V případě nefunkčního webu zveřejňujeme informace na našem Twitteruhttps://twitter.com/SpolekCEPEK

54-letni strażak-emeryt czatował i umówił się z 12-latką. "Żałuję tego, wiedziałem, że tak będzie" (osp.pl)

Reakce na články z médií (tisk, rozhlas, televize, internet, ...) a diskuze o nich.
Cykle02
Člen skupiny ČEPEK
Líbí se mi: Chlapci i dívky
ve věku od: 2
ve věku do: 12
Výkřik do tmy: Nevěřím těm co nevěří na Ježíška.
Dal: 385 poděkování
Dostal: 978 poděkování

54-letni strażak-emeryt czatował i umówił się z 12-latką. "Żałuję tego, wiedziałem, że tak będzie" (osp.pl)

Nový příspěvek od Cykle02 »

Originální text polštině:
► Ukázat spoiler
Google translate:

54letého muže zadrželi policisté poté, co se v sobotu v Poznani domluvil s 12letou dívkou. Dříve musel s dítětem psát 2 týdny. 54letý muž však nevěděl, že 12letý neexistuje, a veškerou korespondenci s ním vedou zástupci skupiny lovců pedofilů z nepolapitelné jednotky ochrany dětí v Polsku.

Dobrovolníci uspořádali přepadení a domluvili si schůzku s mužem v parku Górczyński v Poznani. Když se 12letý mladík nedostavil na místo setkání, ale skupina dospělých lidí, byl muž zjevně překvapen. V ruce měl síť ... s plyšovými hračkami. Celá schůzka byla vysílána živě na internetu.

Muž přiznal, že se domluvil s 12letou dívkou. Řekl, že chce prodat její hračky. O chvíli později řekl, že dítě mu chce hračky prodat, ale dospěl k závěru, že chce hračky dívce dát. Když se jedna z dobrovolnic představila a řekla, že je dobrovolnicí ECPU, která sleduje a chytá lidi, kteří píší s dětmi a mají z toho uspokojení, začal to vysvětlovat.

- Věděl jsem, že z toho vznikne něco špatného, ​​cítil jsem - řekl před kamerou. Když dobrovolník ukázal rozhovor rozhovoru, řekl: - Byly to vtipy, takové různé vtipy, takové svinství se někdy píše. Jsem povoláním hasič, nehraji takovou věc. Viděl jsem, že tady jsou policie, že kroužíte všude a já jsem jen chtěl předat hračky, protože chtěli - vysvětlil muž. - Psal jsem zbytečně ... - dodal.

V jednom okamžiku dobrovolník začal číst fragmenty rozhovorů, které měl muž vést s údajným 12letým. Nepopíral, že napsal takový obsah, a neustále říkal, že to byly „takové vtipy a hlouposti“.

Fragmenty zpráv citovaných dobrovolníkem, které měl 54letý muž napsat

- "Pošli nějakou fotku, sex trochu"
- "Myslel jsem, že tě urazila ta fotka, že jsi měl ukázat zadek. Měl jsi poslat Pupcii a já jsem měl poslat tebe"
- "Určitě už máš vlasy na zadku vpředu, jak to mám říct? Rty, pochva? Řekni mi, co říkáš"
- "Už jsi někdy viděl blázna? Pokud chceš, můžu to ukázat, ale žít a ty mi to také ukážeš"
- "Vím, psal jsem to zbytečně. V tomto ohledu jsem dělal vejce."
- "Rád se tam dotýkáš masáže? Je to hezké. Líbí se mi být takto masírován"
- "Prstem se masíruj nahoře a pokud nevíš jak, můžu tě masírovat. Uvidíš, jak je to hezké. Zkuste to nyní pod přikrývkami."
- „Odeslat obrázek skořápky hned“
- "Vyfoť mě, abych se podíval"
- "Jak se cítíš, když přejdeš prstem po myši? Musíš to lehce otřít. Pokud bys vzal moji do ruky a masíroval ji nahoru a dolů, byl bych nadšený. Jsme přece přátelé."
- "Co cítíš, když masíruješ a třeseš si prst? Můžu tě tam dokonce políbit, pokud chceš. A na myš a na ústa"

„Zbytečně jsem psal a lituji toho,“ řekl poté, co nahlas přečetl zprávy, které se chystal napsat. Během rozhovoru před kamerou muž opakovaně prohlašoval, že je hasič. Přiznal také, že má dospělou dceru a čtyřletou vnučku.

Asi po tuctu minut se na místě objevili policisté. - Zadrželi jsme toho muže, dokud nebyla věc vyjasněna, policisté nyní analyzují důkazy. Činnosti budou pravděpodobně s mužem prováděny dnes - potvrzuje mladý inspektor. Andrzej Borowiak, mluvčí zemského policejního ředitelství v Poznani.

Akční video níže.

Vrátíme se k věci.

(foto: screenshoty z video vysílání jednotky Elusive Child Protection Unit)

...a o jakých tématech se po dnešním Googlení začne na ČEPEKu mluvit?
Jednorozec
Registrovaný uživatel
Líbí se mi: Dívky
ve věku od: 9
ve věku do: 30
Výkřik do tmy: Zázraky se dějí, jen zatím bohužel vždy někde daleko...
Dal: 11 poděkování
Dostal: 493 poděkování

Re: 54-letni strażak-emeryt czatował i umówił się z 12-latką. "Żałuję tego, wiedziałem, że tak będzie" (osp.pl)

Nový příspěvek od Jednorozec »

"z nepolapitelné jednotky ochrany dětí v Polsku" ..
To je tedy název....
Cykle02
Člen skupiny ČEPEK

Re: 54-letni strażak-emeryt czatował i umówił się z 12-latką. "Żałuję tego, wiedziałem, że tak będzie" (osp.pl)

Hasič ve výslužbě z Poznaně byl chycen. Přišel se setkat s 12letou dívkou. Místo dítěte na něj čekali lovci pedofilů, kteří neměli v úmyslu poslouchat jeho ujištění, že „to byly jen vtipy“. Mužovo zatčení bylo vysíláno na webu. Uživatelé internetu na něm nezanechali suchou nit.

54letý si myslel, že píše s 12letou dívkou. Na druhé straně počítače však byli dobrovolníci z „polské pobočky“ britského sdružení Elusive Child Protection Unit Poland, kteří se zabývali sledováním a bojem proti pedofilii. Muž „dívce“ poslal spoustu erotických zpráv. Domluvil si schůzku s dítětem a ukázal se s taškou plnou vycpaných zvířat.

Zadržení pedofila

Krzysztof P. uvedl, že se s dívkou domluvil na prodeji svých hraček. Když mu lovci pedofilů ukázali chatovací rozhovory, zjistil, že to napsal, ano, ale že to byly jen vtipy.

“Nenabízel jsem sex.” Takové kecy jsou psány na internetu, “ vysvětlil.

Zde napsal „12leté dívce“: „Pošli nějakou sexy fotku“, „Měl jsi poslat Pupcii a já jsem ti měl poslat“, „Jistě máš vlasy na spodku vpředu „,„ Už jsi někdy viděl blázna? “Ukážu ti to a ty mi to ukažeš, ale živě“, „Co cítíš, když přejdeš prstem po myši“, „Budeš mě muset masírovat, dokud ejaculate “,” Pokud vás tam promasíruji, budete to chtít každý den. “

„Zbytečně jsem psal takové kecy, takové nesmysly“ – uvedl zadržený.

Muž vysvětlil lovcům, že dá dítěti hračky, vezme ho na procházku a koupí hamburger.

„Nenabízel jsem sex, byl to jen vtip,“ ujistil.

Necelých 20 minut po zahájení vysílání se na místě zadržení objevili agresivní muži, kteří si chtěli udělat vlastní pravdu. Muž na jeho adresu zaslechl výhružky. Brzy poté se objevila policie a zatkla 54letého Krzysztofa P. Případ bude vyšetřován.
Jednorozec
Registrovaný uživatel

Nedělali jsme tu nějaký průzkum ohledně sexuální přitažlivosti jak k dívkám tak ke chlapcům? Pročti ulovení "predátoři" v článcích tak často svádějí jak chlapce tak dívky?
Tim
Na trestné lavici
Varování: 27
Líbí se mi: Chlapci
ve věku od: 5
ve věku do: 17
Kontakt: Facebook: https://www.facebook.com/matouso
email: [email protected]
https://ibb.co/sb8ymr1
Telefon: 722 02 73 99
Výkřik do tmy: "Slaboši jsou lidé, kteří znají pravdu, ale zastávají ji jen potud, pokud se v ní jeví jejich prospěch" - Blaise Pascal

„Vždy musíš hledat a vyznávat pravdu a chovat se tak, aby ses nikdy nemusela stydět, až se podíváš nazpět.“ - Čeněk Král
Dal: 459 poděkování
Dostal: 387 poděkování

Nový příspěvek od Tim »

Jednorozec píše: čtvrtek 25. 3. 2021, 17:07:36 Nedělali jsme tu nějaký průzkum ohledně sexuální přitažlivosti jak k dívkám tak ke chlapcům? Pročti ulovení "predátoři" v článcích tak často svádějí jak chlapce tak dívky?
Přesně o tomhle jsem mluvil :D Přijde mi že primárně vždy hledáš hádku a rozepři, než že by jsi byl přístupný nějaké diskusi. :)
„Polemika má protivníka připravit o klid duše, ne ho urážet.“ — Karl Kraus
Jednorozec
Registrovaný uživatel

Tim píše: čtvrtek 25. 3. 2021, 17:12:12
Jednorozec píše: čtvrtek 25. 3. 2021, 17:07:36 Nedělali jsme tu nějaký průzkum ohledně sexuální přitažlivosti jak k dívkám tak ke chlapcům? Pročti ulovení "predátoři" v článcích tak často svádějí jak chlapce tak dívky?
Přesně o tomhle jsem mluvil :D Přijde mi že primárně vždy hledáš hádku a rozepři, než že by jsi byl přístupný nějaké diskusi. :)
A tvůj příspěvek tu souvisí s tématem jak? Kdo tu tedy místo diskuze jen hledá hádku?

Já se jen snažím poukázat na zjevné nelogičnosti v nabízených článcích.
Cykle02
Člen skupiny ČEPEK

Cykle02 píše: středa 24. 3. 2021, 9:00:58
Hasič ve výslužbě z Poznaně byl chycen. Přišel se setkat s 12letou dívkou. Místo dítěte na něj čekali lovci pedofilů, kteří neměli v úmyslu poslouchat jeho ujištění, že „to byly jen vtipy“. Mužovo zatčení bylo vysíláno na webu. Uživatelé internetu na něm nezanechali suchou nit.
Email redakci:
Dobrý den. Nejdřív bych vám doporučil, abyste si opravili tu chybku v nadpisu „54letý si domluvil schůzku s 12letým“, jelikož si schůzku domluvil s děvčetem. A teď to podstatnější. I když se v polském originále píše o lovcích pedofilů, tak ani v původním článku na osp.pl (na který se ani neodkazujete) není dotyčný označen za pedofila, na rozdíl od toho vašeho. Pokud nejste v tomto tématu zběhli, dovolím si vás obohatit o informaci, že většiny sexuálního zneužívání děti se nedopouštějí pedofilové, takže jim nelze automaticky přisuzovat všechny sexuálně motivované činy vůči dětem. To za prvé. A za druhé: nelze někomu připisovat nějakou diagnózu bez řádného vyšetření. V tomto případě sexuologického. Je to stejně hloupé zjednodušení, jako označit každého podivně chovajícího se člověka za autistu.

Cykle02, člen ČEPEK