Off-topic a hádka z tématu: Marcův koutek pozdně nočních filozofických úvah (1. 5. 2021)

Do této sekce jsou přesouvány off-topic diskuze, které z důvodu překročení hranice mezi diskuzí a hádkou s ohledem na preferenci přehlednosti a neútočnosti diskuzí nemohou být v běžných vláknech. U témat je vždy napsané, odkud jsou příspěvky přesunuty. Tato sekce neslouží pro běžnou diskuzi – pro běžnou diskusi nesouvisející s hlavní tematikou webu využívejte sekci Pokec o všem.

Do tohoto subfóra nelze přidávat nová témata, je plně pod správou Týmu ČEPEK. Témata v této podsekci jsou zpravidla po určitém čase zamykána a tuto podsekci vidí uživatelé až od úrovně "Registrovaný uživatel".
Pravidla fóra
  • Do této sekce jsou přesouvány off-topic diskuze, které z důvodu překročení hranice mezi diskuzí a hádkou s ohledem na preferenci přehlednosti a neútočnosti diskuzí nemohou být v běžných vláknech.

• U témat je vždy napsané, odkud jsou příspěvky přesunuty. Tato sekce neslouží pro běžnou diskuzi a zakládání témat – pro běžnou diskusi nesouvisející s hlavní tematikou webu využívejte sekci Pokec o všem.
Tim
PROBLÉMOVÝ UŽIVATEL
Líbí se mi: Chlapci
ve věku od: 5
ve věku do: 17
Kontakt: Facebook: https://www.facebook.com/profile.php?id=100073199928820
email: [email protected]
https://ibb.co/sb8ymr1
Telefon: 607 364 291
Výkřik do tmy: "Slaboši jsou lidé, kteří znají pravdu, ale zastávají ji jen potud, pokud se v ní jeví jejich prospěch" - Blaise Pascal

„Vždy musíš hledat a vyznávat pravdu a chovat se tak, aby ses nikdy nemusela stydět, až se podíváš nazpět.“ - Čeněk Král
Dal: 451 poděkování

Off-topic a hádka z tématu: Marcův koutek pozdně nočních filozofických úvah (1. 5. 2021)

Nový příspěvek od Tim »

! Zpráva od: Marco Freeman
Tento a následující příspěvky byly přesunuty z vlákna Marcův koutek pozdně nočních filozofických úvah (sekce Články), konkrétně od tohoto příspěvku, a to z důvodu následující hádky uživatelů, která nejen nesouvisela s tématem ve vláknu, a tedy byla off-topic, ale hlavně byla ze strany jednoho z uživatelů útočně a později i vulgárně vedena.

Kasz píše: pátek 30. 4. 2021, 20:17:55
Já ti to řeknu asi tak - nevím, co dělat dřív, nenudím se žádný den. Nevím už, kde bych vzal čas na to, aby se některé sekce přepracovaly. Bohužel. Není to snadné, navíc za poslední rok bylo dost věcí, dost prudičů, dost banů, dost trestních oznámení… mám toho plné zuby. Do toho Tuna, ÚOOÚ, výslech na PČR ohledně webu a trestního oznámení poslance Marka Nováka… Tohle všechno mně bere tolik času, energie, že reakci na ÚOOÚ píšu jen z toho důvodu, že je to nutnost, kterou prostě musíme udělat, protože na to máme 14 dní od doručení.

Mezitím mám i svůj normální život, rodiče, prarodiče, sourozence, řeším spoustu věcí kolem domu, o který už se prarodiče nestíhají starat, a kromě jiného zatím ještě pořád nemám rodinu, které bych se taky jednou chtěl věnovat.

Já tě chápu, že ti to, že tvoje návrhy nebyly zapracovány, bere motivaci se dál snažit, ale my jsme v týmu dost vyčerpaní. Dost vyčerpaní vším, co se kolem webu děje a prostě energie na další věci nezbývá. Tobě se zdá, že se nic neděje, ale my řešíme téměř každý den pořád něco. Třeba tvoje nahlášení příspěvku - ač jsi ho nahlásil omylem, v Týmu to někoho včera stálo čas a musel tomu věnovat energii.

Já bych moc poprosil, kdyby podobné výroky typu "bere mi to chuť" se tady neobjevovaly, protože si ani nedokážeš představit, kolik Fx100d vzalo chuti, když musel investovat 2,5 hodiny času na služebně PČR, to stejné, když musela na PČR jít Iška… aniž bych se toho přímo účastnil, tak i mě to vezme tolik psychické energie, že se cítím tak vyčerpaný, jak kdybych 2 týdny kopal kanály.
Na tohle téma už jsme se bavili a je na to jednoduchá odpověď - nedělejte to. O část věcí se můžete podělit, třeba s tou PČR jsem se ti nabízel sám... Ale buď to dělejte na 100% nebo vůbec. Argument, "jsme z toho unavení" je naprosto lichý protože jste si to sami vybrali a vždy z toho sami můžete ven. Tohle fňukání mi přijde mimo.
Naposledy upravil(a) Tim dne pátek 30. 4. 2021, 21:44:08, celkem upraveno 1 x.
 ! Zpráva od: Tým ČEPEK
Upozornění: Tento uživatel je na trestné lavici, jelikož se jeho chování neslučovalo se základními principy Československé pedofilní komunity. V zájmu zachování kontinuity diskuzí příspěvky zablokovaných uživatelů nemažeme.
Rapunzel

Re: Pedofil = monstrum?

Nový příspěvek od Rapunzel »

Tim píše: pátek 30. 4. 2021, 21:39:06
Na tohle téma už jsme se bavili a je na to jednoduchá odpověď - nedělejte to. O část věcí se můžete podělit, třeba s tou PČR jsem se ti nabízel sám... Ale buď to dělejte na 100% nebo vůbec, argument, "jsme z toho unavení" je naprosto lichý protože jste si to sami vybrali a vždy z toho sami můžete ven. Tohle fňukání mi přijde mimo.
Time, buď trochu lidský, proboha. Ti lidi dělají něco pro druhé, nechtějí to vzdát, ano, vybrali si to, ale jistě nečekali, jak moc těžké to nakonec bude. A je hnusný jim to ještě ztěžovat a kopat do nich, když to dělají prakticky pro vás tady. Mohl bys to pochopit, být trochu milejší a lidštější a projevit aspoň špetku podpory. A když nechceš, tak aspoň neryj.
Tim
PROBLÉMOVÝ UŽIVATEL
Výkřik do tmy: "Slaboši jsou lidé, kteří znají pravdu, ale zastávají ji jen potud, pokud se v ní jeví jejich prospěch" - Blaise Pascal

„Vždy musíš hledat a vyznávat pravdu a chovat se tak, aby ses nikdy nemusela stydět, až se podíváš nazpět.“ - Čeněk Král

Nový příspěvek od Tim »

Rapunzel píše: pátek 30. 4. 2021, 21:43:20
Tim píše: pátek 30. 4. 2021, 21:39:06
Na tohle téma už jsme se bavili a je na to jednoduchá odpověď - nedělejte to. O část věcí se můžete podělit, třeba s tou PČR jsem se ti nabízel sám... Ale buď to dělejte na 100% nebo vůbec, argument, "jsme z toho unavení" je naprosto lichý protože jste si to sami vybrali a vždy z toho sami můžete ven. Tohle fňukání mi přijde mimo.
Time, buď trochu lidský, proboha. Ti lidi dělají něco pro druhé, nechtějí to vzdát, ano, vybrali si to, ale jistě nečekali, jak moc těžké to nakonec bude. A je hnusný jim to ještě ztěžovat a kopat do nich, když to dělají prakticky pro vás tady. Mohl bys to pochopit, být trochu milejší a lidštější a projevit aspoň špetku podpory. A když nechceš, tak aspoň neryj.
Celý život kam až moje paměť sahá pracuji v neziskovém sektoru, celý život dělám něco pro druhé a je to jen má volba, stejně jako jejich. Není kde bych v tom neměl pravdu. Ale pokud něco člověk už jednou dělá, má to dělat naplno a nebo vůbec. Tím nechci říct že bych si nevážil toho co dělají ale podobné emotivní výkřiky mi přijdou nemístné. Platí jednoduchá otázka, vybrali si to nebo ne?? Tak... tím to i končí.
Upozornění: Tento uživatel je na trestné lavici, jelikož se jeho chování neslučovalo se základními principy Československé pedofilní komunity. V zájmu zachování kontinuity diskuzí příspěvky zablokovaných uživatelů nemažeme.
Rapunzel

Time, není to ta jediná aktivita, kterou admini dělají, také mají zaměstnání a osobní život, třeba i jiné problémy než jen tenhle web a musíš pochopit, že člověk není stroj. ;)
Tim
PROBLÉMOVÝ UŽIVATEL

Nový příspěvek od Tim »

Rapunzel píše: pátek 30. 4. 2021, 22:10:50 Time, není to ta jediná aktivita, kterou admini dělají, také mají zaměstnání a osobní život, třeba i jiné problémy než jen tenhle web a musíš pochopit, že člověk není stroj. ;)
Není jediná ale pro tuto se sami rozhodli... nevidím háček
Marco Freeman
Čestný člen skupiny ČEPEK
Dal: 1099 poděkování
Dostal: 2046 poděkování

Nový příspěvek od Marco Freeman »

Tim píše: pátek 30. 4. 2021, 21:39:06 Ale buď to dělejte na 100% nebo vůbec. Argument, "jsme z toho unavení" je naprosto lichý protože jste si to sami vybrali a vždy z toho sami můžete ven. Tohle fňukání mi přijde mimo.
Hlasuju pro to nedělat to vůbec. Time, jak bude třeba udělat rozklad pro ředitele ÚOOÚ, odkážu je na tebe. Třeba tomu budeš věnovat několik dní sepisování ty. Anebo nebudeš a tenhle web skončí. Holt jsme unavení a nemůžeme tomu věnovat 100 %, tak se tomu nebudeme věnovat vůbec.

Brilantní logika. Webu v tom případě dávám maximálně rok, a to jsem ještě hodně štědrý, protože počítám s tím, že fórum jako takové by to nějakou dobu technicky zvládlo.

Větší blbost jsem od tebe ještě nečetl, a to jsem tu od roku 2014.

Tohle mě fakt demotivovalo nejvíc za poslední roky.

Dík.
Marco Freeman,
bývalý administrátor komunity ČEPEK / Ex-administrator of ČEPEK Community
Tim
PROBLÉMOVÝ UŽIVATEL

Nový příspěvek od Tim »

Marco Freeman píše: pátek 30. 4. 2021, 22:16:31
Tim píše: pátek 30. 4. 2021, 21:39:06 Ale buď to dělejte na 100% nebo vůbec. Argument, "jsme z toho unavení" je naprosto lichý protože jste si to sami vybrali a vždy z toho sami můžete ven. Tohle fňukání mi přijde mimo.
Hlasuju pro to nedělat to vůbec. Time, jak bude třeba udělat rozklad pro ředitele ÚOOÚ, odkážu je na tebe. Třeba tomu budeš věnovat několik dní sepisování ty. Anebo nebudeš a tenhle web skončí. Holt jsme unavení a nemůžeme tomu věnovat 100 %, tak se tomu nebudeme věnovat vůbec.

Brilantní logika. Webu v tom případě dávám maximálně rok, a to jsem ještě hodně štědrý, protože počítám s tím, že fórum jako takové by to nějakou dobu technicky zvládlo.

Dík.
Vždy rád udělám co bude třeba ale bohužel, pokud se někdo k něčemu sám zaváže, má to dělat... bohužel... A to jsem dělal v lidsky náročnějšíchz projektech. Je to hrubé a necitlivé ode mne ale je to tak.
Rapunzel

Dík.
Nevšímej si toho, Marco. :) Tim je strašně tvrdý na lidi, tohle není standard. Nejde to dělat na 100% 24/7, aby bylo všechno naprosto tip ťop a vy měli stále tolik elánu a energii řešit všechny ty mašinérie a ještě blbečky, kteří dělají problémy. Všichni jsme jenom lidi.
Tim
PROBLÉMOVÝ UŽIVATEL

Nový příspěvek od Tim »

Rapunzel píše: pátek 30. 4. 2021, 22:21:26

Dík.
Nevšímej si toho, Marco. :) Tim je strašně tvrdý na lidi, tohle není standard. Nejde to dělat na 100% 24/7, aby bylo všechno naprosto tip ťop a vy měli stále tolik elánu a energii řešit všechny ty mašinérie a ještě blbečky, kteří dělají problémy. Všichni jsme jenom lidi.
Nejsem tvrdý na lidi, jen po nich vyžaduji to k čemu se sami dobrovolně zavázali.
Kasz
Administrátor
Líbí se mi: Dívky a ženy
ve věku od: 4
ve věku do: 28
Kontakt: [email protected]
Výkřik do tmy: Nejvíc mi vadí předsudečné odsouzení - i když jsem neublížil žádnému dítěti, najdou se lidé, co píšou "postavit ke zdi, kulka to vyřeší". Ne, nevyřeší. Pedofilové, kteří nic nespáchali, zažívají celý život zbytečné utrpení jen z důvodu předsudků. To je třeba změnit. Proto vznikl tenhle web.
Dal: 1673 poděkování
Dostal: 3551 poděkování

Nový příspěvek od Kasz »

Já jsem se k sepisování čehokoliv na ÚOOÚ nezavázal… Nikdo z nás.
Československá pedofilní komunita – již 13 let s Vámi! ❤️💙
Marco Freeman

Time, uprav si své příspěvky tak, abys necitoval celé příspěvky druhých. Už jsem tobě konkrétně několikrát příspěvky v tomto duchu upravoval, a to společně s poznámkou, že to takto citovat nemáš. Přiděláváš nám zbytečnou práci.
Marco Freeman,
Tim
PROBLÉMOVÝ UŽIVATEL

Nový příspěvek od Tim »

Marco Freeman píše: pátek 30. 4. 2021, 22:27:27 Time, uprav si své příspěvky tak, abys necitoval celé příspěvky druhých. Už jsem tobě konkrétně několikrát příspěvky v tomto duchu upravoval, a to společně s poznámkou, že to takto citovat nemáš. Přiděláváš nám zbytečnou práci.
Okey, dám si na to pozor.
Tim
PROBLÉMOVÝ UŽIVATEL

Nový příspěvek od Tim »

Kasz píše: pátek 30. 4. 2021, 22:27:00 Já jsem se k sepisování čehokoliv na ÚOOÚ nezavázal… Nikdo z nás.
Zapsali jste se k vedení webu a jeho udžování, stejně tak spolku. To co tvrdíš je jen alibismus.
Marco Freeman

Tim píše: pátek 30. 4. 2021, 22:31:31 Okey, dám si na to pozor.
Marco Freeman píše: pátek 30. 4. 2021, 22:27:27 Time, uprav si své příspěvky tak, ...
Myslel jsem včetně těch napsaných, aspoň v tomto vlákně.
Marco Freeman,
Tim
PROBLÉMOVÝ UŽIVATEL

Nový příspěvek od Tim »

Dík.
Jsem rád že sem píši blbosti, to zase demotivuje mne :D
Kasz
Administrátor
Líbí se mi: Dívky a ženy
ve věku od: 4
ve věku do: 28
Kontakt: [email protected]
Výkřik do tmy: Nejvíc mi vadí předsudečné odsouzení - i když jsem neublížil žádnému dítěti, najdou se lidé, co píšou "postavit ke zdi, kulka to vyřeší". Ne, nevyřeší. Pedofilové, kteří nic nespáchali, zažívají celý život zbytečné utrpení jen z důvodu předsudků. To je třeba změnit. Proto vznikl tenhle web.
Dal: 1673 poděkování
Dostal: 3551 poděkování

Nový příspěvek od Kasz »

Dobře, tak se tedy zavazuji, že webu budu věnovat na 100 % hodinu měsíčně. Vždycky si změním hodnost na admina a zbytek času budu řadový uživatel. Nikdo nebude moct říct, že se webu jako admin nevěnuji na 100 %. :D
Československá pedofilní komunita – již 13 let s Vámi! ❤️💙
Rapunzel

Poooozor!

Vojíne Kaszi a vojíne Marco, tady jste ve válce! Fňukání není přípustné! A chci slyšet PANE, ANO, PANE!

Pohov.

:D
Marco Freeman

Rapunzel píše: pátek 30. 4. 2021, 22:53:57 Vojíne Kaszi a vojíne Marco, tady jste ve válce! Fňukání není přípustné! A chci slyšet PANE, ANO, PANE!
Pane? Já bych to viděl spíš na "ano, madam". @}->--
Marco Freeman,
Rapunzel

Marco Freeman píše: pátek 30. 4. 2021, 23:22:40
Rapunzel píše: pátek 30. 4. 2021, 22:53:57 Vojíne Kaszi a vojíne Marco, tady jste ve válce! Fňukání není přípustné! A chci slyšet PANE, ANO, PANE!
Pane? Já bych to viděl spíš na "ano, madam". @}->--
Jenže já paroduju generála Tima. :D
Dreamer
Člen skupiny ČEPEK
Líbí se mi: Dívky
ve věku od: 2
ve věku do: 10
Výkřik do tmy: Nemiluju holčičky, protože jsem pedofil. Jsem pedofil, protože miluju holčičky.
Dal: 1598 poděkování
Dostal: 813 poděkování

Nový příspěvek od Dreamer »

Je mi líto, že mé dobře myšlené návrhy vyvolaly takovéhle emotivní výlevy.

Z tebe je Kaszi to vyčerpání už nějaký čas docela cítit, tak ti přeju, aby těch starostí bylo míň a našel jsi zase sílu a chuť do toho tady investovat. Narozdíl od Tima si toho tvého povzdechnutí/vysvětlení cením, já třeba vůbec netušil, co za starosti tu denně (nebo alespoň často) musíte řešit. Taky jsem si jistý, že to Tim vůbec nemyslel zle, jen to tak asi mohlo z toho psaného textu omylem vyznít.

Ono je Time běžné, že se člověk do něčeho pustí, ale pak mu třeba život chvíli hází klacky pod nohy a bere chuť a sílu něco dělat. To ale neznamená, že se na to máš hned vykašlat, někdy může stačit to těžké období nějak přečkat. Utéct můžeš vždycky, ale často je přínosnější hledat cesty, jak se se vším vypořádat.