V případě nefunkčního webu zveřejňujeme informace na našem Twitteruhttps://twitter.com/SpolekCEPEK

Tohle je 10 nejsprostších historických faktů, které vám v dějáku neřekli! (iPrima.cz)

Reakce na články z médií (tisk, rozhlas, televize, internet, ...) a diskuze o nich.
Tim
Na trestné lavici
Varování: 27
Líbí se mi: Chlapci
ve věku od: 5
ve věku do: 17
Kontakt: Facebook: https://www.facebook.com/matouso
email: [email protected]
https://ibb.co/sb8ymr1
Telefon: 722 02 73 99
Výkřik do tmy: "Slaboši jsou lidé, kteří znají pravdu, ale zastávají ji jen potud, pokud se v ní jeví jejich prospěch" - Blaise Pascal

„Vždy musíš hledat a vyznávat pravdu a chovat se tak, aby ses nikdy nemusela stydět, až se podíváš nazpět.“ - Čeněk Král
Dal: 459 poděkování
Dostal: 387 poděkování

Tohle je 10 nejsprostších historických faktů, které vám v dějáku neřekli! (iPrima.cz)

Nový příspěvek od Tim »

Nejsem GLko tak nevím ale taky vám ty panny přijdou až nechutně dospělé? :D :D

(...)
Panny pro nacisty

Syfilis byl za druhé světové války problém. Nacisté proto vyráběli pro své vojáky nafukovací panny, aby muži ve zbrani nechodili za prostitutkami.

Podívejte se na panny vyrobené pro pedofily: [Pro galerii je nutné navštívit web.]
Naposledy upravil(a) Marco Freeman dne neděle 28. 3. 2021, 23:31:28, celkem upraveno 1 x.
Důvod: Vložena citace + upraven odkaz.
„Polemika má protivníka připravit o klid duše, ne ho urážet.“ — Karl Kraus
MR_Xguard
Čestný člen skupiny ČEPEK
Líbí se mi: Dívky
ve věku od: 3
ve věku do: 12
Dal: 64 poděkování
Dostal: 179 poděkování

Re: Panny pro pedofily optikou médií

Nový příspěvek od MR_Xguard »

Po otevření galerie rozpoznávám akorát panny na posledních dvou fotkách, které jsou od firmy Trottla. Firma na svém webu ale píše, že nejsou určeny k pohlavnímu styku.

Ale jinak v tom mají bordel. Nad tím se píše: "Panny pro nacisty" Tento odstavec tam mají navíc dvakrát. Asi nějaká chyba v editování.
Naposledy upravil(a) MR_Xguard dne neděle 28. 3. 2021, 19:04:47, celkem upraveno 1 x.

Kód: Vybrat vše

https://youtu.be/9Kx7xSuMz4k
Tim
Na trestné lavici
Výkřik do tmy: "Slaboši jsou lidé, kteří znají pravdu, ale zastávají ji jen potud, pokud se v ní jeví jejich prospěch" - Blaise Pascal

„Vždy musíš hledat a vyznávat pravdu a chovat se tak, aby ses nikdy nemusela stydět, až se podíváš nazpět.“ - Čeněk Král

Nový příspěvek od Tim »

MR_Xguard píše: neděle 28. 3. 2021, 19:00:33 Po otevření galerie rozpoznávám akorát panny na posledních dvou fotkách, které jsou od firmy Trottla. Firma na svém webu ale píše, že nejsou určeny k pohlavnímu styku.

Ale jinak v tom mají bordel. Nad tím se píše: "Panny pro nacisty"
Vyhneš se tak reklamacím a žalobám. :)
Cykle02
Člen skupiny ČEPEK
Líbí se mi: Chlapci i dívky
ve věku od: 2
Výkřik do tmy: Nevěřím těm co nevěří na Ježíška.
Dal: 385 poděkování
Dostal: 977 poděkování

Nový příspěvek od Cykle02 »

No to si moc s výběrem těch panen moc práci nedali, nebo možná naopak se báli zveřejni něco, co opravdu děcky vypadá. Ale jo, dál v galerii něco je. Jen ty "kozaté", to je trapas.

Jinak příště bych radši bez FB šmíráckého kódu https://lajk.iprima.cz/extrem/tohle-je-10-nejsprostsich-historickych-faktu-ktere-vam-v-dejaku-nerekli
Naposledy upravil(a) Cykle02 dne neděle 28. 3. 2021, 19:21:19, celkem upraveno 1 x.
...a o jakých tématech se po dnešním Googlení začne na ČEPEKu mluvit?
Tim
Na trestné lavici

Nový příspěvek od Tim »

Cykle02 píše: neděle 28. 3. 2021, 19:16:52 Jinak příště bych radši bez FB šmíráckého kódu
Lidská paranoia nikdy nebyla můj obor. :D
podivin
Člen skupiny ČEPEK
Líbí se mi: Dívky a ženy
ve věku do: 40
Výkřik do tmy: Srdce plné lásky přetéká v slzách očima *** Když někoho miluješ, znamená pro tebe víc než ty sám a chceš pro něj jen to nejlepší, ikdyby to tobě mělo působit bolest *** Ikdyž jsou to "jen" děti, mají mou úctu a chovám se k nim slušně *** Moc, peníze ani sex nemůžou nahradit dětskou radost, smích a lásku. *** Čiň, co chceš, pokud nikomu neškodíš *** Každý čin se ti třikrát vrátí
Dal: 578 poděkování
Dostal: 369 poděkování

Nový příspěvek od podivin »

Tim píše: neděle 28. 3. 2021, 18:47:21Nejsem GLko tak nevím ale taky vám ty panny přijdou až nechutně dospělé? :D :D
Jojo, na web musí dávat jen ty prsaté, aby to nevypadalo jako DP, ale občas se dají najít i opravdu dětsky vypadající. U prodejce se dá domluvit i s menšíma prsama, to co mají prodejci na webu je jen to, co někdo nafotil jako ukázku. Zřejmě se dá domluvit všechno, výška, velikost prsou, hlava, oči, paruka. Akorát teď nevím boky a zadeček, jestli by se daly změnit. Ale rozhodně tyhle fotky pro pedofily tedy nebudou :)
Now I know that I am a dreamer, Believing in a world that isn't there
Život nemá tlačítko Restart - promrhané roky nelze vrátit a prožít znovu
Dreamer
Člen skupiny ČEPEK
ve věku do: 11
Dal: 908 poděkování
Dostal: 327 poděkování

Re: Tohle je 10 nejsprostších historických faktů, které vám v dějáku neřekli! (iPrima.cz)

Nový příspěvek od Dreamer »

MR_Xguard píše: neděle 28. 3. 2021, 19:00:33 Firma na svém webu ale píše, že nejsou určeny k pohlavnímu styku.
Ta Trottla je tuším předražené dílo jednoho přetíženého šílence, a do Evropy nebo USA se to prakticky nedá objednat a dovézt. Skoro by mě zajímalo, jak se právě k této značce autoři článku dogooglovali. Třeba panenky od Catdoll jsou mnohem populárnější a dostupnější...
Tim
Na trestné lavici

Nový příspěvek od Tim »

podivin píše: neděle 28. 3. 2021, 22:05:41
Tim píše: neděle 28. 3. 2021, 18:47:21Nejsem GLko tak nevím ale taky vám ty panny přijdou až nechutně dospělé? :D :D
Jojo, na web musí dávat jen ty prsaté, aby to nevypadalo jako DP, ale občas se dají najít i opravdu dětsky vypadající. U prodejce se dá domluvit i s menšíma prsama, to co mají prodejci na webu je jen to, co někdo nafotil jako ukázku. Zřejmě se dá domluvit všechno, výška, velikost prsou, hlava, oči, paruka. Akorát teď nevím boky a zadeček, jestli by se daly změnit. Ale rozhodně tyhle fotky pro pedofily tedy nebudou :)
Jsou vůbec panny pro BLka? Nějak jsem nikde na nic nenarazil :D
Cykle02
Člen skupiny ČEPEK

Tim píše: pondělí 29. 3. 2021, 16:33:34Jsou vůbec panny pro BLka? Nějak jsem nikde na nic nenarazil :D
To se dělá lehce. Koupíš holčičí pannu, přikoupíš prst (který dle potřeb), paruku ostříháš a pak už jen stačí jistá operace s kanagonem :D
podivin
Člen skupiny ČEPEK
Líbí se mi: Dívky a ženy
ve věku do: 40
Výkřik do tmy: Srdce plné lásky přetéká v slzách očima *** Když někoho miluješ, znamená pro tebe víc než ty sám a chceš pro něj jen to nejlepší, ikdyby to tobě mělo působit bolest *** Ikdyž jsou to "jen" děti, mají mou úctu a chovám se k nim slušně *** Moc, peníze ani sex nemůžou nahradit dětskou radost, smích a lásku. *** Čiň, co chceš, pokud nikomu neškodíš *** Každý čin se ti třikrát vrátí
Dal: 578 poděkování
Dostal: 369 poděkování

Nový příspěvek od podivin »

Cykle02 píše: pondělí 29. 3. 2021, 18:25:20
Tim píše: pondělí 29. 3. 2021, 16:33:34Jsou vůbec panny pro BLka? Nějak jsem nikde na nic nenarazil :D
To se dělá lehce. Koupíš holčičí pannu, přikoupíš prst (který dle potřeb), paruku ostříháš a pak už jen stačí jistá operace s kanagonem :D
No, panáky také mají. Ale ti spíš vypadají jen jako pro gaya a neřekl bych, že by se dělali jako malí chlapečkové :)
Now I know that I am a dreamer, Believing in a world that isn't there
Život nemá tlačítko Restart - promrhané roky nelze vrátit a prožít znovu
Jednorozec
Registrovaný uživatel
ve věku od: 9
ve věku do: 30
Výkřik do tmy: Zázraky se dějí, jen zatím bohužel vždy někde daleko...
Dal: 11 poděkování
Dostal: 493 poděkování

Re: Tohle je 10 nejsprostších historických faktů, které vám v dějáku neřekli! (iPrima.cz)

Nový příspěvek od Jednorozec »

Autor zřejmně nepochopil že když má silikonové sex doll 4ky prsa tak těžko bude určena pro pedofily. Jinak vyrábí se například v Japonsku (a dřív byli nabídky i z číny) ale jeden člověk z austrálie co si to obědnal za to skončil v base.... místo aby byli rádi, že dotyčný má na vyřádění kus silikonu místo reálného dítěte ho potrestali jako zločince... jak říká přísloví IQ tykve.
Zajímalo by mně co by se stalo kdyby si to objednal někdo u nás, ale možná by to šlo koupit postupně na díly aby to nedráždilo celníky.

Tim: viděl jsem i kluka z číny. Ale od jisté doby začali taky bojovat "proti pedofilům" a z ali všechny tyto panny zmizely..
Cykle02
Člen skupiny ČEPEK

Jednorozec píše: středa 31. 3. 2021, 20:15:55Zajímalo by mně co by se stalo kdyby si to objednal někdo u nás
U nás je i hambinec stakovýma panenkama.
Jednorozec
Registrovaný uživatel
ve věku od: 9
ve věku do: 30
Výkřik do tmy: Zázraky se dějí, jen zatím bohužel vždy někde daleko...
Dal: 11 poděkování
Dostal: 493 poděkování

Nový příspěvek od Jednorozec »

Cykle02 píše: středa 31. 3. 2021, 22:29:35
Jednorozec píše: středa 31. 3. 2021, 20:15:55Zajímalo by mně co by se stalo kdyby si to objednal někdo u nás
U nás je i hambinec stakovýma panenkama.
Eh, to ano, ale pochybuju že tam mají ty trottla panenky pro pedofily :0)