Potřebujete pomoci? Trápíte se a nevíte si rady? Vyzkoušejte kontaktní terapii či online krizovou intervenci na PARAFILIK.CZ

Slovák v Rokycanech zneužil osmiletého chlapce, dostal pět let (Novinky.cz)

Reakce na články z médií (tisk, rozhlas, televize, internet, ...) a diskuze o nich.
Uživatelský avatar
Cykle02
Člen skupiny ČEPEK
Líbí se mi: Chlapci i dívky
ve věku od: 2
ve věku do: 12
Výkřik do tmy: Nevěřím těm co nevěří na Ježíška.
Příspěvky: 2193
Dal: 385 poděkování
Dostal: 1050 poděkování

Slovák v Rokycanech zneužil osmiletého chlapce, dostal pět let (Novinky.cz)

Nový příspěvek od Cykle02 »


Na pět let do věznice s ostrahou poslal ve středu rokycanský okresní soud Slováka za pohlavní zneužití nezletilého dítěte. Součástí verdiktu je i rozhodnutí o vyhoštění 48letého cizince z České republiky po odpykání trestu.

„Rozsudek není pravomocný. Ponechal jsem si lhůtu pro případné odvolání stejně jako obžalovaný,“ potvrdil vedoucí státní zástupce Milan Pózel.

Podle spisu měl slovenský dělník, který pracoval v jedné z továren v Plzni, přimět osmiletého chlapce, aby mu třel penis. Stalo se to loni v červnu poblíž domova dětí v Rokycanech, kde si obžalovaný muž svoji oběť vytipoval. Pak utekl.

Kriminalisté podezřelého zadrželi za dva dny. S pátráním policistům pomohla vychovatelka z domova dětí, která muže v přítomnosti chlapce spatřila na bezpečnostní kameře.

Odsouzený muž podle znalců trpí sexuální úchylkou, vzrušují ho malí chlapci. „Má nařízenu ochrannou sexuologickou léčbu, protože v minulosti se podobného jednání dopustil ve své zemi,“ doplnil Pózel.SK verze Muž trpí sexuálnou úchylkou. Má nariadenú ochrannú sexuologickú liečbu, pretože v minulosti sa podobného správania dopustil na Slovensku. (Teraz.sk)
...a o jakých tématech se po dnešním Googlení začne na ČEPEKu mluvit?
Uživatelský avatar
Cykle02
Člen skupiny ČEPEK
Líbí se mi: Chlapci i dívky
ve věku od: 2
ve věku do: 12
Výkřik do tmy: Nevěřím těm co nevěří na Ježíška.
Příspěvky: 2193
Dal: 385 poděkování
Dostal: 1050 poděkování

Re: Slovák v Rokycanech zneužil osmiletého chlapce, dostal pět let (Novinky.cz)

Nový příspěvek od Cykle02 »


Vloni jsme jako první informovali o znásilnění malého chlapce, ke kterému došlo v pátek 5. června nedaleko základní školy Čechova v Rokycanech. Na tento obzvláště odporný případ nás tehdy upozornili velice znepokojení rodiče.

Neznámý pachatel si tehdy vytipoval teprve osmiletého školáka a odvedl si ho do ústraní, kde ho svlékl a přiměl k dalším sexuálním praktikám, vzhledem k věku oběti samozřejmě nebudeme uvádět podrobnosti.
Kriminalisté začali po deviantovi okamžitě po oznámení pátrat, v čemž jim velmi pomohla výpověď jak chlapce, tak hlavně informace získané od velmi pohotové učitelky, která muže zahlédla na bezpečnostní kameře. Během pouhých několika hodin se tak policistům podařilo pachatele vypátrat na ubytovně v Plzni.
Šlo o Jozefa Gabaje ze Slovenska narozeného v roce 1972, který pracoval v jedné z továren v Plzni na Borských polích. Ten byl obviněn a rozhodnutím soudu umístěn do vazby, mimo jiné i protože v minulosti se velmi podobného trestného činu dopustil i ve své zemi.

V průběhu soudního procesu se vyjádřil i soudní znalec, který u obviněného Gabaje diagnostikoval Efebofilii, což je sexuální náklonnost či reaktivita s erotickým rozměrem vůči dospívajícím chlapcům.
Soud včera obviněnému nařídil ochrannou sexuologickou léčbu a poslal ho na pět let do věznice s ostrahou a následným vyhoštěním z České republiky po odpykání trestu. Rozsudek zatím není pravomocný, státní zástupce i obviněný si ponechali lhůtu na odvolání.

Pozn. red.: Zákon uvádí, že znásilněním se rozumí čin, kdy pachatel donutí oběť násilím nebo pohrůžkou násilí nebo pohrůžkou jiné těžké újmy k pohlavnímu styku, nebo k takovému činu zneužije bezbrannosti oběti. Za pohlavní styk se považuje jakýkoli způsob ukájení pohlavního pudu na těle jiné osoby (stejného nebo jiného pohlaví). Může jít tedy o soulož, pohlavní styk provedený způsobem srovnatelným se souloží (např. orální pohlavní styk, anální pohlavní styk, masírování penisu rukou, zasouvání prstů či vkládání předmětů do vagíny ženy), ale i pouhé osahávání ženy na prsou, ohmatávání genitálií muže či ženy apod.
...a o jakých tématech se po dnešním Googlení začne na ČEPEKu mluvit?
Uživatelský avatar
podivin
Člen skupiny ČEPEK
Líbí se mi: Dívky a ženy
ve věku od: 2
ve věku do: 40
Výkřik do tmy: Srdce plné lásky přetéká v slzách očima *** Když někoho miluješ, znamená pro tebe víc než ty sám a chceš pro něj jen to nejlepší, ikdyby to tobě mělo působit bolest *** Ikdyž jsou to "jen" děti, mají mou úctu a chovám se k nim slušně *** Moc, peníze ani sex nemůžou nahradit dětskou radost, smích a lásku. *** Čiň, co chceš, pokud nikomu neškodíš *** Každý čin se ti třikrát vrátí
Příspěvky: 744
Dal: 631 poděkování
Dostal: 380 poděkování

Re: Slovák v Rokycanech zneužil osmiletého chlapce, dostal pět let (Novinky.cz)

Nový příspěvek od podivin »

Teď by mne zajímalo, jak se provádí takové vyhoštění z členské země EU a jak se následně kontrolují vyhoštění, aby se do té země opět nedostali.
Now I know that I am a dreamer, Believing in a world that isn't there
You are my little something, It's like you came from nothing, And now you're everything to me
Život nemá tlačítko Restart - promrhané roky nelze vrátit a prožít znovu
Uživatelský avatar
Jednorozec
Registrovaný uživatel
Líbí se mi: Dívky
ve věku od: 9
ve věku do: 30
Výkřik do tmy: Zázraky se dějí, jen zatím bohužel vždy někde daleko...
Příspěvky: 3139
Dal: 11 poděkování
Dostal: 494 poděkování

Re: Slovák v Rokycanech zneužil osmiletého chlapce, dostal pět let (Novinky.cz)

Nový příspěvek od Jednorozec »

podivin píše: pátek 19. 3. 2021, 8:45:40 Teď by mne zajímalo, jak se provádí takové vyhoštění z členské země EU a jak se následně kontrolují vyhoštění, aby se do té země opět nedostali.
No nijak normálně se tu pohybují jak chtějí a jen když je náhodou odchytí policie tak mají problém.
Jakmile mají volný přístup do kterékoliv členské země EU, pak díky neexistujícím hraničním kontrolám není spolehlivá možnost jim fyzicky bránit se vrátit. Otázka je, když je chytí, jestli je zase jen vyhostí, nebo jestli je třeba i nějak potrestají vězením či pokutou..