Petržel - účet smazán

Informování ohledně udělených trestů a varování. (V této části fóra mohou zakládat témata pouze členové Týmu ČEPEK, ostatní registrovaní uživatelé mohou na již založená témata reagovat. Uživatelé na Trestné lavici a Nově registrovaní mohou přispívat až po schválení příspěvku členem Týmu ČEPEK. Vlákna v této sekci bývají po čase zpravidla zamykány.)
Pravidla fóra
  • Tato sekce slouží pro informování uživatelů o udělených trestech. Uživatelé umístění na Trestnou lavici (tedy uživatelé zaBANovaní) v této sekci mohou reagovat na již založená témata, jejich příspěvky však musí projít schválením některého z administrátorů (či globálních moderátorů). Upozorňujeme uživatele, že schvalovány budou jen nevulgární a neútočné příspěvky.


  • Témata se standardně uzamykají poté, co je trest uživatele ukončen a delší dobu nikdo do vlákna nepřispěje. Pokud je vlákno uzamčeno dříve, nejčastěji je tak z důvodu rozjeté off-topic hádavé diskuze. Pokud je vlákno takto dříve uzamčeno, může uživatel na Trestné lavici reagovat na svůj trest prostřednictvím zprávy na email [email protected].


  • Souhrn aktuálních trestů a informace k nim naleznete ve vláknu Přehledný seznam aktuálních trestů. Všechny tresty jsou udělovány včetně koncového data!
Uživatelský avatar
Kasz
Administrátor
Líbí se mi: Dívky a ženy
ve věku od: 4
ve věku do: 28
Kontakt: [email protected]
Výkřik do tmy: Nejvíc mi vadí předsudečné odsouzení - i když jsem neublížil žádnému dítěti, najdou se lidé, co píšou "postavit ke zdi, kulka to vyřeší". Ne, nevyřeší. Pedofilové, kteří nic nespáchali, zažívají celý život zbytečné utrpení jen z důvodu předsudků. To je třeba změnit. Proto vznikl tenhle web.
Příspěvky: 6479
Dal: 1585 poděkování
Dostal: 3500 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Petržel - účet smazán

Nový příspěvek od Kasz »

Dnes se zaregistroval nový uživatel Petržel. Vzhledem k problematickému chování (udělování nadměrného počtu poděkování) mu byl účet smazán.
Československá pedofilní komunita – již 13 let s Vámi! ❤️💙
Uživatelský avatar
Cykle02
Mediální analytik
Líbí se mi: Chlapci i dívky
ve věku od: 2
ve věku do: 12
Výkřik do tmy: Nevěřím těm co nevěří na Ježíška.
Příspěvky: 5290
Dal: 365 poděkování
Dostal: 2124 poděkování

Re: Petržel - účet smazán

Nový příspěvek od Cykle02 »

A co s těma 150 lajkama mám teď dělat :D

Obrázek
A je vám známo, že u mládeže je prolajkování projevem sympatií... :D
Naposledy upravil(a) Cykle02 dne sobota 5. 6. 2021, 19:53:14, celkem upraveno 1 x.
...a o jakých tématech se po dnešním Googlení začne na ČEPEKu mluvit?
Uživatelský avatar
Petržel123

zkurvení čuráci

Nový příspěvek od Petržel123 »

Zkurvení čuráci. Cykleho příspěvky jsem četl ještě jako neregistrovaný. Poděkování jsem mu udělil zpětně. Na co ta funkce je když se nemůže používat? Doufám že brzo chcípnete na rakovinu
Uživatelský avatar
Bouře
Správce sociálních sítí
Bydliště: Internet
Líbí se mi: Muži
ve věku od: 18
ve věku do: 40
Kontakt: [email protected]
Výkřik do tmy: Anti-contact MAP ally
Příspěvky: 862
Dal: 936 poděkování
Dostal: 973 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: zkurvení čuráci

Nový příspěvek od Bouře »

Petržel123 píše: sobota 5. 6. 2021, 19:26:53 Zkurvení čuráci. Cykleho příspěvky jsem četl ještě jako neregistrovaný. Poděkování jsem mu udělil zpětně. Na co ta funkce je když se nemůže používat? Doufám že brzo chcípnete na rakovinu
Proč máš takovou potřebu urážet jiný lidi? :) Proč spamuješ? Vysvětlíš to nějak?
Skálu pěstí nerozbiješ, ale i ten nejtvrdší kámen proroste květina. Jen to chce čas.
Nechceš-li být odsuzován za svou odlišnost, nesuď za odlišnost jiné a neubližuj zranitelným.
Zeptej se mě na co chceš a anonymně
Uživatelský avatar
Kasz
Administrátor
Líbí se mi: Dívky a ženy
ve věku od: 4
ve věku do: 28
Kontakt: [email protected]
Výkřik do tmy: Nejvíc mi vadí předsudečné odsouzení - i když jsem neublížil žádnému dítěti, najdou se lidé, co píšou "postavit ke zdi, kulka to vyřeší". Ne, nevyřeší. Pedofilové, kteří nic nespáchali, zažívají celý život zbytečné utrpení jen z důvodu předsudků. To je třeba změnit. Proto vznikl tenhle web.
Příspěvky: 6479
Dal: 1585 poděkování
Dostal: 3500 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Petržel - účet smazán

Nový příspěvek od Kasz »

Takhle se běžný nováček nechová, navíc tvé poslední vyjádření mě utvrzuje v tom, že mé rozhodnutí bylo správné.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Kasz za příspěvky (celkem 2):
podivin, Dreamer
Československá pedofilní komunita – již 13 let s Vámi! ❤️💙
Uživatelský avatar
pbd
Administrátor
Líbí se mi: Dívky
ve věku od: 0
ve věku do: 10
Kontakt: [email protected]
Příspěvky: 391
Dal: 337 poděkování
Dostal: 423 poděkování

Re: zkurvení čuráci

Nový příspěvek od pbd »

Petržel123 píše: sobota 5. 6. 2021, 19:26:53 *censored* Cykleho příspěvky jsem četl ještě jako neregistrovaný. Poděkování jsem mu udělil zpětně. Na co ta funkce je když se nemůže používat? Doufám že brzo chcípnete na rakovinu
Když někdo ihned po registraci začne rozdávat stovky poděkování, je to podezřelé. Nebýt výše uvedeného výlevu to mohlo být jen nedorozumění, které jsme si mohli ujasnit, ale toto není zrovna diplomatický přístup.
Uživatelský avatar
Tsu
Registrovaný uživatel
Líbí se mi: Dívky
ve věku od: 10
ve věku do: 20
Příspěvky: 99
Dal: 128 poděkování
Dostal: 58 poděkování

Re: Petržel - účet smazán

Nový příspěvek od Tsu »

Odkdy se nesmí dávat poděkování? Které pravidlo se tím porušuje? Schválně jsem pravidla četl a nic takového jsem nenašel. Pokud jsem se blbě koukal, poprosím o info, o které pravidlo šlo.
Teď se nechci zastávat někoho kdo uráží komunitu, ale jde mi o nějakou srozumitelnost pravidel. Jestli je skutečnost, že dotyčný dal 150 poděkování důvodem k odstranění účtu? Co když by se jinak choval slušně. Ok, poslední příspěvek svědčí o opaku, ale kdo to mohl předtím vědět?
Uživatelský avatar
Zappart
Registrovaný uživatel
Líbí se mi: Dívky
ve věku od: 5
ve věku do: 36
Kontakt: telegram: @poutnick
Příspěvky: 169
Dal: 860 poděkování
Dostal: 160 poděkování

Re: Petržel - účet smazán

Nový příspěvek od Zappart »

No, mně se jakákoli zelenina taky hned jeví jako podezřelá... Mohla by začít tancovat... *cuc*
Uživatelský avatar
MR_Xguard
Čestný člen skupiny ČEPEK
Líbí se mi: Dívky
ve věku od: 3
ve věku do: 8
Příspěvky: 987
Dal: 110 poděkování
Dostal: 306 poděkování

Re: Petržel - účet smazán

Nový příspěvek od MR_Xguard »

Jo, takové tančící kedlubny a mrkve, to je něco.
Uživatelský avatar
Tsu
Registrovaný uživatel
Líbí se mi: Dívky
ve věku od: 10
ve věku do: 20
Příspěvky: 99
Dal: 128 poděkování
Dostal: 58 poděkování

Re: Petržel - účet smazán

Nový příspěvek od Tsu »

Jako zavání to tancující kedlubnou :D :D Ale tak snad je nějaká presumpce neviny, ne? :P
Uživatelský avatar
Kasz
Administrátor
Líbí se mi: Dívky a ženy
ve věku od: 4
ve věku do: 28
Kontakt: [email protected]
Výkřik do tmy: Nejvíc mi vadí předsudečné odsouzení - i když jsem neublížil žádnému dítěti, najdou se lidé, co píšou "postavit ke zdi, kulka to vyřeší". Ne, nevyřeší. Pedofilové, kteří nic nespáchali, zažívají celý život zbytečné utrpení jen z důvodu předsudků. To je třeba změnit. Proto vznikl tenhle web.
Příspěvky: 6479
Dal: 1585 poděkování
Dostal: 3500 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Petržel - účet smazán

Nový příspěvek od Kasz »

Tsu píše: sobota 5. 6. 2021, 20:01:02 Odkdy se nesmí dávat poděkování? Které pravidlo se tím porušuje? Schválně jsem pravidla četl a nic takového jsem nenašel. Pokud jsem se blbě koukal, poprosím o info, o které pravidlo šlo.
Jedná se o pravidlo 3j. A i kdyby nebylo, to jednání bylo krajně podezřelé, opravdu to není standardní, naopak mi to připomnělo uživatele lukranas a jiné další.

Mimochodem, do e-mailu mi přistála další zpráva:

Chci abys věděl že seš kus čuráka. Chytněte se s pbd za ruce a běžte spolu do prdele. Člověk přijde s prosbou o pomoc a vy se mu ještě vyserete do ksichtu. Jsi na sebe pyšný? Udělalo ti to dobře? Místo toho, abys něco vyřešil, tak od problému utečeš a hned jsi se vším hotov. Nikdo není zvědavej na to tvoje obřezaný péro.

Jestli budeš mít někdy přítelkyni a jestli s tebou někdy otěhotní tak se modlím za to aby ti porodila mrtvé dítě. Pak pochopíš, jaká to je bolest přijít o milovanou osobu. Tu přítelkyni jsem si nevymyslel. Hold nejsem uživatel podle tabulek, tak mě radši smažeš. Hoř v pekle.


Moje odpověď:

Pokud jsi schopný se chovat takhle, tak o takového uživatele tady opravdu nestojíme.
Československá pedofilní komunita – již 13 let s Vámi! ❤️💙
Uživatelský avatar
Cykle02
Mediální analytik
Líbí se mi: Chlapci i dívky
ve věku od: 2
ve věku do: 12
Výkřik do tmy: Nevěřím těm co nevěří na Ježíška.
Příspěvky: 5290
Dal: 365 poděkování
Dostal: 2124 poděkování

Re: Petržel - účet smazán

Nový příspěvek od Cykle02 »

Něco mi říká, že tu jeho nabídku bych neměl přijmout, ale ještě se rozmyslím. Co když to je holčička, co se chce tajně seznámit *lol*

Nechceš se sejít? Jsi mi hodně sympatický. Myslím, že máme podobné názory a máme si hodně co říct
...a o jakých tématech se po dnešním Googlení začne na ČEPEKu mluvit?
Zamčeno

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 hostů