Realdoll hlásí své zákazníky FBI (Sextechguide.com)

Reakce na články z médií (tisk, rozhlas, televize, internet, ...) a diskuze o nich.
Uživatelský avatar
Jednorozec
Registrovaný uživatel
Líbí se mi: Dívky
ve věku od: 9
ve věku do: 30
Výkřik do tmy: Zázraky se dějí, jen zatím bohužel vždy někde daleko...
Příspěvky: 3139
Dal: 11 poděkování
Dostal: 490 poděkování

Realdoll hlásí své zákazníky FBI (Sextechguide.com)

Nový příspěvek od Jednorozec »


Výrobce sexrobotů a panen Realdoll uvedl, že je pravidelně vyžadováno předávání informací z dotazů zákazníků do FBI.

V rozhovoru pro podcast "Two Girls One Mic" vysvětlil Michael Wilson, vedoucí výroby a spolumajitel společnosti Realdoll, že vzhledem k tomu, že některé trhy, na kterých společnost působí, jsou na hranici přijatelnosti, je tato potřeba pro zajištění dodržování předpisů nevyhnutelná.

"Vlastně nemám problém říci, že máme spojení s FBI," vysvětluje Wilson. "Vlastně proto, že máme spoustu lidí, kteří chtějí dětské panenky a věci v tomto duchu. Mám z toho smíšené pocity. “

Debata o sexdolls připomínajících děti probíhá tak dlouho, odkdy existují panny na sex. Zastánci argumentují, že alespoň sexuální vztah s "nezletilým" robotem předchází újmě způsobené lidskému dítěti. Oponenti tvrdí, že to "normalizuje" deviantní chování a ve skutečnosti může být bránou ke zneužívání dětí v reálném životě.

Realdoll nevyrábí dětské pany na sex - ale Wilson není zcela proti myšlence, kdyby existovaly typy záruk, které jsou v tuto chvíli ale nepravděpodobné.

"Pokud by tam byla taková studie, která by byla 100% jednoznačně jistá, 100% ...." [to říká] kdybychom vyrobili dětské sexdoll, že by to zabránilo zneužití a naopak nevedlo to k novému zneužití dítěte či ublížení dítěti. “

"Nechali jsme sem přijít výzkumného pracovníka si pohovořit s většinou našich zaměstnanců během asi týdne ohledně článku který napsal, který pojednává o sexuální devianci, pokud jde o používání panenek k nahrazení nebo prevenci těchto tužeb. A v té době to bylo jen před pár lety, nebylo k dispozici mnoho údajů, které by podporovaly, že by to ve skutečnosti zneužívání zastavilo. Některá data dokonce ukazovala, že by se mohla zvýšit touha po sexu s dětmi “ dodal Wilson.

Prozatím se zdá, že stačí položit otázku dostupnosti potenciálního zákazník se dostane do problémů s FBI:

"V podstatě máme jen kontakt, kterému posíláme e-maily se jmény a podobnými věcmi v takovémto případě." Myslím, že hádám, že tito lidé už jsou na seznamu, protože pokud vám tam posílají ten e-mail, pravděpodobně už se stejně dívají na "sporné" porno. “

Wilson dodává, že problém se ještě zhoršil při používání služeb živého chatu v zákaznických službách, kde se lidé cítí jistější při plnění svých požadavků.Já bych jen dodal že se značně mýlí v tom že si myslí že zajistí čímkoli 100% prevence zneužití, takto to nefunguje. Už jen proto že ne každý člověk je stejný a že většinu zneužití ani nespáchá pedofil. Tam jde prostě o to že má dojít k menšímu procentu zneužití celkově, protože části pedofilů to prostě pomůže vybít jejich potřeby. Stejně tak je nesmysl předpokládat že když bude existovat silikonová panna na sex, že někomu kvůli tomu přijde normální mít sex s živým dítětem.
Naposledy upravil(a) Marco Freeman dne úterý 20. 4. 2021, 8:59:18, celkem upraveno 1 x.
Důvod: Upraven nadpis.