V případě nefunkčního webu zveřejňujeme informace na našem Twitteruhttps://twitter.com/SpolekCEPEK

Žádost o smazání účtu

Přání, nápady, návrhy na vylepšení, chvála, kritika a stížnosti registrovaných uživatelů. (Noví uživatelé fóra zde mohou zakládat témata či na již založená témata odpovídat až po schválení členem Týmu ČEPEK. Vlákna v této sekci bývají po čase zpravidla zamykány.)
Tim
Na trestné lavici
Varování: 27
Líbí se mi: Chlapci
ve věku od: 5
ve věku do: 17
Kontakt: Facebook: https://www.facebook.com/matouso
email: [email protected]
https://ibb.co/sb8ymr1
Telefon: 722 02 73 99
Výkřik do tmy: "Slaboši jsou lidé, kteří znají pravdu, ale zastávají ji jen potud, pokud se v ní jeví jejich prospěch" - Blaise Pascal

„Vždy musíš hledat a vyznávat pravdu a chovat se tak, aby ses nikdy nemusela stydět, až se podíváš nazpět.“ - Čeněk Král
Dal: 459 poděkování
Dostal: 387 poděkování

Žádost o smazání účtu

Nový příspěvek od Tim »

! Zpráva od: Marco Freeman, 4. 5. 2021
Upozornění pro případné budoucí uživatele: Tato sekce NESLOUŽÍ pro umisťování žádostí o smazání účtu a napsání takového příspěvku není pro administrační a moderátorský tým směrodatné. Pokud chce uživatel skutečně ze závažných důvodů komunitu opustit, řídí se následujícími body pravidel:
8) Vyjadřujete souhlas s tím, že:
h) v případě žádosti o smazání účtu budete muset zažádat prostřednictvím soukromé zprávy na fóru, projít tříměsíční výpovědní lhůtou, jež je počítána od prvního dne v následujícím měsíci, v době od Vaší žádosti nesmíte být nijak zvlášť na fóru či chatu aktivní, a následně po uplynutí výpovědní lhůty smazání účtu potvrdit;
i) v případě, že Vám bude po žádosti o smazání účtu udělen jakýkoliv trest či varování, bude Vaše žádost pozastavena nebo zrušena - což záleží na míře provinění a trestu;
j) ani při smazání účtu nelze smazat i všechny napsané příspěvky. Administrátor se ale zavazuje k smazání důvěrnějších příspěvků, jako je životní příběh aj., když o to uživatel zažádá.

Jinými slovy je po uživateli vyžadováno, aby tuto zprávu napsal administrátorům do soukromé zprávy. Proč zrovna takto? Pakliže chce uživatel komunitu skutečně opustit a není to myšleno v nějakém specifickém afektu, zpravidla tomu předchází delší úvaha. Teatrální výkřiky na fóru odpovídají mnohem více afektovanému rozhodnutí, nehledě na možnou snahu vzbudit v komunitě nějaký rozbroj. Z toho důvodu jako administrátoři tyto žádosti neuznáváme. Pokud se nějaký uživatel rozhodne odejít, očekávám(e) tak jeho rozhodnutí v soukromé zprávě.

Soukromá zpráva je také podstatná v tom, že se zpravidla doptáváme uživatele, jaký postup navrhuje, co chce případně smazat (nějaké důvěrnější příspěvky), anebo v klidu a slušně řešíme důvod a snažíme se nalézt oboustranně uspokojující řešení. Odchod z komunity by měl být až posledním možným řešením.

Druhak je nutné brát v potaz, že nelze požádat o smazání účtu, pokud dotyčný člověk způsobuje rozbroje, neřídí se pravidly nebo nerespektuje rozhodnutí Týmu. Jak je psáno v pravidlech, tak pokud bude v průběhu žádosti uživateli udělen jakýkoliv trest nebo varování, tak je žádost pozastavena nebo zrušena. Pokud chce uživatel odejít, měl by tak učinit slušně a v klidu, nikoliv tady teatrálně zbrojit proti komukoliv.

Nechceme nikomu házet klacky pod nohy, pokud se opravdu rozhodne odejít, na stranu druhou očekáváme i snahu reciproční – tedy že uživatel se bude snažit svým rozhodnutím a odchodem komunitu nerozvrátit. Jsme lidé, a proto očekávám, že se k sobě budeme i při loučení chovat slušně.

Děkuji za pochopení.

Pro více informací ohledně smazání mě neváhejte kontaktovat – kontaktní údaje naleznete na mém profilu.

Chtěl bych požádat o zrušenmé mého profilu. Vím že jsem ve svých vyjádřeních občas trdý ale poslouchat že jsem nelidský a hnusný nemám zapotřebí, tím spíše že pro čepek dám klkidně i svůj život. Myslím si že to je něco co jsem nejednou demontroval. Stále budu hájit naše myšlenky a stále se budu za čepek prát ale nestojím o to abych byl stavěn za okraj pro to když hned nesouhlasím a nekývu. Po sedmi letech asi bylo dost a žádám o ukončení. Mějste se hezky a přeji vám hezké jaro. :)
Naposledy upravil(a) Marco Freeman dne úterý 4. 5. 2021, 13:40:06, celkem upraveno 1 x.
Důvod: Název upraven.
„Polemika má protivníka připravit o klid duše, ne ho urážet.“ — Karl Kraus
Marco Freeman
Administrátor
Líbí se mi: Chlapci
ve věku od: 1
ve věku do: 7
Kontakt: [email protected]
Wickr Me: MarekVolny
Výkřik do tmy: ❀ Život by byl šíleně nudný bez šíleně dlouhých příspěvků. ❀
Dal: 860 poděkování
Dostal: 1702 poděkování

Re: můj profil

Nový příspěvek od Marco Freeman »

Veškeren postup pro tento čin je popsán v pravidlech. Smazání účtu je konkrétně jaký podnět uživatele?
...
h) v případě žádosti o smazání účtu budete muset zažádat prostřednictvím soukromé zprávy na fóru, projít tříměsíční výpovědní lhůtou, jež je počítána od prvního dne v následujícím měsíci, v době od Vaší žádosti nesmíte být nijak zvlášť na fóru či chatu aktivní, a následně po uplynutí výpovědní lhůty smazání účtu potvrdit;
...

Jako sorry, Time, ale pokud napíšeš takové demotivující věci, můžeš očekávat vlny kritiky ke svým vyjádřením. Pokud to hodláš řešit odchodem z webu, přijde mi to hrozně paličaté. Každému, co jeho jest.

Na svém pokynu moderátora trvám. Chceš-li, ať svou práci na webu stíhám, nemáš ji mně i mým kolegům zbytečně (a opakovaně) přidávat navíc.

Dal jsem si tu práci a sečetl jsem, že od začátku r. 2021 bylo nutné provést konkrétně 44 úprav tvých příspěvků, přičemž vyjma nesprávného citování ostatních příspěvků se to týkalo též špatně užívaných tagů či neuvádění zdrojů k přiloženým fotografiím. Přičti si k tomu čas, který jsem jen prací ohledně tvého účtu strávil, když jsem musel v minulosti řešit konflikty, přidávat trestné body, mazat off-topic příspěvky a jiné. Ten celkový čas, který mě stojíš ty jako jediný uživatel, mi nikdo nevrátí. Ten čas jsem mohl věnovat jiným věcem.

Takže pokud mi někdo potom řekne, že mám svou práci dělat na 100 % nebo vůbec, očekávám, že mi ji nebude přidělávat navíc. Je to prosté.
Marco Freeman,
administrátor komunity ČEPEK

Bouře
Člen skupiny ČEPEK
Varování: 5
Líbí se mi: Muži
ve věku od: 16
ve věku do: 40
Dal: 334 poděkování
Dostal: 111 poděkování

Nový příspěvek od Bouře »

Time myslím si že by byla škoda škoda si mazat účet. :(
Jsi tady přece dlouho a strávil jsi na čepku hodně času a najednou bys to chtěl hodit za hlavu? To nedává smysl navíc si myslím že by to byla škoda. :)
podivin
Člen skupiny ČEPEK
Líbí se mi: Dívky a ženy
ve věku od: 2
Výkřik do tmy: Srdce plné lásky přetéká v slzách očima *** Když někoho miluješ, znamená pro tebe víc než ty sám a chceš pro něj jen to nejlepší, ikdyby to tobě mělo působit bolest *** Ikdyž jsou to "jen" děti, mají mou úctu a chovám se k nim slušně *** Moc, peníze ani sex nemůžou nahradit dětskou radost, smích a lásku. *** Čiň, co chceš, pokud nikomu neškodíš *** Každý čin se ti třikrát vrátí
Dal: 578 poděkování
Dostal: 368 poděkování

Nový příspěvek od podivin »

Ano, někdy jsi tvrdej, ale že budeš ještě takhle urážlivý a nepřijmeš kritiku, to jsem fakt netušil. A nechtěk bys, abys odešel. Nechtěl jsem, aby ani Alun odešel, ale ten odešel (byl zablokován) z jiného důvodu. Zůstaň tady, prosím.
Now I know that I am a dreamer, Believing in a world that isn't there
Život nemá tlačítko Restart - promrhané roky nelze vrátit a prožít znovu
Rapunzel
Člen skupiny ČEPEK
Líbí se mi: Muži
ve věku od: 23
Výkřik do tmy: A oni povídali, že se od hor mračí,
a byly to jen Tvoje vlasy černé,
jenž škrtily ve tmách perutí svou dračí,
v tmách škrtily to moje srdce věrné...
Dal: 285 poděkování
Dostal: 274 poděkování

Nový příspěvek od Rapunzel »

Vidíš to, Time? Ty demotivuješ adminy, říkáš jim tvrdý věci, které je mohou zasáhnout, ale když třeba já něco napíšu Tobě, už chceš rušit účet! ;) Asi Tě to taky demotivuje, co? Tady jsi okusil vlastní medicínu...nebo spíše vlastní jed. Být lidský a chápavý je ctnost. Někomu dochází energie, protože prostě nečekal, že některý věci budou tak hrozně těžký, a Ty napíšeš místo jakékoliv podpory (nebo minimálně mlčení), že dotyčný nemá fňukat a má svou práci (která je jeho dobrovolnou činností bez nároku na odměnu) dělat na 100%.

Time, nefňukej a když seš tak loajální webu, dělej to na 100%! ;)

Ale teď vážně, proč bys měl odcházet kvůli kritice? Asi nebudeš tak drsnej, jak se prezentuješ...
Marek
Registrovaný uživatel
Varování: 3
Dal: 3 poděkování
Dostal: 18 poděkování

Nový příspěvek od Marek »

Abych se tedy taky k tomu vyjádřil, tak mám názor toho že taky podávám komplet smazání účtu na Foru a na Chatu :) .
Já doufám taky že to Time myslíš vážně a že se nerozmyslíš hned druhý den, protože jsi byl den předem naštvanej.. nicméně neponoukám tě k tomu aby jsi ten odchod udělal.. vlastně je mi to fuk.. Je to tvé rozhodnutí, jen mi to přišlo dobrý se přidat k trvalému odchodu z Čepeku!
Já za čepek dýchal vesměs do poslední chvíle.. je mi to i vesměs dost líto odejít.. ale mám k tomu vlastní názor proč tu být nechci a nebudu!
Tak to je asi vše z mého pohledu..
Tím pádem chci aby bylo smazáno vše co jsem zde vložil, kde jsem nějak označen jako Marek a vesměs odstraněn i z veřejné trestní sekce na Foru.. nestojím za problémy že někdo neumí pochopit srandu a vytrhne jen to nejšpatnější z kontextu a NEHODLÁM se o tom dál bavit :) beru to jako za vyřešenou věc a to co se stalo, stalo se.. nepotřebuju se vracet k tomu.. kdyby to náhodou někoho napadlo. Pod to spadá i vše co se ukázalo na Chatu.. taky bych prosil o smazání komplet mého účtu Marek..
Aby se nesnažil někdo vymlouvat na to že se snažil mi dávat čas tím že mi napíše nějakou slohovku na tohle co píšu, tak se rosím nesnažte :) .
Pouze prostě jen napsat ano vše smazáno, nemusíš nic řešit.
Tímto bych tedy i já sám chtěl poděkovat všem co jsem tu poznal :) ty co jsem chtěl poznat víc mám i na soc. stránkách! Nebyl vlastně ani nikdo zde, na koho bych měl být naštvaný.. jen prostě mám vlastní názor.
S AdminTeamem bych rád byl v kontaktu dál.. nemám s některými vůbec problém :)
Jako holčičkofil prostě budu spíš jen a jen obdivovat dítka.. a nechám si to vše pro sebe, jako jsem to měl předtím než jsem vlezl na Čepek.
Tak všem se omlouvám za případné problémy.. ale je tomu tak :) Ahoj.
Kasz
Administrátor
ve věku od: 4
ve věku do: 27
Dal: 1108 poděkování
Dostal: 2837 poděkování

Nový příspěvek od Kasz »

Marek píše: sobota 1. 5. 2021, 20:19:41 taky podávám komplet smazání účtu na Foru a na Chatu :).
Kolega Marco výše popsal postup pro tento případ:
Marco Freeman píše: pátek 30. 4. 2021, 23:17:51 Veškeren postup pro tento čin je popsán v pravidlech.

...
Marek píše: sobota 1. 5. 2021, 20:19:41 ...nestojím za problémy že někdo neumí pochopit srandu a vytrhne jen to nejšpatnější z kontextu...
Tomu se jinak říká "štěstí" - když napíšeš něco, co nově příchozí uživatel může použít proti tobě/nám, což se bohužel zrovna v daném případě stalo. Je třeba se vyjadřovat tak, aby k takovým věcem, jako se staly na chatu, nedocházelo, nebo alespoň omezit pravděpodobnost toho, že někdo může nějakou větu "vytrhnout z kontextu" a rozposlat třeba do všech médií.
Československá pedofilní komunita – již 10 let s Vámi! ❤️💙
Daniel
Správce poradny
ve věku od: 4
ve věku do: 10
Výkřik do tmy: O každé dívence smýšlej, chovej se k ní a jednej s ní tak, jako by to byla tvoje milovaná dcera.
Dal: 512 poděkování
Dostal: 647 poděkování

Nový příspěvek od Daniel »

Škoda Time, budeš mi chybět. I když se v některých otázkách velmi rozcházíme, a i když budeš asi jediný člověk, který mě kdy za moje názory na fóru slovně napadl, tak jsem si na tobě cenil toho, že mě tvoje příspěvky dokázaly od srdce rozesmát. Mimochodem, kdybych si měl vybrat, jestli jít na pivo s člověkem, se kterým se názorově shodnu, nebo s člověkem, který má podobný styl humoru, tak bych si vybral toho druhého.
Všichni dospělí byli nejdříve dětmi. Ale málokdo se na to pamatuje.
Antoine de Saint-Exupéry: Malý princ
Dreamer
Člen skupiny ČEPEK
Líbí se mi: Dívky
ve věku od: 5
ve věku do: 11
Dal: 905 poděkování
Dostal: 327 poděkování

Nový příspěvek od Dreamer »

Tak tak Time, máme tě rádi :)
Cykle02
Člen skupiny ČEPEK
Líbí se mi: Chlapci i dívky
ve věku od: 2
ve věku do: 12
Výkřik do tmy: Nevěřím těm co nevěří na Ježíška.
Dal: 385 poděkování
Dostal: 975 poděkování

Nový příspěvek od Cykle02 »

TIM NA HRÁÁÁD *crazy*
...a o jakých tématech se po dnešním Googlení začne na ČEPEKu mluvit?
MR_Xguard
Čestný člen skupiny ČEPEK
Líbí se mi: Dívky
ve věku od: 3
ve věku do: 12
Dal: 64 poděkování
Dostal: 179 poděkování

Nový příspěvek od MR_Xguard »

Tim jde na hrad. Akorát ne na ten pražský.

Kód: Vybrat vše

https://youtu.be/9Kx7xSuMz4k