Potřebujete pomoci? Trápíte se a nevíte si rady? Vyzkoušejte kontaktní terapii či online krizovou intervenci na PARAFILIK.CZ

Obsah nejnovějšího čísla časopisu Týden (Týden.cz)

Vše, co se týká preventivního projektu Parafilik, jež koordinuje Národní ústav duševního zdraví.
Cykle02
Člen skupiny ČEPEK
Líbí se mi: Chlapci i dívky
ve věku od: 2
ve věku do: 12
Výkřik do tmy: Nevěřím těm co nevěří na Ježíška.
Dal: 383 poděkování
Dostal: 1187 poděkování

Obsah nejnovějšího čísla časopisu Týden (Týden.cz)

Nový příspěvek od Cykle02 »

Obrázek

ROZHOVOR

"ANO není politická strana, je to show jednoho člověka, který absolutně selhal při řízení státu. Tak se toho, proboha, poučme a nevolme už tyto experimenty, jednou Věci veřejné, podruhé ANO," burcuje místopředseda ODS a europoslanec Alexandr VONDRA.

PROJEKT PARAFILIK

Odstartovala osvětová kampaň, která má pomoci parafilikům - lidem s odlišnou sexuální preferencí, jako je například pedofilie nebo exhibicionismus. Zatímco většina programů zaměřených na prevenci sexuálního násilí míří na péči o oběti nebo restrikci osob, jež se takových deliktů dopustily, projekt Parafilik je unikátní tím, že se zaměřuje na pomoc ještě předtím, než k případnému činu dojde.

KRIZE ČSA

Koronavirová pandemie zasadila evropskému i světovému letectví těžkou ránu, z níž se někteří hráči jen velmi těžko dostávají. Jedním z příkladů jsou ČSA, které se dostaly do platební neschopnosti.

A mnoho dalšího zajímavého a poučného čtení v novém vydání časopisu TÝDEN.
Dreamer
Člen skupiny ČEPEK
Líbí se mi: Dívky
ve věku od: 5
ve věku do: 11
Dal: 1122 poděkování
Dostal: 453 poděkování

Re: Obsah nejnovějšího čísla časopisu Týden (Týden.cz)

Nový příspěvek od Dreamer »

Za koupi to nestojí. Je to jeden a půl stránky textu, kde se nedozvíte nic nového, pokud Parafilik trochu sledujete. Myslím, že jsem přesně stejný text už někde tady četl, ale nedaří se mi ho teď najít.