V případě nefunkčního webu zveřejňujeme informace na našem Twitteruhttps://twitter.com/SpolekCEPEK

Zastupitel za SPD měl na facebooku pedofilní vtip (Chebský deník)

Reakce na články z médií (tisk, rozhlas, televize, internet, ...) a diskuze o nich.
Cykle02
Člen skupiny ČEPEK
Líbí se mi: Chlapci i dívky
ve věku od: 2
ve věku do: 12
Výkřik do tmy: Nevěřím těm co nevěří na Ježíška.
Dal: 385 poděkování
Dostal: 978 poděkování

Zastupitel za SPD měl na facebooku pedofilní vtip (Chebský deník)

Nový příspěvek od Cykle02 »

Zastupitel Motešický tvrdí, že mu vtip o skautce dal na profil někdo cizí.

Obrázek
VTIP O SEXU S DESETILETOU SKAUTKOU odstranil zastupitel ihned poté, co ho redakce v této věci kontaktovala. | Foto: Repro: Facebook

Na faceboookovém profilu zastupitele Karlovarského kraje Pavla Motešického z Chebu (SPD) se v pondělí odpoledne objevil vtip o desetileté skautce na hraně vkusu. Doprovázela jej fotografie malé dívky u níž byl tento text: „Zaklepala u mě asi desetiletá skautka, že prý když jí nedám do kasičky sto korun, řekne doma, že jsem ji znásilnil. Zrovna jsem neměl hotovost, tak si říkám – když už to stejně řekne…“

„Jaký vtip? Já o ničem nevím,“ divil se zastupitel Motešický, když ho Deník požádali o reakci. „Takovou blbost bych si tam nedával. To mi tam musel dát někdo cizí. Já se s takovými názory ani neztotožňuji,“ pokračoval zastupitel. Během chvilky pak následně příspěvek se skautkou ze svého profilu smazal.

„To mi tam musel někdo vložit. Zda s tím budu něco podnikat? Nevím. Nemám s tím zkušenosti. Poradím se o tom s kolegyní Maříkovou," uvedl.

Podle sokolovského senátora Miroslava Balatky jde o velmi nevkusný vtip. „Je opravdu za hranou a rozhodně takový humor nevyhledávám,“ uvedl Balatka (STAN). Sám facebook hodně využívá a ještě se mu nestalo, že by se mu někdo do profilu podobným způsobem hacknul. „Abych řekl pravdu, považuji to za hodně nepravděpodobné,“ dodal.

Krajská zastupitelka Karla Maříková z Ostrova (SPD), která je zároveň poslankyní Parlamentu, se k incidentu nechtěla příliš vyjadřovat. „Příspěvek jsem neviděla, nemůžu se k tomu vyjadřovat. Facebookové profily svých kolegů nesleduji. Zda považuji vtip za vhodný? Jak jsem říkala, neviděla jsem ho, nemůžu ho proto komentovat. Každý máme jiný smysl pro humor,“ konstatovala.

Ona sama má prý vlastní zkušenosti s nabouráváním hackerů do svého soukromí. „Zaregistrovala jsem už šest falešných svých facebookových profilů. Dnes je možné všechno. Co proti tomu dělat? Buď podáte trestní oznámení, a nebo to necháte být. Jiné možnosti nejsou,“ reagovala poslankyně.

Ta měla dokonce za své výroky na facebooku v minulosti problémy s policií, která požádala poslance Parlamentu o její vydání, nakonec k tomu ale souhlas nedali. V jejím případě šlo o podezření ze spáchání přečinů hanobení národa a rasy. V roce 2018 na svém účtu zveřejnila: „ Je zakázané dovážet invazivní nepůvodní druhy rostlin a zvířat na území EU. Muslimští imigranti také nejsou původními obyvateli Evropy a stejně jako invazivní druhy znamenají nečekané šíření a postupné vytlačení původních obyvatel Evropy. Proto by měli mít také zákaz vstupu na území EU.“
...a o jakých tématech se po dnešním Googlení začne na ČEPEKu mluvit?
Volím SPD

Re: Zastupitel za SPD měl na facebooku pedofilní vtip (Chebský deník)

Nový příspěvek od Volím SPD »

Manipulativní název, není důkaz, že by to tam dal on. Spousta mladých ovcí touží po tom jakkoliv zostudnit SPD. Mohl se mu tam někdo hacknout. Jsou případy, kdy se někdo potvrzeně hackl do účtů politiků na sociálních sítích.
Kasz
Administrátor
Líbí se mi: Dívky a ženy
ve věku od: 4
ve věku do: 27
Kontakt: [email protected]
Dal: 1109 poděkování
Dostal: 2837 poděkování

Nový příspěvek od Kasz »

"Pedofilních" nechutných vtipů jsou plné nejrůznější servery a nikdo se nad tím nepozastavuje:

https://www.google.com/search?q=vtipy+pedofilov%C3%A9
Československá pedofilní komunita – již 10 let s Vámi! ❤️💙
Kiiax
Člen skupiny ČEPEK
Líbí se mi: Dívky
ve věku od: 5
ve věku do: 17
Výkřik do tmy: Mea culpa. Mea maxima culpa
Dal: 308 poděkování
Dostal: 281 poděkování

Nový příspěvek od Kiiax »

Volím SPD píše: středa 27. 1. 2021, 12:32:37 Manipulativní název, není důkaz, že by to tam dal on. Spousta mladých ovcí touží po tom jakkoliv zostudnit SPD. Mohl se mu tam někdo hacknout. Jsou případy, kdy se někdo potvrzeně hackl do účtů politiků na sociálních sítích.
Zabezpečit si sociální sítě je alfa a omega všech uživatelů těchto sítí. Člověk, který má v rukách velkou zodpovědnost musí být více zodpovědnější. Oxymorón velký jak planeta. Škoda, že je to skutečnost.
Nejhorší vlastností člověka je nikdy nepřiznat omyl.
MR_Xguard
Čestný člen skupiny ČEPEK
ve věku od: 3
Dal: 65 poděkování
Dostal: 179 poděkování

Nový příspěvek od MR_Xguard »

Hm. Normální vtip. Akorát sem je nevhodný. Podle mě se to moc řeší. Jestli mu to tam někdo dal, tak by si měli uvědomit, že "heslo" nebo "12345" je nejčastější heslo ve vesmíru.

Kód: Vybrat vše

https://youtu.be/9Kx7xSuMz4k
Volím SPD

Kiiax píše: středa 27. 1. 2021, 20:23:41 Zabezpečit si sociální sítě je alfa a omega všech uživatelů těchto sítí. Člověk, který má v rukách velkou zodpovědnost musí být více zodpovědnější. Oxymorón velký jak planeta. Škoda, že je to skutečnost.
Jasně, ale hackeři dnes umí ledacos, zvláště když Soros zaplatí špičkové hackery, aby psali nesmysly z účtů nepohodlných politiků.
Fx100d
Administrátor
ve věku do: 10
Výkřik do tmy: yeelow (10.05.2010 22:04): njn, ty jsi ten dentální úchyl :D
Dal: 248 poděkování
Dostal: 376 poděkování

Nový příspěvek od Fx100d »

Volím SPD píše: čtvrtek 28. 1. 2021, 10:43:34 Jasně, ale hackeři dnes umí ledacos, zvláště když Soros zaplatí špičkové hackery, aby psali nesmysly z účtů nepohodlných politiků.
Jo, jo. Někdo zaplatí desetitisíce za hackera, aby mu na Facebook dal pedofilním vtip. A teď tu o Bidulínkovi, prosím.
Pedofilie mi něco vzala, ale mnohem více dala. To, co mi vzala, bez toho se obejdu. To, co mi dala, už bych nikdy nechtěl ztratit.
MR_Xguard

Volím SPD píše: čtvrtek 28. 1. 2021, 10:43:34
Kiiax píše: středa 27. 1. 2021, 20:23:41 Zabezpečit si sociální sítě je alfa a omega všech uživatelů těchto sítí. Člověk, který má v rukách velkou zodpovědnost musí být více zodpovědnější. Oxymorón velký jak planeta. Škoda, že je to skutečnost.
Jasně, ale hackeři dnes umí ledacos, zvláště když Soros zaplatí špičkové hackery, aby psali nesmysly z účtů nepohodlných politiků.
Bez urážky, ale takhle to nefunguje. Dostat z internetu heslo je téměř nemožné. Heslo se dá dostat maximálně z uživatele. I tak je obtížné prolomit ochranu některých webů. Protože jméno a heslo k účtu stále není dost k prolomení ochrany. Mně takhle google už jednou zachránil, když zablokoval připojení k mému mailu útočníka z ciziny. K tomu navíc dnes existují hodně obtížně exploitovatelné metody, hlavně na facebooku. Facebook stejně jako třeba google zaznamenává takové detaily, jako rychlost psaní, rychlost a způsob zadávání hesla, rychlost a způsob užívání klávesnice a myši, pravopisné chyby v textech, internetovou polohu jedince, způsob používání dotykové obrazovky mobilu, tedy pohyb prstu po obrazovce, vícefázové ověření. Podobné praktiky dnes používají třeba i bankomaty. Ty zkoumají věci jako způsob manipulace s kreditní kartou, rychlost zadávání pinu, klikání na tlačítka nebo opět pohyb prstu po obrazovce.... Ve zkratce zkoumá vzorce chování svého uživatele. Pokud se útočník nechová stejně, tak to systém rozpozná. Touto metodou se hledají i pachatelé trestných činů na internetu. Dohledat je pomocí identifikace IP je nemožné. Takže se soustředí na identifikaci pomocí vzorců chování.

Volím SPD

MR_Xguard píše: čtvrtek 28. 1. 2021, 12:03:14 Bez urážky, ale takhle to nefunguje. Dostat z internetu heslo je téměř nemožné. Heslo se dá dostat maximálně z uživatele. I tak je obtížné prolomit ochranu některých webů. (...)
Vidí Facebook hesla lidí? Jestli ano, tak to tam mohl dát někdo z vedení Facebooku. Ideologické směřování FB je jasně zřejmé.
Naposledy upravil(a) Marco Freeman dne čtvrtek 28. 1. 2021, 13:18:57, celkem upraveno 1 x.
Důvod: Zkrácena citace; snažte se necitovat celé příspěvky.
MR_Xguard

Volím SPD píše: čtvrtek 28. 1. 2021, 12:19:27 Vidí Facebook hesla lidí? Jestli ano, tak to tam mohl dát někdo z vedení Facebooku. Ideologické směřování FB je jasně zřejmé.
Hesla nevidí. Ani Facebook, ani google není schopen říct kdo má jaké heslo. Hesla jsou zašifrované pod silným hashem. Top-end hernímu PC by to trvalo přes 20 000 let jej rozklíčovat.
Naposledy upravil(a) Marco Freeman dne čtvrtek 28. 1. 2021, 13:19:14, celkem upraveno 1 x.
Důvod: Zkrácena citace; snažte se necitovat celé příspěvky.

Kasz
Administrátor
Líbí se mi: Dívky a ženy
ve věku od: 4
ve věku do: 27
Dal: 1109 poděkování
Dostal: 2837 poděkování

Nový příspěvek od Kasz »

Daleko pravděpodobnější, že místo "lajku" omylem klikl sdílet, nebo jen vůbec omylem klikl… mě se stalo už mockrát, že jsem jen listoval facebookem a omylem jsem při tom klikl na lajk.. nebo třeba mohl půjčit telefon svému dítěti a to kliklo omylem sdílet, nebo se neodhlásil doma od PC… nebo se neodhlásil jinde od PC, nebo heslo uložil v PC a někdo sedl k tomu PC… tolik možností. Je taky samozřejmě možnost, že to nasdílel sám a teď dělá, že o tom neví. Toto jsou podle mě daleko pravděpodobnější možnosti zneužití FB účtu.
Československá pedofilní komunita – již 10 let s Vámi! ❤️💙
Jednorozec
Registrovaný uživatel
ve věku od: 9
ve věku do: 30
Výkřik do tmy: Zázraky se dějí, jen zatím bohužel vždy někde daleko...
Dal: 11 poděkování
Dostal: 493 poděkování

Nový příspěvek od Jednorozec »

Ohledně nevkusných vtipů. Podle mne tohle patří do kategorie vtipů "černý humor" z věcí které lidé nedokáží sami ovlivnit si dělají srandu a tím se s nimi prostě nějak vyrovnávají. To že to někdo použil proti němu jako argument přičemž ani není jasné kdo to tam dal (a on si na podobné vtipy dříve nepotrpěl) navíc může naznačovat že to tam někdo dal právě z tohoto důvodu...

jen doufám že z toho někdo neudělá Dp a nezařadí to mezi zakázané věci.