Na zaklade coho sa zamilovavame?

Nezávazná diskuze o čemkoliv, co se nehodí jinam.
Mathias8
Registrovaný uživatel
Varování: 1
Líbí se mi: Dívky
ve věku od: 7
ve věku do: 12
Dal: 154 poděkování
Dostal: 469 poděkování

Na zaklade coho sa zamilovavame?

Nový příspěvek od Mathias8 »

Clovek spozna tolko holcicek ale ajtak sa zamiluje do tej jednej jedinej. Cim to je? Na zaklade coho sa clovek zamiluje. Peco prave ona?

Preslo vedla mna tolko holcicek presla ona a svet sa mi obratil hore nohami. Na svete je tolko holcicek ale ty sa zamilujes prave do nej.

Cim si vyberame do koho sa zamilujeme? Podvedomim alebo cim?

Pred 8 rokmi som si povedal a zaprisahal sa ze sa uz nikdy nezamilujem. Vytvoril som si v sebe akokeby mur. Pretoze to strasne boli a nechcel som uz tym prejst znovu. Preslo vedla mna odvtedy tolko holcicek a nic sa nestalo. Rozpraval som sa s tolkymi holcickami, ktore boli rozkosne, mile skratka vselijake a nic. No pred rokom presla ona a zburala ho. Jedinym pohladom ho dokazala znicit. Znicit to, co bolo pevne postavene vo vnutri mna a vysoke. Akokeby to bolo z nicoho jednoducho to spadlo. Jedinym pohladom. Iba presla vedla mna a sa na mna pozrela a ja som vedel, ze je to v ****. Jedine co som v tej chvili zo seba dostal ked som sa vzdialil bolo - "oh moj boze". Zacal som si ju viacej vsimat. Nikdy som ju ale neoslovil. Pridala si ma do priatelov na soc sieti sama od seba a napisala mi. Cim som ju viac spoznaval, tym viac som sa do nej zamiloval.

Tak cim to je. Ako to vlastne funguje na zaklade coho sa zamilovavame?
MR_Xguard
Čestný člen skupiny ČEPEK
ve věku od: 3
ve věku do: 8
Dal: 85 poděkování
Dostal: 201 poděkování

Re: Na zaklade coho sa zamilovavame?

Nový příspěvek od MR_Xguard »

Z mé zkušenosti se člověk zamiluje ve chvíli, kdy od své preferované osoby dostane něco nečekaného, co mu svým způsobem chybí. To si pamatuji u jedné ze svých prvních lásek, když mi cosi říkala, už nevím co, ale byla to nějaká neutrální informace. Nevěřil jsem, že to říká mně, tak jsem se jí zeptal, jestli mluví na mě. A ona: "Ne, na toho za tebou". Ale tam nikdo nebyl. V tu chvíli bylo jasno a já se zamiloval. V životě jsem nečekal, že bych někomu stál za řeč. A už vůbec ne nějakému dítěti.

A takhle to asi bylo pokaždé. Dohromady asi 6 jich bylo. Nikdy jsem nečekal, že mi budou nějak vděčné za to, že jsem jim pomohl nebo tak podobně. Pamatuji si, jak se mi poprvé nervozitou třásly ruce.
Naposledy upravil(a) MR_Xguard dne úterý 16. 2. 2021, 0:34:07, celkem upraveno 2 x.
Dreamer
Člen skupiny ČEPEK
ve věku od: 4
ve věku do: 10
Dal: 1386 poděkování
Dostal: 583 poděkování

Nový příspěvek od Dreamer »

To je tak krásný a smutný, Mathiasi. Já to tak každopádně nemám, od malička se zamilovávám na první pohled skoro do každé, která projde kolem.

Nejvíc mě sice přitahují takové ty zamyšlenější, smutné, které mám nutkání zachraňovat a dělat jim radost, ale má poslední tajná láska taková rozhodně nebyla :-).

Možná je to o nějaký empatii, když se vaše oči střetnou a hned cítíte bolesti toho druhého, nebo i radosti, a víte, že byste si měli co říct. Někdo na to potřebuje víc času, někomu stačí jediný pohled.
Vofs
Registrovaný uživatel
ve věku od: 2
ve věku do: 12
Kontakt: email: [email protected]
Výkřik do tmy: Dětský smích je ta nejkrásnější věc na tomto ne tolik krásném světě.
Dal: 108 poděkování
Dostal: 99 poděkování

Nový příspěvek od Vofs »

Ve svém životě jsem se zamiloval zatím jen jednou a stále zamilovaný jsem, a nad otázkou „Proč právě ona?“ jsem se už párkrát zamýšlel.
Nezamiloval jsem se na první pohled, trvalo to déle, předtím se mi taky moc líbila, ale to skutečné zamilování přišlo, až když jsem ji lépe poznal.

Ani bych neřekl, že jsem se zamiloval na základě fyzické krásy, moje holčička je sice moc hezká, ale už jsem viděl i holčičky, které pouze z "fyzického hlediska“ vypadají lépe, ale i přes to jsem se zamiloval do téhle. A najednou je nejhezčí na světě. Ale proč?

Jak psal Dreamer, že ho přitahují takové ty zamyšlenější, smutné, tak to mám dost podobně, rád ji dělám radost, a její úsměv je pro mě tou největší odměnou, kterou můžu dostat.
Taky je v tom asi to, jakým způsobem se ke mně chová, né že by se jiné děti chovali špatně, ale ona je prostě jinačí…
Tim
PROBLÉMOVÝ UŽIVATEL
Varování: 30
Líbí se mi: Chlapci
ve věku od: 5
ve věku do: 17
Kontakt: Facebook: https://www.facebook.com/profile.php?id=100073199928820
email: [email protected]
https://ibb.co/sb8ymr1
Telefon: 607 364 291
Výkřik do tmy: "Slaboši jsou lidé, kteří znají pravdu, ale zastávají ji jen potud, pokud se v ní jeví jejich prospěch" - Blaise Pascal

„Vždy musíš hledat a vyznávat pravdu a chovat se tak, aby ses nikdy nemusela stydět, až se podíváš nazpět.“ - Čeněk Král
Dal: 451 poděkování
Dostal: 390 poděkování

Nový příspěvek od Tim »

Upřímně jsem se vyloženě do dítěte nikdy nezamiloval, nejmladším bylo 13 a 14... vždy mi podrazila nohy ta ostýchavost, strach z neznámého a chuť na nové... na to prostě reaguju jako benzím na sirku... Vysvětlení ale nemá, pořád převážně věřím tomu že láska je chemická reakce, tak v tom úplně nic vznešeného nehledám.
„Polemika má protivníka připravit o klid duše, ne ho urážet.“ — Karl Kraus