Potřebujete pomoci? Trápíte se a nevíte si rady? Vyzkoušejte kontaktní terapii či online krizovou intervenci → PARAFILIK.CZ

Děsivý plán. Pedofil dopředu věděl, že chlapce nejen zneužije (iDnes.cz)

Reakce na články z médií (tisk, rozhlas, televize, internet, ...) a diskuze o nich.
Cykle02
Člen skupiny ČEPEK
Líbí se mi: Chlapci i dívky
ve věku od: 2
ve věku do: 12
Výkřik do tmy: Nevěřím těm co nevěří na Ježíška.
Dal: 379 poděkování
Dostal: 871 poděkování

Děsivý plán. Pedofil dopředu věděl, že chlapce nejen zneužije (iDnes.cz)

Nový příspěvek od Cykle02 »

Druhá květnová sobota roku 1996 byla předzvěstí léta. Sedmiletý Ondřej se projížděl na svém kole a nemohl tušit, že je to jeho poslední den. Dostal se do kontaktu s pedofilním recidivistou, který si mlčenlivost své oběti pojistil vraždou.

Existuje bajka o žábě a štírovi, kterou si vyprávějí agenti FBI v souvislosti se sexuálními devianty. Štír žádá žábu o převoz přes potok. Žába se přirozeně bojí: „Převezla bych tě, ale ty mě štípneš!“ „Uvažuj trochu,“ na to štír. „Kdybych tě štípl, tak se utopím, ne?“ Žába usoudí, že se tedy nemá čeho bát, a vezme štíra na záda. Jsou uprostřed potoka, když ji štír uštkne svým jedovým ostnem. Klesají do hlubiny a žába se diví: „Cos to udělal? Teď umřeme oba!“ A štír: „Co se dá dělat – jsem už takový...“

Tento článek je součástí exkluzivního obsahu iDnes premium

Plný text článku dostupný ve VIP sekci: https://pedofilie-info.cz/forum/viewtopic.php?p=52988#p52988

Pedofil Ján Kaiser (34), v březnu 1996 propuštěný na podmínku z vězení, vydržel sekat latinu pouhé dva měsíce. Pak už své zvrhlé tužby potlačovat nedokázal a 11. května vylákal sedmiletého Ondru H. ze Smečna na Kladensku k opuštěnému drážnímu domku, znásilnil ho a utopil v nádrži na dešťovou vodu.

Ján Kaiser zneužil již v roce 1990 malé děvčátko. Po propuštění na podmínku měl docházet na ambulantní sexuologické léčení. Pedofil se však na nařízení soudu doslova vykašlal a nikdo situaci neřešil. Pak zmizel malý Ondra...

Po Ondráškovi pátrali policisté dvacet dní. Jána Kaisera měli hned od počátku mezi vytipovanými pachateli. Bydlel totiž nedaleko Ondry. Děti ze sousedství mu prý dokonce říkaly »strejdo«. Nikdo nevěděl, že jde o již jednou trestaného zvrhlíka. Muž tlak okolí nevydržel a psychiatrovi se k vraždě nešťastného školáka přiznal. Označil dokonce i místo, kde tělíčko ukryl. Za znásilnění a vraždu sedmiletého klučíka dostal Ján Kaiser trest dvaceti let za mřížemi. Po propuštění má nařízeno opět se léčit...
Naposledy upravil(a) Kasz dne sobota 13. 2. 2021, 11:09:16, celkem upraveno 1 x.
Důvod: Doplněn odkaz na plně znění článku
podivin
Člen skupiny ČEPEK
Líbí se mi: Dívky a ženy
ve věku do: 40
Výkřik do tmy: Srdce plné lásky přetéká v slzách očima *** Když někoho miluješ, znamená pro tebe víc než ty sám a chceš pro něj jen to nejlepší, ikdyby to tobě mělo působit bolest *** Ikdyž jsou to "jen" děti, mají mou úctu a chovám se k nim slušně *** Moc, peníze ani sex nemůžou nahradit dětskou radost, smích a lásku. *** Čiň, co chceš, pokud nikomu neškodíš *** Každý čin se ti třikrát vrátí
Dal: 486 poděkování
Dostal: 347 poděkování

Re: Děsivý plán. Pedofil dopředu věděl, že chlapce nejen zneužije (iDnes.cz)

Nový příspěvek od podivin »

Zkuste mě někdo přesvědčit, proč by tenhle člověk neměl dostat trest smrti. Děkuji.
Kasz
Administrátor
ve věku od: 4
ve věku do: 27
Kontakt: kasz@protonmail.com
Dal: 1076 poděkování
Dostal: 2760 poděkování

Nový příspěvek od Kasz »

podivin píše: sobota 13. 2. 2021, 11:42:31 Zkuste mě někdo přesvědčit, proč by tenhle člověk neměl dostat trest smrti. Děkuji.
Polemika ohledně trestu smrti není o tom, zda by ten nebo onen člověk měl ten trest dostat nebo ne, ale je to o hledisku obecné úpravy, zda by vůbec mělo být možné tento trest udělit. Aby mohl být udělen, musel by být uzákoněn, a pokud by byl uzákoněn, nikdy se nevyhneš riziku justičního omylu nebo riziku zneužití trestu smrti třeba vládou k odstranění politicky nevhodných osob nebo třeba lidí, u kterých bude zjištěna sexuální deviace, například pedofilie.

Víc k tomu asi nemá smysl pořád dokolečka psát, tu debatu jsme tady otevírali hodněkrát. Prostě za mě trest smrti určitě NE.

https://cs.wikipedia.org/wiki/Trest_smrti#Proti
Československá pedofilní komunita – již 10 let s Vámi! ❤️💙
podivin
Člen skupiny ČEPEK
ve věku do: 40
Výkřik do tmy: Srdce plné lásky přetéká v slzách očima *** Když někoho miluješ, znamená pro tebe víc než ty sám a chceš pro něj jen to nejlepší, ikdyby to tobě mělo působit bolest *** Ikdyž jsou to "jen" děti, mají mou úctu a chovám se k nim slušně *** Moc, peníze ani sex nemůžou nahradit dětskou radost, smích a lásku. *** Čiň, co chceš, pokud nikomu neškodíš *** Každý čin se ti třikrát vrátí
Dal: 486 poděkování
Dostal: 347 poděkování

Nový příspěvek od podivin »

Já vim, Kaszi, promiň, čekal jsem od někoho takovou odpověď, ale prostě po přečtení
Už dopředu věděl, že chlapce nejen zneužije, ale také zavraždí, aby ho nemohl usvědčit jako před šesti lety ta holčička
mě nic jiného nenapadá :'(

A já jsem tolerantní, chápu pedofila, který se snaží, ale pak někdy situaci nezvládne a zneužije (bez násilí). Chápu, když to udělá sadista a použije násilí. Chápu i, když se po činu takový člověk zhrozí a také zabije ze strachu z trestu. Ale tenhle to plánoval všechno dopředu, místo toho, aby okamžitě vyhledal pomoc.
Jednorozec
Registrovaný uživatel
Líbí se mi: Dívky
ve věku od: 9
ve věku do: 30
Výkřik do tmy: Zázraky se dějí, jen zatím bohužel vždy někde daleko...
Dal: 11 poděkování
Dostal: 485 poděkování

Nový příspěvek od Jednorozec »

Angličani to jednu dobu řešili tretaneckými koloniem. Akorát pak se jim to zvrhlo a posílali tam kdekoho i za krádež chleba, či prostituci.
Kasz
Administrátor

Nový příspěvek od Kasz »

podivin píše: sobota 13. 2. 2021, 13:32:27 Ale tenhle to plánoval všechno dopředu, místo toho, aby okamžitě vyhledal pomoc.
On tu pomoc vlastně nakonec vyhledal, ale pozdě a asi i z jiných důvodů. Kdyby se nesvěřil té lékařce (mimochodem, moc příjemná paní, velice krásně o nás mluvila v jednom pořadu ČT o pedofilech/deviantech, který ale teď nedokážu najít - nevíte někdo?), tak na něho dost možná ani nepřišli, nebo přišli, ale možná později a mohl spáchat nějaký další skutek, který třeba díky tomu, že se nechal hospitalizovat a nakonec se i svěřil, nespáchal. Takže pak je možné, že dostal "jenom" 25 let. I tak je to trest výjimečný.

Kromě toho, to je pouze doba trestu ve vězení, není řečeno nic o následné nařízené sexuologické léčbě nebo detenci nebo zda třeba už nezemřel. Toto mohl redaktor iDnesu zjistit lépe, třeba dotazem na vězeňskou službu apod.
Mathias8
Registrovaný uživatel
Varování: 1
ve věku od: 7
Dal: 130 poděkování
Dostal: 411 poděkování

Nový příspěvek od Mathias8 »

A co ten, ktory znasilnil a zavrazdil 9 rocnu Elisku a bol to jej stryc Roman K.?
https://www.denik.cz/z_domova/vrah-devitileteho-devcatka-byl-odsouzen-k-20-letum-vezeni-20150416-qerl.html
Podle obžaloby muž dívku škrtil, rdousil a znásilnil ji.
"Čin byl plánovaný a velmi zavrženíhodný," uvedla předsedkyně senátu Kamila Krejcarová ve zdůvodnění rozsudku. Zároveň uvedla, že podle znalců smrt holčičky nastala do patnácti minut od začátku škrcení. "Odsouzenému byla poškozená zcela vydaná na milost a nemilost," dodala Krejcarová.
Do 15 minut.. hovado.
Tim
Člen skupiny ČEPEK
Varování: 11
Líbí se mi: Chlapci
ve věku od: 5
ve věku do: 17
Kontakt: Facebook: https://www.facebook.com/matouso
email: m.ovisek@seznam.cz
https://ibb.co/sb8ymr1
Telefon: 722 02 73 99
Výkřik do tmy: "Slaboši jsou lidé, kteří znají pravdu, ale zastávají ji jen potud, pokud se v ní jeví jejich prospěch" - Blaise Pascal

„Vždy musíš hledat a vyznávat pravdu a chovat se tak, aby ses nikdy nemusela stydět, až se podíváš nazpět.“ - Čeněk Král
Dal: 430 poděkování
Dostal: 360 poděkování

Nový příspěvek od Tim »

Jednorozec píše: sobota 13. 2. 2021, 13:34:33 Angličani to jednu dobu řešili tretaneckými koloniem. Akorát pak se jim to zvrhlo a posílali tam kdekoho i za krádež chleba, či prostituci.
Vzešel z toho Hugh Jackman... sice to trvalo ale stálo to za to! :D :D
„Polemika má protivníka připravit o klid duše, ne ho urážet.“ — Karl Kraus
Dreamer
Člen skupiny ČEPEK
ve věku od: 6
Dal: 789 poděkování
Dostal: 308 poděkování

Nový příspěvek od Dreamer »

Kasz píše: sobota 13. 2. 2021, 13:50:19 (mimochodem, moc příjemná paní, velice krásně o nás mluvila v jednom pořadu ČT o pedofilech/deviantech, který ale teď nedokážu najít - nevíte někdo?)
Myslíš tenhle?
https://www.ceskatelevize.cz/ivysilani/10318730018-polosero/214562222000001-polosero-pedofilove-mezi-nami
MR_Xguard
Čestný člen skupiny ČEPEK
ve věku od: 3
Dal: 60 poděkování
Dostal: 174 poděkování

Nový příspěvek od MR_Xguard »

To snad ne! Jak tohle někdo může dát do televize... :(

Kód: Vybrat vše

https://youtu.be/9Kx7xSuMz4k
Kasz
Administrátor

Nový příspěvek od Kasz »

Paní MUDr. Jana Zimanová zemřela v roce 2009, takže v roce 2014 se mohla těžko zúčastnit nějakého natáčení. :) Gabrieli, nemáme někde záznam na bývalém GL fóru? Já si totiž myslím, že jsem to musel někde komentovat, fakt to tam řekla tehdy o nás hrozně hezky.
Gabriel Svoboda
Na trestné lavici
Kontakt: svoboda.gabriel@centrum.cz
Výkřik do tmy: https://www.youtube.com/watch?v=y19uKiha-fw
Dal: 1063 poděkování
Dostal: 1 poděkování

Nový příspěvek od Gabriel Svoboda »

CZGL fórum skončilo už v roce 2012, takže tam nebylo nic o pořadu z roku 2014.
Kasz
Administrátor

Nový příspěvek od Kasz »

Tak ještě jednou pro upřesnění: MUDr. Jana Zimanová zemřela v roce 2009. Před tímto rokem byl natočen pořad z prostředí psychiatrické (tehdy ještě) léčebny v Horních Beřkovicích, kde o nás velmi pěkně mluvila. Jen nevím, jak se pořad jmenoval. Na tomto fóru není (logicky - pořad byl natočen před rokem 2009). Takže by mohl být na GL fóru.
Gabriel Svoboda
Na trestné lavici
Kontakt: svoboda.gabriel@centrum.cz
Výkřik do tmy: https://www.youtube.com/watch?v=y19uKiha-fw
Dal: 1063 poděkování
Dostal: 1 poděkování

Nový příspěvek od Gabriel Svoboda »

Aha, už chápu. :) Nejspíš máš na mysli toto:

Ta naše povaha česká: Odpad společnosti

Sexuální delikventi jsou na nejnižším stupni žebříčku dokonce i mezi odsouzenými ve věznicích. Existuje pro ně vůbec šance vrátit se ještě do normálního života? (2008). Režie P. Hajn

Ojedinělý projekt sexuologické léčby přímo v průběhu výkonu trestu probíhá už deset let ve věznici v Kuřimi u Brna. Běžná praxe u delikventů odsouzených za sexuální delikty je taková, že nařízenou léčbu začínají až po skončení trestu ve věznici. To s sebou nese řadu problémů, vedle šikany deviantů v běžných věznicích i to, že řada z nich soudem nařízenou léčbu v psychiatrických léčebnách bojkotuje. Díky projektu v kuřimské věznici s léčbou začnou hned, přímo ve věznici a po propuštění jsou pro své okolí výrazně menším rizikem.

Kasz píše:doporučuji shlédnout, před koncem tam o nás mluví velmi hezky zaměstnankyně léčebny v Horních Beřkovicích.
Kasz
Administrátor

Nový příspěvek od Kasz »

Super, to je ono. *good* Od času 23:10 mluví právě paní doktorka, tak si to pusťte, balzám pro duši. I když už paní doktorka není mezi námi, její slova mě i dnes oblažují. :)
Pipo
Registrovaný uživatel
Varování: 6
ve věku od: 11
ve věku do: 15
Kontakt: hanuman999@post.sk
Výkřik do tmy: "And I'm young enough to look at
and far too old to see..."
Dal: 42 poděkování
Dostal: 62 poděkování

Nový příspěvek od Pipo »

To je koniec toto, čistý hnus... keby som sa ocitol vo väzení s takýmto indivíduom, tak s partiou sa postaráme o to, že mu veľmi pobyt spríjemníme. Ani by nemusel byť trest smrti. Dotyčný by si to potom veľmi rýchlo skrátil sám. Mr. Exot Dostál štýlom.
Ak by si aj odkrútil 25 rokov... mňa vyložene uráža, že s niekým takým by som žil trebárs v jednom meste, nebodaj v jednej bytovke :O čisto hypoteticky. Tam by pre nás dvoch teda nebolo miesta. A nebol by som to ja, čo by sa odtiaľ musel odsťahovať.

Zaráža ma tá vaša bezbrehá tolerancia. Nie je to dobrota, ako sa o tom vy sami snažíte presvedčiť, je to len bezzubosť.
Tim
Člen skupiny ČEPEK
Varování: 11
ve věku od: 5
ve věku do: 17
Kontakt: Facebook: https://www.facebook.com/matouso
email: m.ovisek@seznam.cz
https://ibb.co/sb8ymr1
Telefon: 722 02 73 99
Výkřik do tmy: "Slaboši jsou lidé, kteří znají pravdu, ale zastávají ji jen potud, pokud se v ní jeví jejich prospěch" - Blaise Pascal

„Vždy musíš hledat a vyznávat pravdu a chovat se tak, aby ses nikdy nemusela stydět, až se podíváš nazpět.“ - Čeněk Král
Dal: 430 poděkování
Dostal: 360 poděkování

Nový příspěvek od Tim »

Pipo píše: neděle 14. 2. 2021, 16:22:50 To je koniec toto, čistý hnus... keby som sa ocitol vo väzení s takýmto indivíduom, tak s partiou sa postaráme o to, že mu veľmi pobyt spríjemníme. Ani by nemusel byť trest smrti. Dotyčný by si to potom veľmi rýchlo skrátil sám. Mr. Exot Dostál štýlom.
Dostál jako pedofil byl MONka, takže si nemyslím že byla nějaká přehnaná asistence ze strany spoluvězňů. Určitě cítil v tom prostředí že není příliš vítán ale za jeho smrtí stojí nejspíše prostě jen to že to byl měký srab. Nejsem soudce a už vůbec ne kat, pakliže se tak někdo cítí ať je mu přáno ale měl by se pak spíše zamyslet nad sebou protože plánovitě někjomu sáhnout na život není normální. Něco jiného je když v tom je afekt nebo emoce ale ublížit někomu koho neznám a kdo se vůči mne nijak neprovinil? To moc ok není.
Pipo píše: neděle 14. 2. 2021, 16:22:50 Ak by si aj odkrútil 25 rokov... mňa vyložene uráža, že s niekým takým by som žil trebárs v jednom meste, nebodaj v jednej bytovke :O
Mne zase uráží že existuje KSČM a SPD, každý máme svoje. :D
Pipo píše: neděle 14. 2. 2021, 16:22:50 Zaráža ma tá vaša bezbrehá tolerancia. Nie je to dobrota, ako sa o tom vy sami snažíte presvedčiť, je to len bezzubosť.
Jestli já jsem tolerantní tak Panna Orleánská byla chlap. Respektuji ale zákony protože jsou to ty které nás chrání a drží pohromadě naši společnost. Hrát si na soudce lynče to celé jen podkopává a vytváří to dojem na to že můj trest je spravedlivější než ten soudu, to je ve výsledku jen cesta k anarchii.
Naposledy upravil(a) Tim dne neděle 14. 2. 2021, 18:29:41, celkem upraveno 1 x.
„Polemika má protivníka připravit o klid duše, ne ho urážet.“ — Karl Kraus
Kasz
Administrátor

Nový příspěvek od Kasz »

Pipo píše: neděle 14. 2. 2021, 16:22:50 To je koniec toto, čistý hnus... keby som sa ocitol vo väzení s takýmto indivíduom, tak s partiou sa postaráme o to, že mu veľmi pobyt spríjemníme. Ani by nemusel byť trest smrti.
Tyhle výkřiky dokládají jediné - touhu po pomstě. Pomsta ale není trest. Pokud bys mu život v tomto duchu "zpříjemnil" tak, že by zemřel, byl bys ty sám souzen a odsouzen za vraždu.
Pipo
Registrovaný uživatel
Varování: 6
ve věku od: 11
ve věku do: 15
Kontakt: hanuman999@post.sk
Výkřik do tmy: "And I'm young enough to look at
and far too old to see..."
Dal: 42 poděkování
Dostal: 62 poděkování

Nový příspěvek od Pipo »

Som s tým ok, že by som bol súdený. Ja som schopný prijať a niesť trest. Nefňukal by som. Nevyhováral by som sa na nešťastné detstvo ani nechápavú spoločnosť :) A predsa by som to považoval za potrebné spraviť. Pomsta? Skôr náprava v magickom poňatí - nie dialektocko logickom uvažovaní, a hlavne istá forma purifikácie, očisty v spoločnosti.

Existencia KSČM a podobných odnoží vytáča aj mňa :D To len tak na okraj.

Najlepšia cesta to sú zákony a legislatíva, aké máme teraz (nieže by sa teda toho nedalo veľa zlepšiť ;)), a potom istí jedinci, ktorí sa nebudú brať právo do vlastných rúk. Áno, podporujem vigilantizmus ak je trestnoprávny systém príliš mierny, prípadne nefunkčný (to u nás našťastie nie je). S tým, že sudca i kat sa potom bez problémov dokáže postaviť pred súd a niesť zodpovednosť. Skrátka mu samotný akt stojí za to, že sa dostane za mreže (žiaľ, tak ďaleko nie som a sotva kedy budem).
Naposledy upravil(a) Pipo dne pondělí 15. 2. 2021, 0:11:20, celkem upraveno 1 x.
Kasz
Administrátor

Nový příspěvek od Kasz »

Další problematická okolnost je, že to nemusí být tvoje jediné dítě. Můžeš být otec třeba tří dětí, a kvůli jedné pomstě všechny ostatní tvoje děti přijdou na mnoho let o otce, tvoji blízcí přijdou o syna, tchána, manžela, dědu, strýce, protože bude sedět ve vězení. Dále pak taky jako člověk pravděpodobně na něčem pracuješ, něco děláš - třeba je někdo učitel, na kterého jsou navázané další věci typu různých kroužků, volnočasových aktivit dětí nebo prostě jen to, že ho děti, které učí, mají rády. Jednou jedinou pomstou by se vlastně vykašlal na spoustu dalších lidí, pro které má smysl, aby byl na svobodě, nikoliv ve vězení.

Tak to jen na okraj. Já si myslím, že jsou to jen "výkřiky" typu "kdyby mi tohle udělal, tak ho zabiju". Ve skutečnosti je v tom víc okolností a naštěstí se to moc nestává, že by lidé brali spravedlnost do vlastních rukou. Nakonec bys zjistil, že tím činem jsi se sice pomstil, ale ublížils mnoha dalším lidem a především sám sobě.