Potřebujete pomoci? Trápíte se a nevíte si rady? Vyzkoušejte kontaktní terapii či online krizovou intervenci na PARAFILIK.CZ

Návrh na oddělení zpráv z dezinformačních médií

Přání, nápady, návrhy na vylepšení, chvála, kritika a stížnosti registrovaných uživatelů. (Noví uživatelé fóra zde mohou zakládat témata či na již založená témata odpovídat až po schválení členem Týmu ČEPEK. Vlákna v této sekci bývají po čase zpravidla zamykány.)
simgiran
Čestný člen skupiny ČEPEK
Varování: 2
Líbí se mi: Chlapci a ženy
ve věku od: 8
ve věku do: 15
Kontakt: e-mail: [email protected]
Výkřik do tmy: Jsem produkt dekadentního světonázoru a jakožto takový na slepé větvi vývoje.
Dal: 420 poděkování
Dostal: 522 poděkování

Návrh na oddělení zpráv z dezinformačních médií

Nový příspěvek od simgiran »

Nebylo by lepší z těch dezinformačních webů je citovat podstatné části a nedávat na ně přímé odkazy (kvůli algoritmům vyhledávačů)? A třeba to i dávat do jednoho vlákna, pokud to není něco hodně podstatného?
Jednorozec
Registrovaný uživatel
Líbí se mi: Dívky
ve věku od: 9
ve věku do: 30
Výkřik do tmy: Zázraky se dějí, jen zatím bohužel vždy někde daleko...
Dal: 11 poděkování
Dostal: 490 poděkování

Re: Guv. G. Newsom podpísal zákon o ľubovoľnom znížení trestu za sodomiu s maloletými (LifeNews Slovakia)

Nový příspěvek od Jednorozec »

No hlavně všechny tyhle veřejné registry jsou nesmyslné a řešit koho do něj nezapsat mi tudíž přijde jako řešit jestli si v létě obléct na procházku k moři raději kožich nebo oteplovačky.
Silesia
Registrovaný uživatel
Líbí se mi: Chlapci
ve věku do: 13
Dal: 271 poděkování
Dostal: 168 poděkování

Re: Guv. G. Newsom podpísal zákon o ľubovoľnom znížení trestu za sodomiu s maloletými (LifeNews Slovakia)

Nový příspěvek od Silesia »

Naopak já souhlasím ze Simgiranem. Už tak se fórum dílem některých děsně zaplevelilo a pokud by tu byly ještě příspěvky z detzinformačních webů bez jasného sdělení a oddělení od seriozních tak to celé zdegraduje k nule
Jednorozec
Registrovaný uživatel
ve věku od: 9
ve věku do: 30
Výkřik do tmy: Zázraky se dějí, jen zatím bohužel vždy někde daleko...
Dal: 11 poděkování
Dostal: 490 poděkování

Nový příspěvek od Jednorozec »

Silesia píše: středa 24. 3. 2021, 7:20:21 Naopak já souhlasím ze Simgiranem. Už tak se fórum dílem některých děsně zaplevelilo a pokud by tu byly ještě příspěvky z detzinformačních webů bez jasného sdělení a oddělení od seriozních tak to celé zdegraduje k nule
Jenomže mi nepřijde rozumné zabývat se dezinformačními bláboly či bulvárem stejně jako ověřenými (snad) zprávami z normálních médií... Defakto se tím snižujeme na jejich úroveň.
Cykle02
Člen skupiny ČEPEK
Líbí se mi: Chlapci i dívky
ve věku od: 2
ve věku do: 12
Výkřik do tmy: Nevěřím těm co nevěří na Ježíška.
Dal: 383 poděkování
Dostal: 1187 poděkování

Nový příspěvek od Cykle02 »

Jednorozec píše: sobota 27. 3. 2021, 16:33:24Jenomže mi nepřijde rozumné zabývat se dezinformačními bláboly či bulvárem stejně jako ověřenými (snad) zprávami z normálních médií... Defakto se tím snižujeme na jejich úroveň.
Chceš zavírat oči před tím co se v našem kontextu píše, a nevyužít možnost to korigovat.
...a o jakých tématech se po dnešním Googlení začne na ČEPEKu mluvit?
Myš
Čestný člen skupiny ČEPEK
ve věku do: 15
Kontakt: [email protected]
Výkřik do tmy: Všimli jste si letos, kolik se urodilo jmelí?
Dal: 143 poděkování
Dostal: 696 poděkování

Nový příspěvek od Myš »

Cykle02 píše: sobota 27. 3. 2021, 16:48:28
Jednorozec píše: sobota 27. 3. 2021, 16:33:24Jenomže mi nepřijde rozumné zabývat se dezinformačními bláboly či bulvárem stejně jako ověřenými (snad) zprávami z normálních médií... Defakto se tím snižujeme na jejich úroveň.
Chceš zavírat oči před tím co se v našem kontextu píše, a nevyužít možnost to korigovat.
Jak se to dá korigovat?
"Life is a waterfall, we're one in the river and one again after the fall
swimming through the void we hear the word
we lose ourselves but we find it all..."
SOAD
Silesia
Registrovaný uživatel
ve věku do: 13
Dal: 271 poděkování
Dostal: 168 poděkování

Nový příspěvek od Silesia »

Cykle02 píše: sobota 27. 3. 2021, 16:48:28
upřímě poslední dobou se v mediální sekcí vkládá tolik článků, které s našimi tématy mají velmi malou stykovou plochu, že by neškodilo to trochu zredukovat.
Cykle02
Člen skupiny ČEPEK

Silesia píše: neděle 28. 3. 2021, 8:51:39upřímě poslední dobou se v mediální sekcí vkládá tolik článků, které s našimi tématy mají velmi malou stykovou plochu, že by neškodilo to trochu zredukovat.
Tak schválně, nadefinuj hranici, aby něco nebylo opominuto. Ideálně i na to založit nové téma, místo brblání offtopic.
Fx100d
Administrátor
ve věku od: 3
ve věku do: 10
Výkřik do tmy: yeelow (10.05.2010 22:04): njn, ty jsi ten dentální úchyl :D
Dal: 257 poděkování
Dostal: 453 poděkování

Re: Oddělení zpráv z dezinformačních médií

Nový příspěvek od Fx100d »

Tyto příspěvky jsem oddělil z Reakcí na média a přesunul sem. Prosím uživatele, aby podobné návrhy na změny struktury fóra vkládali sem, do Podnětů uživatelů a nezakládali off-topic v jiných fórech. *off_topic*
Pedofilie mi něco vzala, ale mnohem více dala. To, co mi vzala, bez toho se obejdu. To, co mi dala, už bych nikdy nechtěl ztratit.
Bouře
Člen skupiny ČEPEK
Varování: 5
Líbí se mi: Muži
ve věku od: 16
ve věku do: 40
Výkřik do tmy: Tichá voda břehy mele...
Dal: 395 poděkování
Dostal: 151 poděkování

Nový příspěvek od Bouře »

Já bych byla pro aby se na dezinformační zprávy udělalo jedno jediné vlákno a tam se dávali ty důležité úryvky. Myslím že to jinak zbytečně zaplevuje forum.
Cykle02
Člen skupiny ČEPEK

MASO nerozdělovat *lol*

A už se řešilo:
Dreamer píše: úterý 2. 3. 2021, 17:10:24Jinak označení výrazným štítkem "dezinformační web" považuji za dostatečné - rozdělení do kategorií by přineslo jen zmatek a nejistotu, kam co postnout.
Marco Freeman
Administrátor
ve věku od: 1
ve věku do: 7
Wickr Me: MarekVolny
Výkřik do tmy: ❀ Život by byl šíleně nudný bez šíleně dlouhých příspěvků. ❀
Dal: 903 poděkování
Dostal: 1764 poděkování

Nový příspěvek od Marco Freeman »

Tak jsem se díval na to, co by s tím šlo udělat. Nejdříve však poznamenám, že je pro mě (a jistě nejen pro mě) lepší, když se nezamýšlím jen já, takže jsem rád spíše za příspěvky, které při řešení problému přednesou nějaký návrh, třeba jako psal Simgiran. Z příspěvků, že je něco špatně a že je třeba to upravit/opravit si příliš neodnesu, pokud zase musím sedět za řešením já, anebo někdo jiný z admin týmu, aniž by se nad tím zamýšleli ostatní diskutující.

Nicméně jsem se na to tedy díval. Při vyhledávání jsem dezinformačních článků u nás na webu moc nenašel, což může být způsobeno vícero faktory, ať už překlepem u slova "dezinformační", anebo tím, že uživatel článek tímto slovem neoznačí (což je za mě mnohem horší, než řešit, zda jsou v jednom vlákně). Přičemž některá obsahují delší diskuzi, jiná jsou vložena do jiných vláken, tedy by je byla škoda kamkoliv přesouvat:
Pokud se někomu bude chtít projet celou sekci a najde všechna témata, která obsahují článek z dezinformačního webu, budu rád. Jen předem deklaruji, že já sám na to určitě nemám čas. A za mě, co se týče řešení, jde tedy sloučit ta témata, která nemají delší diskuzi. Jen teda aby se tam potom diskuze nerozjela a Cykle do toho nedal další dezinformační článek, čímž by se z celého tématu ze sloučených témat stal jeden velký mišmaš.

Co se týče zkracování článků/citace jen některých pasáží, já, když už, tak si rád přečtu článek celý. Proto bych to nazaváděl.

Dalším řešením by bylo vytvořit podsekci v sekci Reakce na média, ale vzhledem k tomu, že v Reakci na média by byla i témata a pak nahoře nějaké nevzhledné další fórum, které by zabraňovalo výhled na reálný obsah sekce, mi to přijde nešťastné.

Za mě bylo až dosud označení "dezinformační web" dostačující. Případné nápady a ochotné duše na vyhledávání témat, abychom měli kompletní přehled, však uvítám.
Marco Freeman,
administrátor komunity ČEPEK

________

~ you can lead a horse to water, but you can't make him drink ~
Tim
Na trestné lavici
Varování: 30
ve věku od: 5
ve věku do: 17
Kontakt: Facebook: https://www.facebook.com/matouso
email: [email protected]
https://ibb.co/sb8ymr1
Telefon: 607 364 291
Výkřik do tmy: "Slaboši jsou lidé, kteří znají pravdu, ale zastávají ji jen potud, pokud se v ní jeví jejich prospěch" - Blaise Pascal

„Vždy musíš hledat a vyznávat pravdu a chovat se tak, aby ses nikdy nemusela stydět, až se podíváš nazpět.“ - Čeněk Král
Dal: 449 poděkování
Dostal: 390 poděkování

Nový příspěvek od Tim »

Jednorozec píše: sobota 27. 3. 2021, 16:33:24
Jenomže mi nepřijde rozumné zabývat se dezinformačními bláboly či bulvárem stejně jako ověřenými (snad) zprávami z normálních médií... Defakto se tím snižujeme na jejich úroveň.
Jako že nemá smysl zabývat se zprávami BBC nebo Reuters? :D
„Polemika má protivníka připravit o klid duše, ne ho urážet.“ — Karl Kraus