Lumikuningatar / O sněhové královně / The Snow Queen (1986, film)

FILMY A POŘADY slouží ke sdílení recenzí na filmy a pořady a k následné diskuzi k nim. Je-li v rámci recenze či diskuze užito odkazů na volně dostupné fotografické či video záznamy z filmu/pořadu, tyto odkazované audiovizuální záznamy mohou obsahovat jedině osoby starší 18 let (tedy narozené do roku 2006 včetně).
Pravidla fóra
  1. Je povoleno vkládání odkazů na fotografie či videa osob, které jsou veřejně známé či na veřejnosti se prezentující a které jsou v současnosti starší 18 let, viz Pravidla webu.
  2. Je zakázáno vkládání odkazů na fotografie či videa osob, které jsou v současnosti mladší 18 let (narozené od r. 2006 do současnosti). Do názvu vlákna je nutné uvést rok vydání filmu.
  3. Fotografie a videa je možné vkládat jen formou odkazů (za využití URL, IMG nebo VIDEO tagu), při užití IMG tagu je nutné dodat přímý odkaz a zdroj.
  4. Při porušení těchto pravidel dojde k upravení či odstranění vlákna, případně k penalizaci uživatele. V případě nejasností, jaké odkazy můžete v této sekci sdílet, kontaktujte Macka, moderátora AV sekce. Stížnosti na obsah sekce řeší administrátorský tým odpovědný za chod fóra, viz rubriku Kontakt.
Uživatelský avatar
ksoft

Lumikuningatar / O sněhové královně / The Snow Queen (1986, film)

Nový příspěvek od ksoft »

Lumikuningatar / O sněhové královně / The Snow Queen

Z Finska pochází tento vizuálně strhující filmový adaptace Hanse Christiana Andersena Sněhová královna. Chlapec (Sebastian K.) asi deseti je unesen zlý princezně, která uvádí jeho duševní schopnosti pod její kontrolou. Brzy potom, děvče (Outi V.) je přibližně stejného věku vyráží zachránit její celoživotní duše-mate.

ČSFD

Obrázek Obrázek