Muž vydíral školačku záběry z TikToku, choulostivou fotku poslal i matce (iDnes.cz)

Reakce na články z médií (tisk, rozhlas, televize, internet, ...) a diskuze o nich.
Kasz
Administrátor
Líbí se mi: Dívky a ženy
ve věku od: 4
ve věku do: 27
Kontakt: [email protected]
Dal: 1232 poděkování
Dostal: 3013 poděkování

Re: Muž vydíral školačku záběry z TikToku, choulostivou fotku poslal i matce (iDnes.cz)

Nový příspěvek od Kasz »

Debata smysl má. Takže ještě jednou - není nezodpovědné jít po ulici bez pepřáku nebo bez legálně držené zbraně. Pokud mě někdo napadne ve světlé nebo temné uličce, v poledne na veřejném prostranství nebo o půlnoci v temném parku, není mou vinou, že mě napadl, není mou zodpovědností, že nemám zbrojní průkaz a nenosím s sebou legálně drženou zbraň, kterou bych se mohl třeba nějak bránit, není mou vinou, že nemám pepřák. To, že mě někdo napadne, je vinou pouze dotyčného, který mě napadne. Nikoliv mou.

Pojišťovna ti neproplatí škodu, pokud necháš otevřené dveře do bytu, ne proto, že by jsi snad ty mohl za vykradení bytu. Ale protože vykradení bytu, pokud nebudeš mít zamčené dveře, je mnohem pravděpodobnější. A pojišťovny si hodně hrají s pravděpodobností. Prostě co je víc pravděpodobné, za to buď platíš vyšší pojistné, nebo to dají do výluk, protože kdyby měli krýt škody, které jsou velmi pravděpodobné, tak by museli mít takové pojistné, že by si lidé takové pojistky nechtěli sjednávat. Pojišťovna tím tedy neříká, že kdo nezavře dveře svého bytu, je viník krádeže, ale že pravděpodobnost vykradení je natolik vysoká, že za danou sazbu pojistného nemůže krýt škodu z takové krádeže vzniklou. Kromě jiného, jak psal i podivín, bylo by dost podvodů - pojišťovna obvykle proplatí jen takovou krádež, kdy bude patrné překonání uzamčených dveří nebo poškození např. okna.

Budu-li chtít zmanipulovat 25letou holku k sexu, bude to o dost náročnější a mnohé holky se mi ani zmanipulovat nepodaří, protože prokouknou, o co mi jde. Budu-li chtít zmanipulovat k sexuálním aktivitám 11letou holku, bude to o dost snazší. Prostě se nedokáže tak dobře bránit. Stejně tak s tím heslem - popsal jsem ti konkrétní situaci, kdy prostě někdo zneužije jednu důležitou věc - důvěru. Nemůžeš žít ve světě, kde nikomu nebudeš věřit. A tak se ti může stát, že někdo tvou důvěru zklame. Ty tvrdíš, že nesmím věřit nikomu, jinak jsem spoluzodpovědný za to, že mou důvěru zklamal. Na 11leté děti vkládáš zodpovědnost, kterou ani nemohou přijmout.

A jak to končí? Tím, že když se jim něco stane, tak se nikomu nesvěří. Protože přece je to jejich vina, že udělali něco, co nebylo dobré nebo správné… Rodiče se budou na dítě zlobit, ale primárně je stejně zodpovědný daný pachatel, na toho by se měli zlobit. Člověk by se měl učit sám sebe chránit. Ale 11leté dítě se samo neuchrání. Je závislé na ochraně jiných lidí. Vždyť ani dospělí lidé sami sebe neuchrání. Ta 11letá prostě věří, že na té druhé straně je holka stejného věku nebo kluk… že z toho bude mít životní lekci, nikdo nepopírá, ale za tu lekci může ten dotyčný, který ji podvedl, který ji zneužil.

A nebo ještě jinak - pokud jsem pedofil a vystoupil bych s tím veřejně, nikdo nemá právo mě jakkoliv napadnout, ublížit mi, prostě cokoliv špatného mi udělat. Ale je vysoká pravděpodobnost, že to někdo udělá, a proto to veřejně neřeknu. I kdybych řekl, že jsem pedofil, tak mě nemá nikdo právo napadnout nebo mi ublížit. Za ublížení nebo za napadení bude nakonec soudem potrestaný on, nikoliv já. Za ublížení si tedy nebudu moct já sám, ale opět výhradně on.
Československá pedofilní komunita – již 12 let s Vámi! ❤️💙
Marco Freeman
Administrátor
Líbí se mi: Chlapci
ve věku od: 2
ve věku do: 11
Wickr Me: MarekVolny
Výkřik do tmy: 🍷 Omluvy přijímám jen za současného zaslání kvalitního a sladkého vína. 🍷
Dal: 953 poděkování
Dostal: 1845 poděkování

Re: Muž vydíral školačku záběry z TikToku, choulostivou fotku poslal i matce (iDnes.cz)

Nový příspěvek od Marco Freeman »

Kasz píše: neděle 6. 2. 2022, 15:07:24 Někde bylo to dobré video nebo zvuk, který znásilnění přirovnával k pití čaje. Pokud je někdo opilý a vlivem opilosti usne, tak do něho taky nebudeme lít čaj, a to i když předtím vyjádřil, že by si ten čaj možná dal.

Marco Freeman,
administrátor komunity ČEPEK

________

~ you can lead a horse to water, but you can't make him drink ~