Nepřehlédněte dotazník k výzkumu studentek Univerzity Jana Ámose Komenského.

zvláštní sen-pedofil (ZPOVĚDNICE)

Reakce na články z médií (tisk, rozhlas, televize, internet, ...) a diskuze o nich.
Cykle02
Člen skupiny ČEPEK
Líbí se mi: Chlapci i dívky
ve věku od: 2
ve věku do: 12
Výkřik do tmy: Nevěřím těm co nevěří na Ježíška.
Dal: 383 poděkování
Dostal: 1232 poděkování

zvláštní sen-pedofil (ZPOVĚDNICE)

Nový příspěvek od Cykle02 »

Zpověď č.1157842, vloženo 31.01.2021 00:00:09
Nepedofil: včera se mi zdál moc zvláštní sen ...
byl jsem v budově základní školy do které jsem chodil jako malý. Jen teď jsem byl asi učitel, prostě dospělý ... Zdálo se mi že se mi tak zalíbila jedna malá a moc hezká holčička a chytil jsem ji za zadek! Ona se otočila a nic neřekla. Pak jindy jsem ji zase viděl a sama zamnou přišla a chtěla se kamarádit, tak jsme spolu kecali a procházeli se. Řekla mi že má 8 let. Pak si ještě pamatuji, že jsem s ní šel na záchod a ona se přede mnou vyčůrala! Nic víc se nestalo ... Jenže mě to trápí a nevím o co jde, protože já pedofil nejsem! a holčičky mě nepřitahují, tak co to sakra znamená ?? Navíc už kdysi dávno se mi podobný "pedo" sen zdál s jinou holcickou! Ach o co jde....

Nepedofil: 31.01.2021 15:50:40
Byl jsem vzrušený pravě to je divný, psychiater děluji to zni zajimavě cos napsal!

Kaj-Kon: 31.01.2021 11:40:19
Kdyby ses někdy ve snu ocitl mezi samými ptakoopicemi, coby jejich domácí mazlíček, obklopen přátelstvím a péčí chovatelů, kteří by ti dopřávali vyhlídkové noční lety na svém hřbetě...

... napsal bys sem ráno zpověď, abys důrazně vyvrátil své vlastní hlavě, že by něco s něčím mohlo souviset (ať to tam sakra nikoho ani nenapadne!) -
podal bys veřejně protest, v němž pobouřeně popřeš jakékoli podezření z tajných styků s neznámou civilizací ptakoidních opů, stejně jako skryté touhy být hračkou partičky mimozemských mutantů?

Emakubi: 31.01.2021 05:48:37
Myslim, ze smeridatne je, jestli jsi v tom snu byl vzruseny a/nebo se citil zamilovany. Pokud ne, spise jsi to vnimal jako fakt divny sen a rano nad tim kroutil hlavou, pak pedofil fakt nejsi a tvuj mozek jen proste vymyslel dalsi nocni ptakovinu.

psychiater: 31.01.2021 03:06:17
Tu nejde o pedofiliu. Ten sen ti mal povedať niečo iné, ide asi o tvoju nedozrelost, neschopnosť byt dospelý a mať vzťah s dospelou ženou tvojho veku. V tom sne si to vyriešil tak, že si sa utiahol naspäť do školy medzi deti kde sa ti evidentne podarilo zbaliť to dievčatko, teda si sa vrátil do detstva, ktoré ti emocionálne vyhovuje viac ako život dospelého. Ale na presnú diagnózu je potrebné niekoľko sedení a hlbší rozbor tvojich aj in6ch snov.tolko...

Qwertz: 31.01.2021 02:58:10
Trol: Ještě jsem zapomněl dodat, že může být člověk kterého nejvíce vzrušují holky v pubertálním období, tzn. holky ve věku kolem 15ti let. Děti a dospělé ženy ho pak vzrušují o něco méně. V takovém případě se jedná o hebefílii.

Qwertz: 31.01.2021 02:32:46
Trol: Ano, máš pravdu. Byl jsem líný to rozvést. Pokud člověka vzrušují děti i dospělé ženy, ale děti trochu víc, jedná se o pedofílii. Pokud člověka vzrušují děti i dospělé ženy, ale dospělé ženy víc, o pedofílii se nejedná. Protože ten člověk dokáže být plně uspokojen vztahem a sexem s dospělou ženou. To samé si myslím o člověku, kterého obojí vzrušuje stejně.

Trol: 31.01.2021 02:15:00
"Pedofil je člověk, kterého vzrušují POUZE děti a dospělé ženy ne."
Nikoli.
Pedofilie je výhradní nebo převážná sexuální nebo milostná přitažlivost dětmi. Pedofilovi se občas může líbit i dospělý, dokud ho přitahují hlavně děti.

"protože já pedofil nejsem! " - vážně? A proč to říkáš v prvním příspěvku a ještě vykřičník?

"Ach o co jde." - o blbej sen. Najdi si někoho kdo vykládá sny nebo si zajdi za sexuologem.

Gazel: 31.01.2021 01:35:43
Sny môžu znamenať všeličo, toto mohli byť len symboly. Každopádne, pedofil nie si ani náhodou

Qwertz: 31.01.2021 01:13:33
Pokud tě děti v reálu nepřitahujou a nevzrušujou, ani jako nahé a ani při tvých představách při masturbaci, tak pedofil nejsi. Sny jsou hloupost. I kdyby tě vzrušovaly děti, neznamenalo by to že jsi pedofil. Pedofil je člověk, kterého vzrušují POUZE děti a dospělé ženy ne.

Nepedofil: 31.01.2021 00:54:40
Chtěl sem napsat tam ne tak...bylo to pěkny ditě prostě hezka holka.... děti mě ale sexualne v realu nepřtahujou....

YanTar22: 31.01.2021 00:51:06
Tak ty jako první napíšeš "Zdálo se mi, že se mi tak zalíbila jedna malá a moc hezká holčička"
a potom sem napíšeš "Já pedofil nejsem!"

P.S. vypadá to, že máš problém, ale nechceš to sám sobě přiznat.

Nepedodil: 31.01.2021 00:31:13
Nemám pochyby proto nevim co to znamena

Diskutující 4710: 31.01.2021 00:22:32
Pokud se cítíš jako pedofil a potřebuješ pomoci nebo potvrdit diagnozu, běž k doktorovi.

Zatracená Existence: 31.01.2021 00:22:06
Diskutující 4710: Má slova o návštěvě odborníka v předešlé, tebou založené zpovědi, tímto ještě umocňuji. A možná to neskončí jen u cvokaře :-))

Nepedofil: Pokud máš pochyby o svém sexuálním životě, poraď se se sexuologem.

Nepedofil: 31.01.2021 00:15:32
No ale táto byla děcko! 8 leta malá holčicka žadna pubertacka!

Diskutující 4710: 31.01.2021 00:12:52
Kdyby se ti zdálo, se ti líbí holčička 3-5 ti letá, tak by to problém byl. Ale pokud se člověku líbí mladičká holčička, která už má očividně pohlavní orgány vyvynuté, tak je to ok.

Navíc muslimové normálně 8-leté holčičky osouloží.

Servantes: 31.01.2021 00:09:51
je to nechutný, asi budeš pedofil!

Diskutující 4710: 31.01.2021 00:03:39
Spousta holčiček v 8 mitech vypadá na 12 a ve 12 vypadá i na 16 let. NA tom nic není, já si i vyhoním a co jako? Peďák nejsem, jsem normální hetero. Jó, kdyby se mi zdálo, že se cítím jako žena, ale jsem lezba, tak bych o sobě pochyboval.
...a o jakých tématech se po dnešním Googlení začne na ČEPEKu mluvit?
podivin
Člen skupiny ČEPEK
Líbí se mi: Dívky a ženy
ve věku do: 40
Výkřik do tmy: Srdce plné lásky přetéká v slzách očima *** Když někoho miluješ, znamená pro tebe víc než ty sám a chceš pro něj jen to nejlepší, ikdyby to tobě mělo působit bolest *** Ikdyž jsou to "jen" děti, mají mou úctu a chovám se k nim slušně *** Moc, peníze ani sex nemůžou nahradit dětskou radost, smích a lásku. *** Čiň, co chceš, pokud nikomu neškodíš *** Každý čin se ti třikrát vrátí
Dal: 794 poděkování
Dostal: 415 poděkování

Re: zvláštní sen-pedofil (ZPOVĚDNICE)

Nový příspěvek od podivin »

Dáte mu tam někdo link na Parafilika nebo tady na poradnu?
Je mi krásně smutno. Tequila chutná nejlíp se solí. Při sprchování není vidět pláč.
Now I know that I am a dreamer, Believing in a world that isn't there
You are my little something, It's like you came from nothing, And now you're everything to me
Život nemá tlačítko Restart - promrhané roky nelze vrátit a prožít znovu
Tim
PROBLÉMOVÝ UŽIVATEL
Varování: 30
Líbí se mi: Chlapci
ve věku od: 5
ve věku do: 17
Kontakt: Facebook: https://www.facebook.com/profile.php?id=100073199928820
email: [email protected]
https://ibb.co/sb8ymr1
Telefon: 607 364 291
Výkřik do tmy: "Slaboši jsou lidé, kteří znají pravdu, ale zastávají ji jen potud, pokud se v ní jeví jejich prospěch" - Blaise Pascal

„Vždy musíš hledat a vyznávat pravdu a chovat se tak, aby ses nikdy nemusela stydět, až se podíváš nazpět.“ - Čeněk Král
Dal: 449 poděkování
Dostal: 390 poděkování

Nový příspěvek od Tim »

podivin píše: pondělí 1. 2. 2021, 13:11:25 Dáte mu tam někdo link na Parafilika nebo tady na poradnu?
V mých očích zpovědnici natolik zdehonestoval Hebeš že na tom webu neberu vážně už skoro nic... Což je docela smutný vedlejší efekt.
„Polemika má protivníka připravit o klid duše, ne ho urážet.“ — Karl Kraus
podivin
Člen skupiny ČEPEK
Líbí se mi: Dívky a ženy
ve věku do: 40
Výkřik do tmy: Srdce plné lásky přetéká v slzách očima *** Když někoho miluješ, znamená pro tebe víc než ty sám a chceš pro něj jen to nejlepší, ikdyby to tobě mělo působit bolest *** Ikdyž jsou to "jen" děti, mají mou úctu a chovám se k nim slušně *** Moc, peníze ani sex nemůžou nahradit dětskou radost, smích a lásku. *** Čiň, co chceš, pokud nikomu neškodíš *** Každý čin se ti třikrát vrátí
Dal: 794 poděkování
Dostal: 415 poděkování

Nový příspěvek od podivin »

Tim píše: pondělí 1. 2. 2021, 14:07:42
podivin píše: pondělí 1. 2. 2021, 13:11:25 Dáte mu tam někdo link na Parafilika nebo tady na poradnu?
V mých očích zpovědnici natolik zdehonestoval Hebeš že na tom webu neberu vážně už skoro nic... Což je docela smutný vedlejší efekt.
Ale tak on to není jen Hebeš, když tam koukneš, tak je tam víc lidí, kteří si buď dělají srandu nebo toho člověka odsuzují, že je prase. Prostě zpovědnice není opravdu web na vážná témata, když tam může psát každý blb. Vlastně je to fórum, kde může psát každý a zřejmě i bez moderátorů. Chudáci lidé (nebo i děti) s vážnými dotazy, kterým tam odpovídají hateři, trollové nebo prostě jen blbci, kteří o dané oblasti nemají žádné tušení.

Tak jsem tam něco napsal sám.
Je mi krásně smutno. Tequila chutná nejlíp se solí. Při sprchování není vidět pláč.
Now I know that I am a dreamer, Believing in a world that isn't there
You are my little something, It's like you came from nothing, And now you're everything to me
Život nemá tlačítko Restart - promrhané roky nelze vrátit a prožít znovu
123456

Nový příspěvek od 123456 »

Tim píše: pondělí 1. 2. 2021, 14:07:42 V mých očích zpovědnici natolik zdehonestoval Hebeš že na tom webu neberu vážně už skoro nic... Což je docela smutný vedlejší efekt.
Co tam dělal že to zdehonestoval?
Tim
PROBLÉMOVÝ UŽIVATEL
Varování: 30
Líbí se mi: Chlapci
ve věku od: 5
ve věku do: 17
Kontakt: Facebook: https://www.facebook.com/profile.php?id=100073199928820
email: [email protected]
https://ibb.co/sb8ymr1
Telefon: 607 364 291
Výkřik do tmy: "Slaboši jsou lidé, kteří znají pravdu, ale zastávají ji jen potud, pokud se v ní jeví jejich prospěch" - Blaise Pascal

„Vždy musíš hledat a vyznávat pravdu a chovat se tak, aby ses nikdy nemusela stydět, až se podíváš nazpět.“ - Čeněk Král
Dal: 449 poděkování
Dostal: 390 poděkování

Nový příspěvek od Tim »

123456 píše: úterý 2. 2. 2021, 15:23:44
Tim píše: pondělí 1. 2. 2021, 14:07:42 V mých očích zpovědnici natolik zdehonestoval Hebeš že na tom webu neberu vážně už skoro nic... Což je docela smutný vedlejší efekt.
Co tam dělal že to zdehonestoval?
Dlouhý příběh a jí nikdy nebyl literární typ. Něco o něm nastíní sekce "tresty a varování".
„Polemika má protivníka připravit o klid duše, ne ho urážet.“ — Karl Kraus
Jednorozec
Registrovaný uživatel
Líbí se mi: Dívky
ve věku od: 9
ve věku do: 30
Výkřik do tmy: Zázraky se dějí, jen zatím bohužel vždy někde daleko...
Dal: 11 poděkování
Dostal: 490 poděkování

Nový příspěvek od Jednorozec »

Když čtu tu debatu tam tak si říkám že "chudák někdo kdo tam vážně přijde hledat pomoc" ....Vždy mu odpoví jen banda "puberťáků" co nemá šajnu o čem mluví