Potřebujete pomoci? Trápíte se a nevíte si rady? Vyzkoušejte kontaktní terapii či online krizovou intervenci → PARAFILIK.CZ

Vzkaz pro mé budoucí já

Nezávazná diskuze o čemkoliv, co se nehodí jinam.
Prim
Registrovaný uživatel
Varování: 6
Líbí se mi: Chlapci i dívky
ve věku od: 3
ve věku do: 13
Výkřik do tmy: „Lepší vestoje zemřít než na kolenou žít.“ (Uzbekistánské přísloví)
Dal: 170 poděkování
Dostal: 227 poděkování

Vzkaz pro mé budoucí já

Nový příspěvek od Prim »

Vzkaz pro mé budoucí já

Rozhodl jsem se, že napíšu takový drobný povzbudivý vzkaz pro své budoucí já. Jsem velmi pesimistický a depresivní člověk, a tak chci najít alespoň pár drobností, které mě povzbudí, až si to v budoucnu přečtu. Já jsem kolikrát tak moc zaslepený depresivním rozpoložením, že nevidím nebo nechci vidět to dobré a pozitivní. Proto jsem se rozhodl, že to pozitivní zapíšu.

Co jsi zač?

Jsi pedofil, ano pedofil. Já vím, je těžké si to přiznat. Stále to uvnitř bolí. Ale nemůžeš se pořád trápit něčím, co nezměníš. Uvědom, si, že to může být vždycky horší. Buď rád za to, že jsi schopný aspoň sexu a mazlení s dospělými. Ostatní takové štěstí mít nemusí. Nesnaž se stát tím, kým nejsi. Nebraň se tomu, co nezměníš.

Kontakty s dětmi

Ano, tohle je nepříjemné téma. Běhá ti husina po zádech pokaždé, když na to pomyslíš. Závidíš každému, kdo má nebo někdy měl kontakt s dětmi. Uvědomuješ si ale, že tou žárlivostí ubližuješ jen sobě? Jiní také nemají kontakty s dětmi a nehroutí se z toho. Nikdy jsi s žádným dítětem v kontaktu nebyl. Víš, vůbec, co to obnáší? Umíš dítě zabavit a pohlídat nebo umíš jen sedět a tiše koukat? Je to opravdu to, po čem tak moc toužíš? Co ti to přinese? Nesmíš se na to tolik upínat, jsou i jiné hezké věci. Není to středobod vesmíru, jak si myslíš. Možná, že si tvé představy o kontaktu s dětmi příliš idealizuješ. I děti jsou lidé jako dospělí, sice malí, ale pořád jsou. Nejsou to žádné panenky, které někam položíš a ony tam zůstanou. Ony jsou zvídavé, akční a někdy i zlobivé. Mají své nálady a ne vždy se musí chovat tak, jak se od nich očekává.

Co ses naučil, co jsi dokázal

Často máš pocit, že jsi neschopný a nic neumíš, ale to není pravda. Ty to jen nechceš vědět. Radši se opiješ a polituješ, než aby ses nad tím zamyslel. Kluci v tvém věku mají obvykle úplně jiné zájmy. Lítají za holkama, po zábavách a tak. Řekni mi, kdo z tvých vrstevníků by dokázal zprovoznit a hostovat fórum, blog nebo chat na vlastním počítači v překryvné počítačové síti s pseudodoménou onion? Řekni mi, kdo z tvých vrstevníků rozumí šifrování a soukromí tak jako ty? Kdo z tvých vrstevníků si získal takovou důvěru ruského administrátora, že by jim předal svůj soukromý konktakt na Skype? Nejsi jen nezajímavá nicka, jak si myslíš. Myslíš si, že by ta čtrnáctiletá Ukrajinka z ruského pedofóra stála o konverzaci s nickou? Že by někomu takovému dala své soukromé telefonní číslo, prozradila své pravé jméno a poslala fotku? Spoustě lidem se nikdy nic takového nepodařilo. Myslíš si, že by se s tebou někdo sešel, kdybys nic neznamenal? Taky umíš naslouchat a vcítit se do druhých, jen zrovna nesmíš být zahleděný sám do sebe. Máš soucit, to mnoho lidí nemá. Klidně dáš drobné žebrající smažence (žena užívající narkotika) nebo smažáčkovi (muž užívající narkotika) i když víš, že ty peníze nemají na jídlo. Chceš jim dopřát trochu radosti, víš že povyražení je někdy lepší než přímé řešení. Když jim nemůžeš pomoct, tak je aspoň takto potěšíš a máš z toho dobrý pocit. Vzpomeň jsi, jak sis pokecal na nádraží se smaženkou, dokonce ti nabídla perníčky. Jsou to taky lidi a ty to moc dobře víš. Nesoudíš lidi hned na začátku a toho si na tobě cením.

Závěr

Tak už zahoď tu flašku a seber se z té špinavé podlahy. Nikdo tě zvedat nebude. Nejsi tu jen ty, každý má své starosti, se kterými musí bojovat. Máš velký potenciál něco dokázat. Byla by škoda, kdyby ses na všechno vykašlal a od řešení utekl. Ty víš, že na to máš, jen si to nechceš přiznat. Snažší pro tebe je říkat, že tu řešení není. Kdyby tu řešení bylo, tak bys pro to musel něco udělat a to se ti nechce. Jenže štěstí ti samo do klína neskočí. Všechno si musíš zasloužit. Ale ty to všechno moc dobře víš, tak proč jsi pro to ještě něco neudělal? Chceš se celý život válet na zemi anebo se konečně rozhodneš postavit?
Rapunzel
Člen skupiny ČEPEK
Líbí se mi: Muži
ve věku od: 23
ve věku do: 40
Výkřik do tmy: A oni povídali, že se od hor mračí,
a byly to jen Tvoje vlasy černé,
jenž škrtily ve tmách perutí svou dračí,
v tmách škrtily to moje srdce věrné...
Dal: 241 poděkování
Dostal: 237 poděkování

Re: Vzkaz pro mé budoucí já

Nový příspěvek od Rapunzel »

Skvělé. :) S tím závěrem dost souhlasím, i se vším, nejsi nicka a moc dobře to víš, ale je pohodlnější zůstávat na té zemi, nedá to takovou námahu jako se zvedat a něco konečně udělat. Ale věřím Ti, věřím, že jednou se zvedneš a všechno, co tady píšeš, skutečně přijmeš za své a pochopíš. ;) V Tobě, za tou závistí a žárlivostí, dřímá hodný člověk s velkým srdcem a věkem se jistě také více umoudříš a uvidíš věci jinak. Já Tě mám ráda, Prime, nepřestala jsem Tě mít ráda ani v těch horších dnech, Ty víš. ;) *air_kiss*
Fx100d
Administrátor
Líbí se mi: Dívky
ve věku od: 3
ve věku do: 10
Kontakt: fx100d@centrum.cz
Výkřik do tmy: yeelow (10.05.2010 22:04): njn, ty jsi ten dentální úchyl :D
Dal: 239 poděkování
Dostal: 328 poděkování

Nový příspěvek od Fx100d »

Moc hezky jsi to napsal.

Myslím si, že jsi toho dokázal mnohem mnohem více, než jsi zde sepsal. Jsi pilný student a máš už hodně vědomostí, které ses naučil i přes to, že žiješ ve velmi špatném prostředí své rodiny. Už jen to, že jsi dokázal přežít všechno to špatné, co Ti příbuzní dnes a denně provádějí, všechno to ubližování, kterého se na Tobě dopustili a které si nezasloužíš, je pro mě důkazem, že jsi velice silný. Nenechal jsi se zlomit a strhnout do toho, abys byl zlý a zapšklý jako lidé ve Tvém okolí a přes všechny ty útrapy a bolesti, které jsi prožil jsi dobrý člověk, který je ochoten ostatním pomoci, když to potřebují. Ano, udělal jsi i několik chyb a někdy jsi si myslel, že už to takto nejde a chtěl jsi vše ukončit, ale to je vzhledem k tomu, co jsi prožil pochopitelné. Podle mého, je těch chyb a špatných kroků hodně málo, když uvážím, co špatné jsi v životě prožil a jiní by to nezvládli tak dobře jako jsi to zvládl Ty. A tohle vše jsi dokázal už teď, kdy jsi mladý muž a život máš teprve před sebou. Jestli to takto půjde dál, nedokážu snad ani domyslet, co vše ještě zvládneš v budoucnu. Vím moc dobře, jaké to je prožívat svůj vnitřní comming out a vím, co při tom prožíváš. Já se takto trápil mnoho let a to jsem žil v daleko příznivějším prostředí. Být v podobném prostředí, jako jsi Ty, možná bych to nezvládl. Podle mého jsi frajer!

Přeji Ti, abys našel sílu, osamostatnil se a našel si svůj vlastní domov. Ne místo, kam chodíš přespat, ale skutečný domov, kde se budeš cítit dobře a doufám, že se Ti podaří najít i někoho, kdo bude s Tebou domov sdílet a budete rodina.
Pedofilie mi něco vzala, ale mnohem více dala. To, co mi vzala, bez toho se obejdu. To, co mi dala, už bych nikdy nechtěl ztratit.
Rapunzel
Člen skupiny ČEPEK
ve věku od: 23
ve věku do: 40
Výkřik do tmy: A oni povídali, že se od hor mračí,
a byly to jen Tvoje vlasy černé,
jenž škrtily ve tmách perutí svou dračí,
v tmách škrtily to moje srdce věrné...
Dal: 241 poděkování
Dostal: 237 poděkování

Nový příspěvek od Rapunzel »

Fx100d píše: pátek 29. 1. 2021, 18:18:37
Myslím si, že jsi toho dokázal mnohem mnohem více, než jsi zde sepsal.

Podle mého jsi frajer!

Samozřejmě. Prim je šikovný mladý muž, zaručeně jednou bude velmi úspěšný, když se mu zachce. Hlavně z něj může být i velice dobrý přítel, kterým se snaží být i teď, přes všechny své útrapy, zatím bychom tady měli být my pro něj, aby nezůstal úplně sám na všechno. Já velmi lituji našich neshod, vím, jaká to byla chyba. Ale jinak je to, tak píšeš, Jirko, i ve špatném domácím prostředí musí být silný a nějak se to snaží zvládat...jednou zjistí, že mu to dalo sílu do dalšího života. ;)
Bouře
Člen skupiny ČEPEK
Varování: 5
ve věku od: 15
ve věku do: 35
Dal: 267 poděkování
Dostal: 70 poděkování

Nový příspěvek od Bouře »

Já si myslím že Prim je schopný se postavit na vlastní nohy. Neměl dobrý start ale já věřím že v budoucnu si bude žít dobrý a spořádaný život pokud se bude snažit. :) Prime nevzdávej se. :)
Dobře se učíš a umíš to co většina tvích vrstevníku ne. Je zkrátka dobré v některých věcech vybočovat z kolektivu. ;)
Pipo
Registrovaný uživatel
Líbí se mi: Chlapci
ve věku od: 11
ve věku do: 15
Kontakt: hanuman999@post.sk
Výkřik do tmy: "And I'm young enough to look at
and far too old to see..."
Dal: 35 poděkování
Dostal: 59 poděkování

Nový příspěvek od Pipo »

Doparoma, Prim, toto je slovo do boja!

A hlavne ten záver! - presne tak! Toto je dobré predsavzatie a cieľ, čo stojí za to. Ešte prídu kritické momenty, ale príde aj pomoc. Ľudia okolo pomôžu. A... aj ty sám si pomôžeš - ani nevieš aká sila drieme v človeku, zdvihneš sa postavíš aj keby neviem čo, uvidíš.

Len jedna obyčajná, banálna rada, o ktorej už dávno sám vieš, ale treba ju pripomenúť. Fľašku odhoď. Je niečo iné zájsť sem-tam s kamarátmi na jedno, dve. Ale to až vtedy, keď budeš mať veci pekne pod kontrolou. Ak budeš potrebovať úľavu a nejako zamestnať myseľ, nesiahaj po alkohole. Turistika, prechádzky, príroda... a ak nie si fyzický typ, iste si nájdeš niečo v inej oblasti. Baudelaire povedal - "opíjajte sa, aby ste vedeli žiť, ale nie alkoholom, poéziou, prírodou, čímkoľvek podnetným a prospešným!"