NÚDZ vyzývá k účasti na výzkumu

Pedofil v rodině (ZPOVĚDNICE)

Reakce na články z médií (tisk, rozhlas, televize, internet, ...) a diskuze o nich.
Cykle02
Člen skupiny ČEPEK
Líbí se mi: Chlapci i dívky
ve věku od: 2
ve věku do: 12
Výkřik do tmy: Nevěřím těm co nevěří na Ježíška.
Dal: 383 poděkování
Dostal: 1230 poděkování

Pedofil v rodině (ZPOVĚDNICE)

Nový příspěvek od Cykle02 »

Zpověď č.1166008, vloženo 24.04.2021 21:59:02

Dnes jsem si definitivně uvědomila, že máme v rodině pedofila. Nevím, kdo tu chodí, tak nebudu úplně konkrétní. Prostě máme v rodině člověka, kterého nikdo moc nemá rád, podotýkám krom jeho manželky, kterou co si pamatuji, celý život akorát ponižoval, a jeho děti. Manželka je věčně naštvaná a hudrijici ženská, takový spíš mužský typ, který nepobral krásu a nevykompenzoval to ani ničím jiným, příklad kariéra apod. Manželka nesnáší lidi, kteří jsou relativně spokojeni a relativně se jim daří. On nějakým způsobem, nevím přesně jakým, asi obtěžoval své dcery. Když jsme byli děti, jedna z nich mi řekla, že táta na ni sahá. Když se nad tím zamyslim zpětně, pamatuji, jak jsem k Vánocům dostala domek pro panenky a on ho s námi skládal, místo, aby seděl s dospělými. Takových momentu bylo víc, nechci být moc konkrétní. Asi 10 let zpátky obvinění od velmi blízkého clověka z mé rodiny, že když byli spolu na výletě, on měl obtěžovat (to se mělo stát asi 13 let zpět). Podrobnosti vědět nechci, ale nebylo to nic hezkého podle všeho. Manželka dotyčného napřed řekla, že to není pravda a že to zničí jejich rodinu. Dnes se ale s dotyčnou velmi baví. Bylo mi divné,kde nastala ta změna. Pořád jsem tomu nerozuměla. Dneska mi to asi došlo.Ty dvě se asi 2 roky zpátky sešly, ptz poškozena měla potřebu si to vyříkat. Ta manželka toho obtezovatele, herdek baba, se tam rozbrečela s tím, že to ví ale i přesto ho má ráda. To je pro mě šok číslo jedna, jak může žena žít s mužem, který je úchylný, ublížil jejich dětem a jí celý život ponižoval. Šok číslo dvě je, že dcera toho chlapa mou rodinou příslušníci prosila, aby to nehlásila.Tedy po tom všem má strach o otce a má ho ráda. Nechápu. Ten člověk je fyzicky odpudivý. V bytě měl plakáty dospělých žen. Dnes jsem si uvědomila, že lidé, které nemám ráda,ptz mají otřesné chování, teď mluvím o té manželce, tak se tak asi chovají právě proto, že si prošli velkým utrpením. O těch dcerách nemluvě. Cítím k nim lítost. Vůbec nevím, jak to může ego zpracovat, aby se nezhroutilo pod vším tím hnusem.

Emanuela: 25.04.2021 05:31:46
Jsi debil, chlapce, nebo tě taky někdo zneužíval? Co to píšeš za nesmysly?

ctjb tvl dpc: 25.04.2021 01:13:36
také zjistit, co je to v lidech

Ano. A včera to bol kluk bez otce, predvčerom kolega. Keby to bolo aspoň vtipné ...

ctjb tvl dpc: 25.04.2021 01:11:37
ptz ptz ptz ... Daj sa liečiť, holka.

Qwertz: 24.04.2021 23:29:40
Kdyby se měl soudit každý, kdo sáhl někam, kam by neměl, tak je planeta bez lidí.

wut: 24.04.2021 23:17:04
Emanuela:

heleď ve vztazích je hodně nepochopitelného... stejně jako nechápu ženské, co si vezmou za partnera půjčky, živí a vydžují si chlapa, případně se nechají mlátit, tak stejně nechápu ženské, co si nechají od partnera zneužívat vlastní děti.

To je takový nepochopitelný evergreen ženské NElogiky...

Třeba pro ní představa przněných dětí neni tak hrozná, jako představa toho, že zůstane nějaký čas sama.

Každopádně si to vnitřně dokáže obhájit. Možná by bylo super zeptat se jí, proč takový "vztah" drží.

Emanuela: 24.04.2021 23:12:23
Ještě jednou, ty dcery, přestože z toho mají trauma, které se snaží potlačit, to řešit nechcou, protože přes všechno ho mají rády jako otce. Ta třetí, která je s ním v jiném pribuzeneckem vztahu to stále nemá zpracované, ale oficiálně to řešit nechce, už by to udělala. Pravděpodobně to řešit nechce s ohledem na zúčastněné osoby, prostě aby jim táta nešel sedět.
Tu zpověď jsem spíš napsala proto, že nerozumím ženě, která může žít s pedofilem a mít ho po tom všem ráda.

wut: 24.04.2021 23:07:29
Emanuela:

tak to spíš zkus probrat s poškozenýma, jestli s tim chtějí něco dělat nebo ne...

Uvidíš, co ti na to řeknou. Každopádně rozvířit vody z vlastní iniciativy a pak je v tom nechat plácat to nevím jestli je dobrý tah.

Emanuela: 24.04.2021 23:03:19
Tam jde o to, že pro ty holky to bolestivé je, dcery to potlacily, ta další, o které píšu, tak se s tím stále nemůže vyrovnat. Žádné z nich to opravdu příjemné nebylo, že je minimálně osahaval. Minimálně. Ale ano, nejsem v tom zainteresovana, nepřísluší mi to řešit. Spíš je opravdu lituju, co si musely prožít a jak s tím žít. Mají ho rady, ale ublížil jim. Ta manželka, ví, že žije s pedofilem a přesto ho má ráda? Jak se to stane?
Naštěstí trauma nemám. Jen si pamatuji, jak jsem plavala v bazénu, on mě chytil za zadek a já mu říkám :Co děláš? Odplavala jsem a tím to haslo.

wut: 24.04.2021 22:47:49
Emanuelaelaela:

Pokud to ty zneužívané nevidí nijak špatně, tak bych to asi nechal plavat.

Jsou to jejich vnitřní spory.

Asi bych to začal řešit, kdyby dotyčný třeba pracoval v ZŠ nebo vedl nějaké kroužky pro děti, ale pokud je to uzavřená záležitost 15 let zpátky, tak bych se do toho nevměšoval.

Navíc jak píše někdo níže. Incest mezi sourozenci nebo bratranci sestřenicema případně nějaké doteky na hraně mezi generacemi jsou bohužel v rodině velmi časté a jednoduše se s tím každý nějak vnitřně popasuje. Člověk není z cukru a i zneužívané osoby nemusí mít vždycky PTSD a zničený život, ale můžou to chápat paradoxně i pozitivně, což ty jako vnější osoba, nemusíš chápat, ale v praxi to tak je.

Osobně jsem měl pár dlouhých vztahů a poměrně hodně krátkých vztahů a ještě jsem nepotkal holku, která by si z minulosti nenesla nějaký ten zážitek z ranného dětství/dospělosti a všechny až na jednu fungují normálně, že bys na nich nic nepoznala.

Divil bych se, kdybys ty neměla žádné sexuální trauma, které si neseš do dneška s sebou a taky s tím funguješ jako normální člověk.

Dennyse11: 24.04.2021 22:45:06
pedofilove jsou a budou, to je proste fakt a ze ho ma rada? tys asi nikoho jeste nemilovala ne?
tak ma rad deti trochu blíž , lepší jak je vraždit a pedofil si vetsinou vic nedovolí , zustane skoro vzdy jen u hlubšího citu, takže..

Emanuelaelaela: 24.04.2021 22:37:22
Nene, já to řešit nechci. Zaprvé, mně se to nestalo a tak si nemyslím, že bych se do toho měla vměšovat. Zadruhé, dotyčné už jsou dospělé, narozdíl ode mně ví rozsah toho, co se stalo a kdyby chtěly řešit to, už by to řešily. Ony to řešit nechtějí. Ty dcery proto, že ho mají rády. Ony by to popřely. Ta moje příbuzná s ohledem na ně také. Jinak už by to dávno hlásila.
Proč jsem napsala zpověď je, že to potřebuji s někým sdílet a také zjistit, co je to v lidech, kteří brání toho, kdo jim ublížil. Tím myslím manželku a dcery.

Beer01: 24.04.2021 22:31:59
Takové příběhy jsou velmi časté. Pedofilní osoba, a není to vždy muž, dokáže vytvářet vztahové situace, v rámci kterých je představa rozbití rodiny daleko horší, než skutečnost. Rodinná pedofilie je v desítkách procent rodin.

wut: 24.04.2021 22:30:44
Jsou jen dvě možnosti, buď s tim něco budeš dělat, nebo s tim nic dělat nebudeš.

Další věcí je, čemu takové nahlášení pomůže, když všechno co se stalo je už 10, 15, 20 let zpátky. I soudy soudí výrazně mírněji, protože trest musí přijít okamžitě a trestat něco, co se stalo dávno je jednak neprokazatelné a ikdyž se něco takového dokáže, nebo se přizná, tak dotyčný si odnese maximálně podmínku.

Můžeš zkusit zavolat na kriminálku, že máš takovouhle zkušenost, ale vůbec nevíš, jak to řešit a jestli to vůbec řešit. Oni ti na to řeknou, jaké jsou možnosti a co všechno se může stát.

Každopádně pokud do toho zatáhneš policajty, tak už se to kolečko rozjede, protože oni to nemůžou jen tak stornovat.
...a o jakých tématech se po dnešním Googlení začne na ČEPEKu mluvit?