Pedofilové se hlásí o práva (inadhled, 9.7.2019)

Diskuze o problematice pedofilie a pedofilů.
Uživatelský avatar
Cykle02
Mediální analytik
Líbí se mi: Chlapci i dívky
ve věku od: 2
ve věku do: 12
Výkřik do tmy: Nevěřím těm co nevěří na Ježíška.
Příspěvky: 3258
Dal: 383 poděkování
Dostal: 1381 poděkování

Pedofilové se hlásí o práva (inadhled, 9.7.2019)

Nový příspěvek od Cykle02 »


Genderové šílenství odstartované před několika roky prvními pokusy legalizovat vztah mezi homosexuály sebou postupně přináší další snahy vytvořit z nestandardních přístupů k rodině, pohlaví a sexu normu společensky nejen únosnou, ale zároveň často i preferovanou. Homosexuálové jsou již pro část obyvatelstva naprosto běžnou součástí života a nikdo se nepozastavuje nad jejich existencí a prezentací. Zvrhlost v podobě téměř nahých účastníků pochodů typu Pride Prague při účasti dětí a nezletilých by ještě před pár léty byla posuzována jako trestný čin a s pravděpodobně dvouletým posezením ve věznici. Nyní jde o akci podporovanou magistrátem, politiky, médii a významnými sponzory.

Že to není v pořádku, o tom nelze pochybovat. LGBT komunitě však nestačí pouze promenáda po ulicích hlavních evropských měst a exhibice v podobě kožených řemínků, bičíků a dalších sexuálních pomůcek přímo před zraky diváků rozdílného věku, ale berou děti už přímo do průvodu. Zároveň se objevují případy, kdy je mládež vychovávaná lesbickým či gay párem relativně násilně začleňována do komunity, dokonce dochází na přeměny pohlaví a nátlakově vytvářené prostředí pro naprostou změnu osobnosti. Přestává tak být respektováno právo dítěte na přirozený vývoj a dospělí utváří budoucí sexualitu dítěte dle vlastních představ a nikoliv dle přírodních zákonů. Celý tento proces vede k psychickým poruchám, ztrátě identity a posouvá vývoj dítěte směrem od klasické rodiny. Snaha lišit se za každou cenu, vzepřít se zvyklostem, tradicím a přirozenosti dosahuje extrému a velmi často se dozvídáme o vzniku dalšího pohlaví.

Přestože se lidé rodí jako dívky a chlapci, pozdější pokusy přetransformovat se do něčeho odlišného se stávají stále častějšími. Svým způsobem to přináší mimo velkých problémů i byznys pro mnoho odvětví. Kde je byznys a točí se peníze, je prostor pro cokoliv. Takže se na nastalé situaci přiživují politici, právníci, média, lékaři, psychologové, oděvní a filmový průmysl. To vše dále podněcuje kdysi relativně nenápadnou komunitu k nebývalé aktivitě a z jisté formy postižení vytváří výhodu a potřebu zviditelňovat se. Homosexuálové a jejich odnože se postupně prosazují do mnoha vedoucích funkcí a často své prezentované sexuální odlišnosti zneužívají způsobem, který hraničí s diskriminací normálních lidí. Všude je nejen vyžadovaná, ale zákonem přímo nařízená tolerance toho, co bylo do nedávna nazýváno úchylností. A objevuje se jich stále více. Jestliže by řada z právě teď chráněných úchylů byla ještě poměrně nedávno zavírána do blázince, nyní ti samí lidé sedí ve vedení politických stran, firem a různých dalších institucích. Samozřejmě je plno jedinců, kteří si uvědomují svou odchylku a nemají potřebu se veřejně projevovat, žijí v klidu a mají právo na to být váženými spoluobčany, bohužel jsou v menšině. Většina homosexuálů totiž získala potřebu být vidět, slyšet a vznášet požadavky, uzurpovat si výhody a práva.

Při pohledu na průvody gayů a leseb, kterých se účastní i s dětmi získanými často specifickým způsobem, bylo otázkou času, kdy se objeví snahy legalizovat sexuální experimenty s dětmi. Přestože jsou pedofilové dlouhodobě v hledáčku policie všude ve světě, není ničím novým, že mezi ně patří řada elit z prostředí politiky, umění a byznysu. Dětská nevinnost je pro některé lidi prostě rudým hadrem, který je dráždí, přitahuje a jsou ochotni překonat mnohá rizika jen proto, aby dali průchod své vášni. Možná i odsud pramení podpora LGBT komunit islámu. Muslimové sice nemají příliš pochopení pro homosexualitu, ale na druhou stranu si nedělají hlavu s věkem vhodným k prvním sexuálním stykům. Není tedy nijak výjimečným sňatek dospělého muže s dívkou, která ještě nedosáhla dospělosti. To po stránce věku, ale i fyzického stavu těla. Právě v tomto vidí možnost legalizovat své choutky řada pedofilů.

V slovenském deníku Sme se obhajobou pedofilie již oficiálně zabývají a rozhodně nejsou jediní. Vždyť na postupné snižování hranice trestnosti sexuálního vztahu s nezletilými čeká řada pedofilů a jejich snem je její úplné zrušení. To bez ohledu na veškeré následky podobného konání a zdravotní i psychické dopady na samotné děti. Pomalu se tak pootevírají dvířka, kterými se budou nyní tito z našeho pohledu zvrhlíci a trestně odpovědné osoby snažit uniknout z rizika vlastního pronásledování a zároveň si začnou podobně, jako právě homosexuálové, vyžadovat výhody a práva. Pokud tak bude vše nadále pokračovat, bude pedofilie jednou z nominačních výhod při získání postu ředitele mateřské školky. Pokud se Vám to zdá absurdní, pořádně se rozhlédněte a zjistíte, že i homosexuálové postupně získali status nedotknutelných. Svět se mění ve jménu tolerance i k těm největším zvěrstvům, kterých jsou lidé schopní. Jestliže se stalo normou zamlčování znásilnění a vražd páchaných především migranty, často v minulosti i významnými osobnostmi považujícími se za vyvolené, pak umožnění řádění pedofilů není ničím nereálným. Opravdu se své o děti nebojíte?
Naposledy upravil(a) pbd dne neděle 27. 6. 2021, 10:45:30, celkem upraveno 1 x.
Důvod: Po zlédnutí dalších článků z odkazovaného webu změnen odkaz na [nofollow]
...a o jakých tématech se po dnešním Googlení začne na ČEPEKu mluvit?
Uživatelský avatar
MR_Xguard
Čestný člen skupiny ČEPEK
Líbí se mi: Dívky
ve věku od: 3
ve věku do: 12
Příspěvky: 840
Dal: 82 poděkování
Dostal: 189 poděkování

Re: Pedofilové se hlásí o práva (inadhled, 9.7.2019)

Nový příspěvek od MR_Xguard »

Blbost. Pedofilové se nehlásí o práva. pedofilové se hlásí o to, aby ostatní dodržovali aktuální práva pedofilů, které mají všichni ostatní naprosto stejné. Prostě neustále ten samý problém. A vůbec, ten článek snad nikdo nemyslel vážně...
Uživatelský avatar
Cykle02
Mediální analytik
Líbí se mi: Chlapci i dívky
ve věku od: 2
ve věku do: 12
Výkřik do tmy: Nevěřím těm co nevěří na Ježíška.
Příspěvky: 3258
Dal: 383 poděkování
Dostal: 1381 poděkování

Re: Pedofilové se hlásí o práva (inadhled, 9.7.2019)

Nový příspěvek od Cykle02 »

Z Vintedu jsem nabyl dojem, že někteří lidé vnímají to, že by pedofilové měli mít stejná práva jako kdokoliv jiný, jako útok na jejích neexistující právo pedofily diskriminovat.

Tenhle článek je už klasický populismus v podobě: "vystrašíme veřejnost neexistujícím nebezpečím, aby se jsme se mohli stavět do role jediných, kdo je může před tím zachránit".
...a o jakých tématech se po dnešním Googlení začne na ČEPEKu mluvit?