Potřebujete pomoci? Trápíte se a nevíte si rady? Vyzkoušejte kontaktní terapii či online krizovou intervenci na PARAFILIK.CZ

Jižní Korea zabavila tisíce kapslí obsahující prášek z těl malých dětí (ac24.cz)

Reakce na články z médií (tisk, rozhlas, televize, internet, ...) a diskuze o nich.
Cykle02
Člen skupiny ČEPEK
Líbí se mi: Chlapci i dívky
ve věku od: 2
ve věku do: 12
Výkřik do tmy: Nevěřím těm co nevěří na Ježíška.
Dal: 383 poděkování
Dostal: 1142 poděkování

Jižní Korea zabavila tisíce kapslí obsahující prášek z těl malých dětí (ac24.cz)

Nový příspěvek od Cykle02 »

(dezinformační web)
V Jižní Koreji zabavují pašované dodávky tisíců kapslí obsahující prášek z tělíček malých dětí. (Foto: Youtube)

„Někteří lidé věří, že dokážou léčit nemoce. Podle korejských celníků byly vyrobeny v severovýchodní Číně z dětí, jejichž těla byla rozřezána na kousky a vysušena na plotně, než byla rozemleta na prášek.“

Podle analýzy se na 99,7% procent shodují s lidskou DNA.

...a o jakých tématech se po dnešním Googlení začne na ČEPEKu mluvit?
Dreamer
Člen skupiny ČEPEK
Líbí se mi: Dívky
ve věku od: 5
ve věku do: 11
Dal: 1083 poděkování
Dostal: 428 poděkování

Re: Jižní Korea zabavila tisíce kapslí obsahující prášek z těl malých dětí (ac24.cz)

Nový příspěvek od Dreamer »

Strašná doba ve které žijeme, když je pro někoho výhodnější dítě vysušit a rozemlít, než ho prodat živé... 🤮
podivin
Člen skupiny ČEPEK
Líbí se mi: Dívky a ženy
ve věku do: 40
Výkřik do tmy: Srdce plné lásky přetéká v slzách očima *** Když někoho miluješ, znamená pro tebe víc než ty sám a chceš pro něj jen to nejlepší, ikdyby to tobě mělo působit bolest *** Ikdyž jsou to "jen" děti, mají mou úctu a chovám se k nim slušně *** Moc, peníze ani sex nemůžou nahradit dětskou radost, smích a lásku. *** Čiň, co chceš, pokud nikomu neškodíš *** Každý čin se ti třikrát vrátí
Dal: 726 poděkování
Dostal: 401 poděkování

Re: Jižní Korea zabavila tisíce kapslí obsahující prášek z těl malých dětí (ac24.cz)

Nový příspěvek od podivin »

Nemohli bychom pro zprávy z debilních serverů typu ac24.cz udělat nějaké jiné fórum, např. "Odpad"? Nemyslím si, že každé *lejno* by mělo být mezi seriózními články z jiných médií.
Now I know that I am a dreamer, Believing in a world that isn't there
You are my little something, It's like you came from nothing, And now you're everything to me
Život nemá tlačítko Restart - promrhané roky nelze vrátit a prožít znovu
Dreamer
Člen skupiny ČEPEK

podivin píše: úterý 2. 3. 2021, 10:51:34 Nemyslím si, že každé *lejno* by mělo být mezi seriózními články z jiných médií.
Na tomhle lejnu ale něco bude, agentura AP (autor videa) je považována za důvěryhodnou.
Filip
Člen skupiny ČEPEK
Líbí se mi: Chlapci
ve věku od: 3
ve věku do: 23
Výkřik do tmy: Dieťa je ako kvetina, keď ho odtrhneš, zvädne.
Dal: 546 poděkování
Dostal: 334 poděkování

Nový příspěvek od Filip »

Neviem prečo sa sem dávajú takéto hlúposti. Podkopáva to vážnosť a zmysel fóra ako celku.
podivin
Člen skupiny ČEPEK
Výkřik do tmy: Srdce plné lásky přetéká v slzách očima *** Když někoho miluješ, znamená pro tebe víc než ty sám a chceš pro něj jen to nejlepší, ikdyby to tobě mělo působit bolest *** Ikdyž jsou to "jen" děti, mají mou úctu a chovám se k nim slušně *** Moc, peníze ani sex nemůžou nahradit dětskou radost, smích a lásku. *** Čiň, co chceš, pokud nikomu neškodíš *** Každý čin se ti třikrát vrátí

Dreamer píše: úterý 2. 3. 2021, 11:12:30Na tomhle lejnu ale něco bude, agentura AP (autor videa) je považována za důvěryhodnou.
No, já si to video původně nepouštěl, protože u těhle webů předpokládám, že vezmou nějakou informaci a k ní udělají debilní článek. Podobně jako mají u toho odkazu "zabavují pašované dodávky tisíců kapslí" odkaz na článek "Odhalena globální síť pohlavního zneužívání dětí s vazbami na USA". (ale to bude asi jen kvůli proklikům).

Tak teď jsem si to video pustil. Fakta jsou:

- v kapslích byl nalezen prášek z "masa z mrtvých dětí"

- tento prášek obsahuje DNA, která se z 99,7% shoduje s lidskou

Nikde jsem tam neslyšel nějaké důkazy o tom, že ta těla byla z dětí, že ty děti někdo zabil a pak rozsekal a usušil právě kvůli těm práškům - jen konstatují dětská děta. Moje námitky jsou:

- první vakcína proti neštovicím byla také prášek, který obsahoval určitě také lidskou DNA
První očkování prováděli čínští lékaři proti pravým neštovicím. Používali však k němu prášek z rozdrcených strupů pravých neštovic, což bylo dost riskantní a mohlo vést k plnému propuknutí nemoci. Tato metoda se časem rozšířila po světě, v Anglii ji poprvé zavedla v roce 1721 Lady Mary Wortley Montagu, která ji převzala od Turků. Celou metodu radikálně vylepšil anglický lékař Edward Jenner, který v roce 1796 poprvé použil k výrobě prášku strupy z kravských neštovic, které u člověka způsobují jen relativně lehké onemocnění
- některé legálně používáné medicínské přípravky také obsahují lidskou DNA, ať už jen odebraná krev pro transfuzi. Tím chci říct, že to "teoreticky" může být legálně získaný prášek.

- při kremaci také vzniká popel, tím chci říct, že to opravdu může být lidský prach z nebožtíků, kteří byli zpopelněni, nebo i ze zemřelých dětí.

Takže ano, celníci objevili pilulky s lidským práškem. Kdo zjistil, že to bylo ze zabitých malých dětí mi není jasné.

Nechci to zlehčovat! Je to nechutné, co někteří lidé dokáží pozřít. Nehledě na to, že to nedělá zřejmě nic s jejich psychikou, že pojídají mrtvého člověka. A právě proto tu máme koronu a podobná svinstva.

Ještě trošku jsem zagooglil.

https://www.bbc.com/news/world-asia-17980177
The powdered flesh, which officials said came from dead babies and foetuses,...

Prach z masa, který pochází z mrtvých dětí nebo plodů,...
Ministry spokesman Deng Haihua, quoted at the time in China Daily , said China had "strict management of disposal of infant and foetal remains as well as placentas".

"Any practice that handles the remains as medical waste is strictly prohibited," the newspaper quoted him as saying.

Ministerský mluvčí Deng Haihua, citovaný deníkem China Daily, řekla, že Čína má "přísné postupy při manipulaci s pozůstatky dětí nebo plodů, stejně tak jako s placentami.

"Jakékoliv činnosti s pozůstatky označenými jako zdravotnický odpad, jsou přísně zakázány" citoval deník.
Takže ano, někdo mohl zneužít dětská mrtvá těla, plody nebo placenty. Je to nechutné. Ale zde je to opět spojováno s pedofílií a obchodování s dětmi, což je blbost. Žádný pedofil nebude jíst děti. Děti (i dospělí) jsou pojídáni kanibaly.

V jednom článku píší, že nikdo potrestaný nebyl, protože to množství bylo malá a nebylo to určené na prodej.
Strašná doba ve které žijeme, když je pro někoho výhodnější dítě vysušit a rozemlít, než ho prodat živé
Takže tě můžu uklidnit, že žádné dítě by nikdo živé neprodávat nemohl, protože ty děti (pokud to nebyly ještě plody) rozhodně živé nebyly. Někdo znesvětil pozůstatky, to ano, ale nikdo ty děti nezabil jen kvůli těm práškům. Ale jak je vidět, presně takhle to na tebe působilo, což je zřejmě cílem ac24. A proto bych ty články dával do odpadu. Kdyby tam napsali veškeré informace, tak by to vyznělo o trochu jinak.
You are my little something, It's like you came from nothing, And now you're everything to me
Dreamer
Člen skupiny ČEPEK

podivin píše: úterý 2. 3. 2021, 14:01:11
Strašná doba ve které žijeme, když je pro někoho výhodnější dítě vysušit a rozemlít, než ho prodat živé
Takže tě můžu uklidnit, že žádné dítě by nikdo živé neprodávat nemohl, protože ty děti (pokud to nebyly ještě plody) rozhodně živé nebyly. Někdo znesvětil pozůstatky, to ano, ale nikdo ty děti nezabil jen kvůli těm práškům. Ale jak je vidět, presně takhle to na tebe působilo, což je zřejmě cílem ac24. A proto bych ty články dával do odpadu. Kdyby tam napsali veškeré informace, tak by to vyznělo o trochu jinak.
Zkoukl jsem jen tu reportáž, ten článek by mě ani nenapadlo číst :). Každopádně mě začni mě brát trochu s rezervou, já málokdy mluvím úplně vážně. Na to tu máme jiné experty.

Ale když už to chceš rozebrat, tak ani nikde není informace o tom, že to pochází ze zdravotnického odpadu. To že mluvčí ministra zdravotnictví prohlásí, že zakazují s malými mrtvými dětmi obchodovat ještě neznamená, že ty ampule někdo nevyrobil během zahradní narozeninové party nad grilem. Jinak označení výrazným štítkem "dezinformační web" považuji za dostatečné - rozdělení do kategorií by přineslo jen zmatek a nejistotu, kam co postnout.
podivin
Člen skupiny ČEPEK

Dreamer píše: úterý 2. 3. 2021, 17:10:24Zkoukl jsem jen tu reportáž, ten článek by mě ani nenapadlo číst :).
Aha :)
Dreamer píše: úterý 2. 3. 2021, 17:10:24Každopádně mě začni mě brát trochu s rezervou, já málokdy mluvím úplně vážně. Na to tu máme jiné experty.
No já přemýšlel, jestli si děláš srandu z toho webu nebo ne. Ale na druhou stranu, docela bych věřil tomu, že se na to spousta lidí chytne za kromě korony začne číňanům nadávat, že zabíjejí dětičky, aby je mohli sušit a dělat z nich tabletky, přesně jak jsi to napsal. Však se podívej, kolik přívrženců má Qanon.
Dreamer píše: úterý 2. 3. 2021, 17:10:24Ale když už to chceš rozebrat, tak ani nikde není informace o tom, že to pochází ze zdravotnického odpadu. To že mluvčí ministra zdravotnictví prohlásí, že zakazují s malými mrtvými dětmi obchodovat ještě neznamená, že ty ampule někdo nevyrobil během zahradní narozeninové party nad grilem.
To máš samozřejmě pravdu, ani tento důkaz tam není, právě proto to mohou tyhle bulvární plátky používat. Kdyby tam bylo řečeno, že to pochází ze zdravotnického odpadu nebo i z krematoria nebo hřbitovů, tak by o tom zřejmě nepsali, protože by to nemohli prodávat jako hrozné spiknutí, pedofílii a obchodování s dětmi (viz štítky u článku).
Dreamer píše: úterý 2. 3. 2021, 17:10:24Jinak označení výrazným štítkem "dezinformační web" považuji za dostatečné - rozdělení do kategorií by přineslo jen zmatek a nejistotu, kam co postnout.
Obvyklé bulvární blbosti mi nevadí, ale tohle mi přijde hodně nechutné. Nakonec budeme označování nejen jako zneužívači a vrahové dětí, ale pak je ještě budeme sušit a mlít na prášek, asi abychom měli sexuální vzrušení na další děti nebo co. Proto bych to chtěl dávat do "odpadu" a tady nechávat jen alespoň trochu "normální" dezinformační zprávy. Ale teď odkadkových by (snad) tolik nebylo, tak to asi nemá cenu, no.
Jednorozec
Registrovaný uživatel
ve věku od: 9
ve věku do: 30
Výkřik do tmy: Zázraky se dějí, jen zatím bohužel vždy někde daleko...
Dal: 11 poděkování
Dostal: 490 poděkování

Nový příspěvek od Jednorozec »

"Podle korejských celníků"
Ehm už jen to by mělo seriózního novináře zarazit a měl by si reálnost něčeho takového ověřit....
Ostatně zrovna čína se s různýmy překupníky a podvodníky zrovna nemazlí.

"že pojídají mrtvého člověka. A právě proto tu máme koronu a podobná svinstva."
Ehm tak to opravdu ne. jednak z popela žádné šíření nových nemocí nehrozí. A pak ve skutečnosti většina nových kmenů virů či bakterií vzniká mutacemi na zvířetech a jejich přenosu zpět na člověka. Děje se to hlavně tam kde se chová hodně zvířat blízko lidí (dneska víc v asii než evropě, ale třeba zrovna ČR je známá tím že tu máme hodně domácích mazlíčků/psů na člověka..). Ale obecně stačí i jejich lov z přírody (viz ebola). S pojídáním "lidí" to nemá nic společného.
podivin
Člen skupiny ČEPEK

Jednorozec píše: čtvrtek 4. 3. 2021, 18:03:49"že pojídají mrtvého člověka. A právě proto tu máme koronu a podobná svinstva."
Ehm tak to opravdu ne. jednak z popela žádné šíření nových nemocí nehrozí. A pak ve skutečnosti většina nových kmenů virů či bakterií vzniká mutacemi na zvířetech a jejich přenosu zpět na člověka. Děje se to hlavně tam kde se chová hodně zvířat blízko lidí (dneska víc v asii než evropě, ale třeba zrovna ČR je známá tím že tu máme hodně domácích mazlíčků/psů na člověka..). Ale obecně stačí i jejich lov z přírody (viz ebola). S pojídáním "lidí" to nemá nic společného.
Problém je, že oni zřejmě opravdu ty mrtvé plody "jen" sušili a pak semleli a proto se k tomu vyjadřovali ti odborníci tak, že ty nemoci tam jsou/mohou být. Takže ano, nemá to nic společného s pojídáním člověka, ale s tím, co ti lidé jsou schopni všechno sníst a je jim jedno, odkud to pochází. Ano, spousta nemocí se může přenášet ze zvířat na člověka a proto je nutné dodržovat určitou hygienu. A tihle lidé klidně jedí mrtvé plody, se kterými bylo zacházeno jako s biologickým odpadem, tedy nebyly dodržovány žadné hygienické podmínky odpovídající těm, které se dodržují při manipulaci s potravinami.
MR_Xguard
Čestný člen skupiny ČEPEK
ve věku od: 3
ve věku do: 12
Dal: 71 poděkování
Dostal: 182 poděkování

Nový příspěvek od MR_Xguard »

Nevím, co si o tom myslet. Jestli to je nebo není pravda. Ono tomu dost nahrává "tradiční" čínská medicína. Ona se dá totiž rozdělit na dvě kategorie. Ta první, ta funguje a ta druhá jsou neskutečné hovadiny, kvůli kterým existuje jenom utrpení. Třeba onen známý případ prášku vyrobeného z rohu nosorožce, který má fungovat jako afrodiziakum. Samozřejmě je to nesmysl, ale ty rohy mají díky své pověsti milionovou hodnotu. A tak se svět dostal do situace, kdy poslední nosorožec svého druhu na celém světě kolem sebe měl 24/7 několika člennou ozbrojenou ochranu a chirurgicky odstraněný roh, aby jej nějaký pytlák nezabil.

No a pokud je to s těmi kapslemi pravda, tak to zřejmě bude úplně to samé. Fungovat to na tisíc procent nebude. Ale skvěle se na tom vydělává. A už je pak jedno, jestli se jedná o fetus nebo potrat nebo zabité dítě nebo dítě které umřelo přirozenou cestou.

Kód: Vybrat vše

https://youtu.be/9Kx7xSuMz4k
Jednorozec
Registrovaný uživatel

To afrodiziakum z rohu nosorožce je kapitola sama pro sebe. Vážně si někdo myslí že by lidi byli za něco takového platit takové sumy pokud by to vůbec nefungovalo??? V době viagry? Představte si číňana co si pořídí podobnou drahou "medecínu" a nezabere mu a koupí si ji příště vážně znovu? Myslí si snad někdo že jsou lidi v číně zcela retardovaní? Ano čistě logické není vědecký důkaz že by ty rohy obsahovaly nějakou účinnou látku, ale mně prostě přijde naprosto nesmyslné automaticky tvrdit že to nefunguje a ti lidé to sponzorují po staletí z plezíru... Ano může to být i placebo ale to má jak velkou účinnost do 30 procent?
pbd
Administrátor
ve věku od: 0
ve věku do: 10
Kontakt: [email protected]
Dal: 208 poděkování
Dostal: 275 poděkování

Nový příspěvek od pbd »

Jednorozec píše: pátek 5. 3. 2021, 15:15:38 To afrodiziakum z rohu nosorožce je kapitola sama pro sebe. Vážně si někdo myslí že by lidi byli za něco takového platit takové sumy pokud by to vůbec nefungovalo???
https://cs.wikipedia.org/wiki/Argumentum_ad_populum

Argumentum ad populum je chybná argumentace, podle které je výrok pravdivý, pokud hodně nebo většina lidí věří, že je pravdivý. Může to zahrnovat i odvolávání se na demokracii, konsenzus, vox populi, porotu atp. Jde například o geocentrismus (historicky), reklamu[1] (typu „9 z 10 doporučuje...“) či výrok typu „milióny lidí uvěřilo v Ježíše Krista, tudíž má tato víra pravdivý základ“. Je tak často spojována odkazem na autority (argumentum ab auctoritate). Tento klam se využívá i v opaku. Například pokud většina věří, že „A“ i „B“ je pravda a ukáže se, že „B“ není pravda, tak klamem je tvrzení, že tedy ani „A“ není pravda.
Jednorozec
Registrovaný uživatel

pbd píše: neděle 7. 3. 2021, 15:08:38
Jednorozec píše: pátek 5. 3. 2021, 15:15:38 To afrodiziakum z rohu nosorožce je kapitola sama pro sebe. Vážně si někdo myslí že by lidi byli za něco takového platit takové sumy pokud by to vůbec nefungovalo???
https://cs.wikipedia.org/wiki/Argumentum_ad_populum

Argumentum ad populum je chybná argumentace, podle které je výrok pravdivý, pokud hodně nebo většina lidí věří, že je pravdivý. Může to zahrnovat i odvolávání se na demokracii, konsenzus, vox populi, porotu atp. Jde například o geocentrismus (historicky), reklamu[1] (typu „9 z 10 doporučuje...“) či výrok typu „milióny lidí uvěřilo v Ježíše Krista, tudíž má tato víra pravdivý základ“. Je tak často spojována odkazem na autority (argumentum ab auctoritate). Tento klam se využívá i v opaku. Například pokud většina věří, že „A“ i „B“ je pravda a ukáže se, že „B“ není pravda, tak klamem je tvrzení, že tedy ani „A“ není pravda.
Obávám se že jsi vůbec nepochopil obsah toho na co se odvoláváš. Můj argument není o tom že je to pravda protože tomu většina lidi věří!! Můj argument je o tom že uvedený "lektvar" je dlouhodobě používán a pokud by vůbec nefungoval lidé by to museli zaregistrovat a době jiných osvědčených přípravků by logicky přestali něco co nefunguje používat. Víra je jedna věc a praktické ověření druhá...
Pipo
Registrovaný uživatel
Varování: 6
Líbí se mi: Chlapci
ve věku od: 11
ve věku do: 15
Kontakt: [email protected]
Výkřik do tmy: "And I'm young enough to look at
and far too old to see..."
Dal: 42 poděkování
Dostal: 62 poděkování

Nový příspěvek od Pipo »

Samozrejme, že to nefunguje :D:D:D

Podceňuješ silu ľudskej blbosti, ktorá je nekonečná a bezhraničná. Navyše folklór a tradície, zakorenené stovky ak nie tisíce rokov, je to sociokultúrne podmienené v tej spoločnosti. Istý atavistický pozostatok animizmu. Aziat verí, že to, čo zožerie, to do neho prejde ;) magické myslenie, ak chceš. Celá tradičná čínska medicína a podobné "halušky" sú mimoriadne podozrivé. Dali svetu zaujímavé a pôsobivé a hodnotné veci ako rôzne druhy telesných cvičení, bojové umenia, dychové cviky, prípadne aj akupunktúru a akupresúru, ale aj taoistické čarodejníctvo, alternatívne hovädiny - preukazateľne nefungujúce - a prášok z rohu jednorožca... pardon, nosorožca :D:D:D

Zas som sa raz pobavil.
Okrem toho, keby to hneď aj fungovalo, radšej nejaký chlipný pupkatý Číňan nechá zastreliť ohrozené a krásne zviera, len preto, aby mu stál jeho malinký škaredý vtáčik pri jeho milovanej Čung-čing-čong v pozore? :D To sú mi životné priority.