NÚDZ vyzývá k účasti na výzkumu

Deník N pro učitele s mimořádnou 75% slevou (Deník N)

Nezávazná diskuze o čemkoliv, co se nehodí jinam.
Uživatelský avatar
Cykle02
Člen skupiny ČEPEK
Líbí se mi: Chlapci i dívky
ve věku od: 2
ve věku do: 12
Výkřik do tmy: Nevěřím těm co nevěří na Ježíška.
Příspěvky: 2705
Dal: 383 poděkování
Dostal: 1230 poděkování

Deník N pro učitele s mimořádnou 75% slevou (Deník N)

Nový příspěvek od Cykle02 »


Po celý březen nabízíme učitelům středních a základních škol předplatné Deníku N s výjimečným zvýhodněním. Věříme, že je čtení našich textů v nejisté době vybaví potřebnými informacemi, ale také inspiruje nebo potěší.

Jedním z nejdůležitějších témat aktuální krize je vzdělávání. V Deníku N mu věnujeme pravidelnou pozornost, informujeme, s jakými starostmi se potýkají děti, rodiče i učitelé a jaké dlouhodobé důsledky to může mít.

Vláda rozhodla, že učitelé budou mít od 1. března možnost očkování. My jsme se rozhodli pedagogy podpořit zvýhodněnou nabídkou opravdu mimořádně zlevněného předplatného Deníku N. Jsme přesvědčeni, že usnadnit učitelům přístup ke kvalitním informacím, zvláště v této složité době, je krok správným směrem.

Učitelkám a učitelům teď nabízíme roční předplatné Deníku N s mimořádnou slevou 75 %, tedy jenom za 495 Kč na celý rok. Akci mohou využít pedagogové všech typů základních, středních a speciálních škol, učilišť i konzervatoří. Zvýhodněná cena se vztahuje i na klubové předplatné s novou aplikací, audio verzemi článků, možností odemykat texty pro přátele a dalšími výhodami (cena 900 Kč). Akce platí do 31. března 2021.

Své oblíbené učitelky a učitele, ale klidně celou školu můžete také vy sami jednoduše podpořit koupí stejně zvýhodněného dárkového předplatného. Stačí nám dát vědět a pomůžeme vše potřebné snadno zařídit.

Můžete také o nabídce dát vědět pedagogům ze svého okolí. Řada našich článků by je mohla inspirovat a obohatit jejich výuku: najdou v nich důležité informace domácího i světového dění, ekonomiku, kulturu, historii, společenská témata v příloze Kontext N, příběhy ze světa vědy a techniky pod vedením čerstvého laureáta Ceny Ferdinanda Peroutky Petra Koubského, rozhovory s odborníky a zajímavými osobnostmi… Náš obsah není úplně škola hrou, ale budeme rádi, když poslouží jako průvodce labyrintem světa a třeba někdy i rájem srdce.

Milé učitelky, milí učitelé, přejeme brzké očkování, pevné nervy, dobrý signál při distanční výuce a co nejdříve děti zpátky ve škole. A hlavně to zdraví.
...a o jakých tématech se po dnešním Googlení začne na ČEPEKu mluvit?