Potřebujete pomoci? Trápíte se a nevíte si rady? Vyzkoušejte kontaktní terapii či online krizovou intervenci → PARAFILIK.CZ

Teenager zachránil malou dívenku v obchodě. Nebylo mu lhostejné, co viděl a proto se rozhodl jednat (SvětKreativity.cz)

Reakce na články z médií (tisk, rozhlas, televize, internet, ...) a diskuze o nich.
Kiiax
Globální moderátor
Líbí se mi: Dívky
ve věku od: 5
ve věku do: 17
Kontakt: Kiiax@protonmail.com
Výkřik do tmy: Mea culpa. Mea maxima culpa
Dal: 291 poděkování
Dostal: 254 poděkování

Teenager zachránil malou dívenku v obchodě. Nebylo mu lhostejné, co viděl a proto se rozhodl jednat (SvětKreativity.cz)

Nový příspěvek od Kiiax »

Cameron Cook, 17 let, z Bostonu, USA, byl o víkendu v obchodě se svou matkou Heather. Netušil ale, že se z něho stane hrdina.

Heather měla plné ruce práce s nákupy a Cameron se rozhlížel po obchodě. Najednou uviděl malou, osamělou dívku, která se potulovala mezi regály. Opodál postával postarší muž, který dívku také pozoroval a působil poněkud zvláštně. Camerona tato situace velmi zaujala, něco se mu na muži nezdálo.

Podivný muž

Heather si všimla, že se Cameron zastavil a pokoušela se jej popohnat, aby měli nákupy co nejdříve vyřešené a mohli jít domů. Cameron se však odmítal pohnout z místa a celou situaci bedlivě sledoval. Matka jej odmítla dále přemlouvat a sama vyrazila k pokladnám.

Cameron se pomalu vydal k dívce a muži, který stál opodál. Když se přiblížil, bylo jasné, že muž je podivín a byl z něj také cítit alkohol. Cameron se jej odvážně zeptal, zda dívku zná. Muž se ihned začal bránit, že nic nedělá, že není žádný zvrhlík a tvářil se velmi agresivně.

Cameron však zůstal neodbytný a dále se muže vyptával, zda se s dívkou zná, co zde dělá a pomalu ale jistě jej tlačil směrem k východu. Poté muže důrazně požádal, aby obchod opustil, jinak že zavolá policii. Na tuto výzvu muž rychle zareagoval a z obchodu rychle odešel.

Záchrana na poslední chvíli

Mladík se ujistil, že je dívka v pořádku. Je jisté, že ji pravděpodobně zachránil před něčím strašným. Matka Heather je na syna nyní velmi pyšná. Zastal se dívky, i když byl muž daleko starší a mohutnější, nebylo mu jedno, co by se mohlo stát. Dal na svou intuici, když mu říkala, že dívence hrozí nebezpečí a musí zasáhnout.

Skromný teenager si nemyslí, že je nějakým hrdinou, ani že by si zasloužil nějaké ovace. Chce svým příběhem pouze inspirovat ostatní, aby jim nebylo lhostejné, co se děje v jejich okolí a nebáli se zasáhnout a pomoci. Je rád, že mohl pomoci malé holčičce, která zatím netuší, co se jí mohlo stát. Jednou však na něj jistě bude vzpomínat s velkou vděčností.

Zdroj: UberAlles
Naposledy upravil(a) Marco Freeman dne neděle 2. 5. 2021, 0:43:59, celkem upraveno 1 x.
Důvod: Do nadpisu vkládat zdroj, text článku do kurzívy.
Nejhorší vlastností člověka je nikdy nepřiznat omyl.

Karel Ezechiel John aka Kiiax, globální moderátor ČEPEK
FB:https://www.facebook.com/karel.tula
Jednorozec
Registrovaný uživatel
ve věku od: 9
ve věku do: 30
Výkřik do tmy: Zázraky se dějí, jen zatím bohužel vždy někde daleko...
Dal: 11 poděkování
Dostal: 493 poděkování

Re: Teenager zachránil malou dívenku v obchodě. Nebylo mu lhostejné, co viděl a proto se rozhodl rychle jednat

Nový příspěvek od Jednorozec »

Z reakcí:

"Některé zásadní a dost důležité informace autor příběhu, ve své horlivosti ho dovést k hrdinskému konci, jaksi zapomněl. Především: kde byl člověk, který měl na dívenku dohlížet?"
"Jedno oko určitě nezůstalo suché 😄. To jsou pohádky pro dementní děti, nebo co ? Někdo by byl určitě zvědavý na drzého smrada, co se vyptává lidí, proč kde jsou a posílal je pryč"
"jestli nezemřeli žijí dodnes...... Vymyšlený abychom dávali pozor a udávali. Uvažujte logicky , kdyby matka neviděla svoje dítě déle tak by jednala a ne nějaký mladík"
"O Karkulce by nebyla?
Tak je totiž taky dobrá..."
"Jinak, té "malé holčičce" bylo dvanáct a ten muž se měl pokoušet údajně o fyzický kontakt s ní. Článek na nic..."

Mně osobně by tedy taky zajímalo nakolik je něco z toho obsahu reálné a odpovídá tudíž pravdě a co z toho je pohádka. Bohužel zdroj nemá odkaz jen se odvolává obecně na "UberAlles".
Dreamer
Člen skupiny ČEPEK
ve věku od: 6
ve věku do: 12
Dal: 830 poděkování
Dostal: 319 poděkování

Re: Teenager zachránil malou dívenku v obchodě. Nebylo mu lhostejné, co viděl a proto se rozhodl rychle jednat

Nový příspěvek od Dreamer »

Kiiax píše: sobota 1. 5. 2021, 20:08:53 Když se přiblížil, bylo jasné, že muž je podivín...
Ach jo podivíne, už zase? Nesmíš to naše “koukat, ale nesahat” brát tak doslovně...
Kasz
Administrátor
Líbí se mi: Dívky a ženy
ve věku od: 4
ve věku do: 27
Kontakt: kasz@protonmail.com
Dal: 1095 poděkování
Dostal: 2791 poděkování

Nový příspěvek od Kasz »

Netušil jsem, že náš uživatel je tak slavný… a že ho nějaký teenager vyhnal z obchodu. No podivíne, že se nestydíš! :D
Československá pedofilní komunita – již 10 let s Vámi! ❤️💙
podivin
Člen skupiny ČEPEK
ve věku od: 2
ve věku do: 40
Výkřik do tmy: Srdce plné lásky přetéká v slzách očima *** Když někoho miluješ, znamená pro tebe víc než ty sám a chceš pro něj jen to nejlepší, ikdyby to tobě mělo působit bolest *** Ikdyž jsou to "jen" děti, mají mou úctu a chovám se k nim slušně *** Moc, peníze ani sex nemůžou nahradit dětskou radost, smích a lásku. *** Čiň, co chceš, pokud nikomu neškodíš *** Každý čin se ti třikrát vrátí
Dal: 524 poděkování
Dostal: 358 poděkování

Nový příspěvek od podivin »

No jo, no, už jsem pár článků tady o mně viděl. Jaké že jsou možnosti s tím přejmenováním? :D (nene, zůstanu podivín, myslím, že to na mě sedí :) )
Kasz
Administrátor
ve věku od: 4
ve věku do: 27
Kontakt: kasz@protonmail.com
Dal: 1095 poděkování
Dostal: 2791 poděkování

Nový příspěvek od Kasz »

podivin píše: neděle 2. 5. 2021, 0:25:35 Jaké že jsou možnosti s tím přejmenováním? :D
Administrativní poplatek za přejmenování činí 10 tisíc Kč, VIP uživatelé ale mají slevu 20 %. Poplatek můžeš zaslat na účet Spolku, žádost pak bude obratem vyřízena. :D
Československá pedofilní komunita – již 10 let s Vámi! ❤️💙