Jak ochránit dítě před pedofilem? Nejdůležitější je prevence! (MotherClub.cz)

Reakce na články z médií (tisk, rozhlas, televize, internet, ...) a diskuze o nich.
Uživatelský avatar
Jednorozec
Registrovaný uživatel
Líbí se mi: Dívky
ve věku od: 9
ve věku do: 30
Výkřik do tmy: Zázraky se dějí, jen zatím bohužel vždy někde daleko...
Příspěvky: 3140
Dal: 11 poděkování
Dostal: 497 poděkování

Re: Jak ochránit dítě před pedofilem? Nejdůležitější je prevence! (MotherClub.cz)

Nový příspěvek od Jednorozec »

Dreamer píše: čtvrtek 28. 1. 2021, 15:11:55 Mě připadá, že jste k autorce zbytečně přísní. Když si ten článek zkusíte přečíst očima člověka, co o pedofilii nic neví a chce chránit svoje dítě, tak vlastně není až zas tak špatný a podá víc informací než většina jiných. Nás se samozřejmě ty špatně užité termíny dotýkají a celkové vyznění se nám nelíbí, ale možná by v tomto případě bylo lepší jen přátelsky upozornit na nepřesnosti. o:)
No právě proto že takový článek bude číst někdo kdo tomu nerozumí, tak ho podobné desinformace ještě v těch nesmyslech co slyší jinde utvrdí a o to víc je důležité, aby když už chce někdo někoho o něčem informovat aby nepsal něco co dotyčnému moc nepomůže a jinému naopak ublíží...

Bohužel furt tam mají nesmysly, zřejmě ony samy nevěří v to, že pedofil může být slušný člověk a korigují jen některé obecně označení. Napsat jim že ani pedofil + sadista neznamená nutně problém už je asi zbytečné, protože by nepochopili že ani sadista není nutně neovládající se násilník, že jde spíš o něco co sníží schopnosti dotyčného se ovládat obecně, jako alkohol, snížený intelekt či osobnostní porucha...

Nejvíc mně mrzí ta věta na konci "tímto to považujeme za uzavřené" svědčící o tom že nejsou moc nakloněni doplnit si svoje chybné názory/informace.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Jednorozec za příspěvky (celkem 2):
Zappart, Cykle02
Odpovědět

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host