Potřebujete pomoci? Trápíte se a nevíte si rady? Vyzkoušejte kontaktní terapii či online krizovou intervenci → PARAFILIK.CZ

Muž (22) vylákal dívku (11) k sobě domů: Je to můj kluk, říkala (Blesk.cz)

Reakce na články z médií (tisk, rozhlas, televize, internet, ...) a diskuze o nich.
Cykle02
Člen skupiny ČEPEK
Líbí se mi: Chlapci i dívky
ve věku od: 2
ve věku do: 12
Výkřik do tmy: Nevěřím těm co nevěří na Ježíška.
Dal: 380 poděkování
Dostal: 897 poděkování

Muž (22) vylákal dívku (11) k sobě domů: Je to můj kluk, říkala (Blesk.cz)

Nový příspěvek od Cykle02 »

Luis Alberto Encarnacion (22) z americké Floridy čelí obvinění ze sexuálního zneužívání dítěte poté, co byla v jeho domě nalezena nezvěstná jedenáctiletá dívka. Čelí ale i dalším obviněním. Kromě něj jsou v případu nejspíš zapleteni další dva mladíci.

V pondělí 12. dubna floridské úřady vyhlásily pátrání po jedenáctileté dívce, která byla následně nalezena v domě Luise Alberta Encarnaciona. Podle policie nyní mladík čelí obvinění ze sexuálního zneužívání.

Policie v případu podezřívá další dva muže - Reginalda Clarka (17) a Jonathona MacGregora (19), kteří jsou spolu s dívkou zachyceni na bezpečnostních kamerách v samoobsluze, odkud měla být násilně odvedena. Úřady se nyní snaží zjistit, zda se podíleli na jejím únosu.

Okresní šerif Chris Nocco se podle webu Daily Star k případu vyjádřil: „Nedokáži si představit žádnou normální situaci, kdy dvaadvacetiletý muž tráví čas s jedenáctiletým dítětem, které unesl.“ Dále prozradil, že holčička považovala Luise za svého kluka. „Všichni víme, že takový vztah není přirozený. Je předem jasné, že Luis se zachoval jako predátor,“ dodal.

Holčičku nevychovávají její biologičtí rodiče: Otec je neznámý a matka je nyní ve vězení. Státní úřady dívce zajistily náhradní péči. Dívka, jejíž totožnost je kvůli její ochraně utajena, se pravděpodobně setkala s mladíkem na sociálních sítích.

Encarnacion čelí obvinění ze zatajování polohy nezletilé osoby, nezákonného používání komunikačního zařízení, sexuálního zneužívání a ublížení na těle proti oběti mladší 12 let. Ke všem zmíněným zločinům se měl po zatčení přiznat.
...a o jakých tématech se po dnešním Googlení začne na ČEPEKu mluvit?
Jednorozec
Registrovaný uživatel
Líbí se mi: Dívky
ve věku od: 9
ve věku do: 30
Výkřik do tmy: Zázraky se dějí, jen zatím bohužel vždy někde daleko...
Dal: 11 poděkování
Dostal: 493 poděkování

Re: Muž (22) vylákal dívku (11) k sobě domů: Je to můj kluk, říkala (Blesk.cz)

Nový příspěvek od Jednorozec »

Moc tomu nerozumím na jedné straně holčička považovala onoho mladíka za svého kluka a na druhé měla být násilně unesena. Chudák holka rodina žádná a nejspíš jen hledala někoho kdo by ji měl rád...
Tim
Na trestné lavici
Varování: 27
Líbí se mi: Chlapci
ve věku od: 5
ve věku do: 17
Kontakt: Facebook: https://www.facebook.com/matouso
email: m.ovisek@seznam.cz
https://ibb.co/sb8ymr1
Telefon: 722 02 73 99
Výkřik do tmy: "Slaboši jsou lidé, kteří znají pravdu, ale zastávají ji jen potud, pokud se v ní jeví jejich prospěch" - Blaise Pascal

„Vždy musíš hledat a vyznávat pravdu a chovat se tak, aby ses nikdy nemusela stydět, až se podíváš nazpět.“ - Čeněk Král
Dal: 449 poděkování
Dostal: 378 poděkování

Re: Muž (22) vylákal dívku (11) k sobě domů: Je to můj kluk, říkala (Blesk.cz)

Nový příspěvek od Tim »

"Policie v případu podezřívá další dva muže - Reginalda Clarka (17) a Jonathona MacGregora (19), kteří jsou spolu s dívkou zachyceni na bezpečnostních kamerách v samoobsluze, odkud měla být násilně odvedena. Úřady se nyní snaží zjistit, zda se podíleli na jejím únosu."

Tohle moc přívětivě nevypadá... buď jsou naprosto pitomí a nebo je na místě to vidět černě... Je jedno jestli ho brala za svého kluka, to i Plyšáka jeho oběť-Malé dítě tohle prostě zpracovat neumí a ten dospělý má vědět kde je hranice. Dítě je u pěstounů a v tom nevidím jediný problém proč by si ji měl odvážet k sobě.
„Polemika má protivníka připravit o klid duše, ne ho urážet.“ — Karl Kraus