Má milá Gorina

VLASTNÍ TVORBA slouží ke sdílení vlastní tvorby uživatelů – povídek, črt, básní, písní, kreseb, případně i fotografií a videoklipů zobrazujících veřejně známé osoby v současnosti starší 18 let (narozené do r. 2003 včetně).
Pravidla fóra
  1. Je povoleno vkládání vlastní tvorby uživatelů.
  2. Je přísně zakázáno vkládání tvorby, která je sexuálně explicitní či provokativní.
  3. V případě, že je v rámci vlákna uvedeno audiovizuální dílo zobrazující reálnou osobu, musí se jednat o osobu, která je veřejně známá či na veřejnosti se prezentující a která je v současnosti starší 18 let (narozena do r. 2003 včetně). Fotografie, obrázky a videa je zároveň možné vkládat jen formou odkazů (za využití URL, IMG či VIDEO tagu), při užití IMG tagu je nutné dodat přímý odkaz a zdroj.
  4. Při porušení těchto pravidel dojde k upravení či odstranění vlákna, případně k penalizaci uživatele. V případě nejasností, jaké odkazy můžete v této sekci sdílet, kontaktujte Macka, moderátora AV sekce. Stížnosti na obsah sekce řeší administrátorský tým odpovědný za chod fóra, viz rubriku Kontakt.
Uživatelský avatar
Smazaný uživatel (gabajaza)

Má milá Gorina

Nový příspěvek od Smazaný uživatel (gabajaza) »

Má milá Gorina, z růží kví se bílý květ. Pověz mi prosímtě, co to je za svět? Rodina odchází a smrt nás v lásce nedoprovází. Kam spěješ lásko má jediná?

Kdyby jsi spatřila světlo svíčky, jídlo by bylo již dávno uvařené. Nehleď na oblohu modrých nebes, spálí tě. Nechoď do řeky bez rozmyslu, může to být to poslední, co uděláš.

Jsi jako stín v mé hlavě. Má milá Gorino, spílíme celičký svět. Ukaž nám cestu do svého doloje. Událme si Gorino trochu uzmu pro sebe. Nemusíš chápat má slova, stačí věřit tomu, co ti chci sdělit!


Jakásoš mesároš, světlo daruji tobě.
Íhravec káravec, moje srdce bude tvoje.
Košalét Hiralét, patří nám celý květ.
Haraljám Rodajám, na tomto světě nejsi sám.
Hígaros Íkaros, nikdy tě neopustím.
Svazuji tě ohněm, krví a mečem, zubatá odejdi a v míru se rozejdi.
Prolévám za tebe krev má milá Gorino, ty moje kopretino.
Prolévám za tebe kus duše, je to jako rána z kuše.
Lapátos kulhátos, než dohoří svíčka, otevřeš víčka.
Umilés nikolés, než tohle dopovím, budeš v mém pokoji.
Furukavša typavša, věřím tobě, věřím sobě, oživím smyšlenou myšlenku, tvoje krása je tam venku.
Polini bolina, tvoje dimenze je moje. Zvu tě do mého světa, bytosti z onoho světa.