Téma "Když to i ona chce" z Pedodaktylu

Diskuze o problematice pedofilie a pedofilů.
Uživatelský avatar
Kuba
Čestný člen skupiny ČEPEK
Bydliště: Doma
Líbí se mi: Dívky a ženy
ve věku od: 13
ve věku do: 26
Příspěvky: 1484
Dal: 360 poděkování
Dostal: 288 poděkování

Téma "Když to i ona chce" z Pedodaktylu

Nový příspěvek od Kuba »

Rozhodl jsem se sem přemístit pár dotazů a mých odpovědí ze sekce Poradna na bývalém Pedodaktylu, protože mi přijde jako docela dobře (a autobiograficky, heh...) napsané a může třeba někomu pomoci:

Ahoj,chtěl bych se zeptat,jestli je něco špatného na tom kdybych měl třeba čistě teoreticky 11ti letou přítelkyni mazlil bych se s ní,líbal atd... (pohlavní styk samozdřejmě ne) a ona by to sama chtěla,líbilo by se jí to a nikterak jí to nezpůsobovalo potíže,jak doma, tak mezi kamarády. Já osobně si myslím že to je zcela normální a a nemyslím si že je to něco špatného, ba naopak si myslím,že jí takový vztah může hodně dát. Toť můj názor. Co si o tom myslí zbytek osazenstva?
Odpověď:Jestli jsem dobře vyrozuměl, máš na mysli mazlení, které by nebylo přímo pohlavním stykem, ale už by se dalo chápat jako pohlavní zneužívání...

O tom, zda a nakolik je to v nějakém univerzálním smyslu špatné se tu asi ani nebudu snažit filosofovat, spíš rovnou přejdu k tomu zásadnějšímu: Jaká je pravděpodobnost, že takové počínání v současné době a v současné společnosti bude mít negativní následky?

Pokud by měl někdo rád statistiku, mohu odkázat na rozsáhlou a velice zajímavou metaanalýzu Rinda a spol.. Tam můžeš ve stručnosti vyčíst, že negativní následky vztahu tohoto typu nejsou tak časté a tak závažné, jak se všeobecně míní, ale na druhou stranu nejsou ani příliš ojedinělé. K tomu ti můžu říct, že i pravděpodobnost negativních následků někde mezi 20-30 procenty je dost velká na to, aby bylo rozumné se takovému vztahu vyvarovat.

K jakým negativním následkům ale vlastně může dojít?

Tak předně tu máš možnost, že se to provalí a ty přijdeš o možnost se s dívkou vidět. To je samo o sobě dost ošklivé (jistě bys v takové situaci litoval, že jste se do nějakých společensky nepřijatelných aktivit pustili). Ale ono to může být ještě horší, když na tebe někdo podá trestné oznámení a ty skončíš u soudu, od kterého si budeš moci odnést hezkých pár let za mřížemi, následující ústavní léčbu (další cca rok a půl k trestu navíc) a vůbec celkově řádně pokažený život. Ta dívka na tom nebude o moc lépe, protože existuje velké riziko, že ze všech stran uslyší jen a pouze to, jak jí bylo strašně ublíženo, jak příšerná věc se stala a že teď bude mít zkažený život. Navíc jelikož by ty erotické aktivity s tebou provozovala dobrovolně, tak by nejspíš sama začala cítit vinu, myslela na to, jak se v očích svých rodičů a ostatních lidí provinila a z toho by mohla dostat i velmi zlé deprese, které by jí následně trápily po hodně dlouhou dobu.

Tedy ve zkratce řečeno, kdyby se to provalilo, tak by vyhlídky pro tebe ani pro ni nebyly vůbec růžové. Pravdou je, že u vyloženě oboustranně dobrovolných erotických kontaktů, které vzniknou z dlouhodobého kamarádského vztahu (tuším, že přesně tohle jsi měl na mysli), tak v těchto případech není obecně riziko prozrazení příliš velké. Není moc pravděpodobné, že by to ona sama někdy na tebe řekla (a to ani potom, co se vztah ukončí). Stále ale zbývá nezanedbatelná šance náhodného prozrazení; někdo vás náhodou přistihne při činu, jeden z vás se prokecne před špatnou osobou, někdo si přečte vaše SMSky, historii ICQ, atd.

Jenže, ono to může mít negativní následky, i když se nic neprozradí.

Předně si uvědom, že ona by o vašem vztahu musela lhát; byla by zatížena velkým tajemstvím. To by se jí ze začátku dost možná i líbilo, ale obávám se, že by jí to postupně spíše začalo vadit. Takovéhle tajemství není moc příjemné.

Ještě zásadnější je následující skutečnost - současná společnost vidí v pohlavním zneužívání dětí obrovské zlo. Jedenáctiletá holka si tohle ještě nejspíš nebude plně uvědomovat, ale dříve nebo později ji tenhle postoj společnosti dostihne v plné šíři. Uvědom si, že ona se bude muset psychicky vyrovnat s tím, že dobrovolně dělala něco, co je takto silně negativně chápáno. Zkus si představit, jak to pro ni bude těžký. Je dost možné, že pod tlakem veřejného mínění ona sama začne chápat své dosavadní chování silně negativně a to pro její psychiku nebude vůbec dobré. Pravděpodobnost, že se toto dříve či později stane, je vysoká. Snad jedině, že by sis našel holku, která je zvyklá jít svou vlastní cestou a která je k názorům společnosti rezervovaná - ale takových dívčin, obzvlášť ve věkové kategorii 11 let a méně, příliš nebude.

Dále se zkus zamyslet, jak dlouho může takový vztah fungovat?

V jedenácti letech bude mít naprostá většina dívek z převládající části stále ještě spíše dětskou sexualitu. Pokud tedy svolí k nějakému erotickému dobrodružství, je vysoce pravděpodobné, že hlavní motivací pro ni bude zvědavost. A tahle zvědavost ji nejspíš brzy přejde a ona už to nebude chtít dělat. Naopak ty to v daný moment budeš chtít dělat ještě víc a ještě častěji, protože budeš namlsaný předchozími zkušenostmi. Co potom dál? Mnoho pedofilů v takové situaci definitivně a v plném rozsahu selže, začnou dítě nejdřív uplácet, aby pokračovalo a když už nechce ani za úplatky, tak začnou vyhrožovat a vydírat. Tím dokonale smažou vše dobré, co se předtím mezi nimi odehrálo a nejspíš nakonec doženou dítě, aby o všem někomu v zoufalství řeklo. Přesně takhle mnohdy vznikají ty šokující kauzy, které se pak objevují v novinách. Jiní pedofilové v momentě, kdy je dítě začne odmítat, v sobě najdou dost vnitřní síly k tomu, aby přání dítěte respektovali a erotických hrátek s ním se vzdali. Jestli budeš někdy mít možnost mluvit s pedofilem, který tohle prožil, tak počítej s tím, že ti řekne, že přestávat v takové situaci bylo mnohonásobně těžší, než by pro něj bývalo bylo nikdy nezačínat. A nejspíš ještě dodá, že pokud by se mohl rozhodnout znovu, nikdy by si takhle s dítětem nezačínal...

Pak se zamysli ještě nad tímhle: je dost možné, že by nějaká ta holka k tomuhle svolila prostě proto, že tě má celkově moc ráda (jako kamaráda), že jsi pro ni v minulosti hodně udělal a že ona ti to bude chtít jakkoliv splatit. Tak se můžeš dostat do situace, kdy pod tebou bude prkenně ležet nahá dívčina, ty se s ní budeš mazlit a ona bude nepřítomně zírat do stropu a přemýšlet, kdy už ta pro ni docela nudná věc konečně skončí. Obecně vzato myslet si, že vše bude probíhat jako ve tvých představách, je strašně moc naivní. Pokud by ses někdy k nějakým erotickým aktivitám s holčičkou rozhodl, je docela možné, že bys byl nakonec výsledkem rozčarován.

A nepůjde jen o to, že ona to ještě nebude schopna naplno prožívat. Jakmile by ses do něčeho takového pustil, ocitl by ses sám pod obrovským psychickým tlakem. Zřejmě bys prožíval neustálý strach, kdy to praskne, kdy si pro tebe konečně přijdou. Možná bys tím byl natolik vystresovaný, že by sis ten erotický vztah ani nebyl schopný pořádně užít.

Během předešlých let jsem měl osobně nebo přes internet možnost bavit se s řadou pedofilů, kteří nějaký takový vztah skutečně měli. A v pár případech jsem komunikoval i s lidmi, který takový vztah prožili jako děti. Ty vztahy vždy skončily tak nějak šedivě; ani dobře, ani špatně. Vždy v nich bylo dost negativ, ale i pozitiv a to pro oba aktéry (dospělého i dítě) - to hodnotím ty vztahy celkově, se vším co přinesly. Samotné erotické zkušenosti neměly pro dítě snad nikdy žádný pozitivní přínos, naopak často jej měly pro dítě negativní (zejména když si uvědomilo, že dělalo něco, co bylo z pohledu společnosti velice špatné). Ovšem, pozitiva z neerotické roviny vztahu s dospělým byla většinou schopna přebít i negativa erotické roviny. Nic to ale nemění na tom, že pokud by mezi nimi nedošlo k překročení zákonné hranice, mohly ty vztahy být především z pohledu dětí hodnoceny mnohem lépe.

Obecně tak mohu tobě i všem ostatním jen doporučit, aby se takovýmhle (erotickým) kontaktům s dětmi vyhnuli. Pravdou je, že to není to největší zlo na světě. Pravdou je i to, že to pro nikoho nemusí skončit zle. Nicméně pravdou také je, že krásný kamarádský vztah s dítětem lze mít i bez nějakých erotických aktivit, které by naopak vše krásné ohrožovaly. Vše se dá shrnout tak, že začít si v současné společenské situaci takhle něco s dítětem je přinejmenším nezodpovědné a sobecké a to i v případě, kdy by o to samo dítě skutečně stálo.
Zajímalo by mě jak by to bylo s 9letým děvčátkem, kdybych vše nechával na ní a vyhýbal se jen sexu. Nechal jí volnost v tom co by chtěla dělat a jen jí dával najevo že mě to také baví. Jsem její bratranec a ještě nevím jak daleko to zajde, to nechám na ní. Kde a jakým způsobem stanovit hranice aby nechtěla dělat ty věci které by jí v budoucnu mohli uškodit na psychice(šahání na intimní místa,...) a abych z toho neměl deprese.
Odpověď: Těžko přesně odhadovat, jak by to probíhalo, když ji neznám a neznám ani rodinné prostředí a další důležité okolnosti. Stejně tak si nejsem jist, nakolik z těch pár podobných případů, které znám do podrobností, mohu vyvozovat obecné závěry. No ale tak zkusím to.

Devítileté děti jsou od přírody zvědavé. Spousta z nich se také dovede rozdovádět tak, že se chovají zcela bez zábran. V tomto věku se také zajímají o otázky sexu, což je jednak přirozené a navíc je v tom současná společnost paradoxně ještě nepřímo podporuje (všude se o sexu mluví a píše, ale před dětmi je to tabu - snad neexistuje způsob, jak v dětech více probudit zvědavost v tomto směru). Vyvozuji, že to se týká i tvé sestřenice.

Je tak dost možné, že se tě sestřenice vyptává na věci ohledně sexu, že se tě snaží šmírovat či ti stahovat kalhoty, že se před tebou sama předvádí apod. - tohle všechno jsou znaky právě té zvědavosti a rozdováděnosti, nelze si to vykládat přímo tak, že by tě k něčemu sváděla. Stejně tak ti možná vyznává lásku a všude rozhlašuje, že si tě vezme a bude s tebou mít děti, možná se spolu už dokonce domlouváte na tom, jakou barvou si vymalujete ložnici ve společném domku, ale ani to neznamená, že tě miluje stejným způsobem, jako ty asi miluješ ji (i když si to ještě třeba ani sám naplno neuvědomuješ ).

Z její strany je to zkrátka taková hra na dospělé, kopírování chování, které vidí například v televizních seriálech, případně takové The Sims naživo. Je to hra, kterou děti v tomto věku často hrají. Pro ně je to hra - to je důležité vědět a neměl bys na to zapomenout; neměl bys zapomenout, že devítiletá dívenka všechny tyto věci vnímá úplně jinak, než je vnímáš ty (i když ti to tak někdy nemusí připadat). Jakmile by ses chtěl do této hry zapojit, vyzdvihnout ji na novou úroveň (třeba tím, že bys se sestřenicí začal hrát na doktora nebo ji neustále ujišťoval, že ji miluješ a že se v budoucnu vezmete), tak by to přestalo být hrou a v současné společnosti by to začalo být dost vážnou a nebezpečnou záležitostí, na kterou prostě žádné dítě není v devíti letech připraveno. Měj to prosím na paměti.

Ptáš se, jaké by to bylo, kdyby ses s ní do toho pustil. Nejspíš by do toho šla (ze zvědavosti), nejspíš by se jí to líbilo (děti jsou mazlivé) - tady je třeba říct podle mě strašně důležitou věc která platí pro děti před pubertou: pokud bys ji "hladil" v rozkroku, asi by se jí to líbilo. Pokud ji ale místo toho budeš hladit po vlasech, tak se jí to bude líbit stejně, ne-li víc a nebudou z toho plynout žádná rizika do budoucna... Dále je třeba si uvědomit, že ta zvědavost, kterou může být nyní tvá sestřenice zcela posedlá, by ji v případě, že by ses s ní do něčeho pustil, docela rychle opustila a potom by to nejspíš přestala chtít s tebou dělat, zatímco ty bys to chtěl v daný moment dělat ještě mnohem víc (viz předchozí příspěvky, kde to někteří přirovnávají třeba i k závislosti na drogách).

Také si uvědom, že devítileté dítě má před sebou ještě dost značný a bouřlivý vývoj a že se během následujících let v mnohém nevyhnutelně změní. Na řadu věcí pak bude pohlížet jinak. Nejde jen o to, že si více uvědomí, jak se společnost dívá na vztahy dospělý-dítě a na základě toho začne vnímat vinu, ale také bude chtít stejně jako ostatní spolužačky začít zkoušet chodit s kluky a pokud bude mít z minulosti výrazné sexuální zkušenosti, může nabýt dojmu, že jí něco uteklo a že byla o něco ošizena, případně se za své zkušenosti může stydět a připadat si "nečistá". Tohle jsou všechno možné negativní následky, které jsou sice zapříčiněny hlavně postojem společnosti, ale ty jsi ten, kdo si musí v první řadě uvědomit, v jaké společnosti žije a chovat se tak, abys svou malou kamarádku před tím v maximální možné míře uchránil.

Takže když se ptáš, kde stanovit hranice, musím ti odpovědět, abys byl hodně opatrný a určitě se nepouštěl do ničeho, co by bylo za hranou zákona. Pro tvou sestřenici bude určitě bezpečnější, když si nějaké experimentování (hru na doktora) odbude třeba někde na táboře s vrstevníkem, než s tebou. Ono je sice možné, že by to pro ni žádné negativní následky nemělo a pokud by ses k ní choval hezky a uctivě, tak je málo pravděpodobné, že by to pro ni mělo negativní následky vážnějšího charakteru, stejně jako je nepravděpodobné, že by se takovým vztahem, zvlášť když by se odehrál v rámci širší rodiny, musel někdy zabývat soud a policie. Ona těmi věcmi za hranicí zákona nemá co získat a může akorát ztratit, ty můžeš získat i ztratit. Musím se tak vrátit ke své větě ze svého prvního příspěvku v tomto tématu - takové chování by ze tvé strany bylo sobecké a nezodpovědné.

Na závěr jsi ještě zmiňoval, že bys nechtěl mít deprese. Pokud se v momentě, kdy máš na blízku dívku, která se chová v mnoha ohledech docela koketně, dokážeš ovládnout a udržet vztah s ní v mezích zákona i běžných společenských norem, prokážeš velkou morální sílu a budeš na sebe moci být právem hrdý, což myslím přebije i to, že si upřeš nějaké věci, které by se ti líbily. Čili pokud se ovládneš, nevidím důvod, proč bys měl mít deprese.

Pokud by ses neovládl, tak by to pro tvoji psychiku bylo těžší. Neustále by ses bál, že to nějak praskne, obával by ses, zda to pro tvou sestřenici nemá či nebude mít negativní následky atd. Ono ani to potěšení z různých aktivit, které bys s ní měl, by dost možná nedokázalo přebít všechny tíživé chmury, které by ti překročení zákona přineslo. V takovém případě by ty deprese asi i byly na místě. Jinými slovy, můžeš si klidně říct, že ti to za to nestojí a nejlepší pro tebe i tvou sestřenici bude držet se v zákonných a společenských mezích, přičemž odpovědnost za to, že se v těch mezích držet budete, neseš výhradně ty (sestřenice je moc malá, aby tu odpovědnost měla).
Světlo mého života, žár mých slabin. Můj hřích, má duše.
- Vladimir Nabokov, Lolita (přeložil Pavel Dominik)
Uživatelský avatar
ksoft

Re: Téma "Když to i ona chce" z Pedodaktylu

Nový příspěvek od ksoft »

Je to moc poučne pro všechny. Psal to ze svych osobnych skusenosti a proto moc dobře vi že to nestalo zato zneužit deti.
I na zaklade takovych skusenosti bych Kubu navrhol aby taky odpovidal do poradny na dotazy verim tomu že to bude mit prinos pro poradenstvi.

Pedofil by si mnél dat cil co chce od života. Ujasnit si to hlavě jak muže bejt prospešny pro společnost a na tom zaklade pracovat. No nesmi ho pohanet sebeckost a sexualny pud. Musi myslet na dusletky sveho konani jak to již Kuba popsal viš.
Uživatelský avatar
Gabriel Svoboda
Na trestné lavici
Líbí se mi: Dívky
ve věku od: 4
ve věku do: 12
Kontakt: [email protected]
Výkřik do tmy: https://www.youtube.com/watch?v=y19uKiha-fw
Příspěvky: 7971
Dal: 1170 poděkování
Dostal: 1 poděkování

Re: Téma "Když to i ona chce" z Pedodaktylu

Nový příspěvek od Gabriel Svoboda »

Konečně jsem našel ten Kubův příspěvek, u kterého jsem si poprvé řekl "to musí být z něčí vlastní zkušenosti". Je z tématu How to practice child love na CZGL fóru. Téma bylo založeno, když se ve zprávách objevila informace, že někdo hodil na internet jakousi příručku pro kriminální pedofily.

... Pokud by to tady náhodou zrovna četl někdo, kdo vážně uvažuje nad tím, že by si šel na ulici nebo jinam "odchytnout" nějaké dítko za účelem sexuálních hrátek, tak ho prosím, ať si nejprve vyhoní (klidně třeba u dětského porna) a potom ať se nad tím s čistou hlavou znovu a důkladně zamyslí. Na zamyšlení doporučuji následující okruhy otázek:

- Může takové počínání být dítěti jakkoliv k užitku? Nebo je pravděpodobnější, že pro něj nakonec bude mít negativní následky (a to třeba i později, až si za pár let uvědomí, jak na takový erotické hrátky kouká společnost)?
- Jaké všechny možné negativní důsledky může mít takové jednání pro tebe?
- Opravdu nemáš vůbec co ztratit, pokud by se na to přišlo?
- Myslíš si, že bude opravdu nějak extra romantické a krásné, když dosáhneš toho, že před tebou bude prkenně ležet nahé dítě, ty se jej budeš dotýkat a ono se bude netečně dívat do stropu a myslet na to, ať už ta divná nudná věc konečně skončí? Pokud neskončíš hned na policii, tak máš velkou šanci, že dosáhneš právě akorát výše popsaného, protože pravděpodobnost, že narazíš na malou nymfomanku kterou ty erotické hrátky budou zajímat déle než pět minut (než naplní svou zvědavost) je velmi malá. A v případě, kdy sexuální kontakt zahájíš ty, tak je šance minimální.

Možná to nevíš, ale většina lidí, kteří se dopustili sexuálního kontaktu s dítětem z něj nakonec byli zklamáni, protože to neprobíhalo jako v jejich fantaziích. Fantazie jsou prostě něco úplně jiného, můžeš mít jaké chceš, ale musíš mít na paměti, že je to jiný svět a že to co si vysníš není v této realitě možné. Jestli si i přesto stále myslíš, že zneužít dítě by mohlo být fajn, tak mi prosím napiš na mail ([email protected]) a můžeme se o tom ještě v klidu pobavit.
 ! Zpráva od: Tým ČEPEK
Upozornění: Tento uživatel je na trestné lavici, jelikož se jeho chování neslučovalo se základními principy Československé pedofilní komunity. V zájmu zachování kontinuity diskuzí příspěvky zablokovaných uživatelů nemažeme.
Uživatelský avatar
leonid jumper

Re: Téma "Když to i ona chce" z Pedodaktylu

Nový příspěvek od leonid jumper »

Dal jsem na fórum i recenzi na výše zmíněný spisek "How to practice child love"
http://www.pedofilie-info.cz/forum/viewtopic.php?f=16&t=857
Uživatelský avatar
Kuba
Čestný člen skupiny ČEPEK
Bydliště: Doma
Líbí se mi: Dívky a ženy
ve věku od: 13
ve věku do: 26
Příspěvky: 1484
Dal: 360 poděkování
Dostal: 288 poděkování

Re: Téma "Když to i ona chce" z Pedodaktylu

Nový příspěvek od Kuba »

Gabriel Svoboda píše:Konečně jsem našel ten Kubův příspěvek, u kterého jsem si poprvé řekl "to musí být z něčí vlastní zkušenosti".
Přesně tak. A až koukám, jak upřímně jsem to tehdy (zvlášť poslední dva odstavce) dokázal napsat. No, raději bych byl bez té zkušenosti.
Světlo mého života, žár mých slabin. Můj hřích, má duše.
- Vladimir Nabokov, Lolita (přeložil Pavel Dominik)
Uživatelský avatar
leonid jumper

Re: Téma "Když to i ona chce" z Pedodaktylu

Nový příspěvek od leonid jumper »

Já myslím, Kubo, že se fakt nemáš za co stydět. Že jsi to napsal z vlastních zkušeností dodává tomu textu nedocenitelnou kvalitu. Ale nejdůležitější je, (a na to můžeš být hrdý) že jsi s tím dokázal sám přestat.
Uživatelský avatar
Mámrádmladé
Nový člen
Líbí se mi: Dívky a ženy
ve věku od: 4
ve věku do: 55
Výkřik do tmy: Ten co si uvědomil že je i Pedofil a snaží se s tím nějak pracovat.
Příspěvky: 5

Re: Téma "Když to i ona chce" z Pedodaktylu

Nový příspěvek od Mámrádmladé »

Stalo se mi ze holky chtely neco zkusit. A ja nebyl proti...
Uživatelský avatar
Kasz
Administrátor
Líbí se mi: Dívky a ženy
ve věku od: 4
ve věku do: 28
Kontakt: [email protected]
Výkřik do tmy: Nejvíc mi vadí předsudečné odsouzení - i když jsem neublížil žádnému dítěti, najdou se lidé, co píšou "postavit ke zdi, kulka to vyřeší". Ne, nevyřeší. Pedofilové, kteří nic nespáchali, zažívají celý život zbytečné utrpení jen z důvodu předsudků. To je třeba změnit. Proto vznikl tenhle web.
Příspěvky: 6521
Dal: 1663 poděkování
Dostal: 3543 poděkování

Re: Téma "Když to i ona chce" z Pedodaktylu

Nový příspěvek od Kasz »

Jaké holky chtěly něco zkusit?
Československá pedofilní komunita – již 13 let s Vámi! ❤️💙