V případě nefunkčního webu zveřejňujeme informace na našem Twitteruhttps://twitter.com/SpolekCEPEK

Soud v Británii odebral ženě děti, přecpávala je (Novinky.cz)

Diskuze o problematice dětí.
Cykle02
Člen skupiny ČEPEK
Líbí se mi: Chlapci i dívky
ve věku od: 2
ve věku do: 12
Výkřik do tmy: Nevěřím těm co nevěří na Ježíška.
Dal: 385 poděkování
Dostal: 977 poděkování

Soud v Británii odebral ženě děti, přecpávala je (Novinky.cz)

Nový příspěvek od Cykle02 »

Obezita je forma zanedbávání péče o dítě, rozhodla soudkyně Gillian Ellisová ve Velké Británii a odebrala ženě její dvě děti, píše server týdeníku Focus. Soud shledal toto rozhodnutí jako „nezbytné a přiměřené“. Matka podle názoru soudkyně soustavně ignorovala své povinnosti a zanedbávala zdraví dětí.

Žena před soudem tvrdila, že za problémy s váhou může současná epidemie koronaviru. Soudkyně ale její tvrzení vyvrátila s tím, že rodina nevyužila pomoc, která jí byla nabízena.

Lékaři a zaměstnanci sociální péče sledovali rodinu posledních deset let a marně se snažili ženu dovést ke zdravému životnímu stylu.

Bezplatné členství ve fitness studiích, speciálních programech pro výživu a sledování hmotnosti, nutriční poradenství zdarma, to vše rodina nikdy nevyužila. Žena pomoc odmítala, na hodinách cvičení se objevila jen sporadicky a děti soustavně přecpávala zmrzlinou a chipsy. Soudkyně rozhodla, že žena dává dětem špatný příklad a potomky „zanedbává“.

Děti - 17letý chlapec a 13letá dívka - skončily v pěstounské rodině. Pokud by zůstaly u matky, „zdravotní potřeby by byly i nadále zanedbávány a nadále by přibíraly na váze,“ uvedla soudkyně. Je podle jejích slov důležité, aby se „pozorní a inteligentní“ sourozenci naučili novým, a především zdravým životním návykům. Připomněla, že obě děti jsou kvůli svému vzhledu šikanovaní a nemají absolutně žádné sebevědomí.
...a o jakých tématech se po dnešním Googlení začne na ČEPEKu mluvit?
Jednorozec
Registrovaný uživatel
Líbí se mi: Dívky
ve věku od: 9
ve věku do: 30
Výkřik do tmy: Zázraky se dějí, jen zatím bohužel vždy někde daleko...
Dal: 11 poděkování
Dostal: 493 poděkování

Re: Soud v Británii odebral ženě děti, přecpávala je (Novinky.cz)

Nový příspěvek od Jednorozec »

Cykle02 píše: čtvrtek 11. 3. 2021, 20:31:57
Lékaři a zaměstnanci sociální péče sledovali rodinu posledních deset let a marně se snažili ženu dovést ke zdravému životnímu stylu.
10let?? To mi přijde zvláštní deset let nechali ty děti tedy "přejídat" a najednou je odeberou? To je skoro jako by nechaly děti 10 let týrat a nic neudělali.
Kasz
Administrátor
Líbí se mi: Dívky a ženy
ve věku od: 4
ve věku do: 27
Kontakt: [email protected]
Dal: 1108 poděkování
Dostal: 2837 poděkování

Nový příspěvek od Kasz »

Právěže kdyby odebrali hned, tak to by teprve bylo najednou. Po 10 letech to najednou nebylo, určitě byli mockrát upozorněni, že pokud nezlepší přístup, může jim být jejich dítě odebráno.
Československá pedofilní komunita – již 10 let s Vámi! ❤️💙
Jednorozec
Registrovaný uživatel
Líbí se mi: Dívky
ve věku od: 9
ve věku do: 30
Výkřik do tmy: Zázraky se dějí, jen zatím bohužel vždy někde daleko...
Dal: 11 poděkování
Dostal: 493 poděkování

Nový příspěvek od Jednorozec »

No mně dost mate ten postup, pokud mám problém s tím že někdo přejídá děti (což si nedovedu jak udělat, jako děcka jsme byli jak lunti a snědli jsme co šlo, akorát jsme měli hodně pohybu), tak předpokládám že nenechám dítěti ubližovat tak dlouho za 10 let už má spoustu životních návyků. Těm pěstounům nezávidím...