Potřebujete pomoci? Trápíte se a nevíte si rady? Vyzkoušejte kontaktní terapii či online krizovou intervenci → PARAFILIK.CZ

Obsah nejnovějšího čísla časopisu Týden (Týden.cz)

Vše, co se týká preventivního projektu Parafilik, jež koordinuje Národní ústav duševního zdraví.
Cykle02
Člen skupiny ČEPEK
Líbí se mi: Chlapci i dívky
ve věku od: 2
ve věku do: 12
Výkřik do tmy: Nevěřím těm co nevěří na Ježíška.
Dal: 379 poděkování
Dostal: 871 poděkování

Obsah nejnovějšího čísla časopisu Týden (Týden.cz)

Nový příspěvek od Cykle02 »

Obrázek

ROZHOVOR

"ANO není politická strana, je to show jednoho člověka, který absolutně selhal při řízení státu. Tak se toho, proboha, poučme a nevolme už tyto experimenty, jednou Věci veřejné, podruhé ANO," burcuje místopředseda ODS a europoslanec Alexandr VONDRA.

PROJEKT PARAFILIK

Odstartovala osvětová kampaň, která má pomoci parafilikům - lidem s odlišnou sexuální preferencí, jako je například pedofilie nebo exhibicionismus. Zatímco většina programů zaměřených na prevenci sexuálního násilí míří na péči o oběti nebo restrikci osob, jež se takových deliktů dopustily, projekt Parafilik je unikátní tím, že se zaměřuje na pomoc ještě předtím, než k případnému činu dojde.

KRIZE ČSA

Koronavirová pandemie zasadila evropskému i světovému letectví těžkou ránu, z níž se někteří hráči jen velmi těžko dostávají. Jedním z příkladů jsou ČSA, které se dostaly do platební neschopnosti.

A mnoho dalšího zajímavého a poučného čtení v novém vydání časopisu TÝDEN.
Dreamer
Člen skupiny ČEPEK
Líbí se mi: Dívky
ve věku od: 6
ve věku do: 12
Dal: 788 poděkování
Dostal: 305 poděkování

Re: Obsah nejnovějšího čísla časopisu Týden (Týden.cz)

Nový příspěvek od Dreamer »

Za koupi to nestojí. Je to jeden a půl stránky textu, kde se nedozvíte nic nového, pokud Parafilik trochu sledujete. Myslím, že jsem přesně stejný text už někde tady četl, ale nedaří se mi ho teď najít.