Jak poznat pedofila

Diskuze o problematice pedofilie a pedofilů.
Uživatelský avatar
Cykle02
Mediální analytik
Líbí se mi: Chlapci i dívky
ve věku od: 2
ve věku do: 12
Výkřik do tmy: Nevěřím těm co nevěří na Ježíška.
Příspěvky: 3341
Dal: 383 poděkování
Dostal: 1429 poděkování

Jak poznat pedofila

Nový příspěvek od Cykle02 »


Všichni rodiče chtějí chránit své děti před sexuálními násilníky, ale je těžké toho dosáhnout, když nepoznáte pedofila. Pedofilem může být v podstatě každý, takže není snadné je poznat – zejména proto, že většina pedofilů jsou lidé, kterým zneužívané děti důvěřují. Naučte se rozpoznávat nebezpečné chování a výstražná znamení, zjistěte, kterým situacím je nutné se vyhýbat a zamyslete se nad tím jak odradit pedofily od vašich dětí.

Uvědomte si, že ne všichni pedofilové zneužívají děti a myšlenky o dětech nejsou to samé, jako zneužívání děti. Kromě toho nezapomeňte na to, že člověk, který to umí s dětmi lépe, než s dospělými, nemusí být nutně pedofil. Když někoho křivě obviníte z pedofilie, můžete mu tím způsobit vážnou depresi, nebo sociální úzkost.[1]

Část 1 Profil typického pedofila

1 Pedofilem může být každý dospělý člověk. Neexistují žádné charakteristiky, vzhledové vlastnosti, profese, nebo osobnostní typy, které by všichni pedofilové sdíleli. Pedofilové mohou být jakéhokoli pohlaví i rasy a mohou mít jakékoli náboženské vyznání, koníčky, nebo zaměstnání. Pedofilové mohou být také okouzlující, milující a velmi milí, ale zároveň mohou spřádat plány. Umějí se často dobře přetvařovat a skrývat. Znamená to, že byste nikdy neměli mít pocit, že u někoho není možné, aby byl pedofilem. [2]

2 Uvědomte si, že většina pedofilů jsou lidé, které zneužívané děti dobře znají. Třicet procent dětí bylo zneužito členem rodiny a 60% dětí bylo zneužito dospělou osobou, která sice do rodiny nepatřila, ale dobře se s daným dítětem znala. To znamená, že pouze 10% případů zneužívání dětí zahrnovalo úplně cizí osobu.[3]
 • Ve většině případů je pedofilem někdo, koho dítě potkalo ve škole, nebo v nějakém kroužku, například učitel, trenér, církevní představitel, učitel hudby, člověk, který dítě hlídá, nebo soused.[4]
 • Pedofilové mohou být i členové rodiny, jako jsou matky, otcové, babičky, dědečci, tety, strýcové, sestřenice, bratranci, nevlastní rodiče a další.
3 Zjistěte si běžné charakteristiky pedofilů. Pedofilem se sice může stát každý, ale většina z nich jsou muži, bez ohledu na to, zda si za oběti vybírají dívky, nebo chlapce. [5] Mnoho pedofilů bylo v dětství často zneužíváno, nebo utrpěli jiný druh sexuálního násilí.
 • Někteří trpí také poruchami osobnosti, jako jsou deprese, nebo poruchy nálady. [6]
 • Heterosexuální muži mohou být pedofilové stejně jako homosexuální muži. Představa, že pedofilové jsou často homosexuální muži, není založena na pravdě.[7]
 • Ženy častěji zneužívají chlapce, než dívky.
4 Všímejte si typického chování pedofilů. Pedofilové mají často větší zájem o děti, než o dospělé lidi. Mívají zaměstnání, ve kterém tráví spoustu času s dětmi, nebo si hledají jiné způsoby, jak se setkávat s dětmi – dělají sportovní trenéry, hlídají děti cizích lidí, nebo se snaží pomáhat svým sousedům s jejich dětmi.[8]
 • Pedofilové často mluví o dětech, jako kdyby byly dospělé. Mluví o nich často jako o svých dospělých kamarádech, nebo milencích. [9]
 • Pedofilové často tvrdí, že milují všechny děti, nebo že mají pocit, že jsou stále sami dětmi.
5 Všímejte si „dvoření.“ V tomto případě dvoření znamená proces, kterým si pedofil získává důvěru dětí a někdy dokonce i jejich rodičů. Během několika měsíců nebo let si pedofil získá důvěru celé rodiny, nabídne rodičům, že bude jejich dítě hlídat, začne ho brát na nákupy nebo na výlety a tráví s ním veškerý volný čas. Mnoho pedofilů nezačne dítě zneužívat dříve, než si získají jeho důvěru. Někteří pedofilové dokonce využívají názory ostatních lidí, aby si tím potvrdili svoji důvěryhodnost a mohli s dítětem jít do obchodu, nebo na výlet.
 • Pedofilové si hledají děti, které jsou zranitelné a podléhají jejich taktikám, protože jim chybí emocionální podpora, nebo pozornost rodičů. Někdy se také snaží přesvědčit rodiče, že jsou s nimi jejich děti v bezpečí a že s nimi nepůjdou daleko. Pedofilové se snaží dětem často nahradit rodiče.
 • Někteří pedofilové zneužívají děti single rodičů, kteří nejsou schopni jim poskytnout dostatek pozornosti, nebo na ně dohlížet. Někdy pedofilové také přesvědčují rodiče o tom, že jsou dostatečně milí na to, aby jim svěřili své děti.
 • Pedofil často využívá různé hry, triky, činnosti a jazykové obraty, aby si získal důvěru dítěte, nebo ho oklamal. Mezi tyto taktiky patří: zachování tajemství (pro většinu dětí jsou tajemství důležitá a připadají si „dospěle“ a mocně), sexuálně explicitní hry, hlazení, líbání, dotýkání, sexuálně sugestivní chování, ukazování pornografického materiálu, donucování, podplácení, lichotky a v nejhorších případech také náklonnost a lásku. Uvědomte si, že tyto taktiky slouží ke zmatení a izolování dítěte.
Část 2 Jak chránit dítě před pedofily

1 Zjistěte, zda ve vašem okolí žijí pedofilové. Pokud žijete v USA, můžete použít databázi US Department of Justice National Sex Offender Database (www.nsopw.gov/en-US) a zjistit, zda se ve vaší oblasti vyskytují známí pedofilové. Stačí jen zadat směrovací číslo a za chvíli se vám ukáže seznam sexuálních delikventů ve vašem okolí.
 • Můžete si hledat lidi také podle jejich jmen a zjistit tak, zda nejde o sexuální delikventy.
 • Je dobré mít přehled o potenciálních pedofilech, ale uvědomte si, že je nelegální podnikat cokoli proti pedofilovi, který si svůj trest již odseděl.
2 Dohlížejte na mimoškolní aktivity svého dítěte. Zapojte se do života své dítěte co nejvíce, abyste ho mohli uchránit před pedofily. Pedofilové si hledají zranitelné děti, kterým chybí pozornost rodičů, nebo se pokoušejí rodiče přesvědčit o tom, že jsou s nimi děti v bezpečí. Choďte na všechny zápasy, zkoušky a tréninky svého dítěte a berte ho často na výlety. Snažte se seznámit se se všemi dospělými lidmi, se kterými vaše dítě přijde do styku. Zajistěte, aby všichni věděli, že vám na vašem dítěti záleží a jste součástí jeho života.
 • Pokud nemůžete s dítětem jet na nějaký výlet, zajistěte, aby ho hlídali minimálně dva dospělí lidé.
 • Nenechávejte své dítě o samotě s dospělými lidmi, které neznáte. I příbuzní mohou představovat riziko. Klíčem je být dítěti co nejvíce k dispozici.
3 Pokud k vám chodí někdo hlídat děti, pořiďte si kameru. Existují chvíle, kdy nebudete moci být se svými dětmi, takže je dobré si pořídit přístroje, které zajistí, že vaše dítě bude v bezpečí. Dejte si domů skrytou kameru, abyste mohli natáčet vše, co se tam bude dít, když dítě bude hlídat někdo cizí. Bez ohledu na to, jak dobře znáte člověka, který vaše dítě hlídá, si musíte dávat pozor.

4 Naučte své dítě, jak bezpečně používat internet. Naučte své dítě dávat si na internetu pozor na pedofily, ale i na teenagery. Sledujte, jak vaše dítě používá internet a nedovolte mu trávit chatováním na internetu neomezenou dobu. Pravidelně si se svým dítětem povídejte o tom, s kým na internetu komunikujete.
 • Ujistěte se, že vaše dítě nikomu na internetu neposílá své fotografie, ani se nesetkává s nikým, s kým komunikuje na internetu.
 • Děti se často chovají tajnůstkářsky a nechtějí rodičům říct, co dělají na internetu, zejména pokud jim někdo řekne, že by měli zachovat tajemství. Mějte se na pozoru a snažte se mít stále přehled o tom, co vaše dítě na internetu dělá.
5 Ujistěte se, že vaše dítě cítí vaši emocionální podporu. [10]
 • Pedofilové po dětech často chtějí, aby před svými rodiči udrželi tajemství.
 • Řekněte svému dítěti, že když někdo cizí bude chtít, aby udrželo tajemství, není to proto, že by se kvůli tomu mohlo dostat do problémů, ale proto, že ten, kdo je o zachování tajemství požádal, dobře ví, že dělá něco špatného.
 • Děti, které nemají od rodičů dostatek pozornosti jsou obzvláště zranitelné, takže byste se měli snažit se svými dětmi trávit co nejvíce času a zajistit, že si budou jisté vaší podporou. Každý den si se svými dětmi povídejte a pracujte na tom, abyste spolu měli otevřený vztah založený na důvěře.
 • Zajímejte se o zájmy svých dětí, včetně práce do školy, mimoškolních aktivit, koníčků atd.
 • Řekněte svým dětem, že s vámi mohou kdykoli o čemkoli mluvit a vždy buďte připraveni je vyslechnout.
6 Naučte své dítě rozpoznat nevhodné doteky. Mnoho rodičů využívá metodu „správný dotek, špatný dotek, tajný dotek.“ Tato metoda zahrnuje naučit děti to, které doteky jsou vhodné, například poplácání po zádech, nebo plácnutí rukou, které jsou špatné, jako jsou kopance a rány, a které jsou tajné, což jsou ty, o kterých jim pedofilové říkají, že by si je měly nechat pro sebe. Můžete využít tuto metodu, nebo nějakou jinou, ale je nutné dítě naučit, že některé doteky nejsou v pořádku a že když se ho někdo bude takto dotýkat, mělo by vám to ihned říct. [11]
 • Naučte své dítě, že se ho nikdo nesmí dotýkat v choulostivých partiích. Mnoho rodičů tyto partie považuje za ty, které jsou při koupání zakryté plavkami. Děti by měly také vědět, že dospělí lidé nemají právo požadovat, aby se dotýkaly jejich citlivých partií.
 • Naučte své dítě říct „ne“ a odejít, když se někdo bude snažit dotknout se jeho choulostivých partií.
 • Řekněte svému dítěti, že když se ho někdo nevhodně dotkne, mělo by vám to ihned říct.
7 Všímejte si toho, zda je vaše dítě v pořádku. Pokud si všimnete, že se vaše dítě začalo chovat jinak, snažte se zjistit, co není v pořádku. Pravidelně se dítěte ptejte, jaký mělo den, ptejte se ho, zda se ho někdo dotýkal vhodně či nevhodně a snažte se mít otevřenou konverzaci. Když vám dítě řekne, že se ho někdo dotýkal, nebo že nějakému dospělému člověku nevěří, vyslechněte ho – nikdy ho nepřehlížejte!
 • Nikdy nepřehlížejte to, co vám dítě říká, protože tvrdí, že ho zneužíval nějaký vysoce postavený dospělý, u kterého se zdá, že by toho nebyl schopen. To je přesně to, čeho se pedofil snaží dosáhnout.
 • Uvědomte si, že to nejdůležitější, co můžete udělat, abyste své dítě ochránili, je věnovat mu pozornost. Snažte se naplnit jeho potřeby, snažte se s ním často mluvit a buďte tím nejlepším rodičem, jakým dokážete být. Pamatujte si toto: když svému dítěti nebudete věnovat pozornost, udělá to někdo jiný.
 • Děti okolo 12 let by měly mít nějakou sexuální výchovu a jejich rodiče by jim měli říct, co sex znamená a jak se nazývají jejich soukromé partie. Předejdete tím tomu, že učitel/kamarád pedofil převezme tuto úlohu za vás a naučí dítě úplně jiné věci. Ujistěte se, že vaše dítě ví vše, co potřebuje vědět ještě dříve, než ho někdo naučí, že je v pořádku líbat svého učitele.
 • Pokud máte malé dítě mladší 14 let, pravděpodobně nepozná rozdíl mezi naštvaným učitelem, který mu dává domácí úkoly navíc a zvláštním učitelem, který chce, aby ho dítě líbalo. Oba tito lidé pro něj budou jednoduše „otravní.“ Ujistěte se, že když vám dítě bude vyprávět historky o zvláštních učitelích, kteří po něm chtějí „soukromé věci,“ budete mu věnovat pozornost a uvědomíte si, že je možné, že se děje něco nevhodného.
 • Jakmile dítě zmíní, že se k němu nějaký učitel nebo jiný dospělý člověk chová divně, nebo po něm chce soukromé informace, fotky nebo věci, nebo se zajímá o jeho sourozence, musíte mu říct, jak na to má reagovat. Chovejte se realisticky. Když řeknete svému dítěti, aby hlasitě zakřičelo, když se ho učitel bude dotýkat, aby ho udeřilo do ruky, když mu sáhne na záda a snažilo se volat o pomoc, ničeho tím nedosáhnete. Dítě učitele neudeří, zejména pokud se mu daný učitel dvoří a snaží se získat si jeho důvěru. Řekněte svému dítěti, aby učiteli řeklo, že vám tyto informace dítě řeklo a že jste z nich neměli radost. Můžete dítěti dát také obálku s dopisem pro daného učitele, kde se bude psát: „Přestaňte se dotýkat mého dítěte“ s vaším podpisem. Řekněte dítěti aby tento dopis předalo svému učiteli v případě, že se ho bude stále dotýkat, i když mu řeklo, aby s tím přestal (dobře si to rozmyslete – bude to mít pozitivní vliv pouze v případě, že jste si naprosto jistí tím, že daný učitel ignoruje hranice a zachází příliš daleko. Jedno položení ruky na rameno byste neměli považovat za známku pedofilie).
Varování
 • Ujasnění termínů: Pedofil je člověk, který je přitahován dětmi před pubertou (běžnou chybou v médiích je představa, že pedofil je kdokoli, koho přitahují mladší lidé a jde tedy i o lidi, které přitahují teenageři, což není pravda). Hebefil je člověk, kterého přitahují zejména mladí teenageři a efebofil je člověk, kterého přitahují starší teenageři. Pokud někdo zneužije dítě, nezáleží na jeho sexuálních preferencích.
 • Pamatujte si, že pokud dítě vypadá izolovaně nebo smutně, stane se snadným terčem pedofilů. Ptejte se svého dítěte na to, jak se mělo ve škole a zjistěte, s kým se kamarádí. Pokud žádné kamarády nemá, snažte se to změnit. Je důležité aby děti trávily čas společně. V mnoha případech jim to může zachránit život.
 • Nikdy byste neměli litovat pedofila – pouze jeho oběti.
 • Sexuální zneužívání v dětství ovlivňuje psychické zdraví do dospělosti a může způsobit poruchy, jako je post-traumatická stresová porucha, hraniční porucha osobnosti, nebo dissociativní porucha identity.
Reference
 1. http://translate.google.de/translate?hl=en&sl=de&u=http://www.psychotherapiepraxis.at/artikel/sexualtherapie/zwangsgedanken_paedophilie.phtml&prev=search
 2. http://www.huffingtonpost.com/diane-dimond/only-adults-can-stop-sand_b_1654655.html
 3. https://www.apa.org/pi/families/resources/child-sexual-abuse.aspx
 4. http://www.health.harvard.edu/newsletters/Harvard_Mental_Health_Letter/2010/July/pessimism-about-pedophilia?utm_source=mental&utm_medium=pressrelease&utm_campaign=mental0710
 5. https://www.apa.org/pi/families/resources/child-sexual-abuse.aspx
 6. http://www.health.harvard.edu/newsletters/Harvard_Mental_Health_Letter/2010/July/pessimism-about-pedophilia?utm_source=mental&utm_medium=pressrelease&utm_campaign=mental0710
 7. https://www.apa.org/pi/families/resources/child-sexual-abuse.aspx
 8. http://www.huffingtonpost.com/paul-mones/protecting-kids-from-sexu_b_1100114.html
 9. http://www.huffingtonpost.com/diane-dimond/only-adults-can-stop-sand_b_1654655.html
...a o jakých tématech se po dnešním Googlení začne na ČEPEKu mluvit?
Uživatelský avatar
Cykle02
Mediální analytik
Líbí se mi: Chlapci i dívky
ve věku od: 2
ve věku do: 12
Výkřik do tmy: Nevěřím těm co nevěří na Ježíška.
Příspěvky: 3341
Dal: 383 poděkování
Dostal: 1429 poděkování

Re: Jak poznat pedofila

Nový příspěvek od Cykle02 »


Víte to?

1. Většina pedofilů:
a) má s dítětem pohlavní styk
b) nemá s dítětem pohlavní styk
c) dítě znásilní

2. Pokud žije pedofilní jedinec v normálním partnerském vztahu:
a) není schopen pohlavního styku se svým partnerem
b) může vést běžný sexuální život
c) přestane myslet na děti

3. Přístroj na vyšetření sexuální preference pro muže se nazývá:
a) falopletysmograf
b) polygraf
c) pozitronová emisní tomografie

:: Kdo je to pedofil?

Pedofil je člověk, kterého sexuálně přitahují děti. Většina pedofilů to s dětmi „umí“ – praví pedofilové skutečně mají děti rádi, dovedou je zabavit a těšit se z dětské společnosti. Není tím samozřejmě řečeno, že každý, kdo si rozumí s dětmi, má pedofilní sklony. Někteří pedofilní jedinci si volí práci a zájmy, aby měli příležitost se s dětmi setkávat – jsou mezi učiteli, lékaři, vychovateli, vedoucími oddílů a zájmových kroužků; rovněž někteří spisovatelé knížek pro děti patrně k pedofilům patřili nebo patří. Žádná přesná čísla tady k dispozici nejsou – skoro nikdo svou pedofilní orientaci dobrovolně nepřizná, takže statistiky se plní jen tehdy, když se stane nějaký průšvih. Nikdo se nerozhodne stát se pedofilem dobrovolně – člověk to o sobě zjistí a zpravidla je z toho nešťastný.

:: Jak se pedofilie vyšetřuje?

V Praze v Sexuologickém ústavu byl před pár desítkami let vyvinut přístroj falopletysmograf (ten je pro muže, u žen lze použít tzv. vulvopletysmograf), který slouží k vyšetření sexuální preference – neboli odhalí, co člověka sexuálně vzrušuje. Funguje tak, že se snímá aktivita pohlavních orgánů, přičemž se promítají snímky různých sexuálních objektů (např. mužů, žen, dětí, zvířat…) nebo aktivit. Vyšetření falopletysmografem nedá stoprocentní odpověď, ale je vedle dalších postupů šikovnou pomůckou třeba i při určení pedofilie.

:: Jak se pedofil chová?

Mnozí pedofilové (možná jejich naprostá většina) drží své sklony na uzdě. Mohou nebo nemusí založit normální rodinu, kolikrát vůbec nevyhledávají dětskou společnost a své potřeby řeší obvykle masturbací při představách nebo nad pornografickými materiály. Někteří ale své sexuální touhy neovládnou a začnou v různém stupni zneužívat děti. Může jít o „nevinný“ tělesný kontakt v podobě hlazení nebo rádoby přátelského poplácávání, o masturbaci před dítětem, vzrušování dítěte a orální sex. Pohlavní styk s penetrací (proniknutím) vůbec není častý – v takovém případě už to nebývá jen čistá pedofilie. Podobně zneužívání dítěte v rámci rodiny není výsledkem klasické pedofilie – zde už jde o směs s problematikou osobnosti. Podstatné ale je, že uvědomí-li si dítě, že bylo sexuálně zneužito, odnáší si trauma na celý život – je ponížené, připadá si nečisté a provinilé. Proto nelze omlouvat ani „lehké“ formy sexuálních aktivit.

:: Zabrání pedofilovi ve zneužívání dětí pornografie?

Tady se odborníci nemohou shodnout – jedni tvrdí, že ano – že se pedofil dostatečně odreaguje nad pornofilmy nebo snímky, druzí mají opačný názor – že se tím napětí a touha po skutečném sexu ještě zvýší. Každopádně je třeba si uvědomit, že k výrobě těchto materiálů bylo třeba zneužít děti. Z toho důvodu volají zastánci pornografie po animovaných filmech.

:: Existuje prevence?

Je zodpovědností rodičů, aby poučili dítě o pohlavních orgánech a sexuálním chování – s osvětou lze začít už ve velmi útlém věku – klidně kolem dvou tří let, kdy dítě seznamte s faktem, že jsou dvě pohlaví a jak se příslušné orgány jmenují. Dále dávkujte podle rozumového a citového vývoje. Rovněž je nutné dítěti jasně sdělit, že se ho nikdo nesmí dotýkat na těle a že je správné odmítnout kohokoli, kdo by se o to pokusil. Děti mají tendenci brát dospělé jako neotřesitelnou autoritu a neuvědomují si, že i dospělému mohou a musí někdy říct jasné „ne“.

:: Zneužívá pedofil své vlastní děti?

Ne; v takovém případě jde o jiný problém.

:: Dokáže mít pedofil normální pohlavní styk např. se svou manželkou?

Ano – někteří pedofilové vedou v tomto ohledu zcela normální partnerský život; část z nich pak má potíže se vzrušením nebo orgasmem, případně jich nejsou schopni vůbec.

:: Jak často si děti vymýšlejí, že je někdo sexuálně obtěžoval?

Velmi málo, pokud nejsou například prostředkem pomsty jednoho partnera vůči druhému. Proto je třeba brát každé takové obvinění velice vážně.
...a o jakých tématech se po dnešním Googlení začne na ČEPEKu mluvit?
Uživatelský avatar
MR_Xguard
Čestný člen skupiny ČEPEK
Líbí se mi: Dívky
ve věku od: 3
ve věku do: 8
Příspěvky: 840
Dal: 82 poděkování
Dostal: 189 poděkování

Re: Jak poznat pedofila

Nový příspěvek od MR_Xguard »

Pedofilem se sice může stát každý
Tyjo, co je to za web, ten wikihow?
Zjistěte, zda ve vašem okolí žijí pedofilové. Pokud žijete v USA, můžete použít databázi US Department of Justice National Sex Offender Database (www.nsopw.gov/en-US) a zjistit, zda se ve vaší oblasti vyskytují známí pedofilové
Ale to přece není databáze pedofilů...
Uživatelský avatar
Jednorozec
Registrovaný uživatel
Líbí se mi: Dívky
ve věku od: 9
ve věku do: 30
Výkřik do tmy: Zázraky se dějí, jen zatím bohužel vždy někde daleko...
Příspěvky: 3139
Dal: 11 poděkování
Dostal: 493 poděkování

Re: Jak poznat pedofila

Nový příspěvek od Jednorozec »

zajímavé je že se neváhají odvolávat (v tom prvním odkaze) na APA (american psychological organization) kde jsou celkem korektní texty a mluví se tam o "sexual offenders" a ne pedofilech...
Uživatelský avatar
Myš
Čestný člen skupiny ČEPEK
Bydliště: Mám
Líbí se mi: Chlapci
ve věku od: 8
ve věku do: 15
Kontakt: [email protected]
Výkřik do tmy: Všimli jste si letos, kolik se urodilo jmelí?
Příspěvky: 866
Dal: 144 poděkování
Dostal: 718 poděkování

Re: Jak poznat pedofila

Nový příspěvek od Myš »

Nedobrý překlad nedobrého článku...

Nejvíc mi pobavilo tohle
Děti okolo 12 let by měly mít nějakou sexuální výchovu a jejich rodiče by jim měli říct, co sex znamená a jak se nazývají jejich soukromé partie.
Představa, že přijdu za 12 letým synem a začnu mi vyprávět, že to, co má mezi nohama a dosud jsme o tom nemluvili, se nazývá penis a varlata a začnu mu popisovat, co je sex, když už je poměrně slušná pravděpodobnost, že se setkal s pornografií, mi přijde fakt směšná.
"Life is a waterfall, we're one in the river and one again after the fall
swimming through the void we hear the word
we lose ourselves but we find it all..."
SOAD
Uživatelský avatar
Mathias8
Registrovaný uživatel
Varování: 1
Líbí se mi: Dívky
ve věku od: 7
ve věku do: 12
Příspěvky: 1081
Dal: 135 poděkování
Dostal: 426 poděkování

Re: Jak poznat pedofila

Nový příspěvek od Mathias8 »

Mna najviac pobavila hlaska
Cykle02 píše: sobota 17. 4. 2021, 9:02:14 Pedofilové mohou být i členové rodiny, jako jsou matky, otcové, babičky, dědečci, tety, strýcové, sestřenice, bratranci, nevlastní rodiče a další.
Zabudli pripisat slepice, kozy, prasata, simpanzi, hady, opice a dalsi.. :D

Pri tejto vete som sa ale zasekol. Myslim, ze na tom bude nieco pravdy
Cykle02 píše: sobota 17. 4. 2021, 9:02:14 Pedofilové často mluví o dětech, jako kdyby byly dospělé.
Ked sa s dospelim bavim o detoch napriklad o nejakom konkretnom dietati tak rozpravam o nom ako o seberovnom. Nerozpravam o nom ako by normalne dospelak rozpraval o nejakom dietati ale ako seberovny. Uvedomil som si to az teraz. Mozno to clovek robi podvedome. Myslim, ze na toto si treba dat pozor, moze to ledacos naznacit..
Uživatelský avatar
Jednorozec
Registrovaný uživatel
Líbí se mi: Dívky
ve věku od: 9
ve věku do: 30
Výkřik do tmy: Zázraky se dějí, jen zatím bohužel vždy někde daleko...
Příspěvky: 3139
Dal: 11 poděkování
Dostal: 493 poděkování

Re: Jak poznat pedofila

Nový příspěvek od Jednorozec »

Mathias8 píše: neděle 18. 4. 2021, 7:38:13 Ked sa s dospelim bavim o detoch napriklad o nejakom konkretnom dietati tak rozpravam o nom ako o seberovnom. Nerozpravam o nom ako by normalne dospelak rozpraval o nejakom dietati ale ako seberovny. Uvedomil som si to az teraz. Mozno to clovek robi podvedome. Myslim, ze na toto si treba dat pozor, moze to ledacos naznacit..
Taky jak by si se chtěl s jíným tvorem jinak domlouvat, jak jinak si to představují oni autoři článku? Něco jako "i ťo je ňaše děťáťko, jak še máme ťuťu ňuňu" nebo "hej ty fakane pocem" asi nebude ono a vykat mu asi taky nemá smysl že....