Potřebujete pomoci? Trápíte se a nevíte si rady? Vyzkoušejte kontaktní terapii či online krizovou intervenci na PARAFILIK.CZ

Dotaz ohledně chybějících zpráv na chatu

Přání, nápady, návrhy na vylepšení, chvála, kritika a stížnosti registrovaných uživatelů. (Noví uživatelé fóra zde mohou zakládat témata či na již založená témata odpovídat až po schválení členem Týmu ČEPEK. Vlákna v této sekci bývají po čase zpravidla zamykány.)
Evžen
Na trestné lavici
Líbí se mi: Chlapci
Dostal: 2 poděkování

Dotaz ohledně chybějících zpráv na chatu

Nový příspěvek od Evžen »

Děje se mi takový nešvar. Jak u Tor Browseru, tak u JonDoBrowseru mi na chatu chybí zprávy. Stává se mi že se mi místo zpráv zobrazí jen čas odeslání. Přikládám screen. Jsou tam 3 časy odeslání a jenom jedna zpráva u toho.
Obrázek
Naposledy upravil(a) Marco Freeman dne pondělí 29. 3. 2021, 15:24:02, celkem upraveno 1 x.
Důvod: Téma přejmenováno.
Prim
Člen skupiny ČEPEK
Varování: 6
Líbí se mi: Chlapci i dívky
ve věku od: 3
ve věku do: 13
Kontakt: POUŽÍVÁM ŠIFROVANÉ CHATY A EMAIL, ŘEKNĚTE SI O KONTAKT PŘES ZPRÁVU NA FÓRU.
Výkřik do tmy: „Lepší vestoje zemřít než na kolenou žít.“ (Uzbekistánské přísloví)
Dal: 159 poděkování
Dostal: 235 poděkování

Re: Chybějící zprávy

Nový příspěvek od Prim »

Můžeš zkusit používat normální prohlížeč a VPN k tomu, když se chceš schovávat za jinou IP. Dnes už jsou i VPN zdarma.
pbd
Administrátor
Líbí se mi: Dívky
ve věku od: 0
ve věku do: 10
Kontakt: [email protected]
Dal: 208 poděkování
Dostal: 275 poděkování

Nový příspěvek od pbd »

Evžen píše: neděle 31. 1. 2021, 21:25:09 Děje se mi takový nešvar. Jak u Tor Browseru, tak u JonDoBrowseru mi na chatu chybí zprávy. Stává se mi že se mi místo zpráv zobrazí jen čas odeslání.
Nedaří se mi to zreprodukovat, takže nevím proč to dělá, zvlášť když se to děje jen někdy :( Pokud víš, o čem mluvím, máš v prohlížeči nějaké nestandardní nastavení? Nebo nepíše to něco do vývojářské konzole (CTRL+i, → console)?
podivin
Člen skupiny ČEPEK
Líbí se mi: Dívky a ženy
ve věku od: 2
ve věku do: 40
Výkřik do tmy: Srdce plné lásky přetéká v slzách očima *** Když někoho miluješ, znamená pro tebe víc než ty sám a chceš pro něj jen to nejlepší, ikdyby to tobě mělo působit bolest *** Ikdyž jsou to "jen" děti, mají mou úctu a chovám se k nim slušně *** Moc, peníze ani sex nemůžou nahradit dětskou radost, smích a lásku. *** Čiň, co chceš, pokud nikomu neškodíš *** Každý čin se ti třikrát vrátí
Dal: 726 poděkování
Dostal: 401 poděkování

Nový příspěvek od podivin »

pbd píše: pondělí 1. 2. 2021, 9:26:59
Evžen píše: neděle 31. 1. 2021, 21:25:09 Děje se mi takový nešvar. Jak u Tor Browseru, tak u JonDoBrowseru mi na chatu chybí zprávy. Stává se mi že se mi místo zpráv zobrazí jen čas odeslání.
Nedaří se mi to zreprodukovat, takže nevím proč to dělá, zvlášť když se to děje jen někdy :( Pokud víš, o čem mluvím, máš v prohlížeči nějaké nestandardní nastavení? Nebo nepíše to něco do vývojářské konzole (CTRL+i, → console)?
PBD, zkus kouknout do logu, co to tam je za zprávy. Třeba tam jsou nějaké linky, které blokuje nějaký Addon.

Evžene, zkus si zazálohovat aktuální nastavení torbrowseru (aby sis to mohl pak zase obnovit) a zkus používat torbrowser v původní instalaci (bez tvých nastavení a bez addonů).
Now I know that I am a dreamer, Believing in a world that isn't there
You are my little something, It's like you came from nothing, And now you're everything to me
Život nemá tlačítko Restart - promrhané roky nelze vrátit a prožít znovu
pbd
Administrátor

Nový příspěvek od pbd »

Už vím, Tor Browseru se nelíbí něco s Content Security Policy, což si tam ale asi přidává sám *scratch*
pbd
Administrátor

Nový příspěvek od pbd »

pbd píše: pondělí 1. 2. 2021, 11:38:04 Už vím, Tor Browseru se nelíbí něco s Content Security Policy, což si tam ale asi přidává sám *scratch*
"Opraveno" by bylo asi silné slovo, ale vyřešeno.
podivin
Člen skupiny ČEPEK
Líbí se mi: Dívky a ženy
ve věku od: 2
ve věku do: 40
Výkřik do tmy: Srdce plné lásky přetéká v slzách očima *** Když někoho miluješ, znamená pro tebe víc než ty sám a chceš pro něj jen to nejlepší, ikdyby to tobě mělo působit bolest *** Ikdyž jsou to "jen" děti, mají mou úctu a chovám se k nim slušně *** Moc, peníze ani sex nemůžou nahradit dětskou radost, smích a lásku. *** Čiň, co chceš, pokud nikomu neškodíš *** Každý čin se ti třikrát vrátí
Dal: 726 poděkování
Dostal: 401 poděkování

Nový příspěvek od podivin »

pbd píše: pondělí 1. 2. 2021, 12:08:31
pbd píše: pondělí 1. 2. 2021, 11:38:04 Už vím, Tor Browseru se nelíbí něco s Content Security Policy, což si tam ale asi přidává sám *scratch*
"Opraveno" by bylo asi silné slovo, ale vyřešeno.
Zajímavé, že to nedělá i u jiných prohlížečů. Ale zrovna security headers řešíme také v práci na serverech. Všechny ostatní headers jsou OK, ale zrovna CSP je šmejd, který by měla sama aplikace posílat a kde ji neposílá, tak se dá poslat webserverem, ale pak člověk musí doufam, že povolil vše, co aplikace potřebuje, např. unsafe-inline CSS a JS.
Now I know that I am a dreamer, Believing in a world that isn't there
You are my little something, It's like you came from nothing, And now you're everything to me
Život nemá tlačítko Restart - promrhané roky nelze vrátit a prožít znovu