provázkem s dalšími kuličkami.

Otec chlapce u soudu ve čtvrtek potvrdil, že je na fotkách skutečně jeho syn. „Za jakých okolností vznikly, ale netuším,“ řekl otec.

„Chtěla jsem ho zklidnit. Než abych ho mlátila, tak jsem zvolila tuhle formu trestu. Teď už vím, že byla špatná. Fotky jsem si pořizovala proto, abych mu to mohla ukázat, co ho čeká, když zase něco provede,“ prohlásila Markéta V.

Musel pít moč a jíst zvratky

Hoch policistům vypověděl, že před ním obžalovaná žena chodila nahá nebo v gumových šatech. Později také uvedl, že mu nechávala pít moč a jíst vlastní zvratky. Potvrdil také, že když byl svázaný, sahala mu mezi nohy.

„Věrně a autenticky popisuje situace, jejichž významu nemůže rozumět a které se týkají především technik obvyklých u vyznavačů perverzního sexu,“ stojí ve znaleckém posudku.

U obžalované ženy znalci nezjistili žádnou výraznou sexuální nebo duševní poruchu, což ale podle jejich závěru nevylučuje, že se mohla trestného činu dopustit.

„Z její strany nešlo o afekt nebo zkratkovité jednání, ale mělo to pravděpodobně souvislost s jejím atypickým sexuálním chováním,“ shodli se psychiatři.

Matka: Žena dala synovi nůž na krk

Biologická matka poškozeného chlapce, která v případu vystupuje jako svědkyně, před soudem řekla, že když se o tom dozvěděla, byl to pro ni naprostý šok.

„Syn se svěřil nejdřív prababičce s tím, že mu obžalovaná dala nůž na krk, že když o tom někomu řekne, zabije ho. Bylo mi divné, že když se po víkendu vracel od exmanžela, byl hodně nervózní a říkal, že už tam příště nechce,“ sdělila matka dítěte soudu.

„Řešila jsem to dokonce s psychology, kteří doporučili, aby se mu tam otec více věnoval. Vůbec mě nenapadlo, že by mu obžalovaná něco takového mohla provádět, když je sama matkou,“ podotkla chlapcova matka.

Žena totiž má s chlapcovým otcem malé dítě.

Potvrdila, že v současné době je její syn relativně v pohodě. „Snažím se, aby na to nemyslel a věnoval se škole. Jeho chování se teď úplně změnilo, není nervózní, poslouchá a je spokojený,“ uzavřela matka poškozeného.