§ 193b Navazování nedovolených kontaktů s dítětem

Nezávazná diskuze o čemkoliv, co se nehodí jinam.
Mathias8
Registrovaný uživatel
Varování: 1
Líbí se mi: Dívky
ve věku od: 7
ve věku do: 12
Dal: 135 poděkování
Dostal: 424 poděkování

§ 193b Navazování nedovolených kontaktů s dítětem

Nový příspěvek od Mathias8 »

Ahoj.. chcem poukazat na jeden paragraf o ktorom sa moc nehovori. Paragraf hovori-
Kdo navrhne setkání dítěti mladšímu patnácti let v úmyslu spáchat trestný čin podle § 187 odst. 1, § 192, 193, § 202 odst. 2 nebo jiný sexuálně motivovaný trestný čin, bude potrestán odnětím svobody až na dvě léta.
To znamena, ze ak si dohodnem stretko s dietatom a nejaky chytrak by ma nahlasil, ze ma s nim videl (cisto teoreticky) a chceli by mi prisit tento paragraf museli by mi najprv dokazat umysel tohto cinu. Ak si dohodnem stretko s dietatom len preto, ze ho mam rad a nic si k nemu co sa tyka sexu nedovolim ale ajtak by mi ho chceli prisit tak vlastne nemozu pretoze nieje umysel. Je to tak?

Nemozu ta predsa zatknut na dva roky len preto, ze ides s nejakou holcickou von a niekomu sa to proste nepaci.

Dalsia vec, ze clovek, ktory ide von s holcickou len tak proste bez umyslu dieta zneuzit a zneuzije ho v stave zlyhania a tuzby, prisiju mu tento paragraf. Ten paragraf potom straca zmysel.

Nie?
Cykle02
Člen skupiny ČEPEK
Líbí se mi: Chlapci i dívky
ve věku od: 2
ve věku do: 12
Výkřik do tmy: Nevěřím těm co nevěří na Ježíška.
Dal: 383 poděkování
Dostal: 1275 poděkování

Re: § 193b Navazování nedovolených kontaktů s dítětem

Nový příspěvek od Cykle02 »

Ono se na chatu řešil dost, a nepřímo i tady určitě, protože ten paragraf zkoušeli hodit na mě. Holka se kterou jsem se znal jen přes net, si se mnou domluvila schůzku, na které jsme si jen povídali, rodiče to pak nahlásili a mě pak pul roku vyšetřovali s výsledkem že mi nic nemohli prokázat. ono to je na delší povídání, ale je to kravina paragraf. Vlastní vlákno má už tady https://pedofilie-info.cz/forum/viewtopic.php?p=9169#p9169
...a o jakých tématech se po dnešním Googlení začne na ČEPEKu mluvit?