Kde se ve vás bere netolerance pedofilů (ZPOVĚDNICE)

Reakce na články z médií (tisk, rozhlas, televize, internet, ...) a diskuze o nich.
Cykle02
Člen skupiny ČEPEK
Líbí se mi: Chlapci i dívky
ve věku od: 2
ve věku do: 12
Výkřik do tmy: Nevěřím těm co nevěří na Ježíška.
Dal: 385 poděkování
Dostal: 967 poděkování

Kde se ve vás bere netolerance pedofilů (ZPOVĚDNICE)

Nový příspěvek od Cykle02 »

Včera jsem tu psal dotazník, kde jeden z bodů byl, jestli byste dali dítě do školky, kde učí přiznaný pedofil. Prý určitě ne a že by tam nemohl vůbec učit apod.

A já si říkám, kde se bere ta strašlivá netolerance pedofilů? Vždyť oni za to nemůžou a podobně jako jsou gayové obvykle citlivější, takže jsou to třeba dobří zdravotní bratři, tak pedofilové to zase umějí s dětmi. To, že pedofilové dětem ubližují je předsudek a práce senzacechtivých médií, které klidně napíší, že dítě někdo znásilnil=automaticky pedofil dítě znásilnil. V naprosté většině případů je to "normální" heterák, který jen nemá do čeho jiného píchnout a dítě byla snadná obět.

Ale já myslím, že tohle ve skutečnosti všichni ví, jen potřebují nějaký terč své nenávisti a ostatní jim dávají a pravdu, že tyhle lidi netolerovat a nenávidět můžou. To máte jako nacistické Německo. Taky by mnoho lidí vůbec nenapadlo mít něco proti Židům, ale když všichni ostatní, tak oni můžou nenávidět taky.

V lidech je proste netolerance a nenávist inherentně skryta. A vzžycky si určí nějaký terč. A je celkem jedno kdo to je. Hlavně aby se na tom "slušná většina" shodla.

Dřív to byli gayové, za komunismu máničky, dnes pedofilové, zítra to budou nenaočkovaní...

MožnáNesmrtelný: 22.02.2021 23:15:34
Pedofilové jsou nejvíc ostrakizovaná skupina, přitom absolutně neprávem. Asi tomu ani moc nepomáhají ti mediálně známí... Třeba ten týpek... Daniel se jmenoval. Tak to bylo nešťastný. Vypadal jako hrozný degesh... moc to ve výsledku asi nepomohlo.

gzjhjh: 22.02.2021 23:07:30
Jako učinit kozla zahradníkem, to je podobná zvrhlá logika. Při současném vývoji to za pár let dojde tak daleko, že kdo bude proti řádění zvrhlíků, bude obviněn z pedofobie nebo jak se tomu bude říkat.

Kormoran356: 22.02.2021 22:59:33
No nevim kolik lidi by chtelo mit za ucitele svych deti cloveka, o kterem vi, ze je bere ne jako deti ale jako sexualni objekty.

Temná strana měsíce: 22.02.2021 22:24:02
V teorii souhlasím, v praxi nevím jak bych se tvářila na to, že moje dítě učí pedofil. Ono taky musí existovat sexuální a asexuální pedofilové a každý pedofil vám bude tvrdit že on je ten asexuální. A kdyby se to pak přece jen zvrtlo, tak by pro mě i to dítě bylo těžký mi odpustit, protože se to dalo předpokládat.

77B2: 22.02.2021 21:00:15
Rádce do duše - Jo, tebe

Rádce do dušee: 22.02.2021 20:41:01
okamžitě smazat.

Mára-Lucky777: 22.02.2021 18:48:45
Leafroller- o tom zadná! Jan Pavel II jich kryl hodne! Na tom se shodneme, stajne jako se mnozí shodnou na tom, ze autor tohoto prispevku je dem*nt. A uz jenom kvuli papezovi se ke katolíkum nehlásím. Jeste neco ?

Muad*Dib: 22.02.2021 18:44:34
Ony totiž lidem často nevadí jen reálné skutky, ale už i představy. I kdyby ten člověk nikdy žádnému dítěti neublížil a choval se naprosto korektně, většinu lidí by velmi znervózňovaly jejich představy toho, co on si asi všechno s jejich dětmi představuje. Což samozřejmě nemůžou vědět, ale jistě si představují jen to nejhorší. Což vypovídá samozřejmě mnohem víc o nich, než o něm.
Na druhou stranu je třeba říct, že každé riziko je součinem pravděpodobnosti a následků. Takže i když ta pravděpodobnost, že by se "něco stalo," je v tomto případě mizivá, následky jsou pro většinu rodičů natolik katastrofální, že výsledný riziko je dost vysoký. Vzhledem k takovýmu riziku se téměř každej raději vykašle na nějakou korektnost a raději si vybere školku, kde budou zaměstnány vdané slušně vypadající vychovatelky, než školku plnou pedofilů.

leafroller: 22.02.2021 18:37:10
No já myslím, že největší omlouvači násilí páchaného na nevinných dětech jsou naši kamarádi páteři a kněží.....šiřitelé boží lásky.....

Mára-Lucky777: 22.02.2021 18:34:13
Leafroller- no comment oba. Presne kvuli lidem jako vy dva se omlouvá sexuální násilí páchané na detech a zlehcuje se to. Vy nejste z tyhle planety.

leafroller: 22.02.2021 17:44:31
Inu jak vidíš hned podle první reakce, někteří lidé si svoje utkvělé představy nenechají vymluvit....mají tu svou pravdu a jiná přeci neexistuje. Jinak hezky napsané a lidem to fakt nevysvětlíš.
A pro upřesnění: lidé, co souloží s dětmi, se správně nazývají sexuální agresoři. Skutečný pedofil by dítěti opravdu nikdy vědomě neublížil.

Qwertz: 22.02.2021 16:49:51
Třebá já jsem na ten dotazník nereagoval, nemám děti. K pedofilům tolerantní jsem, a co se týče toho bodu 18., aby si dítě mohlo vyzkoušet obě genderové role, tam jsem jednoznačně pro. :)

Naočkuj Kočku: 22.02.2021 16:15:45
Dobře, ale už na to pískoviště s těma bonbonama nechoď.

Mára-Lucky777: 22.02.2021 15:57:34
Pozítrí ty ;) tohle napsat chtelo absolutní nesoudnost k sobe a okolí.

Jen dement napíse neco takového jako jsi tu ted vytvoril ty.

Razitelé této "idylické" demokracie, ze by buzna nebo "loliták" mohli hlídat deti aby se tato mensina necítila utiskovaná by se meli okamzite strilet a veset. Tohle normální clovek nevyrkne kamaráde.

Doufám, ze az pujdes po zizkove nebo pres tussarovku tak to tam klidne nekomu do ocí zopakujes ten názor co jsi tu ted napsal. Drzím palce, jen idiot a totální blázen by s Tebou mohl souhlasit.....
...a o jakých tématech se po dnešním Googlení začne na ČEPEKu mluvit?
Cykle02
Člen skupiny ČEPEK
Líbí se mi: Chlapci i dívky
ve věku od: 2
ve věku do: 12
Výkřik do tmy: Nevěřím těm co nevěří na Ježíška.
Dal: 385 poděkování
Dostal: 967 poděkování

Re: Kde se ve vás bere netolerance pedofilů (ZPOVĚDNICE)

Nový příspěvek od Cykle02 »

Si děláte srandu ne? Připadá vám normální používat výraz "pedofil" jako synonymum k výrazu "sexuální násilník"? Víte, jak často přesně tenhle výraz někdo takhle používá??

Si představte, kdyby se všude psalo, jak musíme zatočit s těma heterosexuálama, co znásilňujou ženský, že byste ty heterosexuály rovnou kastrovali, nebo že by se měli ty heterosexuálové rovnou střílet.

Ty vole, vyndejte si tu hlavu z pr a vzpamatujte se!

MožnáNesmrtelný: 23.02.2021 16:27:11
Velbloud:

Jaký je rozdíl mezi vztahem pedofila k dítěti a heterosexuálního učitele k dospívající studentce čtvrtého ročníku střední školy?

Velbloud: 23.02.2021 16:15:39
Normálnímu člověku není příjemný, když on nebo jeho blízcí se mohou stát objektem zájmu někoho nenormálně orientovaného. To je logický, i když tady někteří se chtějí utolerovat k smrti.

MožnáNesmrtelný: 23.02.2021 16:00:39
Lidi nepřemýšlejí, ale škatulkují. A dělám to taky, přece sem člověk :D

leafroller: 23.02.2021 15:07:51
q-lol-q, takže podle tebe je podofilie synonymem sexuálního násilí?

q-lol-q: 23.02.2021 15:02:51
Ano, pripada mi to normalni.
Ale jsem otevreny diskuzi a budu rad, kdyz me zkusis presvedcit argumenty.

Samepattern: 23.02.2021 14:20:10
Jo. Nebo když si chlap myslí, že když je někdo gay, že ho chce automaticky ojet (v čemž je též i značné nadhodnocování sebe sama).

leafroller: 23.02.2021 09:47:06
Souhlas. Ale už to začíná být otravné.

Souhlas: 23.02.2021 06:38:47
Souhlas
...a o jakých tématech se po dnešním Googlení začne na ČEPEKu mluvit?