Potřebujete pomoci? Trápíte se a nevíte si rady? Vyzkoušejte kontaktní terapii či online krizovou intervenci na PARAFILIK.CZ

Máte slovo - ČT- manželství pro všechny

Reakce na články z médií (tisk, rozhlas, televize, internet, ...) a diskuze o nich.
podivin
Člen skupiny ČEPEK
Líbí se mi: Dívky a ženy
ve věku od: 2
ve věku do: 40
Výkřik do tmy: Srdce plné lásky přetéká v slzách očima *** Když někoho miluješ, znamená pro tebe víc než ty sám a chceš pro něj jen to nejlepší, ikdyby to tobě mělo působit bolest *** Ikdyž jsou to "jen" děti, mají mou úctu a chovám se k nim slušně *** Moc, peníze ani sex nemůžou nahradit dětskou radost, smích a lásku. *** Čiň, co chceš, pokud nikomu neškodíš *** Každý čin se ti třikrát vrátí
Dal: 762 poděkování
Dostal: 404 poděkování

Re: Máte slovo - ČT- manželství pro všechny

Nový příspěvek od podivin »

Foldyna byl ještě při pozdravu OK. Jakmile se začalo diskutovat, tak se choval jako nějakej nalitej ožrala. Vydržel jsem 10 minut koukat, být v tom studiu, tak se seberu a odejdu.
Now I know that I am a dreamer, Believing in a world that isn't there
You are my little something, It's like you came from nothing, And now you're everything to me
Život nemá tlačítko Restart - promrhané roky nelze vrátit a prožít znovu
MR_Xguard
Čestný člen skupiny ČEPEK
Líbí se mi: Dívky
ve věku od: 3
ve věku do: 12
Dal: 78 poděkování
Dostal: 182 poděkování

Nový příspěvek od MR_Xguard »

S tím argumentem pedofilů to je taky blbost. Pedofil si nemůže vzít dítě a naopak, protože:
Dítě je více méně nesvéprávné - tedy nemůže rozhodovat v této věci z vlastní vůle. O tom by teoreticky mohli rozhodovat jeho zákonní zástupci, ale naštěstí dle zákona nemohou.
Dítě není v tomto ohledu schopno dát informovaný souhlas. Většinou nechápe úskalí tohoto právního vztahu, práva a povinnosti a taky je dítě není schopno vykonávat.
Z mého pohledu u této debaty až moc vyzdvihují symbolickou hodnotu nad hodnotu právní. A ještě k tomu blbě argumentují.

Kód: Vybrat vše

https://youtu.be/9Kx7xSuMz4k
Cykle02
Člen skupiny ČEPEK
Líbí se mi: Chlapci i dívky
Výkřik do tmy: Nevěřím těm co nevěří na Ježíška.
Dal: 383 poděkování
Dostal: 1185 poděkování

Nový příspěvek od Cykle02 »

Heh, na ten díl si budou stěžovat asi všcihni :D

(Dezinformační web)

ČT dlouhodobě vysílá programy, které jsou jednostranně neobjektivní a hlavně silně propagandistické. Co se ale dělo v posledním pořadu Máte slovo, to bylo neuvěřitelné a nemá to v historii ČT obdoby.

Pořad byl o manželství stejnopohlavních párů. Soudružka Stehlíková se oháněla lidskými právy, soudružka Válková to stejné. Má snad právo hrát košíkovou malý člověk či vozíčkář? Má snad právo nádeník na Mercedes Benz? Přesto, že se soudružka Stehlíková oháněla láskou, přesto, že obě soudružky byly ženy, zapomněly na tu nejpodstatnější věc, pokud jde o stejnopohlavní rodinu. Ale o tom až v závěru toho blogu.

Někdo tam navrhoval referendum. Budeme snad dělat referendum o tom, má-li být zrušena gravitace, abychom nemuseli padat či o zákazu setrvačnosti, aby bylo méně nehod? Že stejnopohlavní manželství jsou v některých státech, neznamená, že musíme všechno mít a že všechno je vhodné. Obzvláště v době, kdy se propaguje LGBT a 89 pohlaví a kdy se očekává masová migrace špičkových odborníků, profesorů, umělců, básníků, řemeslníků, sestřiček, chirurgů a profesorů z Afriky.

Soudruh Cibulka mě šokoval. Kdysi byl výborný moderátor, ale v tomto pořadu se zachoval jako pravý buran /velmi jemné a korektní oslovení!/. Vzpomněl jsem si i na domácí zvíře, které se zabíjí o vánocích. Opakovaně a dokonce rasisticky urážel přítomné i nepřítomné, aniž by ho soudružka Jílková okřikla a žádala od něj omluvu. Už to něco vypovídá o úrovni ČT! Každý ředitel jiné televize by ji okamžitě vyrazil za takové neprofesionální chování. Soudruh Cibulka bojoval za práva dítěte. Je zajímavé, že celých dvacet let žije v spokojeném partnerství a neuvedl jediný pádný důvod, proč by mělo být jeho partnerství najednou manželstvím. Za celých dvacet let si nepořídil dítě, což dokazuje, že o něj nemá zájem. Inu, soudruhu Cibulko, s dítětem jsou i starosti, nejen radosti. Že nechápete, že mezi stejnopohlavními mohou být i zvrhlíci, je vaše neschopnost chápání / jak jste předtím urazil jednoho hosta/.

Jeden host se dokonce odvážil říct pravdu, která je dávno známá. Že soudružka Jílková nadržuje jedné straně. V ten moment začala hystericky křičet a chtěla hosta dokonce vyrazit ze studia! Z ČT v tom okamžiku udělala ten nejhorší hnůj. Pardon, ten hnůj je mnohem užitečnější...Nejsem si jistý, nebyla-li v minulém režimu členkou KSČ, když se chovala jako papaláška. Odkdy se křičí na hosty? Odkdy se vyhánějí hosté z diskusního pořadu?

Že se gayové narodili v heterosexuální rodině není důvod, že homopáry mají právo založit rodinu, když se jim nemůže narodit dítě a nemůže žít v manželství, protože slovo manželství pochází z výrazu muž a žena. Samozřejmě jde o přípravu na pedofilní manželství kvůli černému hmyzu. Ale to soudruh Cibulka a další nejsou schopni pochopit. Kebaby se u nás nebudují jen tak pro zábavu....

Soudružka Jílková nevyvracela ani to, že všichni faráři jsou pedofilové. Mladíka omlouval jeho nezralý věk, i když je záhadou, proč celou událost tehdy neohlásil rodičům...Nebo mu to snad bylo příjemné? Mladík tímto nepřímo řekl, že všichni cikáni jsou nefachčenci a zloději. Pardon, rasismus z druhé strany v ČT nevadí...Soudruh Cibulka si dokonce pletl neplodnost s homosexualitou...Přišel tam dotaz: Jsme heteromanželé a nemůžeme mít dítě. Máme se rozvést a založit stejnopohlavní manžeství? No comment...

A ještě trochu statistiky: Registrovaných párů bylo v minulém roce 3600, z toho 900 se rozpadlo, tj. plná čtvrtina! Takže kvůli 3,5 promile /!/ z půl milionu gayů bylo registrovaných párů a z toho celá čtvrtina se rozpadla. Takže neohánějte se rozvody v heteromanželství! Proč jsem si vzpomněl na slavnou hru Mnoho povyku pro nic? Bylo veřejným tajemstvím, že za minulého režimu žily v jednom bytě stejnopohlavní dvojice, i když bez registrace. Nikdo, opakuji, ani jeden pár neměl a nechtěl dítě. Na druhé straně bylo mnoho gayů ženatých, protože preferovaly rodinu a právo dítěte na oba rodiče. A další skutečnost, o které se nesmí mluvit. Zájem o rodinu či dokonce o dítě má jen několik jednotlivců, opakuji, jednotlivců, drtivá většina partnerství žijí spokojeně ve dvojicích, protože všechna práva už mají. Víte, kdo nejvíc propaguje manželství a adopci stejnopohlavních párů? Jsou to výhradně heterosexuálové, kteří mají školou vymyté mozky, nebo ti, kteří jsou placeni Sérešem. Takže opakuji, 99,9% stejnopohlavních párů v žádném případě nechce manželství ani adopci dítěte. Howgh!

V celém pořadu nepadlo ani jediné slovo o tom nejdůležitějším, přesto, že tam hájily lidská práva dvě ženy a pořad moderovala také žena. Těmto třem ženám /jsou to opravdu matky?/ vůbec nevadilo, že sobecky okrádají děti o rodiče druhého pohlaví, který má nezastupitelnou roli v rodině, ale všechny zapomněly na to nejdůležitější: Odkdy dítě nemá právo na oba rodiče, samozřejmě obojího pohlaví, na tátu a mámu? Není vám třem hanba, že vás jako matky /?/ nenapadla tato otázka hned na prvním místě? To si říkáte matky? Proč jsem si vzpomněl na lehké ženy? Nevážená ČT, proč si vždy vzpomenu na slavný film- "Bože, jak hluboko jsem klesla"? Pro tuhle břečku si musíme platit ČT?
...a o jakých tématech se po dnešním Googlení začne na ČEPEKu mluvit?
MR_Xguard
ve věku od: 3
Dal: 78 poděkování
Dostal: 182 poděkování

Nový příspěvek od MR_Xguard »

Tyjo, ta reakce je taky podle mě břečka. :D

Kód: Vybrat vše

https://youtu.be/9Kx7xSuMz4k
Bouře
Člen skupiny ČEPEK
Varování: 5
Líbí se mi: Muži
ve věku od: 16
Výkřik do tmy: Tichá voda břehy mele...
Dal: 391 poděkování
Dostal: 149 poděkování

Nový příspěvek od Bouře »

Sakra... Nemůžu uvěřit že tohle vydala veřejnoprávní televize. Ne že neumí používat slovo pedofil ale furt se tam překřikují a i ta diskuse je hrozně chaotická. Z té hodiny toho rozhovoru jsem se prakticky nenaučila nic novýho. Naštval mě ale hlavně Foldyna. Prej...
Foldyna: I, i pedofilie je trestná a přesto existuje československá obec pedofilní.
Tak odted je Čepek obec... Kdo bude starosta? :D
Můj život je někdy vážně podivný...
Kasz
Administrátor
ve věku od: 4
ve věku do: 27
Kontakt: [email protected]
Dal: 1183 poděkování
Dostal: 2949 poděkování

Nový příspěvek od Kasz »

Starostku vlastně máme, ale říkáme jí předsedkyně. :)
Československá pedofilní komunita – již 10 let s Vámi! ❤️💙
Bouře
Člen skupiny ČEPEK

Kasz píše: neděle 16. 5. 2021, 17:17:35 Starostku vlastně máme, ale říkáme jí předsedkyně. :)
Obec je ještě ve výstavbě. Určitě tam musíme postavit obecní úřad,poštu,nějakej obchod a určitě taky školu. Co dalšího by tam bylo potřeba postavit? :) No jasně! Baráky! *lol*
Cykle02
Člen skupiny ČEPEK

Drába už máme, obecních bláznu i do zásoby. Fakt mě cuká tu stránku československá obec pedofilní z recese udělat. To se Foldynovy povedlo *lol*
Bouře
Člen skupiny ČEPEK

Cykle02 píše: neděle 16. 5. 2021, 18:37:02 Drába už máme, obecních bláznu i do zásoby. Fakt mě cuká tu stránku československá obec pedofilní z recese udělat. To se Foldynovy povedlo *lol*
Jo klidně to udělej a já nakreslím plán (mapku) obce. :D
podivin
Člen skupiny ČEPEK
Výkřik do tmy: Srdce plné lásky přetéká v slzách očima *** Když někoho miluješ, znamená pro tebe víc než ty sám a chceš pro něj jen to nejlepší, ikdyby to tobě mělo působit bolest *** Ikdyž jsou to "jen" děti, mají mou úctu a chovám se k nim slušně *** Moc, peníze ani sex nemůžou nahradit dětskou radost, smích a lásku. *** Čiň, co chceš, pokud nikomu neškodíš *** Každý čin se ti třikrát vrátí

Bouře píše: neděle 16. 5. 2021, 18:11:29Určitě tam musíme postavit ... určitě taky školu. :)
Školu rozhodně! A možná dvě, jednu pro GL, kam by chodily jen holčičky, a druhou pro BL, kde by byli zase jen kluci :D
Bouře píše: neděle 16. 5. 2021, 18:11:29Co dalšího by tam bylo potřeba postavit? :)
Já bych dal ještě mateřskou školu a možná někteří by brali i jesle :D

A taky už vim, koho bychom ve škole a školce zaměstnali. Členy spolku ČEPEK, tedy sorry, Československé obce pedofilní :D
You are my little something, It's like you came from nothing, And now you're everything to me
Cykle02
Člen skupiny ČEPEK

A plovárnu taky, že jo *girl_bath* *kraul* a já bych přivítal skatepark pro tomboyky *lol*
Silesia
Registrovaný uživatel
Líbí se mi: Chlapci
ve věku od: 8
ve věku do: 13
Dal: 271 poděkování
Dostal: 168 poděkování

Nový příspěvek od Silesia »

potřebujeme toho víc
Obecní policii no kdo by nám na kuťata a holky dával pozor že jo při cestě přes přechod
Obchod, kde by kuťata a holky dostali v přiměřené míře na co by měli chuť
Hřiště a skate park a taky tu plovárnu :-)
Komunitní centrum by se taky hodilo.
Hasiči a banka by taky nebyla od věci
Škola, školka a dětská skupina je jasná páka.
Cykle02
Člen skupiny ČEPEK

Obrázek
Silesia
Registrovaný uživatel
ve věku do: 13
Dal: 271 poděkování
Dostal: 168 poděkování

Nový příspěvek od Silesia »

jejda kde to je? strejda google to nenašel
Cykle02
Člen skupiny ČEPEK

Za sedmero horami, za sedmero řekami, za sedmero kopci a sedmero lesy... *lol*
Myš
ve věku do: 15
Výkřik do tmy: Všimli jste si letos, kolik se urodilo jmelí?
Dal: 143 poděkování
Dostal: 696 poděkování

Nový příspěvek od Myš »

Cykle02 píše: neděle 16. 5. 2021, 21:08:24
Webová kamera na koupaliště je nejlepší :D
"Life is a waterfall, we're one in the river and one again after the fall
swimming through the void we hear the word
we lose ourselves but we find it all..."
SOAD
podivin
Člen skupiny ČEPEK

Silesia píše: neděle 16. 5. 2021, 20:30:31Obecní policii no kdo by nám na kuťata a holky dával pozor že jo při cestě přes přechod
Administrátoři ČEPEK nestačí? :D
Silesia píše: neděle 16. 5. 2021, 20:30:31Obchod, kde by kuťata a holky dostali v přiměřené míře na co by měli chuť
Myslíš cukrárnu? :D
podivin
Člen skupiny ČEPEK

Silesia píše: neděle 16. 5. 2021, 21:21:53jejda kde to je? strejda google to nenašel
Taky bych rád URL! Zajímá mě ten odkaz "Zařizování svateb" :D
Mathias8
Registrovaný uživatel
Varování: 1
ve věku od: 7
Dal: 135 poděkování
Dostal: 424 poděkování

Nový příspěvek od Mathias8 »

Pacil sa mi ten vtip o jezevcikoch. Ked na odpoved toho homosexualneho pana, ked povedal, ze doma nezije ani z jezevcikom mu Jilkova odpovedala ze ona zije doma s tromi jezevcikmi a dufa, ze sa teraz snou neprestane bavit :D

Co sa mi nepacilo a zarazilo ma, ked sa tam bavili o pedofilii ako o trestnom cine. Odkedy je pedofilia trestna? Ja som myslel, ze trestne je sexualne zneuzivanie deti a nie pedofilia. Ved ked sa nad tim clovek zamysli logicky je to somarina.

A dalsia vec hlaska - "Vy porovnavate homosexualitu s pedofilii?"

Prirovnavat pedofiliu k zoofilii ci nekrofilii nieje spravne prirovnanie ale homosexualov k pedofilom alebo pedofilou k homosexualom ano. Sme uplne na tej istej lodi. Ci sa nam to paci alebo nie. Citime to rovnako akorat s tym rozdielom ze im sa pacia chlapci ci muzi a nam deti

Nenavidim predsudky. Predsudky su ako pokrivene skla zanesene prachom nenavisti, nevedomosti a strachu z odlisnosti. To co v nich vidime, nieje skutocnost.

Ja mam city. Citim lasku a tuzim po nej. Som clovek. Zijem, dycham, citim. Preco mam zit na kraji spolocnosti len preto, ze sa mi pacia 11-stky? Len preto, ze nieco nedokaze spolocnost pochopit neznamena to, ze je to zle.

Zijem, chodim do prace, platim ucty. Som clovek ako kazdy iny. Mam city. Niesom obluda, mutant, predator. Nelovim deti. Snazim sa zit normalnym zivotom.

Vcera som sedel v krcme sam. Bolo tam dost ludi. Bolo mi smutno. A zrazu pocujem za sebou jemne klopkanie. Otocim sa a tam mala holcicka na bicykli mi mavala. Cudzia holcicka. Nepoznal som ju. Usmial som sa na nu a otocil naspat. Mal som sa neusmiat? Mal som sa na nu skaredo pozriet len preto ze som iny?
Ked som odchadzal tak isla za mnou a pri branke mi este povedala "Ahoj ujoo" uz som pocul ako ju volali rodicia
aby sla naspat lebo to videli.
Co som mal urobit? Povedat jej zmizni!? Vypadni!? Daj mi pokoj!?
Na to nemam srdce..

Sme ludia nie monstra. Stve ma, ze sa k nam tak spolocnost stavia. Ked sa povie pedofil, kazdeho napadne sex. zneuzivanie preco? Pretoze vsetko musi byt iba o sexe? A co tie zakladne jednoduche veci na tie zabudame? Musi byt vsetko iba o tom jednom?

Tato relacia ma nastvala asi som ju nemal radsej vidiet..
Kasz
Administrátor
ve věku od: 4
ve věku do: 27
Dal: 1183 poděkování
Dostal: 2949 poděkování

Nový příspěvek od Kasz »

Foldynovi jsem minulý týden poslal e-mail:

Vážený pane poslanče,
reaguji na Vaše slova v pořadu Máte slovo s M. Jílkovou ve čtvrtek 13. května 2021: https://www.ceskatelevize.cz/porady/10175540660-mate-slovo-s-m-jilkovou/221411030520019/

V pořadu jste v reakci na paní Džamilu Stehlíkovou, která prohlásila, že zoofilie je trestná, prohlásil, že to i pedofilie, a že přitom existuje Československá obec pedofilní.

V prvé řadě bych Vás chtěl poopravit - naše komunita nenese název Československá obec pedofilní, nýbrž oficiální název je Českolovenská pedofilní komunita, zkráceně ČEPEK: https://cs.wikipedia.org/wiki/Československá_pedofiln%C3%AD_komunita

Pro snadnější naplňování cílů naší komunity jsme v minulém roce založili neziskovou organizaci Spolek ČEPEK: https://pedofilie-info.cz/spolek-cepek-ic-09079416-zalozen-1-kvetna-2020/

Paní Jílková v pořadu konstatovala, že pedofilie je závažný trestný čin, Vy jste argumentoval, že pedofilové snad budou usilovat o manželství s dětmi nebo jste vyjádřil obavu, že se dva pedofilové domluví, uzavřou manežlství a budou moci adoptovat dítě.

V prvé řadě bych rád uvedl pojmy na pravou míru - pedofilie není trestný čin, v odborném pojetí je to trvalá nebo dlouhodobá náklonnost či reaktivita s erotickým rozměrem převážně nebo výlučně vůči dětem. Řadí se mezi parafilie, dříve sexuální deviace. Není to synonymum pro sexuální aktivity s dětmi. To, že někdo má nějakou parafilii, neznamená, že bude páchat jakoukoliv trestnou činnost. Kupříkladu většina pedofilů se za svůj život sexuálního zneužívání dítěte nedopustí a zároveň většinu sexuálního zneužívání dětí nepáchají pedofilové, ale lidé, kteří žádnou parafilii nemají: https://parafilik.cz/static/media/rozhovor-idnes.pdf

Příslušné pojmy je důležité používat v jejich správných významech, neboť život lidí, kteří skutečně cítí erotickou náklonnost ke zvířatům nebo dětem, není zrovna snadný.

Sám cítím zhruba od 13 let, že se mi líbí malé dívky, tehdy ve věku 4-9 let. Byl jsem v 7 třídě základní školy, když jsem cítil, že se mi ty dívky líbí, v hlavě jsem měl velký zmatek, ale zároveň jsem cítil v těchto malých dívkách krásu, kterou chci chránit, nikoliv ji jakkoliv ničit. Jsem zcela proti jakýchkoliv sexuálním kontaktům dospělých s dětmi. Přesto se potýkám v životě s tím, že ačkoliv jsem nic nespáchal a spáchat nehodlám, píši mi lidé, že by mě vykastrovali, izolovali od společnosti nebo „pověsili za koule do průvanu“.

Před 11 lety jsme s dalšími kolegy, které postihl stejný osud, založili webové stránky Československé pedofilní komunity (nikoliv obce, jak pan poslanec Fodyna nesprávně uváděl), prostřednictvím kterých se snažíme pomáhat pedofilům k tomu, aby svou odlišnost přijali a aby si byli vědomi rizik jednání, kterými by mohli dětem ublížit. Spolupracujeme s Národním pstavem duševního zdraví, který vede projekt Parafilik, a na našem webu máme anonymní internetovou Poradnu, ve které odpovídají sexuologové MUDr. Antonín Brzek a Mgr. Kateřina Klapilová, Ph.D.

Dost velkým problémem je, když dospívající člověk začne zjišťovat, že jej přitahují děti, cítí předsudečné odsouzení od svého okolí, které i příslušný pojem (pedofilie) používá v nesprávném významu. Může se tak stát, že pod tímto tlakem okolí nakonec spáchá delikt a nějakému dítěti ublíží, protože kde se dozví, že nic páchat nemusí, že to, že se mu líbí děti, ho nepředurčuje k páchání deliktů?

Mějme proto na paměti odborné užívání pojmů - i termín zoofilie by měl sloužit výhradně k označení preference, ne k označení protiprávního jednání.

V druhé řadě - manželství i dnes může nějaký pedofil uzavřít zcela účelově - například s ženou, která již má dítě z předchozího vztahu. Případně může uzavřít manželství a zplodit s ženou vlastní dítě nebo děti. Tedy v tomto smyslu není v případě uzákonění manželství pro homosexuály rozdíl, navíc to, že někdo má nějakou parafilii, neznamená, že bude páchat jakoukoliv trestnou činnost, což jsem uváděl již výše.

I kdyby nakonec bylo schváleno manželství pro homosexuály, sexuální kontakty dospělých s dětmi budou i nadále trestné. Československá pedofilní komunita v tomto ohledu nic měnit nechce, naopak, sexuání aktivity s dětmi považujeme za závadné a je dobře, že jsou trestné - toto máme deklarováno jak na webových stránkách, tak v našich stanovách, v minulém roce jsme podávali několik trestních oznamení na činy, které se týkaly sexuálních aktivit dospělých s dětmi.

Pevně věříme, že nadále budete již s výše uvedenými pojmy seznámen a budete je užívat ve správném významu. Pedofilie je preference určitých objektů (podobně jako androfilie, gynekofilie, zoofilie a jiné další obdobné pojmy), nikoliv čin.

S pozdravem
Petr Kasz, administrátor www.pedofilie-info.cz
Spolek ČEPEK - Československá pedofilní komunita
e-mail: [email protected]

A kupodivu přišla odpověď:

Vážený pane Kaszi,

děkuji za Vaši zprávu a opravu pojmů. Rozumím tomu, co píšete a respektuji to. Ale stále ve mně existují obavy, že ve všech skupinách, ať se to týká homosexuality, pedofilie, či jiných, se najde někdo, kdo může vyvíjet určitý nátlak a daná pravidla a možnosti zneužívat.

Děkuji za veškeré informace.

S pozdravem

Jaroslav Foldyna

Psal jsem i paní Džamile Stehlíkové určitou obměnu textu, co jsem psal panu Foldynovi, protože v pořadu prohlásila, že zoofilie je trestná, a přišla velmi krátká odpověď:

Děkuji za reakci! DS

Dále jsem psal na adresu pořadu Máte slovo a e-mail na Radu ČT, ale protože nepřišla žádná odpověď, poslal jsem zprávu pro Radu ČT i datovou schránkou Spolku. Ještě se chystám napsat tomu knězi Liboru Halíkovi. Radu ČT případně doplním, pokud nám přijde nějaká odpověď.
Československá pedofilní komunita – již 10 let s Vámi! ❤️💙