Sabine Kleist, 7 Jahre / Sabine Kleist, 7 Years Old (1982, film)

FILMY A POŘADY slouží ke sdílení recenzí na filmy a pořady a k následné diskuzi k nim. Je-li v rámci recenze či diskuze užito odkazů na volně dostupné fotografické či video záznamy z filmu/pořadu, tyto odkazované audiovizuální záznamy mohou obsahovat jedině osoby starší 18 let (tedy narozené do roku 2006 včetně).
Pravidla fóra
  1. Je povoleno vkládání odkazů na fotografie či videa osob, které jsou veřejně známé či na veřejnosti se prezentující a které jsou v současnosti starší 18 let, viz Pravidla webu.
  2. Je zakázáno vkládání odkazů na fotografie či videa osob, které jsou v současnosti mladší 18 let (narozené od r. 2006 do současnosti). Do názvu vlákna je nutné uvést rok vydání filmu.
  3. Fotografie a videa je možné vkládat jen formou odkazů (za využití URL, IMG nebo VIDEO tagu), při užití IMG tagu je nutné dodat přímý odkaz a zdroj.
  4. Při porušení těchto pravidel dojde k upravení či odstranění vlákna, případně k penalizaci uživatele. V případě nejasností, jaké odkazy můžete v této sekci sdílet, kontaktujte Macka, moderátora AV sekce. Stížnosti na obsah sekce řeší administrátorský tým odpovědný za chod fóra, viz rubriku Kontakt.
Uživatelský avatar
ksoft

Sabine Kleist, 7 Jahre / Sabine Kleist, 7 Years Old (1982, film)

Nový příspěvek od ksoft »

Sabine Kleist, 7 Jahre / Sabine Kleist, 7 Years Old

Sabine žije v sirotinci potom, čo stratila rodičov pri autonehode. Keď jedna z jej obľúbených opatrovateliek, musí odist kvôli tehotenstvu, Sabine utečie vo frustrácii a putuje okolo Berlína, hľadám nejaké znamenie nádeje vo svete.

ČSFD
Children in Cinema

Obrázek Obrázek Obrázek

Naposledy upravil(a) ksoft dne pátek 21. 9. 2012, 21:08:30, celkem upraveno 1 x.
Uživatelský avatar
Kuba
Čestný člen skupiny ČEPEK
Bydliště: Doma
Líbí se mi: Dívky a ženy
ve věku od: 13
ve věku do: 26
Příspěvky: 1484
Dal: 360 poděkování
Dostal: 288 poděkování

Re: Sabine Kleist, 7 Jahre / Sabine Kleist, 7 Years Old (1982, film)

Nový příspěvek od Kuba »

Co si pamatuji, tak pěkný film.
Světlo mého života, žár mých slabin. Můj hřích, má duše.
- Vladimir Nabokov, Lolita (přeložil Pavel Dominik)