Potřebujete pomoci? Trápíte se a nevíte si rady? Vyzkoušejte kontaktní terapii či online krizovou intervenci na PARAFILIK.CZ

Propašoval jsem do jeho ložnice mnoho žen. Nebyl to pedofil, tvrdí Jacksonův bodyguard (iDnes.cz)

Reakce na články z médií (tisk, rozhlas, televize, internet, ...) a diskuze o nich.
Jednorozec
Registrovaný uživatel
Líbí se mi: Dívky
ve věku od: 9
ve věku do: 30
Výkřik do tmy: Zázraky se dějí, jen zatím bohužel vždy někde daleko...
Dal: 11 poděkování
Dostal: 490 poděkování

Propašoval jsem do jeho ložnice mnoho žen. Nebyl to pedofil, tvrdí Jacksonův bodyguard (iDnes.cz)

Nový příspěvek od Jednorozec »

Je to z roku 2019 ale když se to tu hemží těmi obviněními na základě filmu tak ať je tu i slovo z druhé strany...

„Na Michaelovi Jacksonovi se lidé vždy snažili vydělávat. Neskončilo to ani mnoho let po jeho smrti, kdy se už podobným nařčením nemůže bránit. Je to neskutečné,“ řekl pro britské vydání deníku Metro bývalý zpěvákův bodyguard Matt Fiddes, který se dnes živí jako osobní trenér."

"obviňují ze zneužívání, jsou podle něj nesmyslné a falešné."

„Na Michaelovi Jacksonovi se lidé vždy snažili vydělávat. Neskončilo to ani mnoho let po jeho smrti, kdy se už podobným nařčením nemůže bránit. Je to neskutečné,“ řekl pro britské vydání deníku Metro bývalý zpěvákův bodyguard Matt Fiddes, který se dnes živí jako osobní trenér.

Fiddes pro Jacksona pracoval v letech 1999 až 2009 a podle svých slov měl plný přístup do všech místností v Neverlandu. „Přímo do jeho ložnice jsem sám osobně propašoval mnoho žen a dívek, které strávily s Michaelem noc,“ tvrdí.

V Neverlandu trávil Jackson podle Fidesse jen minimum času. O zpěvákově nepřítomnosti prý celý personál dokonce často vtipkoval. „Michael tam téměř nikdy nebyl. Objevoval se tam jen v rámci rozhovorů a podobně. Dělali jsme si z toho legraci. Veřejnosti je však nyní vše předkládáno úplně jinak. A všechna ta nařčení z pedofilie... Je to nesmysl. Měl spoustu přítelkyň a nakonec se i oženil za Lisu Marii Presleyovou (51). Takový byl jeho opravdový život,“ pokračuje trenér."
„Bulvár píše, že v Neverlandu neustále pobíhalo mnoho malých chlapců. Tak to opravdu nebylo. Nikdo si nedokáže představit, kolik času musela hvězda jako Michael Jackson věnovat kariéře. Neustále ve studiu natáčel nové písničky, koncertoval, skládal novou hudbu a řešil promo a všechno okolo.

Kdyby dělal tolika mladým klukům všechno to, co se o něm píše a říká, nic jiného by snad ani tehdy nemohl stihnout. My bodyguardi jsme ho navíc měli kvůli jeho bezpečnosti neustále pod dohledem. Je zkrátka nemožné, aby se něco takového dělo. Cítil jsem povinnost se k tomu vyjádřit,“ dodává Matt Fiddes, který se rozhodl promluvit po odvysílání skandálního dokumentu Leaving Neverland.

Naposledy upravil(a) Marco Freeman dne úterý 9. 3. 2021, 20:55:30, celkem upraveno 1 x.
Důvod: Upravena citace.
Kasz
Administrátor
Líbí se mi: Dívky a ženy
ve věku od: 4
ve věku do: 27
Kontakt: [email protected]
Dal: 1169 poděkování
Dostal: 2925 poděkování

Re: Propašoval jsem do jeho ložnice mnoho žen. Nebyl to pedofil, tvrdí Jacksonův bodyguard (iDnes.cz)

Nový příspěvek od Kasz »

To, že si někdo nechává posílat do postele ženy, neznamená, že nemohl být homosexuální pedofil nebo že by to byl nějaký důkaz toho, že chlapce nezneužíval.
Československá pedofilní komunita – již 10 let s Vámi! ❤️💙
Rapunzel

Re: Propašoval jsem do jeho ložnice mnoho žen. Nebyl to pedofil, tvrdí Jacksonův bodyguard (iDnes.cz)

Nový příspěvek od Rapunzel »

Jooo, Michaela Jacksona jsem jako malá holka milovala. :D A myslím, že do toho nevidíme nikdo, abychom si mohli dovolit jej obviňovat ze zneužívání. Jak víme, o slavných hvězdách se říká a říkalo vždycky ledacos a polovina z toho byly mýty, na kterých se dalo akorát vydělat, případně zvýšit popularita či naopak - dehonestovat dotyčný. Já sama si netroufám říct, jak to celé bylo. Možná byl Jackson pedofil, k dětem měl údajně vždycky velmi kladný vztah...ale taky pedofil být nemusel, no.

Je to láska mého dětství, takže nebudu vynášet soudy. :D
Jednorozec
Registrovaný uživatel

Kasz píše: úterý 9. 3. 2021, 22:52:48 To, že si někdo nechává posílat do postele ženy, neznamená, že nemohl být homosexuální pedofil nebo že by to byl nějaký důkaz toho, že chlapce nezneužíval.
Ale on tvrdí že i s ním byl pořád a že by si toho musel všimnout a není to pravda.. A na rozdíl od druhé strany k tomu není finančně motivovaný (nic tím nezíská)... Všude se jede medíální akce, lidé ho posuzují podle jednostranně natočeného filmu (goebels by zajásal), tak mi přijde fér ukázat že tak jednostranné a jasné to vážně není.
Kasz
Administrátor
Líbí se mi: Dívky a ženy
ve věku od: 4
ve věku do: 27
Kontakt: [email protected]
Dal: 1169 poděkování
Dostal: 2925 poděkování

Nový příspěvek od Kasz »

Tvrdí nebo netvrdí, opět to nic nedokazuje, ani nic nevyvrací. Viděl jsem dokument, názor jsem si udělal. Kdo chce čemu věřit, tomu bude věřit. A já nevěřím, že by ti kluci lhali. Jiný zase třeba nevěří jim. Po smrti MJ ani oni neměli důvod, proč s něčím takovým intimním přijít na světlo.

Oběti zneužívání se kolikrát bojí vypovídat, protože nastane přesně to, co i tady - nevěří se jim. V tomto proto budu vždy stát na straně obětí.
Československá pedofilní komunita – již 10 let s Vámi! ❤️💙
Dreamer
Člen skupiny ČEPEK
ve věku od: 5
ve věku do: 11
Dal: 1083 poděkování
Dostal: 428 poděkování

Nový příspěvek od Dreamer »

Kasz píše: středa 10. 3. 2021, 13:42:31 Oběti zneužívání se kolikrát bojí vypovídat, protože nastane přesně to, co i tady - nevěří se jim. V tomto proto budu vždy stát na straně obětí.
Neverland jsem neviděl, ale asi to bude podobné, jako teď u toho Woody Allena. Když se na to koukáš, jsi si téměř jistý, že ta oběť musí mluvit pravdu. Jenže tvůrci toho filmu se nesnaží o vyváženou reportáž. Dají tam jen ty materiály, které potvrzují to, co chtějí sdělit, a použijí všechny další filmové prostředky, aby diváka dostali tam, kam chtějí. Proto je správné se na takové “dokumenty” dívat kritickým okem, a před vytvořením nějakých závěrů zvážit i výpovědi svědků, kteří ve filmu nevystupovali.

Jednu skutečnou oběť zneužívanou v dětství známým umělcem znám, a publicita je to poslední, po čem v životě touží. Ale chápu, že to jiné oběti mohou mít jinak, touží po spravedlnosti, a zveřejnění své výpovědi mohou brát jako jednu z možností, jak se s tím vypořádat.
Mathias8
Registrovaný uživatel
Varování: 1
ve věku od: 7
ve věku do: 12
Dal: 135 poděkování
Dostal: 424 poděkování

Nový příspěvek od Mathias8 »

On bol hrozne plachy a hamblivy. Preto pochybujem ze by mal zaujem o to aby mu tam niekto prepasovaval zeny. Neverland bolo pre neho nieco ako sloboda. Preto si ho aj vytvoril. Kde sa mohol prechadzat skratka kde mohol mat sukromie ako take. Od piatich rokov bol neustale pred kamerami. Pod neustalym drobnohladom. Nikdy nikde nemal ziadne sukromie. Jeho sukromie bolo odobrane. Preto aj silno pochybujem, vlastne neverim, ze taky clovek ako on ktory bol viac ako 20 hodin denne od piatich rokov pred kamerami zneuzival deti a sam by tak riskoval. Sam povedal ze nemoze ist nikde lebo vsade ho fotia a chcu robit rozhovory. Bol v tolkych hoteloch vsade na svete a ani v jednom nevidel predny vchod. Vzdy chodil zadnym pretoze v predu boli novinari a davi ludi ako sialenci. Dokonca mu strcili fotak na zachode pod dvere. Preto si vytvoril vlastny raj. Ale nechce sa mi pisat o tomto uz. Iba toto som chcel..
Jednorozec
Registrovaný uživatel

Ty holky se mu nabízely samy. Málokdo si uvědomuje co taková "sláva" s fanynkami dělá... naopak to že je sám nikde nauháněl, ale přivedl mu je až do pokoje bodyguard by s tou plachostí sedělo....