V případě nefunkčního webu zveřejňujeme informace na našem Twitteruhttps://twitter.com/SpolekCEPEK

VIDEO: 11letá dívka se ubránila únosci s nožem. Ten nakonec utekl, ale policie jej později dopadla (REFRESHER.cz)

Reakce na články z médií (tisk, rozhlas, televize, internet, ...) a diskuze o nich.
Cykle02
Člen skupiny ČEPEK
Líbí se mi: Chlapci i dívky
ve věku od: 2
ve věku do: 12
Výkřik do tmy: Nevěřím těm co nevěří na Ježíška.
Dal: 385 poděkování
Dostal: 978 poděkování

VIDEO: 11letá dívka se ubránila únosci s nožem. Ten nakonec utekl, ale policie jej později dopadla (REFRESHER.cz)

Nový příspěvek od Cykle02 »

Žákyni měl zřejmě předem vyhlédnutou.

Ve městě Pensacola na Floridě čekala 11letá žákyně s položenou aktovkou na školní autobus. U cesty krátce nato zastavilo bílé SUV Dodge Journey, ze kterého vyskočil muž a rozběhl se k malé dívce. Ta si běžícího muže všimla a dala se na útěk, ale daleko se jí utéct nepodařilo.

Podle CNN měl únosce v ruce nůž, ale 11letá školačka se mu přesto dokázala ubránit. Muž se zřejmě se bál odhalení, a tak nakonec raději rychle vběhl zpět do auta a šlápl na plyn.

Ještě v ten den se místní policii podařilo zadržet 30letého podezřelého muže jménem Jared. Díky videozáznamu poznali SPZ jeho vozidla. Na jeho ruce také našli zbytky modrého slizu, se kterým si holčička na trávníku hrála.

V současnosti je obviněn z pokusu o únos dítěte mladšího než 13 let, napadení se zbraní a fyzického ublížení. Je možné, že pachatel si dívku předem vyhlédl. Podle jejího tvrzení se s ním totiž setkala na autobusovém nádraží zhruba dva týdny před útokem a cítila se v jeho blízkosti nepříjemně.

„Nemohu si pomoci, ale myslím si, že to mohlo skončit zcela jinak. Kdyby tuto 11letou oběť nenapadlo za každou cenu bojovat a jednoduše se nevzdat, mohlo to skončit hrozně,“ řekl šerif Chip Simmons z Escambia County.
...a o jakých tématech se po dnešním Googlení začne na ČEPEKu mluvit?
podivin
Člen skupiny ČEPEK
Líbí se mi: Dívky a ženy
ve věku do: 40
Výkřik do tmy: Srdce plné lásky přetéká v slzách očima *** Když někoho miluješ, znamená pro tebe víc než ty sám a chceš pro něj jen to nejlepší, ikdyby to tobě mělo působit bolest *** Ikdyž jsou to "jen" děti, mají mou úctu a chovám se k nim slušně *** Moc, peníze ani sex nemůžou nahradit dětskou radost, smích a lásku. *** Čiň, co chceš, pokud nikomu neškodíš *** Každý čin se ti třikrát vrátí
Dal: 578 poděkování
Dostal: 369 poděkování

Re: VIDEO: 11letá dívka se ubránila únosci s nožem. Ten nakonec utekl, ale policie jej později dopadla (REFRESHER.cz)

Nový příspěvek od podivin »

Že se k tomu ještě vrátim - opravdu mi chce v tomhle někdo případě někdo oponovat "že nikdy není 100% jistota a je možnost justičního omylu"? Asi měla ta kamera halucinace, že?
Now I know that I am a dreamer, Believing in a world that isn't there
Život nemá tlačítko Restart - promrhané roky nelze vrátit a prožít znovu
Cykle02
Člen skupiny ČEPEK
Líbí se mi: Chlapci i dívky
ve věku do: 12
Výkřik do tmy: Nevěřím těm co nevěří na Ježíška.
Dal: 385 poděkování
Dostal: 978 poděkování

Re: VIDEO: 11letá dívka se ubránila únosci s nožem. Ten nakonec utekl, ale policie jej později dopadla (REFRESHER.cz)

Nový příspěvek od Cykle02 »

Může dojít k záměně pachatele, nebo by dotyčný mohl být psychicky nemocný (schizofrenie), mít na rušeny rozpoznávací schopnosti a tedy patřit do blázince a ne na křeslo. Takových věci se dá asi vymyslet mraky, kdy i takový záznam nemusí vysvětlovat celý kontext události.
...a o jakých tématech se po dnešním Googlení začne na ČEPEKu mluvit?
Kasz
Administrátor
ve věku od: 4
ve věku do: 27
Kontakt: [email protected]
Dal: 1109 poděkování
Dostal: 2837 poděkování

Nový příspěvek od Kasz »

podivin píše: neděle 23. 5. 2021, 10:41:48 Že se k tomu ještě vrátim - opravdu mi chce v tomhle někdo případě někdo oponovat "že nikdy není 100% jistota a je možnost justičního omylu"? Asi měla ta kamera halucinace, že?
Jak vidíš, i v tomto případě, jak napsal Cykle, lze najít plno možností...
Československá pedofilní komunita – již 10 let s Vámi! ❤️💙
podivin
Člen skupiny ČEPEK
Výkřik do tmy: Srdce plné lásky přetéká v slzách očima *** Když někoho miluješ, znamená pro tebe víc než ty sám a chceš pro něj jen to nejlepší, ikdyby to tobě mělo působit bolest *** Ikdyž jsou to "jen" děti, mají mou úctu a chovám se k nim slušně *** Moc, peníze ani sex nemůžou nahradit dětskou radost, smích a lásku. *** Čiň, co chceš, pokud nikomu neškodíš *** Každý čin se ti třikrát vrátí

Ano, dá se vymyslet spousta blbostí, jak ho z toho zprostit. Pokud psychicky nemocný člověk dostal řidičák a běhá na svobodě, tak je to opravdu problém.

Záměna pachatele je také super, hlavně si ten zaměněný pachatel, který tam vůbec nebyl, ale vypadá naprosto stejně jako ten útočník, sehnal stejný sliz, se kterým si holčička hrála, a pak si s ním schválně pokecal ruku, aby pak mohl vykřikovat, že došlo k záměně pachatele.

A jestli si nějaký blbec dělá srandu a předstírá únos nebo na někoho míří atrapou pistole, tak musí počítat s tím, že ostatní lidé neví, že to je jen hrané. Kluci měli štěstí, že tam nebyl někdo duchaplný a ještě ozbrojený - mohli za pitomou legrácku zaplatit svým životem. Oni když filmaři někde chtějí točit nějakou gangsterskou scénu, tak to hlásí na policii právě proto, aby o tom policie věděla.

Ale vymýšlejte další nápady, jak tohohle člověka omluvit.
podivin
Člen skupiny ČEPEK

Tak jsem pár dalších vymyslel:

Třeba to bylo jeho dvojče, o kterém nikdo nevěděl, že žije. Všichni si mysleli, že zemřel už dávno. Ale on chce teď sebrat všechen majetek svýmu bratrovi, tak ho navlíknul do toho únosu, aby jeho bratr dostal trest smrti a on pak mohl zdědit jeho majetek.

Nebo to byl otec té holčičky a chtěl ji jenom vzít od její zlé matky, která nechá holčičku čekat samotnou na autobus.

Nebo to byl podobný chlápek jako ten v tom červeném Volkswagenu a chtěl holčičku jen svést do školy, aby nemusela čekat v tom hrozném počasí a aby se nenudila a nemusela si tam hrát s tím slizem. A nůž měl u sebe třeba proto, že si ho zrovna koupil a nechtěl ho v autě nechat bez dozoru, aby se třeba nějaké dítě nepořezalo. Nebo ho chtěl vzít záměrně, kdyby na holčičku chtělo zaútočit nějaké divoké zvíře.

Nebo viděl, že se blíží nějaká pohroma a chtěl holčičku rychle odnést do auta, aby stihli před tou pohromou ujet, ale holčička to chudák nepochopila a tak tam asi umřela, protože před tou pohromou sama nedokázala utéct.

A kdyby nic z toho nefungovalo, tak určitě zabere vysvětlení: "Pane soudce, já najednou nemohl ovládat svoje tělo, jen jsem koukal, co se děje, ale moje tělo ovládali nějaký mimozemšťani. Moje tělo sedlo do auta, odjelo někam k nějaké zatáčce, tak zastavilo, vystoupilo, vzalo nůž, doběhlo k nějaké holčičce a chtělo tu holčičku unést. Když se to nepovedlo, tak zase moje tělo odjelo zpět do bytu, kde jsem pak zase mohl své tělo ovládat sám." V tomhle případě soud upustí od trestu smrti, dokonce odmítnou dát jakýkoliv trest, protože ta osoba sama to tělo neovládala, čili je v tom úplně nevině.
Kasz
Administrátor
ve věku od: 4
ve věku do: 27
Kontakt: [email protected]
Dal: 1109 poděkování
Dostal: 2837 poděkování

Nový příspěvek od Kasz »

Obávám se, že se dostáváme do off-topic. Prostě pokud by byl trest smrti schválen, tak za 1) výše uvedený týpek by ho stejně nedostal, a za 2) vždy může dojít k justičnímu omylu, navléknutí nějakého závažného činu (třeba vraždy) na někoho nevinného. Bude 99 jasných případů, ale 1 navléknutý… vezmeš si to za zodpovědnost? Já ne. Nebo ještě jinak - zaručil bys vlastním životem, že kdyby došlo k justičnímu omylu u "jasného případu", že bys sám byl o život připraven? Jdeš do toho? :)
Československá pedofilní komunita – již 10 let s Vámi! ❤️💙
podivin
Člen skupiny ČEPEK

Já si nemyslím, že jsem offtopic. Já mluvím o konkrétním videu v tomhle vlákně.

Ale máš pravdu, že diskuze o trestu smrti a možném omylu při udělování trestu smrti se řeší (řešilo) v jiném vlákně a tady je offtopic.
Dreamer
Člen skupiny ČEPEK
Líbí se mi: Dívky
ve věku od: 5
ve věku do: 11
Dal: 909 poděkování
Dostal: 327 poděkování

Nový příspěvek od Dreamer »

Uprostřed kruháče upatlaná od modrýho slizu? :o