Potřebujete pomoci? Trápíte se a nevíte si rady? Vyzkoušejte kontaktní terapii či online krizovou intervenci na PARAFILIK.CZ

Matka, ktorú dobodala 12-ročná dcéra, je po operácii(MY Kysuce)

Reakce na články z médií (tisk, rozhlas, televize, internet, ...) a diskuze o nich.
Mathias8
Registrovaný uživatel
Varování: 1
Líbí se mi: Dívky
ve věku od: 7
ve věku do: 12
Dal: 135 poděkování
Dostal: 424 poděkování

Matka, ktorú dobodala 12-ročná dcéra, je po operácii(MY Kysuce)

Nový příspěvek od Mathias8 »

Štyridsaťpäť ročná žena stratila veľa krvi, operovali ju v čadčianskej nemocnici.

V utorok ráno 23. marca v rodinnom dome v obci Nová Bystrica, časť Vychylovka, okres Čadca došlo za doposiaľ presne nezistených okolností k zraneniu 45-ročnej ženy. Podľa našich informácií mala dvanásťročná školáčka nožom bodnúť svoju mamu. Okolnosti prípadu vyšetruje polícia.

Ako informoval hovorca Krajského riaditeľstva policajného zboru v Žiline Radko Moravčík, v súvislosti s touto udalosťou polícia zadržala maloletú osobu.

"V súčasnej dobe vykonávame všetky prvotné procesné úkony a opatrenia za účelom zdokumentovania skutku. Ďalšie okolnosti prípadu, ako aj právna kvalifikáciu skutku sú predmetom prebiehajúceho vyšetrovania," dodal policajný hovorca.

Podľa vyjadrenia zdroja z oblasti zdravotníctva to musel byť riadny masaker. Maloleté dievča spôsobilo svojej matke deväť bodných a bodnorezných rán v oblasti brušnej dutiny.

Jedna tesne minula pečeň a skončila kúsok od chrbtice. Žena stratila veľa krvi a bola prevezená rýchlou záchrannou službou do Kysuckej nemocnice s poliklinikou v Čadci, kde sa podrobila niekoľkohodinovej operácii. Teraz je stabilizovaná mimo ohrozenia života.
Naposledy upravil(a) Marco Freeman dne neděle 28. 3. 2021, 23:31:24, celkem upraveno 1 x.
Důvod: Upravena citace článku + nadpis.
Mathias8
Registrovaný uživatel
Varování: 1
Líbí se mi: Dívky
ve věku od: 7
ve věku do: 12
Dal: 135 poděkování
Dostal: 424 poděkování

Re: Matka, ktorú dobodala 12-ročná dcéra, je po operácii(MY Kysuce)

Nový příspěvek od Mathias8 »

Nešťastie v rodinnom dome. Podľa informácií TV JOJ mala šiestačka základnej školy dobodať mamu.

ČADCA / Obyvatelia kysuckej obce Nová Bystrica nevedia uveriť tomu, čo sa stalo v jednom z tamojších domov. Sanitka odtiaľ odviezla do nemocnice v Čadci pani Máriu, ktorú mala dobodať jej dcéra.

Susedia, ktorí bývajú blízko začuli z rodinného domu krik, ktorý ich veľmi znepokojil. "Ja bývam oproti nim. Syn počul o pol šiestej ráno, že Pomoc pomoc. Niekto kričal o pomoc," opísal ranný incident sused. Krátko na to sem dorazili záchranári i policajti.

"O štvrť na sedem som videl, že tam išli policajti odtiaľ, až potom sme sa dozvedeli, že ju dobodala," povedal sused. Nešťastná udalosť sa odohrala v miestnej časti Vychylovka. Podľa informácií TV JOJ na svoju mamu mala vytiahnuť nôž dievčina, ktorá je žiačkou šiestej triedy základnej školy. Vzhľadom na citlivosť tohto prípadu polícia k nemu nepodáva žiadne bližšie informácie. "V súvislosti s touto udalosťou sme zadržali maloletú osobu," informoval hovorca krajského riaditeľstva policajného zboru Radko Moravčík. Podľa našich informácií bola 45-ročná žena bodnutá až deväťkrát, pričom nôž jej zasiahol aj životne dôležité orgány v oblasti brucha. "Tie zranenia boli pomerne rozsiahle, vyžadovali si zákrok operačných chirurgov, operovali ju štyri a pol hodiny," uviedol riaditeľ kysuckej nemocnice v Čadci, Martin Šenfeld. Aj keď leží na jednotke intenzívnej starostlivosti, podľa vyjadrenia vedenia nemocnice, našťastie, už nie je v kritickom stave. "Je mi to veľmi ľúto, poznám ju moc dobre tú susedu," uzavrel sused.
Naposledy upravil(a) Marco Freeman dne neděle 28. 3. 2021, 23:32:11, celkem upraveno 1 x.
Důvod: Upraven nadpis.