Potřebujete pomoci? Trápíte se a nevíte si rady? Vyzkoušejte kontaktní terapii či online krizovou intervenci na PARAFILIK.CZ

Československá obec pedofilní

Nezávazná diskuze o čemkoliv, co se nehodí jinam.
Bouře
Člen skupiny ČEPEK
Varování: 5
Líbí se mi: Muži
ve věku od: 16
ve věku do: 40
Výkřik do tmy: Tichá voda břehy mele...
Dal: 392 poděkování
Dostal: 149 poděkování

Nový příspěvek od Bouře »

Základní info

Status: Obec
Počet obyvatel: 811
Starostka: Iška
Okres: Neznámý
Kraj:Neznámý
PSČ: 666 66

Odkud se tato obec vzala?

Ještě do nedávna se myslelo že je to jen webová stránka která si asi před rokem vytvořila i spolek dokud pan Jaroslav Foldyna omylem v pořadu Máte slovo (ČT) neprozradil že maj už dokonce i obec! „Nikdo o tom kromě vlády nevěděl protože to byla státem přísně utajovaná informace“ řekl ředitel BIS Michal Koudelka.
Poloha československé pedofilní obce je však zatím utajovaná ale spekuluje se že by mohla být v Karlovarském kraji poblíž sídla Čepku.

Říká se že jednou šla zpívající mrkev a tancující kedlubna lesem a potkali klávesnicového bobra který je zavedl k papírovému vodopádu pod kterým byla urna. Když jí otevřeli tak urna explodovala a vytvořila budovy a silnice. Jeden uživatel Čepku si toho pak všiml a řekl to ostatním. Nakonec se rozhodlo že se tam přestěhují a bude to přátelské území pro pedofily.

Čepek však chtěli zničit a nelíbilo se jim že to vzniklo a tak tam vtrhla mračící se kedlubna se zpívající mrkví které chtěli pedofilní obec zničit. Proti nim se postavil občan Tsu který je přechytračil a pozval je naoko na perník. Ve skutečnosti je nalákal do věznice které se od té doby říká žalář muchomůrek. Obě stvoření jsou tam dodnes.

Obyvatelstvo

Většina obyvatel tvoří pedofilně orientovaní muži ve věku 20-50 let. Je tam ale i pár pedofilně orientovaných žen ale i nepedofilně orientovaných žen které jsou ale menšiny. Poměrně velká část obyvatelstva má i nějaké psychické problémy a proto je tam i na tak malé městečko psycholog a psychiatr a psychiatrická léčebna. Nechybí samozřejmě ani Parafilik. Většina obyvatelstva bydlí na velkém sídlišti. Na sídlišti bydlí většinou uživatelé kteří se až tak neangažují na chodu města a většinou je nikdo moc nezná. Někdy se jim říká tzv. „zelenáči“. Až černí,fialoví,modří nebo červení bydlí v barácích.

Samotné město

Skládá se na několik částí. První je obytná část kde patří sídliště a 2 části sady baráků. Potom je průmyslová část která je mezi hlavní silnicí kde je jak restaurace nebo cukrárna tak třeba i nemocnice a policie. Poslední část je spíše něco jako doplněk města kam se chodí opuštěné děti učit. Pedofilové jim vynahrazují rodiče a rodičovskou péči. V cukrárně maj děti všechno zdarma nebo se slevou. Děti však nejsou občany obce.
Každý má v obci nějaké místo. Ať už dělá lékaře, policistu, peče cukroví nebo dělá úředníka. Každý občan (kromě nepedofilních) dostane od města robotickou holčičku/chlapečka kterého si sami můžou navrhnout a je téměř nerozeznatelný od opravdového dítěte. Tamní obyvatelé si tohle moc chválí!
Je tam třeba i hospoda která má v podzemí i DJ bar a chodí tam hlavně mladší a starší zase chodí spíš do normální hospody. Je tu například i komunitní centrum kde si obyvatele taky chodí povídat o svích problémech ale pořádá i nějaké akce. Je tu třeba i kostel pro věřící nebo knihovna která má všechny možné knihy. V obchodě naproti Parafilikovi jde koupit téměř všechno. Od jídla až po stavební materiál. Když někdo zlobí tak jde do žaláře muchomůrek. Město obývá ze všech stran les.

Zde vidíme fotku kterou jsem potají pořídila. Vidíme na ní 2 pedofily a to konkrétně občana Cykle02 který je mluvčí města a Macka který je pošťák.

Obrázek

A tady zase vidíme satelitní snímek města + popis.

Obrázek

A co vy? Zjistili jste něco o této obci?
► Ukázat spoiler
Naposledy upravil(a) pbd dne sobota 29. 5. 2021, 21:08:40, celkem upraveno 1 x.
Důvod: Vloženy obrázky
Můj život je někdy vážně podivný...
Fx100d
Administrátor
Líbí se mi: Dívky
ve věku od: 3
ve věku do: 10
Kontakt: [email protected]
Výkřik do tmy: yeelow (10.05.2010 22:04): njn, ty jsi ten dentální úchyl :D
Dal: 257 poděkování
Dostal: 450 poděkování

Re: Československá obec pedofilní

Nový příspěvek od Fx100d »

Zapoměla jsi na temnoles a sněm skřítků jahodových. *rofl*
Pedofilie mi něco vzala, ale mnohem více dala. To, co mi vzala, bez toho se obejdu. To, co mi dala, už bych nikdy nechtěl ztratit.
Cykle02
Člen skupiny ČEPEK
Líbí se mi: Chlapci i dívky
ve věku od: 2
ve věku do: 12
Výkřik do tmy: Nevěřím těm co nevěří na Ježíška.
Dal: 383 poděkování
Dostal: 1185 poděkování

Nový příspěvek od Cykle02 »

Foldyna je spíš duchovní otec Československé obce pedofilní :D Super, takže už jsem taky nakreslenej, a kdyby mě prudili za autorská práva, mám náhradu :D
...a o jakých tématech se po dnešním Googlení začne na ČEPEKu mluvit?
Bouře
Člen skupiny ČEPEK
Varování: 5
Líbí se mi: Muži
ve věku od: 16
ve věku do: 40
Výkřik do tmy: Tichá voda břehy mele...
Dal: 392 poděkování
Dostal: 149 poděkování

Nový příspěvek od Bouře »

Cykle02 píše: sobota 29. 5. 2021, 20:52:45 Foldyna je spíš duchovní otec Československé obce pedofilní :D Super, takže už jsem taky nakreslenej, a kdyby mě prudili za autorská práva, mám náhradu :D
Tohle by jako profilovka nebylo pěkný. Pokud budeš chtít tak ti nakreslím obrázek přímo určený jako avatar. ;)
Můj život je někdy vážně podivný...
Cykle02
Člen skupiny ČEPEK
Líbí se mi: Chlapci i dívky
ve věku od: 2
Výkřik do tmy: Nevěřím těm co nevěří na Ježíška.
Dal: 383 poděkování
Dostal: 1185 poděkování

Nový příspěvek od Cykle02 »

To nechám až by se případně z francie ozvali :D
...a o jakých tématech se po dnešním Googlení začne na ČEPEKu mluvit?
Mathias8
Registrovaný uživatel
Varování: 1
ve věku od: 7
Dal: 135 poděkování
Dostal: 424 poděkování

Nový příspěvek od Mathias8 »

Z psychiatrickej liecebne je to len kusicek do obchodu a z druhej strany obchodu je kusicek ZS. Neviem ako vy ale ja som si minule odbehol kupit rano nieco pod zub lebo tuna ta strava ved poznate to. (Do restauracie som nechcel ist lebo tam to je drahe moc) a tam taka krasna 11 rocna holcicka no hned som si nasiel kamaratku.

Sa ma pytala ze odkial idem. Som jej povedal ze som si odbehol na chvilku z psychiatrickej liecebne a ona ze nevadi ja som si tiez odbehla na chvilku zo skoly :D

Aj som ju isiel odprevadit do skoly aby sa jej nieco po ceste nestalo lebo nepedofili jazdia na autach ako zmysluzbaveny a potom som sa vratil spat domov. Vratnik, ze kde som tak dlho bol. Povedal som mu, ze som si bol odskocit na malu.. no co som mu mal povedat
...........…................

Uz dlho som sa tak dobre nepobavil.. dik :D
Tsu
Registrovaný uživatel
ve věku od: 10
ve věku do: 20
Dal: 65 poděkování
Dostal: 48 poděkování

Nový příspěvek od Tsu »

Bouře píše: sobota 29. 5. 2021, 15:25:54
Čepek však chtěli zničit a nelíbilo se jim že to vzniklo a tak tam vtrhla mračící se kedlubna se zpívající mrkví které chtěli pedofilní obec zničit. Proti nim se postavil občan Tsu který je přechytračil a pozval je naoko na perník. Ve skutečnosti je nalákal do věznice které se od té doby říká žalář muchomůrek. Obě stvoření jsou tam dodnes.

Abych se vyhnul na podezření z toxikománie musím dodat, že se jednalo o pardubický perník. *popcorn2*
Navíc jakákoliv podobnost s reálnými postavami je čistě náhodná. :P
Fx100d píše: sobota 29. 5. 2021, 18:51:25 Zapoměla jsi na temnoles a sněm skřítků jahodových. *rofl*
*rofl* *rofl* *rofl*
Tomas1990
Registrovaný uživatel
ve věku od: 7
ve věku do: 13
Kontakt: [email protected]
Dal: 4 poděkování
Dostal: 3 poděkování

Nový příspěvek od Tomas1990 »