Románek vdané britské učitelky s nezletilým žákem skončil sexem na poli (Novinky.cz)

Reakce na články z médií (tisk, rozhlas, televize, internet, ...) a diskuze o nich.
Uživatelský avatar
Cykle02
Mediální analytik
Líbí se mi: Chlapci i dívky
ve věku od: 2
ve věku do: 12
Výkřik do tmy: Nevěřím těm co nevěří na Ježíška.
Příspěvky: 3352
Dal: 383 poděkování
Dostal: 1431 poděkování

Románek vdané britské učitelky s nezletilým žákem skončil sexem na poli (Novinky.cz)

Nový příspěvek od Cykle02 »


Pětatřicetiletá britská učitelka Kandice Barberová, která již dříve byla uznána vinnou z posílání erotických materiálů tehdy 15letému studentovi, čelí dalším obviněním. Nyní je podezřelá z toho, že s nezletilým chlapcem měla pohlavní styk, navíc mu poté měla vyhrožovat.

Vdanou učitelku a matku tří dětí Barberovou soud v anglickém Amershamu již dříve uznal vinnou z posílání erotických fotografií a videí o dvacet let mladšímu studentovi, jehož jméno nebylo zveřejněno, informoval server BBC. Nyní však byla obvinění rozšířena, Barberová totiž měla mít na konci roku 2018 s nezletilým také pohlavní styk.Telefonní číslo na chlapce si učitelka obstarala při udělování cen na školní sportovní soutěži. Ten si její číslo do telefonu uložil pod mužskou přezdívkou, aby nevyvolal podezření, uvedl Daily Mail.

„Po čase zprávy začaly být sexuální. Barberová chlapce následně požádala, zda by se mohli potkat někde v soukromí mimo školu. On navrhl, aby se odpoledne potkali poblíž pole, kde to znal,” zaznělo nyní u soudu.


Lhal jsem prakticky všem, kromě několika přátel.
nezletilý student

„Chlapec přišel na místo a domníval se, že jsou v soukromí, aby je nikdo neviděl spolu. Barberová se ho ale otevřeně zeptala, jestli s ní chce sex. Po chlapcově souhlasu trval sexuální akt asi pět minut,” pokračoval soudce s popisováním situace dvanáctičlenné porotě.

Vztah vdané ženy s nezletilým chlapcem poté nějakou dobu pokračoval. Barberová studentovi dokonce posílala zprávy během vyučování. „Nemůžeš se na mě tak dívat, červenám se. Nasaď poker face,” psala Angličanka.

O vztahu učitelky se studentem se i přes maximální možné utajení začalo ve škole spekulovat a chlapec byl vyslechnut ředitelem školy. Všechny spekulace však tehdy popřel. Podle interních směrnic mají kantoři na škole Princes Risborough School v hrabství Buckinghamshire mimo vyučování zákaz kontaktovat studenty bez povolení ředitele.

Začalo vyhrožování

Po několika týdnech Barberová začala na chlapce naléhat, aby smazal z telefonu jejich konverzaci. V jedné zprávě mu měla vyhrožovat, že pokud to neudělá, tak ho „zničí”. Naznačila také, že pokud zprávy nesmaže, obviní jej ze znásilnění.

Asi dva týdny po sexu Barberová rovněž chlapci oznámila, že je těhotná. Později mu také rozrušená volala s tím, že potratila. Při výslechu u policie však Barberová uvedla, že o jejím těhotenství se na škole vědělo a dítě bylo jejího manžela.

Vyšetřování ve škole nakonec vztah učitelky a studenta odhalilo a věc byla na začátku loňského roku předána policii. U březnového výslechu se chlapec přiznal ke lži, když popíral vztah se svojí učitelkou. „Lhal jsem prakticky všem, kromě několika přátel,” uvedl chlapec s tím, že v případě přiznání bál pomsty od učitelky.

Chlapec poté přiznal, že zůstali s Barberovou v kontaktu ještě několik měsíců po dovršení věku 16 let, což je hranice, od které je možné mít v Anglii legálně sex. Soudní proces bude nadále pokračovat, Barberová nyní bude čelit především obvinění ze sexuálního styku s dítětem, což je podle právního řádu závažnější trestný čin než posílání erotických zpráv. Barberová veškerá obvinění popírá.
...a o jakých tématech se po dnešním Googlení začne na ČEPEKu mluvit?
Uživatelský avatar
Cykle02
Mediální analytik
Líbí se mi: Chlapci i dívky
ve věku od: 2
ve věku do: 12
Výkřik do tmy: Nevěřím těm co nevěří na Ježíška.
Příspěvky: 3352
Dal: 383 poděkování
Dostal: 1431 poděkování

Re: Románek vdané britské učitelky s nezletilým žákem skončil sexem na poli (Novinky.cz)

Nový příspěvek od Cykle02 »


Na konci tohoto týdne pokračoval v anglickém Amershamu soud s pětatřicetiletou britskou učitelkou Kandice Barberovou, která čelí obvinění ze sexuálního poměru s nezletilým studentem. U soudu nyní zazněla také výpověď třídního učitele dotyčného chlapce. Bývalá kantorka odmítá obvinění na základě svojí výšky.

„Celý se třásl strachy, když mi poměr s učitelkou přiznal,” uvedl u soudu bývalý třídní učitel Nicholas Simms, jenž už sám na škole Princes Risborough School nepracuje.

„Vypadal, že ani není překvapený, když jsem ho konfrontoval s tím, že na škole se povídá, že má s Barberovou poměr. Nejdříve mi ale tvrdil, že jsou to výmysly, které vznikly, když vedle sebe s učitelkou seděli,” uvedl Simms, jehož slova citoval britský Daily Mail.

„O dva měsíce později jsme se se studentem opět potkali. Apeloval jsem na něj, aby mluvil pravdu, a požádal ho, aby se k situaci vyjádřil i písemně. Chvíli poté, co ze setkání odešel, se za mnou vrátil s tím, že mi něco musí říct. Jeho kamarádi ho přesvědčili, aby řekl pravdu. Právě tehdy se celý třásl strachy,” vysvětlil učitel.

Přiznal se

Nejmenovaný student, kterému v té době bylo 15 let, se přiznal k tomu, že s Barberovou byli v kontaktu, posílala mu erotické fotografie. Rovněž se nejméně jednou potkali mimo školu a údajně měli sex.

„Nejdřív nemluvil pravdu z toho důvodu, že mu Barberová řekla, že s ním čeká dítě. Tlačila na něj, aby smazal veškerou konverzaci a zablokoval si její číslo,” řekl Simms, jenž po přiznání okamžitě uvědomil policii.

Podle žaloby šel chlapec na domluvené odlehlé místo a domníval se, že jsou v soukromí, aby je nikdo neviděl spolu. Barberová, která ho vyzvedla vlastním autem, se ho ale otevřeně zeptala, jestli s ní chce mít sex. Po chlapcově souhlasu trval sexuální akt asi pět minut,“ popsal žalobce situaci z konce roku 2018 dvanáctičlenné porotě. K sexu mělo dojít nejdříve v autě, odkud se dvojice údajně přesunula směrem k remízku u pole.

Policie po chlapcově přiznání Barberovou zadržela a obvinila z podezření spáchání trestného činu sexuálního styku s dítětem, což matka tří dětí, kterou soud již dříve uznal vinnou z posílání erotických fotografií, odmítá.

Fyzicky nemožné?

Svoji obhajobu postavila na vlastní výšce. Barberová měří 152 centimetrů a sexuální akt, při kterém měla být údajně otočená k vyššímu studentovi zády, podle jejího právního zástupce ani není fyzicky možný.

Student se také přiznal, že zůstali s Barberovou v kontaktu ještě několik měsíců po dovršení věku 16 let, což je hranice, odkdy je možné mít v Anglii legálně sex. Soudní proces bude nadále pokračovat.
...a o jakých tématech se po dnešním Googlení začne na ČEPEKu mluvit?