Pedofil? Řešit to? (ZPOVĚDNICE)

Reakce na články z médií (tisk, rozhlas, televize, internet, ...) a diskuze o nich.
Uživatelský avatar
Cykle02
Mediální analytik
Líbí se mi: Chlapci i dívky
ve věku od: 2
ve věku do: 12
Výkřik do tmy: Nevěřím těm co nevěří na Ježíška.
Příspěvky: 3352
Dal: 383 poděkování
Dostal: 1431 poděkování

Pedofil? Řešit to? (ZPOVĚDNICE)

Nový příspěvek od Cykle02 »


Zpověď č.1163483, vloženo 30.03.2021 00:59:58:
Má 12 letá sestra a několik jejích kamarádek (věkově od 10 do 12) chodí ven s nějakým 20 letým cápkem. Je to prý bratr sedmnáctiletého kluka, který "chodí" s jednou z těch dvanáctiletých slečen.. Údajně onen muž dělá často vtipy o tom, že by je ohnul a podobně..

Vůbec nevím jak na to reagovat a zda to nějak řešit.. Já ve svých dvanácti letech měla očividně úplně jinou mentalitu a s dospělým cizím chlapem bych ven rozhodně nechodila..Ježek second edition: 30.03.2021 19:22:30
>wut je trapný
Už máš něco k věci?


>Tricet8
Tys nikdy nebyl v pubertě? Víš, to je takové období, kdy se říkají různé věci (nezřídka s nemalou nadsázkou) a dělají zase jiné věci. Někomu to vydrží o něco déle. A nebo se jen snaží svým chováním zapadnout.

Samozřejmě že jsem úchyl, to je jasné odjakživa, jen ne zrovna v tom co jsi schopen uhodnout.

Urážet tě nemusím, to je zbytečné nošení dříví do lesa.

wut: 30.03.2021 17:43:40
Nemáš argumenty, fňukáš, kopeš kolem sebe a jsi trapnej...

Žvatláš o argumentačních faulech/klamech a děláš ze sebe chytráka, jak jsi je prokoukl, a přesto nejsi schopen reagovat.

Tvoje ubohost zatim nemá limit.

Nadávky do pedofilů si nech. Nikdo tu pedofily nehájí. Hájím tu běžnou mezigenerační komunikaci bez zlých úmyslů, zároveň poukazjeme na naprosto nesmyslný a ničím neopodstatněný hon na čarodejnice.

A prdel jsem staženou neměl, protože si na webkách nehonim a s dvanáctkama se nestýkám.

Můžeš zkusit bejt trapnej dál... Ať každej vidí, co jsou "lovci domělých pedofilů" zač.

Tricet8: 30.03.2021 17:35:13
Koukam, ze admin jezek se odkopal a bude sam uchyl.

Nechutne.

Urazis mne proto, ze mi neprijde v poradku, aby dvacetiletej typek nahlas pred dalsimi detmi prohlasoval, ze by ohnul, tj. Chtel mit sex s dvanactiletou?

Obhajovani a podporovani trestnych cinu je taky trestny cin, tohle nenaplnuje skutkovou pidstatu, ale dost se to tomu blizi.

Argumentovat v tomhle pripade rozhovorem ditete s dedou muze uchyl nebo pedofil (pardon pro puntickare, hebefil)

wut je trapný: 30.03.2021 16:46:38
Ježek: Je vtipné po tom níže od tebe číst slovo argument. Nezbývá tedy než: Ano.

wut: A neuhodneš, co se stalo v šestaosmdesátém v Českých Budějovicích... Nábojů je dost, ale už jsem příliš starý a znavený na to se dohadovat s lidma, kteří jsou tak omezení, že napíšou normostranu textu, začnou argumentačním klamem, v klamu pokračují, zakončí to stejným způsobem a čekají, že se jim v těch sračkách budu hrabat.

Abych to zakončil v podobném argumentačním duchu: Snad jste, vy oškliví, nechutní, slizcí, odporní zastánci pedofilů či pedofilové, neměli moc sevřenou prdel, když vyšlo V síti...

Marika Bobika: 30.03.2021 16:44:56
Samé “prý”, “údajně”... Hmmm...

Text trochu zavání fejkovitostí... A jak praví jedno Karlínské přísloví... “když ho cítíš, tak tam je...”

Že někde někdo chodí někam ven... My měly jako děti partu, kde byl věkový rozdíl mezi nejmladším a nejstarším asi deset let...

Druhá věc ale je, jestli má tyhle kecy...

Nechceš to rozseknout a jít někdy ven a nimi? Budeš to mít z první ruky a pak budeš vědět víc...

wut: 30.03.2021 15:59:05
wut je trapný:

Naprosto souhlasim s Ježek second edition.

Edukace dětí je důležitá. Nemá smysl je držet na řetězu a zakazovat jim takovéhle "vztahy", ať už přátelské, platonické nebo romantické.

Borce bych chtěl vidět a říct mu, ať na ní dává pozor.

Holka musí už dávno dopředu vědět, co všechno se může stát a jak se má v takový situaci chovat.

Řešit tohle za 5 minut dvanáct je nesmysl. O tom, že se takováhle věc stane, musí vědět klidně 5 let předem, aby měla vzorce chování již připravené z doby, kdy rodičovi naslouchá.

Rodič má dítě připravit na život a být mu oporou v jeho rozhodnutích. Ne dělat pedantská direktivní rozhodnutí za něj a linkovat mu co smí a nesmí.

Tvuj přístup helicopter parent s předsudky vůči ostatním a celkový pedocentrismus je absolutní mor a vím jistě, že dítě takovýho primitiva bych fakt být nechtěl...

Pokud neustále všude vidíš úchyláky, tak tady máme případy, kdy třináctku zavraždil a znásilnil čtrnáctiletej... (Kmetiněves 2004). Dítě musí vědět i tohle. Zakázal bys snad takovému dítěti chodit do školy, protože tam jsou čtrnáctiletí znásilňovači a vrazi?

Nikdo není v absolutní bezpečí nikde a nikdy.

Memento Mori neni jenom fráze, ale dítě musí mít zodpovědnost za své činy a jejich důsledky co nejdříve a pamatovat na to, že se může jeho rozhodnutí pokazit i fatálně a přesto musí svůj život žít samo, rodič tu pro něj nebude navěky.

Jak si všímám tvojí odpovědi Ježkovi, tak je vidět, že ti došly všechny náboje věcné diskuze a už jen pláčeš a kopeš kolem.

V diskuzi sis respekt nezískal žádný, jen si se shodil svojí vlastní hloupostí, která pravděpodobně pramení z nízkého intelektu, předsudků a nedostatku empatie. Jak říkám, nemocní nejsou všichni okolo, ale možná máš nějaký duševní vroubek z minula ty.

Ježek second edition: 30.03.2021 15:42:39
>wut je trapný
To je argument k věci nebo jen okecávání něčeho, k čemu se neumíš rozumně vyjádřit protože ti došla munice?

wut je trapný: 30.03.2021 15:17:52
Ježek: Jako konkurence chlupáče dobrý, ale jistě znáš argumentační klam typu slaměný panák. Nejen, že jím začínáš tvou stěnu textu hned v první větě, ale já vůbec nikde o pedofilii nepíšu, ani se k ní nevyjadřuju... #sorryjako

Ježek second edition: 30.03.2021 15:12:17
Hlavně bych chtěl své děti vychovávat tak, aby se nebály za mnou přijít ať už budou mít jakýkoliv problém, obavu, nebo i když si budou myslet, že to je sebevětší průser. A aby byly informované přiměřenou formou dopředu. Rodič je sice rodič, ale také to musí být parťák, na kterého je spoleh a nezradí důvěru.

Ježek second edition: 30.03.2021 15:07:26
>wut je trapný
A než na mě zkusíš vznést stejný dotaz jako na Wuta, tak kdyby se kolem mé dcery někdo takový motal, tak bych ho chtěl poznat než bych vynášel soudy.

Ježek second edition: 30.03.2021 15:01:28
>wut je trapný
V tom případ nechápu, proč by s tvými názory měly rodiče s dětmi komunikovat jinak než jen formou jednoduchých povelů? Dříve bylo běžné povídat si třeba s dědou nebo se stejně starým sousedem od vedle. Třeba já když jsem chodil ze školy tak ve třetí-čtvrté třídě tak když bylo hezky, tak o pár domů od mého domova sedával před barákem starý soused. Prostě starý pán, který si užíval sluníčka. Občas jsem se tam zastavil. Byla s ním legrace, hodně toho znal a viděl, ale přitom nebyl nějak namyšlený. Dokázal si ze všeho dělat srandu a bylo to fajn. On byl také rád že s ním někdo mluví i když měl svou rodinu. Určitě ten děda byl zase dál než dvacetiletý mladík nebo čtyřicetiletý muž. Dle tvé pitomé teorie to ale musel být hrozný ubožák a já jsem určitě musel být zneužitý pedofilem.

Také jsme s kamarádem chodili do lesa, dělali si tam ohýnky a jednou jsme se tam zakecali s takovým chlapíkem. Ten nám pak ukazoval různé tábornické věci a bylo to fajn. Žádný pokus o zneužití, nic podezřelého. Prostě chlápek, který by nás v dnešní době zahnal, protože by se bál že se na něj někdo bude dívat jako na pedofila.

Chudáci vedoucí různých zájmových kroužků, skautů, dětských táborů - to musí být dle tvé teorii úplně nenormální vypatlanci. Všichni do jednoho.

Naopak si myslím, že mezigenerační komunikace může být přínosem pro obě strany. Mladší strana může mnoho získat a získávat náhledy ze světa starších a postupně si skládat střípky dohromady, mohou se bavit o věcech, o kterých se s nimi rodiče bavit nebudou (a tím opravdu nemyslím jen sex) a ti starší si zase uvědomí, že i děti umí přemýšlet a není to jen "tssss - však jsou to jen děti".

Pokud vidíš všude pedofily tak jsi nemocnej. Akorát nemocní lidé za svojí nemoc nemohou, ty to děláš úmyslně takže si za to můžeš. Podle toho s tebou budu jednat.

wut je trapný:30.03.2021 14:59:03
Wutíčku, snažíš se dobře, ale já jsem nic o "jakoukoliv věkovou skupinou" nepsal, tak mi přestaň klást tvoje hovadiny do úst. Já jsem psal o velice konkrétní věkové + pohlavní skupině, stále k původnímu příspěvku autorky.

Ale můžeme to zkusit znovu: ...dej vědět, co se ti honí v palici, když si představíš, že se okolo tvé 11leté dcery motá 20letý cápek, který "by ji ohnul".


wut: 30.03.2021 14:47:37
wut je trapný:

pořád bych si raději ve 20 letech pokecal s dvanáctiletou o jejím oblíbeným youtuberovi, než abych řešil nějakou dvacítku, co hrozně řeší zápočty, zkoušky a že její vedoucí na brigádě je čůrák... Nedivim se, že jde nějakej dvacetiletej raději vypnout k dvanáctiletým, než řešit problémy dvacítek. Z toho by bouchla hlava každýmu...

Pokud si nemáš co říct s jakoukoliv věkovou skupinou, tak opravdu neni problém ve všech okolo, ale v tobě.

Pokecám si i se synovcem, kterému jsou 2 roky. Řešíme rozbitý hračky. To že dostal od táty na zadek a že nechce k obědu polívku, ale zmrzlinu.

S dědou, kterýmu je 80, si pokecám taky. O doktorech, o tom co se dověděl v kostele a jak ho nasrali slepice. Nemám problém komunikovat s kýmkoliv.

Pokud neustále myslíš na to, že někdo někoho przní, tak si zajdi k doktoru hlavně ty. Přijdeš mi jako nebezpečnej cvok.

wut je trapný: 30.03.2021 14:24:16
Duševně nemocnej (nebo částečně retardovanej) je spíš ten, kdo si má co s nějakým 11letým děvčetem říct s ohledem na to, jakou tématikou se zpravidla taková děvčata zabývají. Čímž se omlouvám všem potenciálním milovníkům My Little Pony a čtyřicetilým chlupáčům, ale tohle prostě smrdí a jak píšu níže - už vás vidím, jak nadšeně koukáte na to, jak se vaše 11letá dcera baví či si píše s o 9-30 let starším cápkem. Ale třeba mě překvapíte a je tam nějaké ukrutně zajímavé téma.

Nemluvě o tom, že tyto de facto naivní děti si často nechají nabulíkovat kdejakou hovadinu, zatímco třeba dvacítka už to jen tak nesežere, ergo prohlídne vás a nenechá si zblbnout hlavu.

Ježek second edition: 30.03.2021 13:50:59
Zrovna jsem chtěl napsat to samé co Wut.

wut: 30.03.2021 12:57:25
Tricet8:

Ne, nikdo tady pedofílii neobhajuje a prcání dětí je potřeba řešit.

Pokud vidíš prcače dětí v každym, kdo se někde baví s puberťačkama, tak si asi duševně nemocnej.

Je snad každej s ručníkem na hlavě terorista a měl by mu někdo rozbít držku? Asi ne. Proč bychom měli mlátit, nahlašovat a nahánět každýho, kdo jde ven s mladší holkou. Nedává to žádnej smysl.

Pokud je společnost nastavená presumpci viny, tak je něco hodně špatně a mělo by se řešit hlavně to.

demeterd: 30.03.2021 11:59:07
Ale když chce dvanáctku, tak to není pedofil ... víme?

Tricet8: 30.03.2021 11:55:56
Koukám, že tu většina zpovědnice včetně administrátora obhajuje pedofilii a takovéto projevy.

Já být na tvém místě, tak to rozhodně řeším, minimálně s rodiči. Minimálně kvůli její bezpečnosti, jednou se tejpek opije nebo zfetuje a udělá to, ty kecy bych bral jako varování.

Rodiče by vůbec neměli pouštět dvanáctiletou holku s takovou partičkou, to také není v pořádku, co to máš za rodiče? Anebo o tom nevědí?

Ani to, že 17tiletý "chodí" s 12tiletou není v pořádku sakra!

Ježek second edition: 30.03.2021 10:56:04
>Pinkman
Tohle je bohužel přesně to, na co jsem v souvislosti s tímto dokumentem upozorňoval ještě před jeho zveřejněním. Ono už předtím byla situace v tomto ohledu nešťastná pokud to srovnám třeba se situací před rokem 2000, pak se začala dost nesmyslně naklánět a díky tomuto dokumentu je katastrofická. Stal se z toho novodobý hon na čarodějnice, lidé je vidí všude. Jasně, je v pořádku když se něco takového odhalí, ale nemusí se kvůli jednomu nakaženému stromu zapálit celý les ne?

leafroller: 30.03.2021 10:38:54
Pochybuji, že je někdo z nich pedofil.

Londýnský Most: 30.03.2021 10:32:49
Nejspíš to není pedofil, ale to že prahne po dvanáctce rozhodně v normě není a zasloužil by si pár facek a přeražený nos.

OMEGALUL: 30.03.2021 10:04:19
Přeraž mu nos

Mára-Lucky777: 30.03.2021 09:37:56
To asi není normální helet. Az nedej Boze prijde nestestí a "sranda" se vymkne kontrole tak muze byt zle. Je to, ale starost rodicu. Nikomu do hlavy nevidís a zda je to úchyl, loliták nebo "kámos" ví jen on sám. Asi bych si s ním nikoho z rodiny pod zákonem hrát nenechal.

Pinkman: 30.03.2021 07:17:56
Nesnáším pedofily a jiný uchyláky, ale taky mi přijde, že od tý doby co byl ukázaný ten dokument V síti, že je tu na to víc narážek, jako by se to předtím nedělo. A dneska se to obrátilo do extrému, že když kamarádovi třeba řeknu, že má hezkou holčičku, že se skoro musím bát abych nevypadal jako úchyl. Fakt divný.

Stejně jako Skoti skoro zabili Koláře a řeší se jen že Kúdela možná něco řekl černýmu fotbalistovi. Možná. A že Kolář mohl být bez oka, nebo dokonce mtrtvej, je každýmu jedno.

Čtyři Tlapky: 30.03.2021 03:17:53
Nedávno jsem někde četla článek o tom, že když se začaly v USA točit první filmy o UFO, že najednou stoupnul počet pozorování UFO a únosů mimozemšťany mezi obyvatelstvem. Od té doby co se odvysílal film V síti se mi zdá, že stejně stoupnul i počet pedofilů u nás a kamarádit se s mladší holkou se automaticky považuje za úchylku.

Když jsem byla malá tak mi rodiče říkali, že se nemám bavit s cizími pány a nemám s nimi nikam chodit. Nikdo neřešil, že se kamarádím se staršími kluky z ulice, protože u nás v městečku se znal každý s každým a nebylo v tom nic sexuálního. Nejvíc násilí na dětech se stejně děje mezi příbuznými a o tom se mlčí.

wut je trapný: 30.03.2021 02:15:35
wut: Na tebe nereaguju, to bylo na autorku, ty trapné jelito. Ale když už ses ozvalo, tak dej vědět, co se ti honí v palici, když si představíš, že se okolo tvé 11leté dcery motá 20letý cápek, který "by ji ohnul".

lmaoooo: 30.03.2021 02:10:24
To vypadá, jak kdyby si tu wut sám léčil nějaký komplexy.

wut: 30.03.2021 02:00:10
wut je trapný

V 19 jsem u rodičů nebydlel, tak jim do toho může bejt hovno. Odcházel jsem po maturitě jako každej normální člověk.

Ne všichni jsou mamánci, co nejsou schopní vydělávat v 19 tolik, aby se uživili na VŠ.

Chápu, že pro ubožáka jako jsi ty, je to nepředstavitelné, ale je to tak. Kolik je tobě ty nulo? 25? 30? Pořád bydlíš jako panic u maminky s tatínkem?

Ježek second edition: 30.03.2021 01:57:51
Nemá to nějaký název když někdo vidí všude kolem sebe pedofily?
Navíc co si myslíš že s nimi bude dělat asi tak venku a v době, kdy není zrovna 2x teplo?

Právě že dříve bylo mnohem normálnější se bavit mezi generacemi. Dneska to nejde protože hned někdo začne ječet pedofil. Navíc někdo, kdo ani neví co to znamená.

wut je trapný: 30.03.2021 01:28:57
Co na to vaši rodiče...

wut: 30.03.2021 01:16:14
No a co? Mě když bylo 19, tak jsem si krátil čas jedno léto s partou třináctek.

Byla to prdel a fajn léto. Holky byly vytlemený leča a já byl pro ně frajer. Dodnes se vídáme a píšeme si.

Nechápu, proč maj lidi neustále potřebu někoho udávat. Starej se hlavně o sebe a nezáviď písklatům, že si ve volné chvíli krátí čas s týpkama, po kterejch prahneš ty.

Dnešní móda honu na pseudopedofily je fakt trapná. Pedofilů jsou plný základky, dětský domovy, letní tábory, zájmové kroužky jako taneční a hudebky a nikdo to neřeší a tady budeš tahat po policajtech nějakýho znuděnýho postpuberťáka.

Odpočinek: 30.03.2021 01:05:45
Prošlo mi domem zvířátko, které si to už ve 12 letech rozdávalo na školních záchodech s deváťáky - za prachy, pervitin, i jen tak pro zábavu nebo z nudy. Snad víš jak jste byly se ségrou vychované, ne? Buď je poučená co jí hrozí, anebo není - a buď je na ni spoleh, anebo není.

...a o jakých tématech se po dnešním Googlení začne na ČEPEKu mluvit?
Uživatelský avatar
podivin
Správce poradny
Líbí se mi: Dívky a ženy
ve věku od: 2
ve věku do: 40
Výkřik do tmy: Srdce plné lásky přetéká v slzách očima *** Když někoho miluješ, znamená pro tebe víc než ty sám a chceš pro něj jen to nejlepší, ikdyby to tobě mělo působit bolest *** Ikdyž jsou to "jen" děti, mají mou úctu a chovám se k nim slušně *** Moc, peníze ani sex nemůžou nahradit dětskou radost, smích a lásku. *** Čiň, co chceš, pokud nikomu neškodíš *** Každý čin se ti třikrát vrátí
Příspěvky: 1115
Dal: 944 poděkování
Dostal: 515 poděkování

Re: Pedofil? Řešit to? (ZPOVĚDNICE)

Nový příspěvek od podivin »

Neměli by ten server přejmenovat na trollovnice? Místo aby děti volali na ty různé linky zadarmo, kde jsou odborníci, kteří jim skutečně odborně poradí, tak se na trollovnici dozvědí akorát spoustu blbostí od různých debílků (čest výjimkám, kteří odpovídají k věci).
Je mi krásně smutno. Tequila chutná nejlíp se solí. Při sprchování není vidět pláč. S plným srdcem lásky žiji prázdné dny.
Now I know that I am a dreamer, Believing in a world that isn't there
You are my little something, It's like you came from nothing, And now you're everything to me
Život nemá tlačítko Restart - promrhané roky nelze vrátit a prožít znovu