TikTok je líhní pedofilů, tvrdil nám před časem Adam Kajumi. Teď ho propaguje v televizi (Expres.cz)

Reakce na články z médií (tisk, rozhlas, televize, internet, ...) a diskuze o nich.
Uživatelský avatar
Cykle02
Mediální analytik
Líbí se mi: Chlapci i dívky
ve věku od: 2
ve věku do: 12
Výkřik do tmy: Nevěřím těm co nevěří na Ježíška.
Příspěvky: 3274
Dal: 383 poděkování
Dostal: 1385 poděkování

TikTok je líhní pedofilů, tvrdil nám před časem Adam Kajumi. Teď ho propaguje v televizi (Expres.cz)

Nový příspěvek od Cykle02 »


Skrz reality show Like House propaguje sociální síť TikTok, přitom dost dobře ví, o jak nebezpečnou aplikaci jde. Adam Kajumi nám ještě před svým nástupem do vily sám přiznal, že je TikTok líhní pedofilů. Paradoxně na něm postavil své živobytí!

Nebýt Adama Kajumiho, reality show Like House by nejspíše vůbec nevznikla. On byl jedním z těch, kdo stáli u zrodu nápadu, že by se podobná show s českými influencery mohla natočit. A nebylo to nezištné. Kajumi je slavoman, jemuž jde na prvním místě o sledující. Nenechá si například ujít příležitost pochlubit se, že je nejsledovanějším Čechem na TikToku, sám se určil českým CEO této sociální sítě, což znamená, že se cítí být výkonným ředitelem českého TikToku.

Má to ale háček. Dost dobře ví, o jak nebezpečné prostředí se jedná. Sám se s útokem pedofila prostřednictvím TikToku setkal.

„Znal jsem někoho, kdo za účelem erotických aktů oslovil nezletilou. Bylo jí jedenáct let a já jsem toho byl svědkem. Nahlásil jsem to na policii,“ přiznal v rozhovoru pro Expres před časem Kajumi s tím, že byl případ k jeho údivu odložen.

„Myslím si, že česká policie a české soudy se neumí s internetem vypořádat. Hlavní moc je ale v rodičích. Musí hlídat, koho jejich děti sledují. Nemusí to být nutně pornografie, ale třeba účet s nevhodným obsahem vůči jejich věku,“ říká mladík, který nemá na sociálních sítích doslova žádné zábrany a je příkladem influencera, z něhož by si vaše děti rozhodně příklad brát neměly.

Otázkou zůstává, kolik sledujících by Kajumimu zůstalo, kdyby rodiče jeho fanoušků tušili, jaký obsah nabízí.
...a o jakých tématech se po dnešním Googlení začne na ČEPEKu mluvit?