Potřebujete pomoci? Trápíte se a nevíte si rady? Vyzkoušejte kontaktní terapii či online krizovou intervenci na PARAFILIK.CZ

Petra Vojtková v šoku ze zpráv na sítích: Pedofila nahlásila policii! (stars24.cz)

Reakce na články z médií (tisk, rozhlas, televize, internet, ...) a diskuze o nich.
Cykle02
Člen skupiny ČEPEK
Líbí se mi: Chlapci i dívky
ve věku od: 2
ve věku do: 12
Výkřik do tmy: Nevěřím těm co nevěří na Ježíška.
Dal: 383 poděkování
Dostal: 1185 poděkování

Petra Vojtková v šoku ze zpráv na sítích: Pedofila nahlásila policii! (stars24.cz)

Nový příspěvek od Cykle02 »

Petra Vojtková je hodně aktivní na sociálních sítích, ale svého několikaměsíčního syna tam moc neukazuje. Stala se kvůli tomu adresátkou šokujících zpráv, neznámou osobu dokonce nahlásila policii.

Petře Vojtkové nejprve jeden muž nabízel 300 eur za spodní prádlo, později ji další osoba napsala, zdali jí nevyfotí svého syna. Označila to za odvrácenou stranu Instagramu. "Dávejte si, prosím, pozor!" varovala fanoušky.

Slavné mamince se dostalo velké podpory. "Postuju to hlavně pro vás. Abyste věděli, že i když zlo není vidět, existuje," uvedla na sociální síti a apelovala na fanoušky, aby byli opatrní.

Manželka známého herce se dokonce rozhodla jednat. "Podle mě naprosto jasnýho pedofila jsem samozřejmě nahlásila. Těch 30 minut na policii mi za to stálo," prozradila.

Příznivcům tak zároveň vysvětlila, proč si tak zakládá na soukromí vlastní rodiny. "Tohle je hlavní důvod, proč postuju Nathánka tak málo," dodala.
...a o jakých tématech se po dnešním Googlení začne na ČEPEKu mluvit?
Jednorozec
Registrovaný uživatel
Líbí se mi: Dívky
ve věku od: 9
ve věku do: 30
Výkřik do tmy: Zázraky se dějí, jen zatím bohužel vždy někde daleko...
Dal: 11 poděkování
Dostal: 490 poděkování

Re: Petra Vojtková v šoku ze zpráv na sítích: Pedofila nahlásila policii! (stars24.cz)

Nový příspěvek od Jednorozec »

Člověk do po ní chtěl fotku jejího mimina je jasnej pedofil? Mně spíš přijde že je to nějaká pošahaná "maminka" nebo "fanynka/fanoušek" . pamatuju si jak Majkl Jackson ukazoval davu svoje malý dítě a nikdo tenkrát naštěstí neobvinil ten dav že jsou banda pedofilů...
Cykle02
Člen skupiny ČEPEK
Líbí se mi: Chlapci i dívky
ve věku od: 2
ve věku do: 12
Výkřik do tmy: Nevěřím těm co nevěří na Ježíška.
Dal: 383 poděkování
Dostal: 1185 poděkování

Re: Petra Vojtková v šoku ze zpráv na sítích: Pedofila nahlásila policii! (stars24.cz)

Nový příspěvek od Cykle02 »

...a o jakých tématech se po dnešním Googlení začne na ČEPEKu mluvit?