Potřebujete pomoci? Trápíte se a nevíte si rady? Vyzkoušejte kontaktní terapii či online krizovou intervenci na PARAFILIK.CZ

Šokující foto zvrhlého pedofila Epsteina (†66): Malou holčičku „konejšil“ během letu se slovenskou modelkou...(Blesk.cz)

Reakce na články z médií (tisk, rozhlas, televize, internet, ...) a diskuze o nich.
Uživatelský avatar
Cykle02
Člen skupiny ČEPEK
Líbí se mi: Chlapci i dívky
ve věku od: 2
ve věku do: 12
Výkřik do tmy: Nevěřím těm co nevěří na Ježíška.
Příspěvky: 2450
Dal: 383 poděkování
Dostal: 1138 poděkování

Šokující foto zvrhlého pedofila Epsteina (†66): Malou holčičku „konejšil“ během letu se slovenskou modelkou...(Blesk.cz)

Nový příspěvek od Cykle02 »


Jeffrey Epstein (†66) je ve světě známý svým bohatstvím, sexuálními delikty i podezřelou sebevraždou ve vazbě. Ve svém ohromném domě měl zneužít velkou spoustu dívek, i nezletilých. Jaký byl ale skutečný rozsah jeho zvrhlosti? Teprve po jeho smrti na světlo vycházejí další podezřelé okolnosti. Na nově zveřejněných fotografiích je vidět, jak mu v jeho soukromém letadle spí na klíně malá holčička a deviant má ruku na jejím stehně.


Zvrhlík Epstein (†66) se 10. srpna 2019 oběsil ve své cele, kde byl kvůli obvinění z obchodování s nezletilými dívkami. Kdo to ale byl? Finančník s ohromnou mocí, který se dokonce kamarádil i s bývalým prezidentem Donaldem Trumpem nebo Billem Clintonem. Za zločiny finančníkovi hrozilo až 45 let dlouhé vězení.

Pedofilní miliardář měl s vězením už jednu zkušenost. Roku 2008 byl zatčen a ve vězení strávil třináct měsíců. Jeho smrt z roku 2019 je obklopena řadou podezřelých okolností. Úřady ji označily za sebevraždu, rodina si ale myslí, že byl zavražděn.

Nedlouho po smrti začala na světlo vycházet další šílená svědectví o zvrácených skutcích, jichž se měl Epstein na nezletilých dívkách dopouštět. Mezi ohromným množstvím dívek byla i slovenská modelka Naďa Marcinková, která mu měla sloužit jako sexuální otrokyně. Zvrhlíkovi měli dívku prodat rodiče!

S dívenkou v letadle

Daily Mail ovšem přinesl další děsivé svědectví z Epsteinova života. A jde o víc, ne jen o několik fotek. Britskému deníku se ozval jeden svědek, který s finančníkem absolvoval cestu do Disney Landu. Nejmenovaný zdroj uvedl, že to byl dlouhý den.

Na znepokojujících fotografiích je nejprve vidět Epstein u stolu, vedle něj sedí muž s malou dívkou. Na další fotografii z letadla je vidět, jak malá holčička spí u Epsteina na klíně, on má její ruku na stehně. „Jednoduše mu usnula v náručí. Tato fotografie je hrozivá už jen proto, že víme, čeho všeho byl Epstein schopný,“ uvedl pro Daily Mail zdroj.

O miliardáři je známo, že se vždycky obklopoval dívkami, zpravidla nezletilými. A měl k nim neomezený přístup, vždyť mu k tomu napomáhalo i jeho obrovské bohatství. „Byli jsme v parku jako VIP hosté. Když jsme chtěli jít na kolotoče, nikdy jsme nečekali, prostě nás pustili,“ dodává zdroj. Když fotografie v letadle vznikla, byly na palubě přítomny také Epsteinova společnice Ghislaine Maxwellová, Sarah Kellenová a slovenská modelka Naďa Marcinková. Maxwellová je obviněna z kuplířství, po půl roce na útěku ji zatkli v honosné vile.

Zneužívání může mít pro oběti vážné dlouhodobé následky. Sexuolog Petr Weiss vysvětluje, co je nejhorší.Sem si musel zkontrolovat url serveru, protože jsem nevěřil vlastním očím, že konspirační téma "pedofil Epstein" je použito mimo dezinformační scénu.
...a o jakých tématech se po dnešním Googlení začne na ČEPEKu mluvit?
Uživatelský avatar
podivin
Člen skupiny ČEPEK
Líbí se mi: Dívky a ženy
ve věku od: 2
ve věku do: 40
Výkřik do tmy: Srdce plné lásky přetéká v slzách očima *** Když někoho miluješ, znamená pro tebe víc než ty sám a chceš pro něj jen to nejlepší, ikdyby to tobě mělo působit bolest *** Ikdyž jsou to "jen" děti, mají mou úctu a chovám se k nim slušně *** Moc, peníze ani sex nemůžou nahradit dětskou radost, smích a lásku. *** Čiň, co chceš, pokud nikomu neškodíš *** Každý čin se ti třikrát vrátí
Příspěvky: 820
Dal: 721 poděkování
Dostal: 398 poděkování

Re: Šokující foto zvrhlého pedofila Epsteina (†66): Malou holčičku „konejšil“ během letu se slovenskou modelkou...(Blesk

Nový příspěvek od podivin »

Cykle02 píše: neděle 7. 2. 2021, 8:17:24Sem si musel zkontrolovat url serveru, protože jsem nevěřil vlastním očím, že konspirační téma "pedofil Epstein" je použito mimo dezinformační scénu.
Noooooo, řekl bych, že Daily Mail a Blesk neměly žadný jiný skandál, tak vytáhly "ruku na stehně spící holčicky". Jednak na fotce je vidět, že v ruce držý brýle, a jednak je to přirozená poloha ruky (před tělem), takže i kdyby měl dlaň položenou na stehně, tak bych to nebral vůbec nějak znepokojivě. Prostě bulvár se chytne všeho a pro čtenost udělá cokoliv.
Now I know that I am a dreamer, Believing in a world that isn't there
You are my little something, It's like you came from nothing, And now you're everything to me
Život nemá tlačítko Restart - promrhané roky nelze vrátit a prožít znovu
Uživatelský avatar
Jednorozec
Registrovaný uživatel
Líbí se mi: Dívky
ve věku od: 9
ve věku do: 30
Výkřik do tmy: Zázraky se dějí, jen zatím bohužel vždy někde daleko...
Příspěvky: 3139
Dal: 11 poděkování
Dostal: 490 poděkování

Re: Šokující foto zvrhlého pedofila Epsteina (†66): Malou holčičku „konejšil“ během letu se slovenskou modelkou...(Blesk

Nový příspěvek od Jednorozec »

kdyby uspával pejska tak z něj bude zvrhlý zoofil?? A být to štěně tak zvrhlý zoofilní pedofil?
Uživatelský avatar
Cykle02
Člen skupiny ČEPEK
Líbí se mi: Chlapci i dívky
ve věku od: 2
ve věku do: 12
Výkřik do tmy: Nevěřím těm co nevěří na Ježíška.
Příspěvky: 2450
Dal: 383 poděkování
Dostal: 1138 poděkování

Re: Šokující foto zvrhlého pedofila Epsteina (†66): Malou holčičku „konejšil“ během letu se slovenskou modelkou...(Blesk

Nový příspěvek od Cykle02 »


Někdejší sídlo zdiskreditovaného finančníka Jeffreho Epsteina (†66) ve floridském městě Palm Beach bylo zdemolováno! Rozhodl se tak jeho nový majitel, který ho pořídil za v přepočtu 398 milionů korun. Z toho, co se dělo za zdmi vily, je mu totiž na zvracení. Odsouzený pedofil totiž v sídle zneužíval nezletilé školačky.

Nechvalně proslulý komplex Jeffreyho Epsteina byl srovnán se zemí. Pozemek o rozloze 1300 metrů čtverečních si i s budovami pořídil developer Todd Michael Glaser, který demolici nařídil. Už v minulosti prohlásil, že zničení tohoto místa s temnou minulostí je osobně uspokojující. Práce začaly v pondělí. Nový majitel chce na pozemku vybudovat moderní umělecký dům.
Sídlo s temnou minulostí

Realitní makléř Lawrence Moens, který zastupuje Glasera, porušil své nepsané pravidlo mlčenlivosti a milionový obchod okomentoval. „V prodeji rezidence Jeffreho Epsteina jsem se angažoval jenom proto, aby byla smazána z mapy Palm Beach,“ prohlásil pro web Palm Beach Daily News. Moens. Pedofilní bankéř si sídlo koupil v roce 1990.

Tehdy za něj zaplatil „pouze“ 54 milionů korun. Rezidence byla postavena v roce 1952 a tvořila ji hlavní budova, bazén s šatnou a další budova pro služebnictvo. Všechny stavby byly, nebo v blízké budoucnosti budou, srovnány se zemí. Bazén bude zastavěn. Epsteinovo sídlo šlo do prodeje loni v červenci. Za původní cenu v přepočtu 473 milionů se ale neprodalo.
Podezřelé úmrtí

Epstein byl v roce 2008 odsouzen na 18 měsíců za sexuální zneužívání nezletilých a obchod s lidmi. Odseděl si 13 měsíců. V roce 2019 byl znovu obviněn ze sexu s nezletilými dívkami. Zneužitých děvčat měly být celé desítky. Finančník zemřel téhož roku ve vazbě. Podle oficiálních výsledků vyšetřování spáchal sebevraždu. To však zpochybňují jeho právníci. Spekuluje se o tom, že byl Epstein odstraněn vlivnými přáteli, aby nemluvil o jejich zapojení do své kauzy.A pod článkem video s Weissem Opravdový pedofil dítěti fyzicky neubližuje. Nebezpečný je ovšem jinak...
...a o jakých tématech se po dnešním Googlení začne na ČEPEKu mluvit?