Potřebujete pomoci? Trápíte se a nevíte si rady? Vyzkoušejte kontaktní terapii či online krizovou intervenci na PARAFILIK.CZ

Děsivý plán. Pedofil dopředu věděl, že chlapce nejen zneužije (iDnes.cz)

Reakce na články z médií (tisk, rozhlas, televize, internet, ...) a diskuze o nich.
Pipo
Registrovaný uživatel
Varování: 6
Líbí se mi: Chlapci
ve věku od: 11
ve věku do: 15
Kontakt: [email protected]
Výkřik do tmy: "And I'm young enough to look at
and far too old to see..."
Dal: 42 poděkování
Dostal: 62 poděkování

Re: Děsivý plán. Pedofil dopředu věděl, že chlapce nejen zneužije (iDnes.cz)

Nový příspěvek od Pipo »

Nuž, ja som sám, takže situácia je iná, nemám čo stratiť. Prácu a koníček - písať knihy a cvičiť môžem aj vo väzení ;) Samozrejme, že sa tam nechcem dostať, inak by som mal už dávno niekoho na svedomí. A nie, moje svedomie by s tým problém nemalo. Avšak, keby mi niekto siahol na najbližšieho, tak by som nemal pokoj, kým... verím len v jeden zákon - kto to teba kameňom, ty do neho chlebom, ale z mrazničky ;)
Je rozdiel medzi tým, keď niekto má len silné reči a medzi tým, že niekto je dostatočne naštvaný, na to, aby... a je to navyše jeho osobná filozofia.

Nenechajte sa pomýliť, ja som veľmi milý, citlivý, chápavý a priateľský človek. K deťom. Ale k dospelým? Ok, len do chvíle, pokiaľ niekto neprekročí tú pomyselnú červenú čiaru.

Uznávam ale, Kasz, že to, čo si napísal je validný argument. Avšak len pre niekoho, ako je napríklad otec rodiny.

Spomenul som si na jeden prípad z USA 80. rokov. Syna istého muža uniesol a znásilnil jeho tréner. Otec ho zastrelil priamo na letisku, keď si ho brala v putách polícia. Spravil skvelú vec, akurát si ho nemohli podať spoluväzni, ale tak čo už. A svet čuduj sa - USA 80. rokov, to bol predsa len iný svet, otca oslobodili. Všetko dobre dopadlo, nikto nakoniec nestrádal. Len pre úplnosť: syn v dospelosti hovoril, že otec spravil zlú vec a vyčítal mu to. Absurdné. Asi by bol radšej, aby si odsedel nejaké roky a páchateľa zas pustili. Ja, ako otecm by som spravil to isté, ja, ako syn, by som chcel, aby sa ma otec zastal a to aj takýmto definitívnym spôsobom a bol by som mu vďačný, že niekoho takého poslal do... preč :) Našťastie môj otec je presne taký typ človeka a v tomto môžem byť na neho hrdý. Určite by len nesedel na gauči a potom mi povedal - synček nebolo by to správne, násilie nič nerieši, dostal svoj trest, kedykoľvek si môžeš poplakať, uvidíš, čas to zahojí, bude ti lepšie, keď mu odpustíš... to je šialená bizaréria. Vy máte pre to dobrý terminus technicus - "dobroserství" - veľmi to pasuje.
Mathias8
Registrovaný uživatel
Varování: 1
Líbí se mi: Dívky
ve věku od: 7
ve věku do: 12
Dal: 135 poděkování
Dostal: 424 poděkování

Nový příspěvek od Mathias8 »

Keby niekto vykonal podobny cin ako je pisany hore na osobe mne srdcu blizkej, velmi blizkej neviem co by som urobil. Clovek nikdy nevie, ako sa zachova. Mozeme pisat alebo hovorit co by sme urobili ale v realite to nevieme. Pretoze v tej situacii teraz niesme.

Viem ale co by sa mi stalo. Psychicky by ma to urcite polozilo. A teba urcite tiez. Ak mas niekoho hodne rad polozilo by ta to. Tomu ver. Mozes byt silny ako chces, toto by si len velmi tazko zvladal. Tym padom by si o pomste mohol iba snivat ani to nie. V tej chvili by si ani na to nepomyslel. Az ked by si sa z toho dostal by si mohol o pomste premyslat. Urcite by som premyslal aj ja. Ale iba keby sa jednalo o dieta, ktore som si hrozne moc oblubil. Iba vtedy by som mozno o pomste premyslal. Pretoze to jedine dokazem pochopit, ze to cloveka silno zasiahne ked sa jedna o taku osobu.

Ale co by si urobil to nevies pretoze teraz niesi v tej situacii a to neviem ani ja ani nikto co by urobil. Tak prosim nerob zo seba uz teraz popredu vraha, ked sa nic nestalo :)
Kasz
Administrátor
Líbí se mi: Dívky a ženy
ve věku od: 4
ve věku do: 27
Dal: 1183 poděkování
Dostal: 2949 poděkování

Nový příspěvek od Kasz »

Pipo píše: pondělí 15. 2. 2021, 0:10:35 Spomenul som si na jeden prípad z USA 80. rokov. Syna istého muža uniesol a znásilnil jeho tréner. Otec ho zastrelil priamo na letisku, keď si ho brala v putách polícia. Spravil skvelú vec, akurát si ho nemohli podať spoluväzni, ale tak čo už. A svet čuduj sa - USA 80. rokov, to bol predsa len iný svet, otca oslobodili.
Trest měl, konkrétně 7 let podmínku + 300 hodin veřejně prospěšných prací. -> https://en.wikipedia.org/wiki/Gary_Plauché

Ano, i u nás by mstitel v podobném případu dostal trest pravděpodobně někde u dolní hranice trestní sazby, možná by mohl být trest i mimořádně snížený. Ale osvobozen by nebyl. Stejně jako nebyl ani Plauché.
Československá pedofilní komunita – již 10 let s Vámi! ❤️💙
Pipo
Registrovaný uživatel

Nový příspěvek od Pipo »

Mathias8 píše: pondělí 15. 2. 2021, 0:45:58 Keby niekto vykonal podobny cin ako je pisany hore na osobe mne srdcu blizkej, velmi blizkej neviem co by som urobil. Clovek nikdy nevie, ako sa zachova. Mozeme pisat alebo hovorit co by sme urobili ale v realite to nevieme. Pretoze v tej situacii teraz niesme.

Viem ale co by sa mi stalo. Psychicky by ma to urcite polozilo. A teba urcite tiez. Ak mas niekoho hodne rad polozilo by ta to. Tomu ver. Mozes byt silny ako chces, toto by si len velmi tazko zvladal. Tym padom by si o pomste mohol iba snivat ani to nie. V tej chvili by si ani na to nepomyslel. Az ked by si sa z toho dostal by si mohol o pomste premyslat. Urcite by som premyslal aj ja. Ale iba keby sa jednalo o dieta, ktore som si hrozne moc oblubil. Iba vtedy by som mozno o pomste premyslal. Pretoze to jedine dokazem pochopit, ze to cloveka silno zasiahne ked sa jedna o taku osobu.

Ale co by si urobil to nevies pretoze teraz niesi v tej situacii a to neviem ani ja ani nikto co by urobil. Tak prosim nerob zo seba uz teraz popredu vraha, ked sa nic nestalo :)
Och, ja som nôž vytiahol aj na opitých vysokoškolákov, ktorí robili bordel a policajti to odmietli riešiť ;) Na nejakého pablba by som ho nielen "vytiahol", ehm, nôž ;) - často robím s pubertiakmi, sorry za nevhodný dvojzmysel, nakazili ma :D
Ale áno, psychicky by ma to položilo, ale nemal by som pre to depresie (len by mi bolo neskutočne ľúto obete), skôr by sa to pretavilo do monštrózneho hnevu. A agresiu by som určite neobrátil proti sebe - rozhodne by som nezačal chľastať alebo niečo podobné. To je maximálne slabošské a nič neriešiace. Bola by len otázka času, kedy by som vybuchol. Takisto by som sa nestal nejakým prehnane veriacim a upierajúcim sa na transcendentálno a večne sa spytujúci kde spravila Prozreteľnosť chybu, prečo práve tá obeť a podobne... a len v milosrdenstve leží pokoj a mier nájdeš len cez odpustenie. To sú len sacharínové sladkobôľne rečičky.
Pipo
Registrovaný uživatel

Nový příspěvek od Pipo »

Kasz píše: pondělí 15. 2. 2021, 12:29:16
Pipo píše: pondělí 15. 2. 2021, 0:10:35 Spomenul som si na jeden prípad z USA 80. rokov. Syna istého muža uniesol a znásilnil jeho tréner. Otec ho zastrelil priamo na letisku, keď si ho brala v putách polícia. Spravil skvelú vec, akurát si ho nemohli podať spoluväzni, ale tak čo už. A svet čuduj sa - USA 80. rokov, to bol predsa len iný svet, otca oslobodili.
Trest měl, konkrétně 7 let podmínku + 300 hodin veřejně prospěšných prací. -> https://en.wikipedia.org/wiki/Gary_Plauché

Ano, i u nás by mstitel v podobném případu dostal trest pravděpodobně někde u dolní hranice trestní sazby, možná by mohl být trest i mimořádně snížený. Ale osvobozen by nebyl. Stejně jako nebyl ani Plauché.
no Ok ;) verejnoprospešné práce, to je toho... krutý trest! Sadiť stromčeky alebo zbierať odpadky pôjdem aj ja kedykoľvek, môžeme hneď zajtra zorganizovať upratovaciu čatu :)
Jednorozec
Registrovaný uživatel
Líbí se mi: Dívky
ve věku od: 9
ve věku do: 30
Výkřik do tmy: Zázraky se dějí, jen zatím bohužel vždy někde daleko...
Dal: 11 poděkování
Dostal: 490 poděkování

Nový příspěvek od Jednorozec »

Pipo píše: pondělí 15. 2. 2021, 18:42:19 no Ok ;) verejnoprospešné práce, to je toho... krutý trest! Sadiť stromčeky alebo zbierať odpadky pôjdem aj ja kedykoľvek, môžeme hneď zajtra zorganizovať upratovaciu čatu :)
U vraždy nemůže dostat podmínku. Museli nějak vzít do úvahy že to vykonal "včástečném pominutí smyslů" či tak něco...