Potřebujete pomoci? Trápíte se a nevíte si rady? Vyzkoušejte kontaktní terapii či online krizovou intervenci na PARAFILIK.CZ

Samozvaný lovec pedofilů: DO PASTI VLÁKAL NEVINNÉHO! (Ahaonline.cz)

Reakce na články z médií (tisk, rozhlas, televize, internet, ...) a diskuze o nich.
Cykle02
Člen skupiny ČEPEK
Líbí se mi: Chlapci i dívky
ve věku od: 2
ve věku do: 12
Výkřik do tmy: Nevěřím těm co nevěří na Ježíška.
Dal: 383 poděkování
Dostal: 1184 poděkování

Samozvaný lovec pedofilů: DO PASTI VLÁKAL NEVINNÉHO! (Ahaonline.cz)

Nový příspěvek od Cykle02 »

Ten příběh až nepříjemně připomíná zápletku filmu Zmizení (2013), ve kterém postava Hugha Jackmana (52) zajala údajného pedofila a týrala ho. Jenže vyšlo najevo, že daná osoba je nevinná... Vlastně totéž se nedávno odehrálo i v Anglii, ovšem mimo filmová plátna!

Uživatel sociální sítě Tik- Tok Myles Fischer (19) spolu s kamarádem Ryanem Newcombem- Burgessem (20) totiž v březnu 2019 připravili na základě videí ze sociálních sítí léčku na pedofily. Zřídili si falešné účty, ve kterých se vydávali za teprve 14leté dívky, a lákali muže na osobní schůzky. A zadařilo se... „Vnukli jsme mu, že komunikuje s dívkou pod zákonem, která je ovšem přístupná sexu,“ vykládá Fischer o 33leté oběti. „Domluvili jsme si s ním schůzku v bytě. Sledovali jsme ho. Když v šoku zjistil, že v bytě žije stařec, rychle se vrátil do auta, kde jsme už čekali my. Chtěli jsme si promluvit, ale byl agresivní,“ popisuje okolnosti incidentu, který sám nafilmoval a z kterého nakonec muž vyvázl s osmicentimetrovou řeznou ranou na hlavě, zlomeným nosem, ulomeným zubem a oděrkami.

„Pokusil se utéct, tak jsme ho popadli a já ho třikrát udeřil a Ryan mu taky něco přidal,“ krčí rameny Fischer. Za svůj čin si vysloužil pokutu 15 tisíc korun. Vězení se vyhnul i díky tomu, že v době spáchání přestupku byl ještě nezletilý. Největší »gól« pak je, že podle závěru soudu byl daný muž nevinný! Zda šlo o záměnu osob, anebo byl muž nevinný jen proto, že není dost důkazů i pro jeho potrestání, ale soudní report neuvádí. „Každopádně už vím, že nemůžu brát zákon do vlastních rukou. Znova už bych to neudělal,“ dušuje se poučený Fischer.
...a o jakých tématech se po dnešním Googlení začne na ČEPEKu mluvit?
MR_Xguard
Čestný člen skupiny ČEPEK
Líbí se mi: Dívky
ve věku od: 3
Dal: 78 poděkování
Dostal: 182 poděkování

Re: Samozvaný lovec pedofilů: DO PASTI VLÁKAL NEVINNÉHO! (Ahaonline.cz)

Nový příspěvek od MR_Xguard »

Lákat pedofily na čtrnáctileté? Jako fakt? Oni asi nevědí, kdo je to pedofil. Anebo to zase někdo špatně přeložil.

Kód: Vybrat vše

https://youtu.be/9Kx7xSuMz4k
Cykle02
Člen skupiny ČEPEK
Líbí se mi: Chlapci i dívky
ve věku od: 2
Výkřik do tmy: Nevěřím těm co nevěří na Ježíška.
Dal: 383 poděkování
Dostal: 1184 poděkování

Re: Samozvaný lovec pedofilů: DO PASTI VLÁKAL NEVINNÉHO! (Ahaonline.cz)

Nový příspěvek od Cykle02 »

MR_Xguard píše: úterý 29. 6. 2021, 18:53:05Lákat pedofily na čtrnáctileté? Jako fakt?
Není to tak dávno, co jsem na YouTube viděl video polských lovců pedofilů, jak donutili nějakého uloveného, co se chtěl sejít s domnělou 14, aby na kameru řekl o sobě že je pedofil. Takže tihle lovci udělají pedofila z koho se jim zachce.
...a o jakých tématech se po dnešním Googlení začne na ČEPEKu mluvit?