Potřebujete pomoci? Trápíte se a nevíte si rady? Vyzkoušejte kontaktní terapii či online krizovou intervenci → PARAFILIK.CZ

I'm a young female pedophile... help

Diskuze o problematice pedofilie a pedofilů.
Jednorozec
Registrovaný uživatel
Líbí se mi: Dívky
ve věku od: 9
ve věku do: 30
Výkřik do tmy: Zázraky se dějí, jen zatím bohužel vždy někde daleko...
Dal: 11 poděkování
Dostal: 481 poděkování

Nový příspěvek od Jednorozec »

jedná se o zpověď na psych fóru a je z roku 2013. narazil jsem na to a zaujalo mně to.

Hi, this is my first post here so I'm not sure quite what to expect or if I will even get any replies, but I really feel like I have no other place to turn for help.

I am a 20 year old woman and for as long as I can remember I have been attracted to young boys. Obviously this was fine when I was younger, but now that I am 20 it is a real problem. I know I referred to myself as a 'pedophile', but (after doing some research into my attraction) I believe I am something called a 'hebephile', meaning I am mostly attracted to 11-14 year olds. I find myself sexually attracted to boys that are usually around this age group, though it is not just sexual- sometimes I find myself desiring a relationship with them.
I don't generally find myself attracted to boys under 10, however there have been a few instances in which I have been, though it is not in quite the same way as I desire the older boys. I am actually bisexual but I am not attracted to underage girls AT ALL. It may also be worth mentioning that I do suffer from OCD, however I don't believe this to be a case of POCD (obsessing about being a pedophile). I have also suffered from depression in the recent past. I have no childhood traumas or abuse etc, I had an excellent childhood. I have a boyfriend that is the same age as me, though I find myself becoming increasingly disinterested in him due to my fantasies about young boys... which have seemed to be getting stronger lately. I'm not sure what set this into motion (though it has always been there).

I don't feel comfortable telling any of this to a councillor or to friends and family. I am a reasonably normal girl in most other ways but I have this big secret and it's weighing me down, which is why I am posting on this forum now- I basically need someone to talk to about it! I know that my feelings are unnatural and shouldn't be acted upon, but the thought of doing so excites me...how do I get over this? Has anybody gone through/ is going through something similar?

I did some research into female paedophiles and came across loads of articles saying "DO FEMALE PEDOPHILES EXIST?" This makes me feel really alone- is my condition really that rare?! :( because of this I haven't been able to find any useful info that can help me in relation to being a female 'pedophile'- let alone a 'hebephile'.

I hope I get some responses on this, even if you don't know much about the area please feel free to comment, it will really help me feel not so alone. Thanks!
v překladu:

Ahoj, toto je můj první příspěvek, takže si nejsem úplně jistá, co očekávat, nebo jestli vůbec dostanu nějaké odpovědi, ale opravdu mám pocit, že nemám jiné místo, kam bych se mohla obrátit o pomoc.

Jsem 20letá žena a tak dlouho, jak si pamatuji, mě přitahují mladí chlapci. Je zřejmé, že to bylo v pořádku, když jsem byl mladší, ale teď, když mi je 20, je to skutečný problém. Vím, že jsem o sobě mluvila jako o „pedofilovi“, ale (poté, co jsem prozkoumala svoji přitažlivost), věřím, že jsem něco, čemu se říká „hebephile“, což znamená, že mě většinou přitahují 11-14leté děti. Zjistila jsem, že mě sexuálně přitahují chlapci, kteří jsou obvykle kolem této věkové skupiny, i když to není jen sexuální - někdy se mi zdá, že s nimi chci mít vztah.
Obvykle mě nepřitahují chlapci do 10 let, ale bylo několik případů, kdy ano, i když to nebylo úplně stejné, jako u těch starších. Vlastně jsem bisexuál, ale vůbec mě nepřitahují nezletilé dívky. Za zmínku také stojí, že trpím OCD )obsendantně kompulzivní porucha), ale nevěřím, že bych byla posedla pedofilií ( POCD) . V nedávné minulosti jsem také trpěla depresemi. Nemám dětská traumata ani mně netýrali atd., Měla jsem vynikající dětství. Mám přítele, který je ve stejném věku jako já, i když kvůli mým fantaziím o mladých chlapcích (které zesilovaly, se o něj zajímám stále méně ... Nejsem si jistá, co to dalo do pohybu (i když to tam nejpíš vždy bylo).

Bojím se o tom něco říct poradci nebo přátelům a rodině. Ve většině ostatních ohledů jsem rozumně normální dívka, ale mám toto velké tajemství a tíží mě to, proto nyní zveřejňuji příspěvky na tomto fóru - v zásadě potřebuji, aby si o tom někdo promluvil! Vím, že moje pocity nenormální a nemělo by se jim podléhat, ale tyto myšlenky mě vzrušují ... jak se z toho dostanu? Prošel někdo / prochází něčím podobným?

Udělala jsem si nějaký výzkum ženských pedofilů a narazila jsem na spoustu článků, které říkaly „ŽENŠTÍ PEDOFILOVÉ EXISTUJÍ?“ Díky tomu se cítím opravdu sama - je můj stav opravdu tak vzácný ?! :( Z tohoto důvodu jsem nebyla schopna najít žádné užitečné informace, které by mi mohly pomoci ve vztahu k tomu, že jsem ženský „pedofil“ - natož „hebephil“.

Doufám, že na to dostanu nějaké odpovědi, i když toho o této oblasti moc nevíte, neváhejte se k tomu vyjádřit, opravdu mi to pomůže cítit se méně osaměle. Dík!

Jinak v tom foru mají celou "paraphylic" s několika zajímavými tématy, bohužel se zdá, že od roku 2015 tam není novější příspěvek.
Dreamer
Člen skupiny ČEPEK
ve věku od: 6
ve věku do: 12
Dal: 788 poděkování
Dostal: 305 poděkování

Re: I'm a young female pedophile... help

Nový příspěvek od Dreamer »

Jednorozec píše: úterý 9. 3. 2021, 19:31:25 Jinak v tom foru mají celou "paraphylic" s několika zajímavými tématy, bohužel se zdá, že od roku 2015 tam není novější příspěvek.
Jestli si dobře vzpomínám, tak na tom fóru před pár lety ty sekce týkající se parafilií uzamkli, protože se potýkali s nenávistí od normálů, a už to nezvládali. Mohlo to být i jiné psych-fórum, ale tu absenci nových příspěvků tady by to vysvětlovalo.

Jinak pedofilii u žen se docela věnovali na The Prevention Podcastu, s nějakými tam byly rozhovory. V nějaké studii jsem četl, že jich možná bude víc než si myslíme, ale nemívají tak často problémy se zákonem, a tak zůstávají neodhaleny a mimo zájem veřejnosti. Psali tam něco v tom smyslu, že ženy mají sexualitu nastavenou méně “invazivně”, a mazlení s dětmi jim u společnosti v pohodě prochází (narozdíl od mužů).

Každopádně kdybych byl v příštím životě zase pedofilem, tak chci pedofilku za ženu ;-).
Jednorozec
Registrovaný uživatel

Dreamer píše: středa 10. 3. 2021, 0:10:25

Každopádně kdybych byl v příštím životě zase pedofilem, tak chci pedofilku za ženu ;-).
A nejlíp to pak spolu řešit jako ty holky co se převlíkají do "lolita oblečků", ale co by pak na sobě měl mít ten kluk? Nějaký "námořnický obleček" ??
Dreamer
Člen skupiny ČEPEK
ve věku od: 6
ve věku do: 12
Dal: 788 poděkování
Dostal: 305 poděkování

Nový příspěvek od Dreamer »

Jednorozec píše: pondělí 15. 3. 2021, 14:46:57 A nejlíp to pak spolu řešit jako ty holky co se převlíkají do "lolita oblečků", ale co by pak na sobě měl mít ten kluk? Nějaký "námořnický obleček" ??
No, fantazii se meze nekladou :D
Jednorozec
Registrovaný uživatel

Tak mně by třeba fakt zajímalo co u pedofila/ky co ja na malé kluky funguje za "převlek"..