Potřebujete pomoci? Trápíte se a nevíte si rady? Vyzkoušejte kontaktní terapii či online krizovou intervenci na PARAFILIK.CZ

Nejslavnější pedofil ČR co si myslíte ? (ZPOVĚDNICE)

Reakce na články z médií (tisk, rozhlas, televize, internet, ...) a diskuze o nich.
Cykle02
Člen skupiny ČEPEK
Líbí se mi: Chlapci i dívky
ve věku od: 2
ve věku do: 12
Výkřik do tmy: Nevěřím těm co nevěří na Ježíška.
Dal: 383 poděkování
Dostal: 1185 poděkování

Nejslavnější pedofil ČR co si myslíte ? (ZPOVĚDNICE)

Nový příspěvek od Cykle02 »

Diskuze č.1164068, vloženo 05.04.2021 01:25:55
Nejslavnější pedofil ČR co si myslíte ?
Máme Mariana který si ve 40 našel dívku Ivu pod 15 a udělal si s ní 2 děti .

Tento muž využil toho že rodiče dívky byly na tom hodně špatné zdravotně a ona byla v ústavu drogy atd
Pak šli do výměny manželek jí bylo 17 a pak tento muž brečel v médiích že lidí se k němu chovají jako k odpadů a někteří lidé ho odehnali od svých holčiček .

Dnes jsou spolu ji je 20 mu 48 .

1)Tudíž kde je to trauma u Ivy že zneužity ?

2)Je zmanipulovaná oběť nebo je dem.nt?

3)Odehnali by s jste ho od svých dětí ?A divíte se že to někteří lidé udělaly ?

4)A pomohla by databáze pedofilů když na tohohle známého všichni až na okolí zapomněli ?

5)Schvaluje jejich asi pevný vztah ?

Na závěr dávám odkaz na rozhovor s Marianem a Ivou

q-lol-q: 05.04.2021 16:22:45
Ja se spis divim, ze Te nechali dodelat zakladku.

libik: 05.04.2021 13:42:39
Je to sice neobvyklý, ale vypadá že jim to klape a jsou spolu už nějakých 5,6 let a vychovávají společně dvě děti.
Kolik "dospělých" párů to dotáhne takhle daleko...?

Holka předtím brala drogy a byla v pasťáku a podle všeho s tím přestala. Takže nakonec to pro ní možná byl ten nejlepší scénář.

Pedofil to není, max. hebefil, ale co si budeme povídat, když jsem byl mladej a měl něco s mladšíma, tak v 15-16 už měla spousta holek v podstatě hotový ženský tělo a do 18ti se toho u nich moc nezměnilo.

Ježek second edition: 05.04.2021 10:13:03
Nevím o co jde, ale z toho co píšeš vyvozuju toto:

Z definice pedofílie to asi pedofil nebude ani dle jejího úvodního věku, ani dle jeho následného chování.

O oběti nic nevím, ale pokud jsi myslel jí, tak nemusí být ani zmanipulovaná, ani dementní. Prostě jen našla člověka, se kterým je šťastná a chce s ním být. Na tom nevidím nic špatného, velká je na to dost.

Kdyby z toho měla nějaké trauma tak s ním asi dále nebude.

Ano, schvaluju jejich svazek pokud jim to oběma vyhovuje.

Neschvaluju žádnou veřejnou databázi pedofilů protože to vede jen k lynčování a zničí to naprosto zbytečně život mnoha lidem, kteří se v reálu ničím neprovinili. Ale byl bych pro volný odstřel nenávistných debilů na místě.

Cthulhu: 05.04.2021 10:10:31
leafroller: taky si to nemyslím

Cthulhu: 05.04.2021 10:09:16
počti si o pedo víc: já čerpám z diplomové práce Mgr. Karla Žáka a nenašel jsem zde žádný údaj potvrzující tvé tvrzení, zajímal by mě tedy tvůj zdroj informací.

leafroller: 05.04.2021 09:58:32
Pochybuji, že by to byl pedofil.

počti si o pedo víc: 05.04.2021 09:35:09
Cthulhu: to neni nic zvláštního, u pedofilů je naprosto běžný, že se svojí holčičkou pak už zůstanou

Cthulhu: 05.04.2021 08:18:39
Na úvod bych rád poukázal na rozdíl mezi pedofilem a na děti zaměřeným sexuálním deviantem. Pedofil nutně neznásilňuje děti, pouze v jednom z 10 případů sexuálního násilí na dětech bych aktérem zkutečný pedofil. V ostatních případech je to nejčastěji heterosexuální muž se zkutečným sexuálním zaměřením na dospělé ženy. (a to i v případě zneužití chlapce)

Tohle je zkutečně zvláštní případ, protože někdo koho vzrušuje nevyvinuté tělo dítěte nebo adrenalin z toho mít sex s někým nezletiletým a tedy zakázaným, tak toho by ta dívka po 15. - 16. narozeninách už nezajímala. Avšak on s ní zůstal i potom a vychovává s ní děti. Což je zvláštní a řekl bych fascinující. Otázkou je jestli je to morálně správné.

O tom jestli byla zneužita nebo ne rozhodne pouze ona a pokud se ona necítí jako zneužitá, pak by se musel vytvořit znalecký posudek o tom jestli je způsobilá o tom zkutečně a objektivně rozhodnou (jestli není zmanipulovaná nebo mentálně postižená).

Samozřejmě jestli s ní měl pohlavní styk ještě před 15. narozeninami, je to rozhodně špatné a proti zákonu a měl by být potrestán a veden v registru jako člověk schopný něčeho takového. Ale bylo by morálně správné zase potrestat jeho, když se ujal zodpovědnosti co se týče těch dětí a připravit tak ty děti o otce? Z morálního hlediska je to dost těžké posoudit.

Myslím, že by rozhodně měl jít na nějakou formu terapie, která by mu však nevzala možnost stýkat se se svou rodinou a chodit do práce. Musel by se léčit pravidelně jako prevenci před tím, aby náhodou něco podobného v budoucnu nezkusil na svých dětech nebo něco takového.

A zaměřit se spíše na prevenci ve školách, učit děti, že tohle je špatné a proč je to špatné, proč by si to neměly nechat líbit, ale taky proč by to v žádným případě neměly dělat až budou starší a jaké jsou postihy. A nakonec vzdělat taky společnost aby pochopila, že šikanovat tyhle lidi je zbytečné a zabraňuje jim to přiznat si, že mají problém, možná by pak bylo více lidí, kteří se jdou léčit dobrovolně.

Příspěvek porušoval zákony ČR nebo pravidla Zpovědnice - byl odstraněn.: 05.04.2021 06:00:27

Pragmatix 666: 05.04.2021 05:29:21
Nejslavnější pedofil?
Který politik je aktuálně nejznámější?
Já ti ani nevím...

Ps: Lolitky, tedy holky kolem 15 se líbí každému normálnímu chlapovi.
Ve všech normálních společnostech měla každá dívka do osmnácti dítě a byla pod čepcem. A která ne, byla pro všechny bláznivá. Stejně jako současná femifašistická společnost, která ženské i část "mužů" úplně zblbla, že půlka ženských nechce děti, zbytek má často po třicítce jen jedno a většina mužů se chová i vypadá jako buzeranti.
A submisivnější ženy k sobě potřebují dominantního staršího chlapa s velkým věkovým rozdílem, tedy dostatkem zkušeností, zralou dominancí, rozumem a nadhledem.

PretorianCZ: 05.04.2021 04:29:21
Kulínský.

Killmister: 05.04.2021 01:48:26
Vůbec nevím o co jde. A na kraviny jako je Výměna manželek fakt nemám čas.
...a o jakých tématech se po dnešním Googlení začne na ČEPEKu mluvit?
Jednorozec
Registrovaný uživatel
Líbí se mi: Dívky
ve věku od: 9
ve věku do: 30
Výkřik do tmy: Zázraky se dějí, jen zatím bohužel vždy někde daleko...
Dal: 11 poděkování
Dostal: 490 poděkování

Re: Nejslavnější pedofil ČR co si myslíte ? (ZPOVĚDNICE)

Nový příspěvek od Jednorozec »

Tak pedofilně orienntovaný být klidně může, to že si našel 14 letou a počkal do 15 to nevylučuje. Na druhou stranu být vůbec pedofilní nemusí, protože jak nám ukazuje statistika jsou dívky mezi 14-15 rokem věku eroticky pro muže nejpřitažlivější... Možná pro ni tak trochu funguje jako táta který jí chyběl a klidně může být takto šťastná tak proč jim to kazit, jen proto že se to někomu nelíbí??

Mimochodem jak přišli na to že lolitka je holka kolem 15? Co si vzpomínám tak dívce v Nabokově románu bylo 12.
Mimochodem jsem si ten román chtěl "povinně" přečíst a nezvládl jsem to, přišlo mi to strašlivě nezáživně a chaoticky napsané.