Ten kdo mě prznil si to chce vyjasnit (Spovednica.sk)

Diskuze o důležitých či zajímavých tématech, jež přímo nesouvisí s dětmi, pedofilií či reakcemi na články v médiích.
Mathias8
Registrovaný uživatel
Varování: 1
Líbí se mi: Dívky
ve věku od: 7
ve věku do: 12
Dal: 135 poděkování
Dostal: 424 poděkování

Ten kdo mě prznil si to chce vyjasnit (Spovednica.sk)

Nový příspěvek od Mathias8 »

(Uzjsemtustimbyla)
Možná pro vás tenhle post není vhodný pokud jste citlivky nebo máte nějaká nezpracovaná traumata.

Už jsem tu s tím párkrát byla, vždy s odstupem pár let, jen abych se ujistila že je dobrý krok odejít od rodiny, ve které jsem byla týrána, a nikdy se neohlednout.

A vždycky jste mi řekli víceméně totéž: ano, běž.

A tak jsem šla. Už nějakou dobu jakož takož bydlím sama. Bylo horší období kdy jsem se musela nakrátko vrátit, ale teď už jsem zase dlouho pryč.

Chci si změnit jméno, kontaktní údaje a zpřetrhat veškerý kontakt.

A moje máma se začala bránit. Chce abych zůstala, protože "pro mě v jejich rodinné idylce je místo".

Ta rodinná idylka je s člověkem, který mě dost neuvěřitelným způsobem týral a také pohlavně zneužíval, roky. A s lidmi, kteří ho v tom obhajují a vínu házejí na mě (ta devítiletá coura si o to přece úplně říkala, ne?)

No, závěrem naší dnešní online konverzace s matkou je, že ten člověk jí řekl že "by si to se mnou chtěl vyjasnit" a že je unavená a jde si lehnout.

Co jsem si z toho odnesla je, že se snaží uchránit svůj imaginární svět, ve kterém mi nikdo nikdy nezkrivil vlásek, akorát já jsem trochu cvok, před rozpadem. Toho člověka se snaží uchránit před trestem.

Ale nikdy se nesnažila chránit mě, ani teď.

Já nevím proč to píšu, jsem teď trochu psychicky v hajzlu. Nemám koho tím teď zatížit, nemám ve zvyku tyhle věci říkat svým přátelům jinak než ve vtipů a s nadsázkou, když už je mi líp. Kdybyste si někdo třeba chtěl psát, tak jsem na appce Kik jako Thalikp, nebo mi tu na sebe třeba nechte email nebo něco.
A dík za přečtení.
(23 rokov)

https://spovednica.sk/detail.php?statusik=1162512
podivin
Správce poradny
Líbí se mi: Dívky a ženy
ve věku od: 2
ve věku do: 40
Výkřik do tmy: Srdce plné lásky přetéká v slzách očima *** Když někoho miluješ, znamená pro tebe víc než ty sám a chceš pro něj jen to nejlepší, ikdyby to tobě mělo působit bolest *** Ikdyž jsou to "jen" děti, mají mou úctu a chovám se k nim slušně *** Moc, peníze ani sex nemůžou nahradit dětskou radost, smích a lásku. *** Čiň, co chceš, pokud nikomu neškodíš *** Každý čin se ti třikrát vrátí
Dal: 919 poděkování
Dostal: 507 poděkování

Re: Ten kdo mě prznil si to chce vyjasnit (Spovednica.sk)

Nový příspěvek od podivin »

Ja bych jí doporučil si to opravdu s prznitelem vyjasnit. Na služebně PČR.

Tak prý rodina je proti ní a další oběti nejsou. Přitom ale sousedka to prý věděla a její matce říkala, tak by stačilo, kdyby ta sousedka aspoň svědčila. Ale kdo ví, co to je za velký, že i její vlastní se toho chlapa bojí :(
Je mi krásně smutno. Tequila chutná nejlíp se solí. Při sprchování není vidět pláč. S plným srdcem lásky žiji prázdné dny.
Now I know that I am a dreamer, Believing in a world that isn't there
You are my little something, It's like you came from nothing, And now you're everything to me
Život nemá tlačítko Restart - promrhané roky nelze vrátit a prožít znovu
Kasz
Administrátor
Líbí se mi: Dívky a ženy
ve věku od: 4
ve věku do: 27
Kontakt: [email protected]
Dal: 1232 poděkování
Dostal: 3013 poděkování

Nový příspěvek od Kasz »

podivin píše: neděle 21. 3. 2021, 9:39:55 Ja bych jí doporučil si to opravdu s prznitelem vyjasnit. Na služebně PČR.

Tak prý rodina je proti ní a další oběti nejsou. Přitom ale sousedka to prý věděla a její matce říkala, tak by stačilo, kdyby ta sousedka aspoň svědčila. Ale kdo ví, co to je za velký, že i její vlastní se toho chlapa bojí :(
Problém je v tom, že nevíme detaily. Pokud sousedka něco viděla před 10 lety, zřejmě může být dost problém sousedku vyhledat. A pak - jak říká - se z toho může stát, že ona bude za tu "lhářku". Dále nevíme, kdy došlo k útoku naposledy, tedy nevíme, zda už dotyčná záležitost není promlčena. A jestli je rodina proti ní, určitě není nic příjemného, když ti budou říkat, že to, co říkáš, je lež. A prožívat tohle znovu musí být hrozné.
Československá pedofilní komunita – již 12 let s Vámi! ❤️💙
Jednorozec
Registrovaný uživatel
Líbí se mi: Dívky
ve věku od: 9
ve věku do: 30
Výkřik do tmy: Zázraky se dějí, jen zatím bohužel vždy někde daleko...
Dal: 11 poděkování
Dostal: 490 poděkování

Nový příspěvek od Jednorozec »

Myslím že naprosto nejdůležitější je najít si novou "rodinu" a zázemí a pak až řešit nějaké vyjasňování si něčeho s tím darebákem. Asi by jí spíš poradil nějaký psycholog nakolik je dobré dotyčnému do očí říct co si o jeho jednání myslí a jak ji to ublížilo, či jestli to alespoň napsat do dopisu. základ je mít někoho komu může věřit a kdo ji podpoří. Na svět se vždy dívá daleko lépe když víme že nás má někdo rád a měla by věřit že takový někdo na světě je vždy i pro ni.